NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
aki látta eddig az arizona meccseket...
csupi4
Egy Cards forumban? Szerintem vagyunk egy paran 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
aki látta eddig az arizona meccseket mennyit van a pályán Kevin Minter meg hogy mozog? fantasy miatt kérdezem
csupi4
két meccs után a védekező playek 83,4%-ban volt fent a pályán. Jól mozog, de nem egy tackle gyár.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
aki látta eddig az arizona meccseket mennyit van a pályán Kevin Minter meg hogy mozog? fantasy miatt kérdezem
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Humph egyértelműen a jövő miatt érkezett egyáltalán nem volt várható tőle, hogy a kezdőbe kerüljön egyből. Vagyis elvárható volt, de magas a léc és még nem sikerült megugrania.
Fucu
Értem én, de ezek szerint Watford is a jövő. 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Humph egyértelműen a jövő miatt érkezett egyáltalán nem volt várható tőle, hogy a kezdőbe kerüljön egyből. Vagyis elvárható volt, de magas a léc és még nem sikerült megugrania.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
A hétvégén akkor visszajön Iupati, vagy csak a Rams ellenire érkezik meg?
Ka'deemCarey25
ha a mai edzés után nem duzzad be a térde és a hét további részében is teljesen tud edzeni akkor vasárnap kezdeni fog.
A nagyobb kérdés Massie és Watford párharca és Ariansék döntése, hogy ki lesz a kezdő.
Fucu
Nem tudom ki ért velem egyet, lehet rosszul látom, de így utólag a Humphries első körös pick egy kicsit érthetetlen a számomra. Talán más posztra is húzhattunk volna értékes játékost. Mondom ezt Watford miatt. Ha tudták, hogy lehet benne bízni, akkor miért húztunk OT-t első körben, pláne, hogy lehetett volna más opció is talán.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A táncoslábú Fauria visszatért a practice squadba



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A hétvégén akkor visszajön Iupati, vagy csak a Rams ellenire érkezik meg?
Ka'deemCarey25
ha a mai edzés után nem duzzad be a térde és a hét további részében is teljesen tud edzeni akkor vasárnap kezdeni fog.
A nagyobb kérdés Massie és Watford párharca és Ariansék döntése, hogy ki lesz a kezdő.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
A hétvégén akkor visszajön Iupati, vagy csak a Rams ellenire érkezik meg?
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Fitz lett a hét NFC támadójátékosa, DJ pedig a hét NFC Special Team játékosa!
Löfli
For the first time in team history, the ‪#‎AZCardinals‬ have two players selected as “NFC Player of the Week” in the same week. Congrats to Larry Fitzgerald and David Johnson! :o)

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
túúúdom, nem sokat ér, de azért jó látni a csapatot a dobogón :o)
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/g84aqtmv7dvgd7uluutx
NFL Power Rankings, Week 3: Cardinals climb; Eagles plummet
Well, the top two teams stay the same. After that? Pandemonium. Elliot Harrison reshuffles the deck after a wild week in the NFL. Check out the fully updated pecking order heading into Week 3.

Carson Palmer looks outstanding through two games: He's completed 36 of 56 passes, picking up 8.79 yards per throw with seven touchdowns and one interception. His passer rating for the season? 124.4.

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Fitz lett a hét NFC támadójátékosa, DJ pedig a hét NFC Special Team játékosa!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
De jó hogy az ilyen bogarakat valahogy mindíg kiszúrják BA-ék, mennyivel könnyebb tud így lenni egy szezon.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A 49ers mindig szar még akkor is amikor jók. 😊 (mosolygós smiley a chromeot használók kedvéért) Ehhez ennyit.

David Johnson vasárnap hordott meze és cipői elröpültek Cantonba a Hall of Famebe, mivel ő az első újonc az NFL történetében aki két meccs alatt szerzett elkapott, futott és visszahordott TD-t.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Azért csöppet meglepett, hogy Fitznek még nem volt 3 TD-s alapszakasz meccse eddig...

Meglepően sima volt (azért Nelson remélem most gyakorolja a punt elkapásokat), jövő héten be kéne darálni otthon a most nem túl acélos nájnerszt is.
csongi
helyes helyes, nézzetek csak le 😀
petey
Sztem nem lesz könnyű dolgotok.... azért futás ellen jók vagyunk sztem így Kaepnek passzolnia kell ami jól fog jönni Jeffersonnak és Matyinak is 😉
silent7939
hát ezt nem is állítottam. Kap pedig idén nagyon faszán tolja a QB posztot. nálatok a pass rush és ILB/NT hiányzik, de amilyen a falunk az érdekes lesz, hiszem hogy a Steelers meccs az csak egy kisiklás volt, egy elit csapat ellen, rövid héttel.
szerintem az MNF-es csapat lesz megint látható vasárnap. de kemény lesz, mint minden divíziórangadó.

