Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Hosszabb írás Gunter scoutolásáról.  www.azcardinals.com/news-and-events/article-3/Rodney-Gunter-Worth-The-Work-For-Cardinals/d872c128-584a-4add-bfea-1128b400d726
Vannak benne érdekes dolgok. Mindenesetre az látszik, hogy nagyon tetszett a stábnak. Ez pedig egész szimpi mondat: “You don’t want to be naïve to the fact it was Delaware State and he wasn’t at the combine. You don’t want to trick yourself into thinking you are smarter than other people. But once the film was on, it was pretty evident he was an NFL-type player.”
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Csakhogy ne az alján legyünk...
 goingdeep.reblog.hu/felemas-draft-arizonabanKa'deemCarey25
Lári fári...
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Csakhogy ne az alján legyünk...
 goingdeep.reblog.hu/felemas-draft-arizonaban
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
 www.azcardinals.com/videos/videos/Top-100-Players-of-2015-No-99-Calais-Campbell/498b135e-c325-4ac8-8abe-9bef19d61e13

CC 😊
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Field YatesVerified account
‏@FieldYates
Source: the Cardinals have claimed CB Alfonzo Dennard off of waivers
Helyes!andree
Nem olyan rossz CB nem? Most még az se baj ha Patses volt, kell most minden jobb corner, szükség van rá ha már a drafton kihagytuk ezt a posztot.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Field YatesVerified account
‏@FieldYates
Source: the Cardinals have claimed CB Alfonzo Dennard off of waivers
Helyes!
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Mondjuk jogos, ebben a szituban talán Gregory sem ért volna 2. kört, de nálam Golden se az tuti 😊Kexandro
Lehet a mi boardunkon is 3. körös volt, de a 3. körig kivitték volna ezért rántottuk be. Valószínűleg jobban szerettük, mint Heroldot vagy Odighizuwat.
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Mondjuk jogos, ebben a szituban talán Gregory sem ért volna 2. kört, de nálam Golden se az tuti 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Matyi esete ugye más volt mert PP gyakorlatilag kezeskedett érte. Gregory esetében ilyen biztos nem lett volna.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Így aludva rá párat, nekem egyedül a Golden pick nem tetszik, picit túlzásnak érzem érte a 2. kört. Helyette mondjuk Gregory-t is meg lehetett volna kockáztatni, vagy CB-k közül Collins volt még bent, nekem az ő játéka is tetszett.
A többi nálam OK, Gunter-ből akármi lehet, talán még Nelson érthetetlen egy kicsit, de az 5. kör végén meg tudok barátkozni vele 😊Kexandro
Szóba került tegnap Urban chatjén, és ő megemlítette, hogy Washington helyzete komoly tényező lehetett Gregory bent hagyásában. Tényleg nem a legjobb, ha egy profi karierre készülő srác fűvel kezelgeti a depresszióját.andree
Nézőpont kérdése, BA nekem elég jó pedagógusnak tűnik, és Washington esete akár még elrettentő példa is lehet ha jól kommunikálják. Meg ugye Matyit is sikerült áttéríteni 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Így aludva rá párat, nekem egyedül a Golden pick nem tetszik, picit túlzásnak érzem érte a 2. kört. Helyette mondjuk Gregory-t is meg lehetett volna kockáztatni, vagy CB-k közül Collins volt még bent, nekem az ő játéka is tetszett.
A többi nálam OK, Gunter-ből akármi lehet, talán még Nelson érthetetlen egy kicsit, de az 5. kör végén meg tudok barátkozni vele 😊Kexandro
Szóba került tegnap Urban chatjén, és ő megemlítette, hogy Washington helyzete komoly tényező lehetett Gregory bent hagyásában. Tényleg nem a legjobb, ha egy profi karierre készülő srác fűvel kezelgeti a depresszióját.
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Így aludva rá párat, nekem egyedül a Golden pick nem tetszik, picit túlzásnak érzem érte a 2. kört. Helyette mondjuk Gregory-t is meg lehetett volna kockáztatni, vagy CB-k közül Collins volt még bent, nekem az ő játéka is tetszett.
A többi nálam OK, Gunter-ből akármi lehet, talán még Nelson érthetetlen egy kicsit, de az 5. kör végén meg tudok barátkozni vele 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Höriét olvassátok el a főoldalon 😊Fucu
Én olvastam. Lehetne lázadni a C ellen, de a rendelkezésre álló erőforrások szerint, tényleg nem ez volt az év vaule draftclassa. Majd pár év múlva visszanézzük, és eldöntjük Keimék okosabbak voltak-e a draftnikeknél. Nekem tetszik, hogy nem jött újabb balhés arc, és alapvetően ha az első 4 körből 2 beválik hosszútávon mint kezdő, már tökéletesen elégedett vagyok, tekintve hogy nem egy mindenhol lyukas pofozógépbe, hanem egy PO csapatba húzgálunk.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Höriét olvassátok el a főoldalon 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mm6htjx9av9pa1q9aeaz
NFL Power Rankings: Patriots reclaim top spot with stellar draft
With the 2015 NFL Draft in the books, we now have a very good idea of what each team will look like in 2015. So how do the 32 member clubs stack up against each other? Elliot Harrison offers his hierarchy.


Most nem sajnálnak le bennünket. Majd csak a szezon alatt. 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Trevor Harman pedig BA unokaöccse. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos UDFA lista:
Montana OLB Zack Wagenmann
andree
Wagemannről annyit kell tudni, hogy eltört a lába nemrég egy workout során amikor valamelyik NFL csapatnál vizitált. Ha az nincs, szerintem draftolták volna. Sleeper esélyes.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Hivatalos UDFA lista:
Adams State CB Cariel Brooks
N.C. State T Rob Crisp
BYU ILB Alani Fua
Shippensburg WR Trevor Harman
Georgia Southern ILB Edwin Jackson
Florida Atlantic ILB Andrae Kirk
BYU RB Paul Lasike
Bowling Green ILB Gabe Martin
Iowa WR Damond Powell
Colorado State-Pueblo CB C.J. Roberts
Texas WR Jaxon Shipley
Missouri State TE Gannon Sinclair
Montana OLB Zack Wagenmann
Northern Iowa NT Xavier Williams
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Oké hogy droppok, de a legtapasztaltabb TE volt a keretben.
Fells és Niklas inkább blokkolók, elkapó TE meg zéró.Fucu
Értem én, de elkapó TE-nek tavaly elég gyenge volt, nagyon sok dropja volt igen fontos szituációkban. Szerintem Jermaine Gresham vagy Zach Miller upgrade lenne, kérdés h mennyit kérnek. Ha sokat, akkor meg Keim valakit úgyis összekukázik keretszűkítés után. Én nem látom ezt a helyzetet olyan tragikusnak.emberke22
Nem is írtam hogy tragikus a helyzet. Csak ugye az időzítés, mert akkor lehet nem csak a draft utolsó pickjével hozunk TE-et.
Gresham és Miller sem tud egészséges maradni ezért nem találtak még csapatot maguknak.Fucu
Jaja, értem. Hát majd meglátjuk. Lehet egyiket elhozzuk ilyen 1 éves mentorstátuszba, bár gondolom mindegyik többéves szerződést akar a sérülékenységük végett is. Szted Keimék nem tudták, hogy Carlson bejelenti, hogy visszavonul? Ahogy a nyilatkozatából levettem a feleségével már beszélték, hogy benne van hogy visszavonul, gondolom nem az első edzés után jött a pillanat, hogy akkor ez ennyi volt, hanem már érett ez.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Oké hogy droppok, de a legtapasztaltabb TE volt a keretben.
Fells és Niklas inkább blokkolók, elkapó TE meg zéró.Fucu
Értem én, de elkapó TE-nek tavaly elég gyenge volt, nagyon sok dropja volt igen fontos szituációkban. Szerintem Jermaine Gresham vagy Zach Miller upgrade lenne, kérdés h mennyit kérnek. Ha sokat, akkor meg Keim valakit úgyis összekukázik keretszűkítés után. Én nem látom ezt a helyzetet olyan tragikusnak.emberke22
Nem is írtam hogy tragikus a helyzet. Csak ugye az időzítés, mert akkor lehet nem csak a draft utolsó pickjével hozunk TE-et.
Gresham és Miller sem tud egészséges maradni ezért nem találtak még csapatot maguknak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Szerintem nem kell izgulni, biztosan a nagy konkurencia miatt vonult vissza. 😊
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Oké hogy droppok, de a legtapasztaltabb TE volt a keretben.
Fells és Niklas inkább blokkolók, elkapó TE meg zéró.Fucu
Értem én, de elkapó TE-nek tavaly elég gyenge volt, nagyon sok dropja volt igen fontos szituációkban. Szerintem Jermaine Gresham vagy Zach Miller upgrade lenne, kérdés h mennyit kérnek. Ha sokat, akkor meg Keim valakit úgyis összekukázik keretszűkítés után. Én nem látom ezt a helyzetet olyan tragikusnak.emberke22
Miller szerintem bagóért is jönne, Arizonában nőtt fel, közvetlen rivális küldte el, minden adott egy szép feltámadáshoz 😊
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Oké hogy droppok, de a legtapasztaltabb TE volt a keretben.
Fells és Niklas inkább blokkolók, elkapó TE meg zéró.Fucu
Értem én, de elkapó TE-nek tavaly elég gyenge volt, nagyon sok dropja volt igen fontos szituációkban. Szerintem Jermaine Gresham vagy Zach Miller upgrade lenne, kérdés h mennyit kérnek. Ha sokat, akkor meg Keim valakit úgyis összekukázik keretszűkítés után. Én nem látom ezt a helyzetet olyan tragikusnak.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Oké hogy droppok, de a legtapasztaltabb TE volt a keretben.
Fells és Niklas inkább blokkolók, elkapó TE meg zéró.Fucu
A lehető legrosszabbkor. Ennyi erővel megtarthattuk volna Houslert is., ha időben szól. 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Oké hogy droppok, de a legtapasztaltabb TE volt a keretben.
Fells és Niklas inkább blokkolók, elkapó TE meg zéró.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter