Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Ne értsetek félre nekem sincs bajom Goldennel csak szerintem később is meglehetett volna és már lehetne a jó CB-nk!
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Marcus Golden videó:
 www.youtube.com/watch?v=-nQfFhqU8AU
És egy kis érdekesség a srácról. Nem tudom milyen ranking ez, de mindenesetre érdekes a sorrend. 😊
 espn.go.com/blog/sec/post/_/id/84305/ranking-the-sec-defensive-ends-3

Egy kis David Johnson stat.
 stats.washingtonpost.com/cfb/players.asp?id=191880
és videó
 www.youtube.com/watch?v=2LKaerKR8RoLeon78
Akkor csak tud valamit ha Ray és Dupree elé is berakták, és tetszik még mellé a 13 tack for loss. Pedig én sem voltam boldog a kiválasztásakor, főleg hogy két komoly név még elérhető volt, de mindegy kezdek megbarátkozni vele.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nekem annyira nem jön be az RB pick.... Golden fasza lesz 😊

Kellene egy magasabb corner mert Powers szopni fog a szélen... elég alacsony Ő oda.silent7939
Johnsonban nekem az tetszik, hogy az ellenfeleknek fogalma sem lesz, hogy az aktuális pályán lévő RB futni fog, vagy elkapni. Gyakorlatilag ugyanolyan jól kap el, mint Ellington. Csak erősebb, így ideálisabb futó alkat szerintem. Az ellenfél védelmének felállásától függően akár snap előtt közvetlenül is lehet majd játékot variálni, attól függetlenül, hogy melyik RB lesz majd a pályán. Persze ez csak okoskodás.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nekem annyira nem jön be az RB pick.... Golden fasza lesz 😊

Kellene egy magasabb corner mert Powers szopni fog a szélen... elég alacsony Ő oda.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ma mikor kezdünk?silent7939
18 óraBeki
Köszi
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ma mikor kezdünk?silent7939
18 óra
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ma mikor kezdünk?
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Marcus Golden videó:
 www.youtube.com/watch?v=-nQfFhqU8AU
És egy kis érdekesség a srácról. Nem tudom milyen ranking ez, de mindenesetre érdekes a sorrend. 😊
 espn.go.com/blog/sec/post/_/id/84305/ranking-the-sec-defensive-ends-3

Egy kis David Johnson stat.
 stats.washingtonpost.com/cfb/players.asp?id=191880
és videó
 www.youtube.com/watch?v=2LKaerKR8Ro
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Sziasztok! Hát összességében jónak mondható volt a tegnapi nap két need-re hoztunk embert!A RB a 3. körben tökéletes, de ha mindenképpen Goldent akarták őt 4. körben is el lehetett volna hozni max egy feltrédet csináltunk volna érte a 4.kör elejére!Ezért én 2. körben inkább húztam volna egy jó Cornert!Biztos tudják mit csinálnak de egy kicsit luxus picknek éreztem Goldent a 2. körben!Rattlesnake
Igen, én is úgy éreztem. 😊 Majdnem elaludtam, de egy pillanat alatt felébredtem. Bent volt még Harold, és Gregory is, és jött Golden. Aztán szólt Andree, hogy egyes board-okon benne volt az első 50-ben, megnéztem a youtube videóját, és azt látva nem tűnik rossz választásnak. Kicsit alacsonynak tűnik nekem, de testalkatra majdnem kiköpött Dockett szerintem, csak kisebb kivitelben. 😊. A futó srác sem tűnik rossznak, meglátjuk. Igazából még nem draftoltak rossz játékost Ariansék, úgyhogy nyitott vagyok teljesen. Egyébként érdemes megnlézni a legfrissebb draft értékeléseket az NFL.com-on. Mit mondjak ott elég jónak ítélik meg a három húzásunkat. Meg is lepődtem rendesen 😊

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000489142/article/2015-nfl-draft-day-1-quicksnap-grades-for-nfc-teams
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Sziasztok! Hát összességében jónak mondható volt a tegnapi nap két need-re hoztunk embert!A RB a 3. körben tökéletes, de ha mindenképpen Goldent akarták őt 4. körben is el lehetett volna hozni max egy feltrédet csináltunk volna érte a 4.kör elejére!Ezért én 2. körben inkább húztam volna egy jó Cornert!Biztos tudják mit csinálnak de egy kicsit luxus picknek éreztem Goldent a 2. körben!
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
A bent maradó játékosok közül Jarett Gardy olyan játékosnak tűnik , akit Keimék szeretni szoktak(produktív, csapatkapitány). CB-nek Ekpre-Olomu nem tűnik rossz opciónak, de Shawnak vagy Nick Marshallnak is örülnék. LB depthnek talán Ramik Wilsont be lehetne húzni valahol, más olyat már nem nagyon látok a poszton, aki picket érne. Ahogy néztem center is maradt bent jócskán, akár azt is be lehet majd vállalni. Lesz még 5 pickünk, jó nap lesz ez is.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Goldenre akkor figyeltek fel Arians-szék amikor SHane Ray meccsvideóit nézték. Arians azt hitte, hogy junior.
Jó karakterű srác és azért amit andree is írt, hogy nem elég jó számokat hozott.
Úgy megérte, hogy lejjebb mentünk és kaptunk egy extra 5. kört.
David Johnsonról áradozott Arians, a méretéhez képest gyors, jó mozgású, jól kap el, 3 down játékos.
Iktriad aki elég sok FCS meccset nézett, azt mondta hogy jó lesz. (de híres a jinx képessége, szóval meglátjuk. 😊)Fucu
Amúgy ha végignézzük Keimék tevékenységét, úgy látszik OLB-be nem a villám lábú, vékony fiúkat keresik. Shaughnessy, Okafor és Martin se az a klasszikus speedrusher. Lehet ez koncepció náluk.