Palmer meg nem szar, de ti is addig mentek amíg ő van.

több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért csöppet meglepett, hogy Fitznek még nem volt 3 TD-s alapszakasz meccse eddig...

Meglepően sima volt (azért Nelson remélem most gyakorolja a punt elkapásokat), jövő héten be kéne darálni otthon a most nem túl acélos nájnerszt is.
csongi
helyes helyes, nézzetek csak le 😀
petey
Már vártalak 😊 Amúgy egyáltalán nem nézem le a Ninerst, és nem is veszem tuti győzelemre a meccset. De hogy a ti győzelmeteken lehet most nagyobbat nyerni a bukiknál, az is biztos 😊


- Palmer (még ha sokak szerint szar is)
silent7939
Nem tudom, milyen statisztikákat néz az aki azt mondja Palmerre hogy szar, de biztos nem az NFL-t nézi. Nyilván nem elit, de szerintem most benne van a top10-ben.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Azért csöppet meglepett, hogy Fitznek még nem volt 3 TD-s alapszakasz meccse eddig...

Meglepően sima volt (azért Nelson remélem most gyakorolja a punt elkapásokat), jövő héten be kéne darálni otthon a most nem túl acélos nájnerszt is.
csongi
helyes helyes, nézzetek csak le 😀
petey
Sztem nem lesz könnyű dolgotok.... azért futás ellen jók vagyunk sztem így Kaepnek passzolnia kell ami jól fog jönni Jeffersonnak és Matyinak is 😉
silent7939
Azért lehet, hogy a roster odaát az öbölben megrogyott (akárki akármit mond, a tavalyi cserék nagyon elfogytak, mert most ők az első csapat), a kezdő még így sem olyan nagyon rossz. És ők verték a Minnesotát, és egy minden fronton jól játszó, elit AFC csapattól kapták ki (igaz ott bucira verték őket), ti pedig két olyan csapatot gyűrtetek le, akik 0-2-vel állnak jelenleg, szóval akármi lesz, azért nem adnám biztos, nagyarányú győzelemre úgy ahogy te.

Nem hittem, hogy valaha egyszer ninersre nézve pozitív kommentem lesz, ezzel fel is hagyok a fórumozással.
undisputedly
Azt hittem ez nekem szól de közben rájöttem hogy csonginak 😀
Amiket írtam azok ülnek még akkor is ha kikapunk 😉

Amúgy bírom hogy minden évben valamivel magyarázva van hogy miért vagyunk jobbak mint a "szakértők" jósolják.... persze a bizonyítványt magyarázni kell... az eredményeket nem.

Amúgy elég egyértelmű okai vannak a csapat "sikerességének" szerintem:
- Arians
- Palmer (még ha sokak szerint szar is)
- Run D#
- RedZone D#
silent7939
Lehet hülyeség, de rengeteg célpontja van Palmernek, így a variációs lehetőségek is jobbak, mint eddig. Eddig elég változatosak a play hívások is.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért csöppet meglepett, hogy Fitznek még nem volt 3 TD-s alapszakasz meccse eddig...

Meglepően sima volt (azért Nelson remélem most gyakorolja a punt elkapásokat), jövő héten be kéne darálni otthon a most nem túl acélos nájnerszt is.
csongi
helyes helyes, nézzetek csak le 😀
petey
Sztem nem lesz könnyű dolgotok.... azért futás ellen jók vagyunk sztem így Kaepnek passzolnia kell ami jól fog jönni Jeffersonnak és Matyinak is 😉
silent7939
Azért lehet, hogy a roster odaát az öbölben megrogyott (akárki akármit mond, a tavalyi cserék nagyon elfogytak, mert most ők az első csapat), a kezdő még így sem olyan nagyon rossz. És ők verték a Minnesotát, és egy minden fronton jól játszó, elit AFC csapattól kapták ki (igaz ott bucira verték őket), ti pedig két olyan csapatot gyűrtetek le, akik 0-2-vel állnak jelenleg, szóval akármi lesz, azért nem adnám biztos, nagyarányú győzelemre úgy ahogy te.

Nem hittem, hogy valaha egyszer ninersre nézve pozitív kommentem lesz, ezzel fel is hagyok a fórumozással.
undisputedly
Azt hittem ez nekem szól de közben rájöttem hogy csonginak 😀
Amiket írtam azok ülnek még akkor is ha kikapunk 😉

Amúgy bírom hogy minden évben valamivel magyarázva van hogy miért vagyunk jobbak mint a "szakértők" jósolják.... persze a bizonyítványt magyarázni kell... az eredményeket nem.

