Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Láttam egy két topikban, hogy megtippelték a végső 53-as kereteket, gondoltam elütöm én is az időt, és összeállítok egy listát. Várom a véleményeket, remélem beindul végre a topik. 😊
Leon78
-1 védőfalember és -1-2 linebacker +1 futó és + 1 elkapó/támadófalember/secondary
Személyek, akik nálam kérdésesek itt:
Thomas, Logan
Taylor, Stepfan
Nelson, J.J.
Ta'amu, Alameda
Williams, Xavier
Demens, Kenny
Alexander, Lorenzo
Martin, Kareem
Riddick, Shaq
Woodley, LaMarr
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Láttam egy két topikban, hogy megtippelték a végső 53-as kereteket, gondoltam elütöm én is az időt, és összeállítok egy listát. Várom a véleményeket, remélem beindul végre a topik. 😊
Leon78
Mire induljon be? Az előszezonig is van még egy hónap. Élvezd inkább a nyarat, aztán szeptembertől jön a következő nagy adag NFL 😊
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Láttam egy két topikban, hogy megtippelték a végső 53-as kereteket, gondoltam elütöm én is az időt, és összeállítok egy listát. Várom a véleményeket, remélem beindul végre a topik. 😊
Irányítók:
Palmer, Carson
Stanton, Drew
Thomas, Logan

Támadó fal:
Larsen, Ted
Shipley, A.Q.
Humphries, D.J.
Massie, Bobby
Veldheer, Jared
Cooper, Jonathan
Iupati, Mike
Watford, Earl

Futók:
Ellington, Andre
Hughes, Robert
Johnson, David
Taylor, Stepfan

Elkapók:
Brown, Jaron
Brown, John
Fitzgerald, Larry
Floyd, Michael
Nelson, J.J.

Tight End:
Fells, Darren
Momah, Ifeanyi
Niklas, Troy

Védekező fal:
Peters, Corey
Ta'amu, Alameda
Williams, Xavier
Campbell, Calais
Gunter, Rodney
Redding, Cory
Rucker, Frostee
Shaughnessy, Matt
Stinson, Ed

Linebacker sor:
Demens, Kenny
Washington, Daryl
Minter, Kevin
Weatherspoon, Sean
Alexander, Lorenzo
Golden, Markus
Martin, Kareem
Okafor, Alex
Riddick, Shaq
Woodley, LaMarr

Secondary:
Bethel, Justin
Dennard, Alfonzo
Peterson, Patrick
Powers, Jerraud
Bucannon, Deone
Jefferson, Tony
Johnson, Rashad
Mathieu, Tyrann

ST:
Zastudil, Dave
Catanzaro, Chandler
Leach, Mike
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ilyenekkel múlatjuk az időt, ahelyett, hogy érdemi döntés érkezne például Washingtonnal kapcsolatban, hogy tudnánk végre mire készüljünk.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
PP21 meg 19-ik lett a top100-as listán, ami picit túlértékelt szerintem 😀Dexxter Tailor
Nem kicsit 😉
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
PP21 meg 19-ik lett a top100-as listán, ami picit túlértékelt szerintem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Arians a TOP10-ben 😊
 www.nfl.com/photoessays/0ap3000000499554/nfl-coach-power-rankings
"The next step for Arians is to win in the playoffs."
OH YAEH! 😉Cardinalis
Ez elég egyértelmű volt... fura is volna ha nem férne be a TOP10-be az öreg 😊silent7939
persze, itt nem ez a kérdés, hanem hogy vajon meglépi-e azt a bizonyos következőt...? 😉

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Arians a TOP10-ben 😊
 www.nfl.com/photoessays/0ap3000000499554/nfl-coach-power-rankings
"The next step for Arians is to win in the playoffs."
OH YAEH! 😉Cardinalis
Ez elég egyértelmű volt... fura is volna ha nem férne be a TOP10-be az öreg 😊
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Arians a TOP10-ben 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jmbrqwsknoajvbznqg0v
NFL coach power rankings
Who is your front man of choice? Eddie Vedder? David Lee Roth? Gordon Lightfoot? OK, many of you probably haven't heard of that last guy, but most assuredly you all know the NFL's 32 front men -- that is to say, the 32 head coaches I was tasked with rank

"The next step for Arians is to win in the playoffs."
OH YAEH! 😉

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
kes, hogy a North ellen 4 győzelmet jósolnak az okosok. Hát mit ne mondjak, még a 3-1-et is aláírnám, nem hogy ezt. 😊

 goingdeep.reblog.hu/kinek-mennyire-kemeny---nfc-northLeon78
Kinézek egy 2-2-t de annál jobbat necces.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
kes, hogy a North ellen 4 győzelmet jósolnak az okosok. Hát mit ne mondjak, még a 3-1-et is aláírnám, nem hogy ezt. 😊

 goingdeep.reblog.hu/kinek-mennyire-kemeny---nfc-north
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na lecsekkoltam a Ballers első részét 😊
Szórakoztató kis sorozatnak tűnik egy minimális szakmával. Esti kikapcsolódásnak tökéletesek lesznek 😊
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/al1snstfliw0jnx9x7fj
Carson Palmer '100 percent' entering Cards' minicamp
Carson Palmer will take part in his first live 11-on-11 drills when the Arizona Cardinals open minicamp today. Palmer said he is "100 percent" after suffering an ACL tear.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/04/2015-depth-charts-update-arizona-cardinals/

