Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Cory Redding is érkezhet 2 lvre, lesz itt depth a d-line-ban 😊Dexxter Tailor
2 év 6 millió, 2 milla bónusz 2015-ben 1 milla fizu, 2016-ban 3 milla fizu.

Akkor kérem meg is van a DL. Campbell, Redding, Peters, Kareem Martin, Ta'amu, Rucker és Stinson.
Lesz variációs lehetőség rendesen.Fucu
Érdekes, hogy Dockett nem kapott 2 évet, Redding pedig igen. Ráadásul 6 milla, 2 évre. Még ha nem is garantált.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
jó a depht meg minden de egy épkézláb NT azért kéne az nfc west futós csapatai ellen
neg vki Grahamre :-P
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Cory Redding is érkezhet 2 lvre, lesz itt depth a d-line-ban 😊Dexxter Tailor
Nyithatunk egy nyugdíjas lakóparkot. 😊 Megbízható játékosnak tűnik, gondolom apróért jön majd.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Cory Redding is érkezhet 2 lvre, lesz itt depth a d-line-ban 😊Dexxter Tailor
2 év 6 millió, 2 milla bónusz 2015-ben 1 milla fizu, 2016-ban 3 milla fizu.

Akkor kérem meg is van a DL. Campbell, Redding, Peters, Kareem Martin, Ta'amu, Rucker és Stinson.
Lesz variációs lehetőség rendesen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Cory Redding is érkezhet 2 lvre, lesz itt depth a d-line-ban 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Azért az is megér egy misét, hogy a tavalyi nem túl acélos, mondhatni tök utolsó atlantai védelemből igazoltunk le kettő meghatározó játékost. Remélem nálunk azért nem lefelé, hanem felfelé húzzák majd a védelmet.Leon78
Azért illett volna kicsit utánajárni. Spoon júniusban szakította el az Achilles-inát így nem játszott 2014-ben, de persze támaszkodjunk az előző csapat statjaira. más csapat, más séma.Fucu
Igazad van, de Peters játszott.... Mindenesetre nem szapulni akartam az új igazolásokat, csak rámutattam egy tényre. Egyébként nem vagyok statisztika buzi, csak úgy emlékszem, hogy szar volt az atlantai védelem, de remélem elnézed nekem.
Szóval a számok magukért beszélnek.😊

32. Atlanta Falcons 16 26,1 417

Futás ellen a 21.-ek, passz ellen az utolsók voltak, úgyhogy utána nézve is elég gyenge a produkció, ráadásul Peters a playek nagy százalékában fenn volt a pályán, de még egyszer mondom nem kukacoskodni akarok, csak mint tényt közöltem.Leon78
Matt Shaughnessy se a liga legjobb védelméből jött, ráadásul totál más szerepkörbe érkezett mint amit Oaklandben játszott mégis stabil kiegészítőember lett. Peterstől is hasonlót várok. Keim eddig mindig megtalálta a megfelelő embereket. Egyiktől se dobtuk el az agyunkat mikor leigazoltuk, mégis remek húzásnak bizonyultak. Több ilyenre is számítok még idén.andree
Lehet, hogy rosszul látom, de Peters-t szerintem kezdőnek igazoltuk, gondolom olyan teljesítményt is várnak majd tőle. Ettől függetlenül tőle jobb szezont várok, mint spoon-tól. Ettől, amit előzőleg írtam az tény, csak mint érdekességet írtam, nem gondoltam volna, hogy ilyen vitát indítok el. 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Azért az is megér egy misét, hogy a tavalyi nem túl acélos, mondhatni tök utolsó atlantai védelemből igazoltunk le kettő meghatározó játékost. Remélem nálunk azért nem lefelé, hanem felfelé húzzák majd a védelmet.Leon78
Azért illett volna kicsit utánajárni. Spoon júniusban szakította el az Achilles-inát így nem játszott 2014-ben, de persze támaszkodjunk az előző csapat statjaira. más csapat, más séma.Fucu
Igazad van, de Peters játszott.... Mindenesetre nem szapulni akartam az új igazolásokat, csak rámutattam egy tényre. Egyébként nem vagyok statisztika buzi, csak úgy emlékszem, hogy szar volt az atlantai védelem, de remélem elnézed nekem.
Szóval a számok magukért beszélnek.😊

32. Atlanta Falcons 16 26,1 417

Futás ellen a 21.-ek, passz ellen az utolsók voltak, úgyhogy utána nézve is elég gyenge a produkció, ráadásul Peters a playek nagy százalékában fenn volt a pályán, de még egyszer mondom nem kukacoskodni akarok, csak mint tényt közöltem.Leon78
Matt Shaughnessy se a liga legjobb védelméből jött, ráadásul totál más szerepkörbe érkezett mint amit Oaklandben játszott mégis stabil kiegészítőember lett. Peterstől is hasonlót várok. Keim eddig mindig megtalálta a megfelelő embereket. Egyiktől se dobtuk el az agyunkat mikor leigazoltuk, mégis remek húzásnak bizonyultak. Több ilyenre is számítok még idén.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mike Leach (LS) egy évre újraszerződtetve.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Futók tekintetében van valami új, biztató infó?Leon78
nincs



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Futók tekintetében van valami új, biztató infó?
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Azért az is megér egy misét, hogy a tavalyi nem túl acélos, mondhatni tök utolsó atlantai védelemből igazoltunk le kettő meghatározó játékost. Remélem nálunk azért nem lefelé, hanem felfelé húzzák majd a védelmet.Leon78
Azért illett volna kicsit utánajárni. Spoon júniusban szakította el az Achilles-inát így nem játszott 2014-ben, de persze támaszkodjunk az előző csapat statjaira. más csapat, más séma.Fucu
Igazad van, de Peters játszott.... Mindenesetre nem szapulni akartam az új igazolásokat, csak rámutattam egy tényre. Egyébként nem vagyok statisztika buzi, csak úgy emlékszem, hogy szar volt az atlantai védelem, de remélem elnézed nekem.
Szóval a számok magukért beszélnek.😊

32. Atlanta Falcons 16 26,1 417

Futás ellen a 21.-ek, passz ellen az utolsók voltak, úgyhogy utána nézve is elég gyenge a produkció, ráadásul Peters a playek nagy százalékában fenn volt a pályán, de még egyszer mondom nem kukacoskodni akarok, csak mint tényt közöltem.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Este 10-kor (természetesen magyar idő szerint) sajtótájékoztató keretén belül mutatják be a triót. Minden bizonnyal lesz live stream a Cards hivatalos honlapján.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért az is megér egy misét, hogy a tavalyi nem túl acélos, mondhatni tök utolsó atlantai védelemből igazoltunk le kettő meghatározó játékost. Remélem nálunk azért nem lefelé, hanem felfelé húzzák majd a védelmet.Leon78
Azért illett volna kicsit utánajárni. Spoon júniusban szakította el az Achilles-inát így nem játszott 2014-ben, de persze támaszkodjunk az előző csapat statjaira. más csapat, más séma.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Azért az is megér egy misét, hogy a tavalyi nem túl acélos, mondhatni tök utolsó atlantai védelemből igazoltunk le kettő meghatározó játékost. Remélem nálunk azért nem lefelé, hanem felfelé húzzák majd a védelmet.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hivatalosan is bejelentette a csapat Iupati, Spoon és Peters érkezését.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Dan Williams megy a Raidersbe.Fucu
Mi volt vele a gond, hogy nem kapaszkodtatok belé?Amadeus91
Nem tudom, de szerintem ez egy negatív hír. Oszlopa volt a futás elleni védekezésnek. Szerintem meg fog látszódni a hiánya, személy szerint sajnálom, hogy lelépett, ti pedig örüljetek, stabil kezdő, megbízható NT.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Dan Williams megy a Raidersbe.Fucu
Mi volt vele a gond, hogy nem kapaszkodtatok belé?Amadeus91
Nem volt fent minden down-nál(asszem 40%). Nagyon jó futás ellen, és nálunk is hasznos volt, de valszeg úgy érezték Keimék évi 6 millát nem ér meg.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Dan Williams megy a Raidersbe.Fucu
Mi volt vele a gond, hogy nem kapaszkodtatok belé?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dan Williams megy a Raidersbe.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Shipley tényleg nem nagy szám de mélységnek megteszi.
Orakpo csak a Titans vizit után érkezik hozzánk.
A Revis-Skrine kettős mellé nem fog beleférni a Jetsnek Cro. maradtunk mi és a Boys.Fucu
Beatwritereink szerint már csak a szerződés hossza a kérdéses Cro kapcsán, de 5.5-6.5M közötti éves fizu nem elég neki.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Shipley tényleg nem nagy szám de mélységnek megteszi.
Orakpo csak a Titans vizit után érkezik hozzánk.
A Revis-Skrine kettős mellé nem fog beleférni a Jetsnek Cro. maradtunk mi és a Boys.Fucu
cap helyzetünket ismerve, elég esélytelenek láttom, hogy hozzánk jöjjön. 😊 mennyit szeretne, 8-10 között?beltazor
Valahol ott szeretne kapni és gondolom minimum 3 évben gondolkoznak
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 695 — Pfizer & Moderna fan
Shipley tényleg nem nagy szám de mélységnek megteszi.
Orakpo csak a Titans vizit után érkezik hozzánk.
A Revis-Skrine kettős mellé nem fog beleférni a Jetsnek Cro. maradtunk mi és a Boys.Fucu
cap helyzetünket ismerve, elég esélytelenek láttom, hogy hozzánk jöjjön. 😊 mennyit szeretne, 8-10 között?

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
melyik oldalon figyelitek a híreket, infókat?Leon78
twitteren 😊
de itt nézheted:  www.rotoworld.com/playernews/nfl/football-player-news?r=1&rw=1Fucu
twitteren az nfl-t követed?
tudnál adni egy linket Fucu? 😊emberke22
 twitter.com/sbnation/lists/nfl
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Shipley tényleg nem nagy szám de mélységnek megteszi.
Orakpo csak a Titans vizit után érkezik hozzánk.
A Revis-Skrine kettős mellé nem fog beleférni a Jetsnek Cro. maradtunk mi és a Boys.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Revis megy a Jetshez. Így Cro hosszabbítására kicsit talán nőttek az esélyeink. Közben vizitel Orakpo és Shipley. Utóbbiról nem sokat tudok, gondolom nem egy nagy dobás.