Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Iupati szerződése: 5 év, 40 millió, 22,5 garantáltDanny
+ 1 millió teljesítmény ösztönző



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Iupati szerződése: 5 év, 40 millió, 22,5 garantált
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Cro 6 milla körüli pénzt akar. 6-7 körül én is adnék neki. Ha megtartjuk 3 év 20 millával én elégedett leszek, főleg az eddig látott CB fizetések tükrében.andree
Mennyi hely van még a sapka alatt? Kicsit elvesztem a számok tengerében, asszem úgy 20 milláról indultunk has jól tévedek.Leon78
20 millió körül indultunk, de 40 milliót tudunk maximum felszabadítani cutok nélkül. Az érkezőknek nyilván lesz aláírási pénze, szóval a több éves fizuk kezdőjéből is le lehet vonni pár milliót. Persze olyan nagyon nem kéne ezekkel bűvészkedni, mert jövőre csúnyán megszorulhatunk.andree
Na eddig sem értettem ezt a fizu sapkát, most meg még úgyse,valahol utána kéne olvasni a dolognak. Egyszer valaki elmagyarázhatná, pedig már azt hittem nagyjából képben vagyok. 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Cro 6 milla körüli pénzt akar. 6-7 körül én is adnék neki. Ha megtartjuk 3 év 20 millával én elégedett leszek, főleg az eddig látott CB fizetések tükrében.andree
Mennyi hely van még a sapka alatt? Kicsit elvesztem a számok tengerében, asszem úgy 20 milláról indultunk has jól tévedek.Leon78
20 millió körül indultunk, de 40 milliót tudunk maximum felszabadítani cutok nélkül. Az érkezőknek nyilván lesz aláírási pénze, szóval a több éves fizuk kezdőjéből is le lehet vonni pár milliót. Persze olyan nagyon nem kéne ezekkel bűvészkedni, mert jövőre csúnyán megszorulhatunk.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Cro 6 milla körüli pénzt akar. 6-7 körül én is adnék neki. Ha megtartjuk 3 év 20 millával én elégedett leszek, főleg az eddig látott CB fizetések tükrében.andree
Mennyi hely van még a sapka alatt? Kicsit elvesztem a számok tengerében, asszem úgy 20 milláról indultunk has jól tévedek.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Cro 6 milla körüli pénzt akar. 6-7 körül én is adnék neki. Ha megtartjuk 3 év 20 millával én elégedett leszek, főleg az eddig látott CB fizetések tükrében.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Woodley 1 év 870.000 dolcsi. veteránminimum.
Foote intézte a puhítást. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Lamarr Woodley is jönDexxter Tailor
Úgy vagyunk vele, hogy az egyik csak bevethető lesz meccsnapon is a sok bicebócából.

Már csak Raji hiányzik. 😀andree
Ja, elég sérülékeny játékosokról van szó nagyrészt ahogy látom. Biztos olcsóbbak, csak kérdés mennyit fognak játszani, mert ha csak hébe-hóba kerülnek pályára, akkor akár itt se legyenek.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Lamarr Woodley is jönDexxter Tailor
Úgy vagyunk vele, hogy az egyik csak bevethető lesz meccsnapon is a sok bicebócából.

Már csak Raji hiányzik. 😀
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
LeGarrette Blount. Akármennyire is szeretem AP játékát, végülis szerintem jobban jártunk így (persze még jöhet 😀). Ellington mellé Blount tökéletes lesz, és több lóvé marad a tényleges lyukakra.Kexandro
Csak szopatta a népet, nem FADexxter Tailor
😀😀😀 Furcsa is volt picit, kb az egyetlen RB akit nem pedzegettek 😊
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Kéne még RB meg Corner, draftról meg töltünk és elégedetten várhatjuk a szezont. Ja meg nem ártana vmi center.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
LeGarrette Blount. Akármennyire is szeretem AP játékát, végülis szerintem jobban jártunk így (persze még jöhet 😀). Ellington mellé Blount tökéletes lesz, és több lóvé marad a tényleges lyukakra.Kexandro
Csak szopatta a népet, nem FA


