Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
CJ2K 1 évre érkezett, meglátjuk megéli -e az 53-at
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Az első félidőt én is láttam, úgy ahogy, a teljes meccset most töltöm, ha érdekel valakit, innen.:

 www.sport-video.org.ua/americanfootball.html

Ha megengeditek írok néhány véleményt az eseményekről.:

Játékosok akik tetszettek:

Ellington: Bár korai lehet még ezt kijelenteni, de mintha a régi fényében ragyogna, remek dolgokat csinált, remélem eddigi legjobb szezonját fogja futni az idén.
Palmer: Elég magabiztosnak tűnt, úgy néztem igencsak jól sikerült a rehab-ja, ha így játszik, nem lesz vele gond.
Minter: Most végre odaért a labda közelébe, részt vett a szerelésekben, sőt bliccelni is elküldték néhányszor, úgy néz ki sikerült gatyába rázni az elmúlt rosszul sikerült szezon után. Idén többet várhatunk tőle.
Legree: Sokat volt pályán, sokszor került labda közelébe. Hibázgatott is, de szerintem lehet belőle egy jó kis CB, ha rajtam múlna helyet kapna az 53-as keretben. 😊
Bethel: Már a negyedik szezonja lesz, és végre rá lehet nyugodtan bízni egy az egyben egy elkapót. Jól játszott, ha ezt tudja tartani, nem lesz gond a CB állománnyal. Nem tudom mi a vezetőség szándéka, de remélem meg akarják majd tartani, bevallom az egyik kedvencem a csapatból.
John Brown: semmit sem változott, villámgyors, és a kezei is életveszélyesek. Érdemes lesz kiválasztani fantasy csapatba. 😊
L. Thomas: Meglepő, de szerintem látható fejlődés a játékában, passzai erősek, és sok esetben pontosak is voltak, a nyomás elől pedig nem egy esetben szépen ki tudott mozogni, nem esett egyből pánikba. Persze ez még édeskevés, de legalább látható a fejlődés, szerintem megcsípi a roostert.

Akiktől többet vártam:

Marcus Golden: Gyakorlatilag semmit nem láttam tőle. amikor pályán volt elég reménytelenül birkózott az LT-vel, nem igazán volt meggyőző, sőt inkább semmilyen sem volt.
Stanton: Ez a teljesítmény, még ha nem is volt sokat a pályán egyenlő volt a nullával. 0/3 nem egy meggyőző teljesítményre vall. 😊 Egy második számú irányítótól, kezdő tapasztalattal sokkal többet várna az ember.
Taylor: Mindent elmond, hogy mindössze egy carry-t kapott, abból pedig sikerült elérnie -1 yardot. Asszem ennél azért mindenki többet várt tőle akkor amikor a csapathoz került.
K. Martin: Sokkal többet vártam tőle, azt gondoltam zúzni fog OLB poszton, de ez nem történt meg, és továbbra is adós a javuló teljesítménnyel. Azért reméljük a legjobbakat.

Ezen kívül érdemes megfigyelni, hogy mennyit javult az OL. Gyakorlatilag Palmer közelébe sem tudtak kerülni a Kansas védői. Nem hogy sackkelni, de még nagyon siettetni sem tudták. Nyugodtan kémlelhette az elkapókat, senkitől sem zavartatva. Hát ha ez így marad hosszú távon, akkor reménykedhetünk egy jó szezonban.
A kezdő D szokás szerint hozta magát, bár a szélső pass rush megint elég halovány volt, de lesz ez még jobb is. A sacondary nem lesz kimagasló, de talán hoznak majd egy erős átlagot. A csere védelem már nem alkotott maradandót, ameddig én láttam nyelték a yardokat rendesen.
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Na eddig bírtam nézni, 2. negyed közepe, már kb a cserék cseréi játszanak..

Tapasztalatok
Kezdő Offense fasza
Kezdő Defense fasza (bár ez a kansas O nem volt a legigazibb, Charles se játszott ha jól néztem..)
2. Off. ott már voltak gondok a falban, Stanton se volt a legélesebb
Defense mélység fasza lesz úgy tűnik
Bethel is jól nyomta ő volt az egyik legpozitívabb meglepetés számomra, mint CB
JJ. Nelson is jó lesz, bár kicsit nagy arcúnak tetszett nekem
cserék cseréi.. Legreenek voltak szép szerelései

Összeségében JÓK vagyunk
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bar meg csak a petting de hamarosan kezdooooodik
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
friss hír D-Wash ügyében 😀  www.revengeofthebirds.com/2015/8/13/9147273/daryl-washington-expecting-a-decision-soon-from-nfl


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kicsit fura ez az elégedettlenség BA részéről.... ennyire nem lehetnek gázosak a futóink. Van egy olyan érzésem hogy az öreg vérszemet kapott és a fejébe vette hogy mindenáron SB-t akar nyerni.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na állítólag egy éves szerződést ajánlottunk Chirs Johnsonnak ex Titans legendának, megoldani a RB helyzetet.emberke22
Ez a RB kérdés érdekes, hogy évek óta visszatérő probléma, hihetetlen, hogy mindig van valami gáz ezen a poszton. Johnson már az elmúlt két idényében szinte semmit sem produkált, nem hiszem, hogy nálunk támadna fel. Inkább ösztönző hatása miatt szerződtetjük, hátha összekapják magukat a fiatalok. 😊Leon78
Mikor szotyiért megszerezhettük volna Zach Stacy-t nem kellett.... pedig sztem ott van még bőven a tankban...
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Közben Massie 3 meccses eltiltást kapott, még fellebbez ellene.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na állítólag egy éves szerződést ajánlottunk Chirs Johnsonnak ex Titans legendának, megoldani a RB helyzetet.emberke22
Ez a RB kérdés érdekes, hogy évek óta visszatérő probléma, hihetetlen, hogy mindig van valami gáz ezen a poszton. Johnson már az elmúlt két idényében szinte semmit sem produkált, nem hiszem, hogy nálunk támadna fel. Inkább ösztönző hatása miatt szerződtetjük, hátha összekapják magukat a fiatalok. 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na állítólag egy éves szerződést ajánlottunk Chirs Johnsonnak ex Titans legendának, megoldani a RB helyzetet.emberke22
Félek tőle, hogy ő már nem tart ott a pályáján, hogy sokat javítana a helyzeten.
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Na állítólag egy éves szerződést ajánlottunk Chirs Johnsonnak ex Titans legendának, megoldani a RB helyzetet.
több mint 9 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Nem nagyon volt fórum aktivitás az előszezon alatt. Eltűnt Fucu is, és a többiek is a rendszeres híreikkel 😕

