Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Állítólag magas draft picket kínálunk Petersonért, ha a Vikings hajlandó lenne eltradelni.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Kevés pénzért talán még őket tudnám elképzelni a csapatban. A védőfalba a már említett okok miatt valakit, a CB-k közül pedig elég jó az ajánlólevele mind Williams-nek, mind Tillmannak, bár sérült volt Tillman, azért mint mentor el tudnám képzelni, ráadásul kicsit szerintem hasonlít a játéka Cromarti játékára.
Ahtyba Rubin NT,Greg Hardy DE, B.J. Raji,
Tramon Williams CB, Charles Tillman CB

Persze csak kevés pénzért.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Egy kis adalék:
Darren Urban ‏@Cardschatter 3m3 minutes ago
According to the NFLPA, the #AZCardinals have about $9.9 million in salary cap space after the first wave of free agent signings.
Fogunk még mozgolódni.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Alapvetően én is elégedett vagyok. Amit javítani kellett: futójáték, pass rush, LB depth.

-Az elsőre rengeteg pénzt áldozva megreformáltuk a fal belsejét. Jött az egyik legjobb futásblokkoló guard és center poszton is váltottunk.

-A második bonyolultabb dolog. Ha egy minőségi edge rusher kikerül a piacra akkor biztos, hogy van valami csavar a dologban. Most is ott volt az eddig csere Mcphee és a nagyon sokat sérült Orakpo. Mind a kettőnél érdeklődtünk, de akkora pénzeket kaptak, hogy annyira nem bánom, hogy nem mi vállaltuk a kockázatot. Trent Coleban reménykedtem, de ő is kapott valami 16 milliót két évre. Továbbra is érvényes, hogy erre a posztra elsősorban draftolni kell. A D-Line-t viszont úgy alakítottuk át, hogy jóval több pass rusht várhatunk onnan. Főleg a sub package-ekben javulhat majd a nyomás. Amúgy én részben osztom Leon aggodalmát. Egy futás evő szörnyecske jó lett volna középre, mert a sok 2 vagy 3 és hosszút el is kell érni valahogy, amihez Dan sokat tett hozzá. Remélhetőleg sikerül elfedni a hiányát.

-Jöttek páran, ha nem is a legtutibb fajtából. Spoon nagyon jó ha egészséges, ráadásul a pass rushban is segíthet. Sok múlik Washington játszhat-e idén, illetve Minter végre elkapja-e a fonalat, de úgy tűnik rendben vagyunk.

Az tuti hogy lesz még érkező. Egy csomó okés játékos a piacon van még, és az első hullám után nagyon jó dealeket lehet kötni a pénzesőből kimaradókkal. Keim elég jól szokott válogatni köztük(Cromartie, Abraham, Winston). Most is várok még futót(CJ, Jackson, Ridley) és OLB-ként is használható Pass rushert(Shaun Phillips, Freeney, Spencer) esetleg még egy cornert(Bár most egy középszerű is 3-4 millióról indul) egy baráti szerződéssel. Én annak örülök, hogy nem kötöttünk olyan dealeket, amik középtávon szétcseszik a sapkát. Palmer átstrukturálása így is elég + teher lesz, nem lenne jó azért cutolgatni jövőre, mert túlfizettünk 3 közepes játékost.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem tudom hogy vagy vele, de egy megbízható NT-t el tudnék még képzelni, valahogy nem győzött meg a fal közepe. DE poszton megvagyunk, de mégegyszer mondom kevésnek találom a fal közepét. Véleményed szerint milyen mély az idei DT felhozatal a drafton. Szerinted ha nem is az első körben, de lehet kifogni 3. 4. kör környékén meghatározó DT-t.Leon78
Redding és Ta'amu szerintem rendben lesz NT-nek. andree írta hogy Dan Williams is csak a védelmi snap -ek 30 valahány százalékában volt fent a pályán. Ezt a Redding - Ta'amu páros is tudja hozni, főleg ha utóbbi teljesen felépül a sérüléséből és visszanyeri a formáját. Hiába a 3-4 rengeted négyemberes fallal játszottunk eddig is, amihez nem feltétlen kell az NT méretű ember főleg ha elég mély a DL keret. Campbell-Peters középen Woodley-Okafor (ha nem tiltják el) a két szélen a négyemberes falnál és még nem beszéltünk Stinsonról, Kareem Martinról és Ruckerről. Bőven elegek lesznek.
Nem lesz DT első körben ezt most megmondom. Ha tudnám, hogy a 3-4. körben ki lehet fogni meghatározó DT-t akkor Keimnek dolgoznék. 😊 A draft 3. körétől visszább már egy lutrira hasonlít a dolog. Vannak akik beválnak hátsó körösként és vannak akik 3. körösként is elvesznek a süllyesztőben.Fucu
Tényleg adhatnál nekik néha tanácsokat. Itt a fórumon megbeszéljük, és továbbadjuk az ötleteket. 😊 Biztosan értékelnék 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem tudom hogy vagy vele, de egy megbízható NT-t el tudnék még képzelni, valahogy nem győzött meg a fal közepe. DE poszton megvagyunk, de mégegyszer mondom kevésnek találom a fal közepét. Véleményed szerint milyen mély az idei DT felhozatal a drafton. Szerinted ha nem is az első körben, de lehet kifogni 3. 4. kör környékén meghatározó DT-t.Leon78
Redding és Ta'amu szerintem rendben lesz NT-nek. andree írta hogy Dan Williams is csak a védelmi snap -ek 30 valahány százalékában volt fent a pályán. Ezt a Redding - Ta'amu páros is tudja hozni, főleg ha utóbbi teljesen felépül a sérüléséből és visszanyeri a formáját. Hiába a 3-4 rengeted négyemberes fallal játszottunk eddig is, amihez nem feltétlen kell az NT méretű ember főleg ha elég mély a DL keret. Campbell-Peters középen Woodley-Okafor (ha nem tiltják el) a két szélen a négyemberes falnál és még nem beszéltünk Stinsonról, Kareem Martinról és Ruckerről. Bőven elegek lesznek.
Nem lesz DT első körben ezt most megmondom. Ha tudnám, hogy a 3-4. körben ki lehet fogni meghatározó DT-t akkor Keimnek dolgoznék. 😊 A draft 3. körétől visszább már egy lutrira hasonlít a dolog. Vannak akik beválnak hátsó körösként és vannak akik 3. körösként is elvesznek a süllyesztőben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ha nem vagyok nem lesz mélyebb elemzés Cards ügyben a podcastban csak megemlítés. De héj, Rajna nem húzta le a csapatot ez már jó dolog! 😊
Nem hallgatod végig? Nem érdekel a többi csapat? Ne már.

Keimék nem fognak olyan költekezésbe belemenni, mint a Jaguars. Az, hogy a Saints árul mindenkit egy dolog, de Keimék nem fognak draftpicket adni csak úgy. Ha olyan játékos van akit megéri elhozni akkor rámennek. Nem lesz már nagy dobásunk. Iupati mondhatni nagy dobásnak ennyi, nem voltunk annyira aktívok amennyire itt egyesek várták, hanem a szokásosnak mondható stop gap játékosok jöttek (kivéve IupatI) és a többit a drafton próbálják megoldani.

Jómagam egyáltalán nem vagyok elégedetlen az igazolásokkal, sőt. Keim remek szakember aki a csapat érdekeit nézni és ez nagyon fontos.Fucu
Persze azért végig hallgattam, de érdekelt volna a véleményük. 😊
Nem tudom hogy vagy vele, de egy megbízható NT-t el tudnék még képzelni, valahogy nem győzött meg a fal közepe. DE poszton megvagyunk, de mégegyszer mondom kevésnek találom a fal közepét. Véleményed szerint milyen mély az idei DT felhozatal a drafton. Szerinted ha nem is az első körben, de lehet kifogni 3. 4. kör környékén meghatározó DT-t.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha nem vagyok nem lesz mélyebb elemzés Cards ügyben a podcastban csak megemlítés. De héj, Rajna nem húzta le a csapatot ez már jó dolog! 😊
Nem hallgatod végig? Nem érdekel a többi csapat? Ne már.

Keimék nem fognak olyan költekezésbe belemenni, mint a Jaguars. Az, hogy a Saints árul mindenkit egy dolog, de Keimék nem fognak draftpicket adni csak úgy. Ha olyan játékos van akit megéri elhozni akkor rámennek. Nem lesz már nagy dobásunk. Iupati mondhatni nagy dobásnak ennyi, nem voltunk annyira aktívok amennyire itt egyesek várták, hanem a szokásosnak mondható stop gap játékosok jöttek (kivéve IupatI) és a többit a drafton próbálják megoldani.

Jómagam egyáltalán nem vagyok elégedetlen az igazolásokkal, sőt. Keim remek szakember aki a csapat érdekeit nézni és ez nagyon fontos.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Kicsit elcsendesedtek Keim ék, remélem ez csak úgymond vihar előtti dolog, és lesz még egy nagy dobásunk. Gyakorlatilag a saints árulja az egész csapatot, szerintetek kit lenne érdemes megszerezni esetleg. Mi a helyzet például Acho-val, meg akarjuk tartani, vagy nem, elég lassan csepegtetik a híreket velünk kapcsolatban. A heti podcast megint egy kicsit ki a kedvenc csapatom stílusúra sikeredett, gyakorlatilag 2 szó esett a csapatról, holott szerintem elég aktívak voltunk a piacon, de ezt már igazából megszoktam. Jó lenne kiírni, hogy miről lesz szó, és akkornem hallgatnánk végig, abban reménykedve, hogy esik egy két komolyabb elemző hangvételű mondat a cards-ról.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Lehet, hogy hülyeség, de én még eltudnám képzelni nálunk Greg Hardy-t, biztos nagy erősítést jelentene. Plusz egy olcsóbb, de playmaker CB, és mondjuk T Richardson olcsóért, és szerintem meg is vagyunk.

Draft első kör NT, második ILB, aztán irány a SB. 😊Leon78
Közben Orakpo elkelt. Várható volt miután ennyit pöcsölt Tenesseben.

Hardy nekem is eszembe jutott már, de tuti nagy gáz van vele, mert egy ilyen játékostért egymást ölné minden csapat. Lehet már biztosnak látszik, hogy megy börtönbe. Amúgy a más séma ellenére iszonyatosan nagy erősítés lenne.

Egy CB-t még én is szívesen látnék. Drafton meg majd lehet bpa-zni elsősorban RB/OLB/CB/NT posztokra.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Lehet, hogy hülyeség, de én még eltudnám képzelni nálunk Greg Hardy-t, biztos nagy erősítést jelentene. Plusz egy olcsóbb, de playmaker CB, és mondjuk T Richardson olcsóért, és szerintem meg is vagyunk.

Draft első kör NT, második ILB, aztán irány a SB. 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Közben Palmernél megvolt a strukturálás, lehet készül még valami. Lehet mára a mostani FA-k is benne voltak ebbe és alapból bele volt számolva, de csúnyán nő a jövő évi caphitje, szóval fölöslegesen biztos nem csinálták volna.
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Lehet elhoznám Trent Rich-et, rombolna középen azt Ellington meg futkározhat mellette, ráadásul nem hinném hogy túl drága lenne. Lenne egy normálisabb fal előtte nem úgy mint Indyben nekem amúgy sem volt bajom a gyerekkel soha sztem nincsenek képesség beli problémái, rosszul sztem nem járnánk vele.Ka'deemCarey25
Nekem az a bajom, hogy ő mindenhol szar volt. Hiába hangzik jól papíron a dolog, egyszerűen nem látom, hogy megváltaná magát nálunk.andree
Brownsba az elején ment neki úgy rémlik, hogy aztán mi vetette vissza, az önbizalom romboló szapulások sem tettek neki jót. Én bepróbálnám apróért aztán egy középső v hátsó körös back jöhetne még esetleg, de mondjuk ott van Taylor v Williams is.
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Fanaika aláírt a Chiefs-hez 3 évre 8,1m$-ért. Kicsit túl lett fizetve.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Lehet elhoznám Trent Rich-et, rombolna középen azt Ellington meg futkározhat mellette, ráadásul nem hinném hogy túl drága lenne. Lenne egy normálisabb fal előtte nem úgy mint Indyben nekem amúgy sem volt bajom a gyerekkel soha sztem nincsenek képesség beli problémái, rosszul sztem nem járnánk vele.Ka'deemCarey25
Nekem az a bajom, hogy ő mindenhol szar volt. Hiába hangzik jól papíron a dolog, egyszerűen nem látom, hogy megváltaná magát nálunk.
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Sziasztok!Hát régen írtam na akkor egy pár dolog!Szerintemsz O-line megerősítése volt a legfontosabb dolog Iupati kurva nagy erősìtés ha egy kicsit többèrt is jött mint amit gondoltam volna de legalább nemszaros 1 ÉVES szerződés, Palmernek nagyon fontos lehet, hogy legyen futójáték is!Seindlein mehet a p....ba hulladék volt (ide még lesz játékos a többiek csere szintűek sztem)!Spoon ha a valòdi tudását hozza akkor baszott nagy erősítès sztem apróért, ha sérülget az persze szopás!A D-line sztem nem gyengült még Darnell elhúzásának is örültem ő nem ért annyit!A Washington ügyben mi a helyzet?Én hoznék FA-n még egy CB-tpl TWilliams vagy Tillman illetve draft első két körèben mégegy LB-t és RB-t ti mit gondoltok?
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Lehet elhoznám Trent Rich-et, rombolna középen azt Ellington meg futkározhat mellette, ráadásul nem hinném hogy túl drága lenne. Lenne egy normálisabb fal előtte nem úgy mint Indyben nekem amúgy sem volt bajom a gyerekkel soha sztem nincsenek képesség beli problémái, rosszul sztem nem járnánk vele.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Én úgy tudom 2 dolog tartotta a csapatban sokáig. Helyi srác, nagyon szeretik a többiek az öltözőben, valamint nagyon okos. Szóval blokkolásban nulla, viszont a fal értelmi vezére volt a pályán(és gondolom az öltözőben is).
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Sendleint kiraktuk 3 millió spóroltunk vele. Larsen és Shipley küzdhet a kezdő posztért.Fucu
Ott a pont, nem sokkal, de megelőztél. 😊

Véleményed szerint mennyit erősödött így a fal?Leon78
Nehéz kérdés.
Iupatival erősödött, Sendlein hiányozni fog. Hiába nem volt egy All-Pro de egy megbízható kezdő.Fucu
Távol álljon tőlem egy támadófalember megítélése de PFF szerint tavaly ő volt a liga utolsó előtti centere az adatok alapján Erről mit gondolsz/gondoltok? Ez valós?emberke22
igen valós, azért írtam, hogy megbízható mert sérülten is vállalta a játékot nem kevés alkalommal. Azért Fanaika is ludas volt a belső rész rossz teljesítményében és annyira nem meglepő Sendlein elküldése csak gondoltam a drafton hozunk valakit egy évet padozik és jövőre kirakjuk Lyle-t. Azért vannak kétségeim Shipley és Larsen kezdetése felől. De ez még majd alakulhat.Fucu
Igen, nekem is hasonló gondolataim voltak. Nem volt playmaker, bár ezen a poszton nehezebb is, de igazi Cardinal volt, 8 évet húzott le, kicsit sajnálom.
Valamint gondolom Iupati lesz a LG, kíváncsi vagyok, hogy akkor Coopert átpakolva RG-ban, hogy fog teljesíteni, ha egyáltalán kezdő lesz.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sendleint kiraktuk 3 millió spóroltunk vele. Larsen és Shipley küzdhet a kezdő posztért.Fucu
Ott a pont, nem sokkal, de megelőztél. 😊

Véleményed szerint mennyit erősödött így a fal?Leon78
Nehéz kérdés.
Iupatival erősödött, Sendlein hiányozni fog. Hiába nem volt egy All-Pro de egy megbízható kezdő.Fucu
Távol álljon tőlem egy támadófalember megítélése de PFF szerint tavaly ő volt a liga utolsó előtti centere az adatok alapján Erről mit gondolsz/gondoltok? Ez valós?emberke22
igen valós, azért írtam, hogy megbízható mert sérülten is vállalta a játékot nem kevés alkalommal. Azért Fanaika is ludas volt a belső rész rossz teljesítményében és annyira nem meglepő Sendlein elküldése csak gondoltam a drafton hozunk valakit egy évet padozik és jövőre kirakjuk Lyle-t. Azért vannak kétségeim Shipley és Larsen kezdetése felől. De ez még majd alakulhat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Sendleint kiraktuk 3 millió spóroltunk vele. Larsen és Shipley küzdhet a kezdő posztért.Fucu
Ott a pont, nem sokkal, de megelőztél. 😊

Véleményed szerint mennyit erősödött így a fal?Leon78
Nehéz kérdés.
Iupatival erősödött, Sendlein hiányozni fog. Hiába nem volt egy All-Pro de egy megbízható kezdő.Fucu
Távol álljon tőlem egy támadófalember megítélése de PFF szerint tavaly ő volt a liga utolsó előtti centere az adatok alapján Erről mit gondolsz/gondoltok? Ez valós?
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sendleint kiraktuk 3 millió spóroltunk vele. Larsen és Shipley küzdhet a kezdő posztért.Fucu
Kinek kellett a hely?silent7939
Szerintem ez már tervben volt régebb óta.
De lehet Orakpóra?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sendleint kiraktuk 3 millió spóroltunk vele. Larsen és Shipley küzdhet a kezdő posztért.Fucu
Ott a pont, nem sokkal, de megelőztél. 😊

Véleményed szerint mennyit erősödött így a fal?Leon78
Nehéz kérdés.
Iupatival erősödött, Sendlein hiányozni fog. Hiába nem volt egy All-Pro de egy megbízható kezdő.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sendleint kiraktuk 3 millió spóroltunk vele. Larsen és Shipley küzdhet a kezdő posztért.Fucu
Kinek kellett a hely?
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Sendleint kiraktuk 3 millió spóroltunk vele. Larsen és Shipley küzdhet a kezdő posztért.Fucu
Ott a pont, nem sokkal, de megelőztél. 😊

Véleményed szerint mennyit erősödött így a fal?