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Lamarr Woodley is jönDexxter Tailor
Komoly?Ka'deemCarey25
@MikeGarafolo

From @PSchrags and me: LB LaMarr Woodley expected to sign with the Cardinals. Put down the pitchforks here. He was released. It's allowed.
danyly
Köszi.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lamarr Woodley is jönDexxter Tailor
Komoly?Ka'deemCarey25
@MikeGarafolo

From @PSchrags and me: LB LaMarr Woodley expected to sign with the Cardinals. Put down the pitchforks here. He was released. It's allowed.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
LeGarrette Blount. Akármennyire is szeretem AP játékát, végülis szerintem jobban jártunk így (persze még jöhet 😀). Ellington mellé Blount tökéletes lesz, és több lóvé marad a tényleges lyukakra.
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Lamarr Woodley is jönDexxter Tailor
Komoly?
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Lamarr Woodley is jön


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
CB ügyben nagy a csendsilent7939
Nehogy Revis hozzánk szerződjön, nem tudom mennyi van még a sapi alatt, de ahogy most üzletelgetnek Keim-ék azon sem lepődnék meg, ha hozzánk jönne. 😊
A másik véglet, hogy Bethel lesz a kezdő corner. 😊 Egy fokkal jobb lenne az első megoldás. 😊
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Irving csere volt denverben is nem? Akkor nem lenne szokatlan szerepkör ez neki.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egyébként még egy ILB jön majd vizitre, Nate Irving. A belső LB páros meg is lenne, Minter meg cserének tökéletes.Fucu
Biztosítéknak se rossz Spoon mögé. Úgy látom nem akarunk még egy korai picket ellőni ILB posztra(ami nem is baj).andree
és ugye amit Keim és BA is mondott, hogy úgy indulnak neki az FA-nak mintha nem lenne D-Wash, ami a helyes taktika, mert a franc se tudja mennyire meszelik el.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Egyébként még egy ILB jön majd vizitre, Nate Irving. A belső LB páros meg is lenne, Minter meg cserének tökéletes.Fucu
Biztosítéknak se rossz Spoon mögé. Úgy látom nem akarunk még egy korai picket ellőni ILB posztra(ami nem is baj).
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egyébként még egy ILB jön majd vizitre, Nate Irving. A belső LB páros meg is lenne, Minter meg cserének tökéletes.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Én nem is bánom annyira. Peterson se kéne annyira. Arians pass happy oc. Nem hiszem hogy ez hatalmasat változna. Kell egy jó futó Ellington mellé, de nem egy extra drága veterán. Ennyi FA erősítéssel simán hozhatunk korai futót is a draftról, és én nyugodtabb lennék egy olcsó tehetséggel, mint egy sérülékeny sztárral. Úgy vettem észre az utóbbi években jó fallal a legtöbb fiatal futó is szép átlagot hoz. Ellington sérülten, nulla blokkolással játszott tavaly, szerintem annál jobb játékos, hogy ilyen szituációs offensive weapont csináljunk belőle. Ettől függetlenül még mindig nem sírnám el magam, ha jönne valamelyik nagykutya, de én továbbra is egy jól elkapó TE-re és/vagy passrusherre áldoznék nagyobb pénzt, nem egy top RB-re.

A Jaguarsnak sokkal logikusabb Murray. Pénzük van dögivel és egy fiatal QB-nek nagy segítség lenne. Összességében tetszik ahogy építgetik a támadósorukat. Nálunk sokkal szűkebb erőforrás áll rendelkezésre. A mostani szerződések azért is tetszenek, mert nem fullasztanak bele a deadmoneyba ha nem jönnek be, míg egy 10 millás futó sokkal nagyobb lutri ilyen szempontból.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kent Somers @kentsomers
#azcardinals aren't interested in DeMarco Murray. Lots of folks have asked about that.
jól van, már azt hittem futó csapat akarunk lenni 😀Fucu
Igen!!!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kent Somers @kentsomers
#azcardinals aren't interested in DeMarco Murray. Lots of folks have asked about that.
jól van, már azt hittem futó csapat akarunk lenni 😀Fucu
Na így szűz marad a bőröm 😀