Szépen lehúzzák a védelmünket, bár ez csak okoskodás még így szezon előtt, de azért szemet szúr a sok átlag alatti, és átlagos értékelés. Remélem rácáfolnak a srácok.Leon78
Weather-t pl. átlag alattinak nevezik, teljesen irreális az egész.Ka'deemCarey25
Hagyjuk máááár 😊 Lári fári. Ha meg elindítjuk egy 6-2 vel a szezon akkor mindenki a mi faszunkat fogja cummantani hogy húúúúha 😀
Ezek a szakértők legalább akkora királyok mint a tv jósda 😀😀😀
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/04/2015-depth-charts-update-arizona-cardinals/

Szépen lehúzzák a védelmünket, bár ez csak okoskodás még így szezon előtt, de azért szemet szúr a sok átlag alatti, és átlagos értékelés. Remélem rácáfolnak a srácok.Leon78
Weather-t pl. átlag alattinak nevezik, teljesen irreális az egész.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/04/2015-depth-charts-update-arizona-cardinals/

Szépen lehúzzák a védelmünket, bár ez csak okoskodás még így szezon előtt, de azért szemet szúr a sok átlag alatti, és átlagos értékelés. Remélem rácáfolnak a srácok.
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
a falemberek labdákat próbáltak elkapni:  www.azcardinals.com/videos/videos/Cardinals-lineman-practice-fielding-kicks/aa2393a2-0184-4d45-a78a-1d12649009e7 😊Dexxter Tailor
megelőztél pont most akartam megosztani itt 😀 haláliak.. 😀
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a falemberek labdákat próbáltak elkapni:  www.azcardinals.com/videos/videos/Cardinals-lineman-practice-fielding-kicks/aa2393a2-0184-4d45-a78a-1d12649009e7 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Hírmorzsák:

- D.J. Humphries aláírta Rookie szerződését: 4 év / 8,912,112$, amiből az aláírási bónusz 4,741,536$ és garantált 7,261,824$

- BA azt mondta idén több no-huddle offense lesz a csapatnál

- David Johnson 4.-ik futó volt a rangsorban az OTA edzésen

- A.Q. Shipley volt a mai OTA edzésen a kezdő center.

- Frostee Rucker 1 éves hosszabbítást írt alá a csapattal, így 2016-ra is van szerződése.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kicsit megtöröm a csendet. 😊 Nincs valami hír foszlány Washingtonról? Mi lehet az oka, hogy nincs hír? Azt mondják az a jó hír, ha nincs, de ebben az esetben nem tűnik jó ómennek.

Érdekes, hogy sok játékost tiltanak el tiltott szerekért, meg drogozásért, de mindenki kevesebbet kap, mint Washington, ezt furcsállom kicsit.Leon78
Én is keresgéltem róla de nem sok sikerrel jártam sajnos.Ka'deemCarey25
Én azt olvastam májusban ezen a héten lesz döntés. Most jár az 1 éves eltiltása ha minden igaz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
'Top 100 Players of 2015': No. 68 Larry Fitzgerald 😊
 www.azcardinals.com/videos/videos/Top-100-Players-of-2015-No-68-Larry-Fitzgerald/9f41f708-a436-401e-8c78-2d2734242a28

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Kicsit megtöröm a csendet. 😊 Nincs valami hír foszlány Washingtonról? Mi lehet az oka, hogy nincs hír? Azt mondják az a jó hír, ha nincs, de ebben az esetben nem tűnik jó ómennek.

Érdekes, hogy sok játékost tiltanak el tiltott szerekért, meg drogozásért, de mindenki kevesebbet kap, mint Washington, ezt furcsállom kicsit.Leon78
Én is keresgéltem róla de nem sok sikerrel jártam sajnos.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Kicsit megtöröm a csendet. 😊 Nincs valami hír foszlány Washingtonról? Mi lehet az oka, hogy nincs hír? Azt mondják az a jó hír, ha nincs, de ebben az esetben nem tűnik jó ómennek.

Érdekes, hogy sok játékost tiltanak el tiltott szerekért, meg drogozásért, de mindenki kevesebbet kap, mint Washington, ezt furcsállom kicsit.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ma volt az OTA első napja, tele is fosták a twittert a kint beat writerek. 😊
- Palmer 6 hónapja volt műtve, ma már edzett a 7 on 7 drillben, viszont a 11 a 11 elleniben nem vett részt. Még két hónap, hogy 100%-os legyen.
- Hárman nem edzettek sérülés miatt: Zach Wagenmann és Alani Fua ILB-k és Shaq Riddick OLB.
- Három TE is elkapott mindent ami feléjük ment, Niklas, Fells és Momah.
- Arians dicsérte az állóképességét Coopernek és Floydnak.
- A 3rd QB poszt teljesen nyílt, Logan Thomas, Chandler Harnish és Phillip Sims között.
- Matt Shaugnessy OLB-ből átment DE-be, míg Kareem martin DE-ből OLB-be.
- D.J. Humpghriesnek nincs biztos helye a kezdőben. Massie tudja elveszíteni a kezdő RT posztot és Humpnak kurva jól (nem pont ezekkel a szavakkal mondta BA) kell teljesítenie ha ki akarja szorítani.
- A no.1 csapat CB sora így nézett ki PP és Powers a szélen, míg Bethel a slotban. a no2-é pedig Bethel és Dennard a szélen.
- A LB-sor: Okafor-Spoon-Minter-Alexander, csere ILB-k: Glenn Carson és Sharpton.
- DL: Rucker-Ta'amu.Campbell, de sok volt a rotáció Redding, Peters és Shaugnessy részvételével.
- OL-ben nincs meglepetés: Veldheer-Iupati-Larsen-Cooper-Massie



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
uborkaszezonban unaloműzónek 😊
 giferator.easports.com/create/team

csináltam is egy Fizt-eset 😉
 goo.gl/FtX3Q1

THIS IS THE WAY