NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jó lenne ha a csapatnak végre kijönne a lépés. Sok az átlag feletti játékos a csapatban, és ha mindenki egészséges tudna maradni, akkor akármi is lehet ebben az idényben.
Jövő héten ha minden igaz akkor már a fal is teljes lesz, és tán a futás még jobban mehet majd, mi a véleményetek?

Szerintetek a Cards elkapó sora hányadik helyet foglalhatja el a többi csapatéhoz képest?
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Gratula! Fizttől pedig kedves, hogy nekünk tartogatta a rekordot és az elmúlt kilenc meccsen visszafogta magát........ 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért csöppet meglepett, hogy Fitznek még nem volt 3 TD-s alapszakasz meccse eddig...

Meglepően sima volt (azért Nelson remélem most gyakorolja a punt elkapásokat), jövő héten be kéne darálni otthon a most nem túl acélos nájnerszt is.
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Magam sem gondoltam volna, hogy Fitzet még ilyen aktívan fogjuk használni, nyilván most ő volt az egyik kulcsember a meccs megnyeréséhez, szinte mindegyik megmozdulása bravúros volt :o)
 www.azcardinals.com/videos/videos/Week-2-Larry-Fitzgerald-highlights/4981ae8f-e734-49d1-bdeb-bb0fe34316a9

first regular-season game with three touchdowns!

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fasza kis meccs volt!!!! 2-0!!! Remélem megmarad a lendület.
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
végre egy hátradőlős meccs :o)))

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Valahogy nagyon pozitiv elorerzetem van a mai meccsel kapcsolatban, kiegyensulyozott tamadojatekkal nagy kulonbsegu gyozelemre szamitok 😊. Mondjuk Forte termelhet par pontot a fantasy csapatomba 😊.
GO CARDS!!
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Rosszul olvasod mert a jobb térdében PCL (ez is elszakadt anno Matyi térdében az ACL-en kìvül) húzódása van. Kb. 1-3 hét. Ha tud edzeni pénteken akkor játszik a Bears ellen már. Addig CJ lesz a kezdő.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ha jól olvasom Ellingtonnál bokaficam a diagnózis, 2-3 hét kihagyás várgható. Ha így van ez igazán jó hír. 😊
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Ellington tán már túl van az MRI-n... de még nem találtam infót az eredményről... az jó jel, hogy Keim-nek azt mondta, hogy "he felt pretty good"....
a meccs fotója: Rashad Johnson following his interception:


Szerkesztette: Cardinalis

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szep volt sracok. Gratula. Erdekes lesz ez az NFCW!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jut eszembe.....

Van egy ELADÓ FITZ mezem ha érdekel innen valakit. Valójában 2 van, így megválnék az egyiktől.
Ha érdekel valakit dobjon egy privit.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
tabzs, szép volt. bár a Saints csak árnyéka önmagának, így is impresszív volt
petey
Mi lesz veletek? Kiléptek a fényre vagy irány a sűrű és átláthatatlan köd?
silent7939
ma kiderül

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
tabzs, szép volt. bár a Saints csak árnyéka önmagának, így is impresszív volt
petey
Mi lesz veletek? Kiléptek a fényre vagy irány a sűrű és átláthatatlan köd?
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
tabzs, szép volt. bár a Saints csak árnyéka önmagának, így is impresszív volt

több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Az az érzésem, hogy Ellingtonnak nem lesz hosszú NFL karrierje ha minden szezonban hetekre/hónapokra lesérül.
Kár érte, nagy tehetség.

A meccs meg igazából végig a miénk volt, csak ugye legközelebb jobban kéne számolni és nem 12-13 embert fennhagyni egy playhez...
több mint 9 éve
janisz 137 — Warnerfan
jó játék! szép győzelem! 😊

több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Igazi csapatsiker volt a mai. Mindenki hozzátette a magáét. Az érdem vitathatatlan, CP remekül játszott, Matyika a védelem vezérévé nőtte ki magát! Ellingont sajnálom, remélem nem kerül IR-re, és mihamarabb visszatérhet!
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
MEGÉRDEMELT GYŐZELEM! :o) DE AZÉRT RENDESEN MEGIZZADTUNK ÉRTE...

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Amire kíváncsi vagyok az esti meccsel kapcsolatban.

1. A támadófal miként fog üzemelni, lesz e ideje Palmernek passzolni.
2. A védelem éles körülmények között tudja e hozni a tavalyi szintet lesz e látható hatása a Def. cordinator cserének.
3. Lesz e nyomás Brees papán ( remélem csomagoljuk párszor )
4. TE játék / TE nélkül /

Akikre kíváncsi vagyok:

1.Earl Watford RT-ben. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire tudja megoldani ezt a feladatot. Szeretném látni, hogy tökéletesen, de ettől szerintem messze leszünk.
2. Alex Okafor OLB. Sokan, köztük én is még több szerelést, és főképpen több sack-et várok idén tőle, kíváncsi vagyok megtud e felelni az elvárásoknak, és mit tud nyújtani az esti meccsen.
3. PP. Remélem a tavalyi benyalt rengeteg yardot nem fogja engedni az idén, kell a jó teljesítmény tőle ez egyértelmű.
4. Rodny Gunter DT,DE, NT.: Nagy a várakozás vele szemben, és nem tudni mennyire felel meg ezeknek. Ráadásul igazi NT nélkül áll fel a csapat, így ezt is neki kell megoldania elvileg.
5. Kevin Minter: Kíváncsi vagyok végre beváltja e a hozzá fűzött reményeket, és meghálálja e végre a rá áldozott második kört.

Hajrá Cards, csak a W 😊
több mint 9 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Idény első TD-jét Larry papának kérem, Matyinak pedig egy szép kövér INT-et 😀
több mint 9 éve
janisz 137 — Warnerfan
Nagyon szeretném ha W-vel kezdenénk!Go Cards😇🙏😇

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
just win baby 😉
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Van valakinek ötlete, hogy este mit nézzek?
Ja, hogy Game Day van!!

Gyűn a Saints!
Nincs Jimmy Graham, de van Cooks, akit ugye a mi jóvoltunkból híztak be két éve. No persze mi sem jártunk szarul a Bucannon John Brown párossal.
Sok hiányzójuk van, főleg a secondary-ben, így 4-5 hosszú lasztira számítok Smokey és Fire felé, feltéve ha kap Palmer annyi időt.
Jó lenne látni egy kis futójátékot is ha már van három jónak mondható futónk.

Győzelmet várok!
| mi mást ugye |

Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Momah basszus... Pedig en jo szamokat vartam tole, kisse felve de meg fantasyben is begyujtottem... 😊
TE teljesitmenyeink lehet hogy a tavalyit is alulmuljak?