Amúgy elég sok helyen áradoznak Goldenről, mint egyetemi játékosról. Mikor meg Keiméknek elkezdte mondani egy újságíró, hogy ez a választás megemelt néhány szemöldököt, akkor konkrétan kiröhögték, és azt mondták, hogy valszeg azokat amiket John Brown is. 😀

Kis utánaolvasás után a futó pick is elég jónak tűnik. Karakterisztikáját nézve max 1-2 jobb RB-t tudok mondani a draftról Ellington komplementerének. Az elkapó skilljei meg akár sztárt is csinálhatnak belőle Arians rendszerében. Összességében eddig nagyon jónak tűnik ez a draft.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Goldenre akkor figyeltek fel Arians-szék amikor SHane Ray meccsvideóit nézték. Arians azt hitte, hogy junior.
Jó karakterű srác és azért amit andree is írt, hogy nem elég jó számokat hozott.
Úgy megérte, hogy lejjebb mentünk és kaptunk egy extra 5. kört.
David Johnsonról áradozott Arians, a méretéhez képest gyors, jó mozgású, jól kap el, 3 down játékos.
Iktriad aki elég sok FCS meccset nézett, azt mondta hogy jó lesz. (de híres a jinx képessége, szóval meglátjuk. 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egyébként remélem tetszett a közvetítés és nem mondtam sok fasságot 😊Dexxter Tailor
A tegnapi nagyon király volt. A mikrofon elkönyörgős megoldás kicsit kényszeres volt, kevésbé volt kötetlen a beszélgetés, meg te se érezted, hogy amúgy adásba vagytok és ha nem volt nálad mikrofon, akkor állandóan forogtál meg beszéltél ide-oda. 😀 Persze az első nap se volt gáz, de a második nap már tényleg profi volt, nekem nagyon tetszett.andree
a kézi mikrofonos dolog azért kellett első nap, mert voltak páran a helyen akik egy másik teremben nézték a draftot kivetítős és nekik is nyomtuk a hangot.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Egyébként remélem tetszett a közvetítés és nem mondtam sok fasságot 😊Dexxter Tailor
A tegnapi nagyon király volt. A mikrofon elkönyörgős megoldás kicsit kényszeres volt, kevésbé volt kötetlen a beszélgetés, meg te se érezted, hogy amúgy adásba vagytok és ha nem volt nálad mikrofon, akkor állandóan forogtál meg beszéltél ide-oda. 😀 Persze az első nap se volt gáz, de a második nap már tényleg profi volt, nekem nagyon tetszett.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Dexxter úgy örül Darby-nek mintha mi választottuk volna ki. 😊 Valaki szóljon már neki.Leon78
Másodállásban Bills szurkoló vagyok, Darbyt pedig bírom, jó lesz ő ott (persze a cardsban még jobb lett volna😊)
Egyébként remélem tetszett a közvetítés és nem mondtam sok fasságot 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Annyi még mellé, hogy a PFF-nél 45. volt a boardon és a 4. legproduktívabb rusher volt az összstatjaik szerint. Ez sokat persze nem jelent, de azért mutatja, hogy Keimék nem random csapkodtak.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Vagy feltradelhetnénk Dawsonért, és akkor elfelejtjük Goldent is 😊
Egyébként 10 sack-et írnak Golden mellé, ami nem is olyan rossz...
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Most azon agyalok, hogy jöhetne Olomu nickel back-nek, és akkor Powers léphetne előre Peterson másik oldalán.Leon78
Hát az már garantált, hogy Powers megy szélre, mert 4+ körös CB-t nem nagyon fogunk azonnal bevágni a kezdőbe.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na jött futó. A leírások alapján tökéletes lesz a feladatra.andree
Remélem nem nyúltunk mellé. Azért ez a Golden pick nem hagy nyugodni. Vajon miben lehet jobb, mint Gregory vagy Harold. Na majd Fucu megmondja. 😊Leon78
John Brownnál is csak néztünk. Én reménykedem benne, hogy Keimék látnak benne valamit. Olvastam róla jobb értékeléseket is, de azért többségében 3-5. körös besorolásokat kapott.andree
Legyen igazad.
Most azon agyalok, hogy jöhetne Olomu nickel back-nek, és akkor Powers léphetne előre Peterson másik oldalán.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Na jött futó. A leírások alapján tökéletes lesz a feladatra.andree
Remélem nem nyúltunk mellé. Azért ez a Golden pick nem hagy nyugodni. Vajon miben lehet jobb, mint Gregory vagy Harold. Na majd Fucu megmondja. 😊Leon78
John Brownnál is csak néztünk. Én reménykedem benne, hogy Keimék látnak benne valamit. Olvastam róla jobb értékeléseket is, de azért többségében 3-5. körös besorolásokat kapott.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na jött futó. A leírások alapján tökéletes lesz a feladatra.andree
Remélem nem nyúltunk mellé. Azért ez a Golden pick nem hagy nyugodni. Vajon miben lehet jobb, mint Gregory vagy Harold. Na majd Fucu megmondja. 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Na jött futó. A leírások alapján tökéletes lesz a feladatra.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Na lassan kivégezve a listám. Talán Mike Davis elférne most már, bár mintha neki meg lenne valami sérülésgondja.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
 www.youtube.com/watch?v=WGLilrHbwUc

Golden......