Írkászok hát én pár (szerintem) fontosabbat, amit twitterről találtam.
- Depth Chart a preseason meccsek előtt:
- Bruce papa nem elégedett a futókkal, megnézik kikkel lehetne bővíteni a keretet. Ray Rice-ot kizárta.
- Floyd visszatérésére nincs pontos időpont
- többen is kisebb sérülésekkel küzdenek (Powers, Humphries, D. Johnson, ), de semmi komoly
- Szombaton jön az első preseason meccs, az ellenfél a Kansas lesz otthon.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Carson Palmer jobban lesz idén, mint valaha? Pete Prisco szerint ez is előfordulhat!
 www.cbssports.com/nfl/writer/pete-prisco/25263882/why-carson-palmer-is-even-better-following-a-second-knee-injury
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Ahogy nézem BA-ék próbálkoznak CB poszton kukázgatni 😊
Nem sok mindent találtam a srácról de jó kezű és jól helyezkedő cornernek tűnik. 2014-ben a Steelers draftolta ha jól olvastam 5. körben, de az 53-as keretszűkítésnél kihullott.

Ja Shaquille Richardson-ról beszélek 😊silent7939
Helyi forma, egyetemen nem volt rossz.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ahogy nézem BA-ék próbálkoznak CB poszton kukázgatni 😊
Nem sok mindent találtam a srácról de jó kezű és jól helyezkedő cornernek tűnik. 2014-ben a Steelers draftolta ha jól olvastam 5. körben, de az 53-as keretszűkítésnél kihullott.

Ja Shaquille Richardson-ról beszélek 😊
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem akarok állandóan Washingtonnal elő hozakodni, de nincs valami pletyka legalább amire lehetne alapozni? Furcsa ez a csend. Már sok eltiltást csökkentettek, vagy kiosztottak, de itt nincs előrelépés.Leon78
ez mai "hír", kb senki nem tud semmitDexxter Tailor
Máris többet tudok 😊Leon78
Engedd el.... Mondtam mar. silent7939
Ok, majd szólok, ha kell a tanácsod. Ilyen válaszokra nem igazán vagyok kíváncsi 😊Leon78
több mint 9 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
lyle sendlein érkezik valószínűleg, úgy látszik a shipley - larsen kettős nem váltotta meg a világot 😊Dexxter Tailor
Jött is egy éves szerződéssel, gondolom veterán minimumért.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem akarok állandóan Washingtonnal elő hozakodni, de nincs valami pletyka legalább amire lehetne alapozni? Furcsa ez a csend. Már sok eltiltást csökkentettek, vagy kiosztottak, de itt nincs előrelépés.Leon78
ez mai "hír", kb senki nem tud semmitDexxter Tailor
Máris többet tudok 😊Leon78
Engedd el.... Mondtam mar. silent7939
Ok, majd szólok, ha kell a tanácsod. Ilyen válaszokra nem igazán vagyok kíváncsi 😊
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem akarok állandóan Washingtonnal elő hozakodni, de nincs valami pletyka legalább amire lehetne alapozni? Furcsa ez a csend. Már sok eltiltást csökkentettek, vagy kiosztottak, de itt nincs előrelépés.Leon78
ez mai "hír", kb senki nem tud semmitDexxter Tailor
Máris többet tudok 😊Leon78
Engedd el.... Mondtam mar.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem akarok állandóan Washingtonnal elő hozakodni, de nincs valami pletyka legalább amire lehetne alapozni? Furcsa ez a csend. Már sok eltiltást csökkentettek, vagy kiosztottak, de itt nincs előrelépés.Leon78
ez mai "hír", kb senki nem tud semmitDexxter Tailor
Máris többet tudok 😊
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nem akarok állandóan Washingtonnal elő hozakodni, de nincs valami pletyka legalább amire lehetne alapozni? Furcsa ez a csend. Már sok eltiltást csökkentettek, vagy kiosztottak, de itt nincs előrelépés.Leon78
ez mai "hír", kb senki nem tud semmit


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem akarok állandóan Washingtonnal elő hozakodni, de nincs valami pletyka legalább amire lehetne alapozni? Furcsa ez a csend. Már sok eltiltást csökkentettek, vagy kiosztottak, de itt nincs előrelépés.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
lyle sendlein érkezik valószínűleg, úgy látszik a shipley - larsen kettős nem váltotta meg a világot 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Schefter twittelte, hogy Michael Floyd 3-5 hét kihagyás elé néz a csapat szerint. Ujjsérülés miatt.balazs799
jónapot 😀

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Schefter twittelte, hogy Michael Floyd 3-5 hét kihagyás elé néz a csapat szerint. Ujjsérülés miatt.


Liverpool Fc fan