Amúgy elég egyértelmű okai vannak a csapat "sikerességének" szerintem:
- Arians
- Palmer (még ha sokak szerint szar is)
- Run D#
- RedZone D#
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Azért csöppet meglepett, hogy Fitznek még nem volt 3 TD-s alapszakasz meccse eddig...

Meglepően sima volt (azért Nelson remélem most gyakorolja a punt elkapásokat), jövő héten be kéne darálni otthon a most nem túl acélos nájnerszt is.
csongi
helyes helyes, nézzetek csak le 😀
petey
Mi nem nézzük le a csapatotokat, mint ahogy Ti tettétek éveken keresztül.😊 Valahogy érződik a sértődöttség a mondatodból, remélem, ha netán kikapnátok nem fogsz sírva fakadni. :
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért csöppet meglepett, hogy Fitznek még nem volt 3 TD-s alapszakasz meccse eddig...

Meglepően sima volt (azért Nelson remélem most gyakorolja a punt elkapásokat), jövő héten be kéne darálni otthon a most nem túl acélos nájnerszt is.
csongi
helyes helyes, nézzetek csak le 😀
petey
Sztem nem lesz könnyű dolgotok.... azért futás ellen jók vagyunk sztem így Kaepnek passzolnia kell ami jól fog jönni Jeffersonnak és Matyinak is 😉
silent7939
Azért lehet, hogy a roster odaát az öbölben megrogyott (akárki akármit mond, a tavalyi cserék nagyon elfogytak, mert most ők az első csapat), a kezdő még így sem olyan nagyon rossz. És ők verték a Minnesotát, és egy minden fronton jól játszó, elit AFC csapattól kapták ki (igaz ott bucira verték őket), ti pedig két olyan csapatot gyűrtetek le, akik 0-2-vel állnak jelenleg, szóval akármi lesz, azért nem adnám biztos, nagyarányú győzelemre úgy ahogy te.

Nem hittem, hogy valaha egyszer ninersre nézve pozitív kommentem lesz, ezzel fel is hagyok a fórumozással.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért csöppet meglepett, hogy Fitznek még nem volt 3 TD-s alapszakasz meccse eddig...

Meglepően sima volt (azért Nelson remélem most gyakorolja a punt elkapásokat), jövő héten be kéne darálni otthon a most nem túl acélos nájnerszt is.
csongi
helyes helyes, nézzetek csak le 😀
petey
Sztem nem lesz könnyű dolgotok.... azért futás ellen jók vagyunk sztem így Kaepnek passzolnia kell ami jól fog jönni Jeffersonnak és Matyinak is 😉
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Azért csöppet meglepett, hogy Fitznek még nem volt 3 TD-s alapszakasz meccse eddig...

Meglepően sima volt (azért Nelson remélem most gyakorolja a punt elkapásokat), jövő héten be kéne darálni otthon a most nem túl acélos nájnerszt is.
csongi
helyes helyes, nézzetek csak le 😀

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Spoon hogy hasít? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jó lenne ha a csapatnak végre kijönne a lépés. Sok az átlag feletti játékos a csapatban, és ha mindenki egészséges tudna maradni, akkor akármi is lehet ebben az idényben.
Jövő héten ha minden igaz akkor már a fal is teljes lesz, és tán a futás még jobban mehet majd, mi a véleményetek?

Szerintetek a Cards elkapó sora hányadik helyet foglalhatja el a többi csapatéhoz képest?
Leon78
Iupatival még várnék egy hetet a Tomsula tudja hogyan verje meg így pihentetném. Massie más kérdés, szerintem Watford teljesen jól végzi a dolgát. Arians pont most nyilatkozta, hogy nehéz döntés változtatni a támadófalon amikor elég jól játszanak.

Elkapósor: Szerintem top10 biztosan, de lehet top5 is.

JJ Nelson 2-4 hétre dőlt ki vállsérülés miatt.
Fucu
Igen szerintem is Watford jól játszik, szerintem várakozáson felül. Egyébként én is mernék a top 5 re tippelni 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jó lenne ha a csapatnak végre kijönne a lépés. Sok az átlag feletti játékos a csapatban, és ha mindenki egészséges tudna maradni, akkor akármi is lehet ebben az idényben.
Jövő héten ha minden igaz akkor már a fal is teljes lesz, és tán a futás még jobban mehet majd, mi a véleményetek?

Szerintetek a Cards elkapó sora hányadik helyet foglalhatja el a többi csapatéhoz képest?
Leon78
Iupatival még várnék egy hetet a Tomsula tudja hogyan verje meg így pihentetném. Massie más kérdés, szerintem Watford teljesen jól végzi a dolgát. Arians pont most nyilatkozta, hogy nehéz döntés változtatni a támadófalon amikor elég jól játszanak.

Elkapósor: Szerintem top10 biztosan, de lehet top5 is.

JJ Nelson 2-4 hétre dőlt ki vállsérülés miatt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter