Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2014/01/03/Tippjatek_vegeredmeny/
Gratula benyo03 és Leon78 😊Dexxter Tailor
Köszönöm szépen, de csak szerencsém volt. 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2014/01/03/Tippjatek_vegeredmeny/
Gratula benyo03 és Leon78 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Pár gyöngyszem Arians nyilatkozataiból az elmúlt egy évből. Bírom az "öreget". 😊

 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Uncle-Bruce-Arians-Has-His-Say/ac79996a-87d2-4456-9584-33dd0aa3baa6



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Én is megpróbáltam egy összefoglalót így a szezon végére:
A támadósor: A szezon első részében még nem állt össze az egység, Palmer a BYE weekig igen adakozó volt, de tegyük hozzá, hogy a fal sem támogatta éppen az ő játékát. Levi Brown eltradelése kifejezetten jót tett az OL-nek, bár Sowell is sokat hibázott, de Levihez képest még mindig felüdülés volt az ő játéka. Ide majd a draftról mindenképp kell egy upgrade, de tegyük hozzá, hogy Cooper elvesztése nagy érvágás volt a falnak. WR poszton Floyd játéka kiemelkedő volt, az új rekordja pedig elképesztő. Sok helyen akár első számú elkapó is lehetne, így Fitzről is sok terhet vesz le. Houslertől sokkal többet vártunk, rengeteg drop jellemezte a játékát, nem tudott felnőni a feladathoz. Dray nagyjából rendben volt, Andre Roberts is. Mendynek ha normálisan sikerült blokkolni, akkor tudta hozni amit kell, de nem egy elit futó. Ellingtonba nagyon belehúztunk. Bár nem all down RB, de rengeteg playnél be lehet vetni, illetve a kezei is nagyon jók. Robbanékony és jól lát a pályán. Palmerrel összességében nem volt gond. Az elején még nem nagyon bízott az elkapóiban olyankor sokszor Fitzet kereste és 3 ember közé dobta be a labdát, nem csoda, hogy sok INT lett ebből. A másik hülyesége az, hogy bepánikol és szinte vakon dobja el a labdát, abból is sok interception született sajnos. Zsebirányító, nem tud kimozogni, de ha megkapja a védelmet akkor halálpontos tud lenni. Ez jövőre Cooper visszatérésével és egy 1. max. 2. körös LT draftolásával meglehet.
A védelem: A védőfalban egyszerűen minden srác fantasztikusat nyújtott. Dockett ismét magas fordulatszámon játszik, Campbell ott folytatta, ahol tavaly abbahagyta. A linebacker sor is fenomenális. A két veterán, Abraham és Dansby nagyon sokat dobtak rajta, remélem sikerül Karlossal hosszabbítanunk, mert nagy erőssége a csapatnak. Minterre szinte nem is volt szükség, nem igen láttuk őt játszani kíváncsi lennék pedig, hogy ő mire is képes. A secondaryben azért néha voltak problémák. Peterson remek, de a másik oldalon nem nagyon tudták hozni az ő szintjét Powers és Cason sem az igazi. Matyi a másik óriási húzása ennek a draftnak, az egyik kedvencem lett, remélem hamar felépül a sérüléséből. Johnson tökéletes kiegészítőember hátra, Bellt viszont nagyon nem szerettem remélem sikerül egy normális S-t találni a helyére.
A Special Team: Feely és Zastudil szerződése is lejár, szerintem előbbinek biztosan megköszönik a munkáját. Bethel egy állat rengeteg nagy playt hozott össze. Peterson visszahordásaival nem vagyok megelégedve és szerintem nem éri meg kockáztatni, hogy ő ott sérüljön meg.
A stáb: Arians érkezése a legjobb húzás volt amit lehetett csinálni. Az elején kissé konzervatívnak tűnt, de mer kockáztatni és nagyszerűen sikerülnek a félidei elemzések is. A playhívásra se támadó se védőoldalon nem lehet panasz. Bowles kihozta ebből az emberanyagból azt, amit kilehet, hasonlóképp vélekedik a defenzív játékról, mint én és a futást szereti kiigtatni, remélem nem kap HC állást sehol. Keim GM-é avanzsálása is egyértelmű pozitívum. Mivel végigjárta a szamárlétrát nagyon jó szeme lett a játékosokhoz. Remekül találták el Arians mesterrel a fiatalok és idősek arányát.
A jövő: Vannak needek a csapatnál, a legnagyobb az egy LT, úgy érzem egy jó játékos érkezésével arra a posztra és Cooper visszatérésével az O is kiemelkedhetne. Egy TE sem ártana, aki biztos célpontot jelenthet a Red Zoneban. Egy normális S mindenképpen kell majd Bell helyére. Dansbyt leszámítva (akivel nem hiszem, hogy ne sikerülne megegyeznünk) nincs fontos távozó, helyünk lesz a sapka alatt, tehát irány a PO!
Összességében: Hatalmas csalódás volt nekem az idei szezon, természetesen pozitív értelemben. Arians, aki ismét a Coach of the Year esélyes nagyszerűen összeszedte ezt a csapatot, a 10-6-os mérleg jóval felülmúlta a várakozásaimat, a PO sajnos idén nem jött össze, ez nagyrészt a nagyon erős csoportellenfeleinknek köszönhető, de remek esélyünk van jövőre, ha továbbra is így tudunk játszani.
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Jó érzés látni a csapatot az nfl.com végső power rankingjén a 9. helyen 10-6-os mutatóval:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lz8m9128nlfkfura9txx
Power Rankings: Denver Broncos close regular season at No. 1
With the 2013 regular season in the books, Elliot Harrison takes one more look at the NFL hierarchy. Did Peyton Manning's Denver Broncos hold off Richard Sherman's Seattle Seahawks to stay No. 1?


"This is the best Arizona has been since 2009 -- except without the stress that a Hall of Fame quarterback might retire and thus sink the ship. This group will be back."

Úgy is van.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Néhány bátrabb tipp így szezonra hangolódva:
- Palmer: 80-90 közötti QB rating-e és 4000 körüli yardja lesz
- 1 futónk 1000 yard fölé kerül.
- Floyd 800 yard fölött zárja a szezont
- 1 Tight end-nek kiemelkedő szezonja lesz, és nem Housler lesz az.


- Matyi szezon végére kezdő free safety lesz, és legalább 1 visszahordott TD-je lesz(Int vagy Punt visszahordás után).
-A védelem engedett yardok alapján se futás, se passz ellen nem lesz az élmezőnyben, de TOP10 lesz engedett pontok és labdaszerzések tekintetében.

- 6 és 9 győzelem között leszünk a szezon végén.andree
Na lássuk:
-4274 Yard 83,9 pipa
-Futásban megosztották Ellingtonék, de elkapásokkal pont megvan neki.
-Ez vastagon megvolt.
-Hát, ez nagyon nem, de legalább szezon végén életjeleket mutatott Rob és Ballard se tűnt rossznak.

-Matyinak nem kellett túl sok meccs ehhez. A visszahordás nem jött be, de cserébe kaptunk nem egy hatalmas playt.
-A védelem még túl is tejesített. A Rush D zseniális volt. Engedett pontokban hetedikek, Intekben holtversenyben 5. lett a csapat.

-A 9 győzelmet még túl is szárnyaltuk.

Összességében sokkal jobb szezon lett ez, mint amire számítottam.

A támadósorban Palmernek és Ariansnak is kellett idő, hogy ne sírja az ember végig a meccseket, de a végére szépen összeálltak a dolgok. A fék végre kikerült a csapatból. Levi távozásával remélhetőleg magunk mögött hagytunk egy nagyon sötét időszakot. Sajnos Palmer továbbra is dobálni fogja a ronda inteket, de összességében nem kell szégyenkeznünk. Voltak nála nagyobb nevű irányítók, akik felsültek idén. Összességében vele azért működött a támadósor. A tavalyihoz képest pedig álomszerű QB játék volt idén.

Az elkapóalakulat szépen megosztotta a feladatokat. Több random emberke hozott le jó meccseket, Fitz szállította a kulcs elkapásokat és a TD-ket, Floyd pedig megmutatta, hogy nagyon sok van benne. Erre a párosra kényelmesen lehet építeni. Robertsen nem kell sokat problémázni. Átlagos szezonja volt, lesz olcsóbban hasonló ember.

A futószekcióban sajnos Williams egyáltalán nem, Taylor pedig alig kapott lehetőséget. Alfonso Smith is gyorsan kikopott a csapatból. Sok könnyet nem hullattam érte. Mendenhall korrekt szezont hozott le, de túl sok pénzt nem adnék neki. Hullámzó volt, sok komoly hibával. Az ő sérülésmúltjával nem hiszem, hogy ki kéne tömni. Ellington nagy kedvenc lett. Jó pass blockoló, átlagon felüli elkapó, és brutálisan jó futó. Őrült nagy fogás volt.

TE fronton sokáig katasztrófálisak voltunk, de szezon végére az is alakulgatott.

A támadófalon lesz mit alakítani, de egyáltalán nem volt vészes. Különösen ha tavalyhoz képest nézzük az előrelépést.

A védelemre nincsenek szavak. A dögrováson lévő OLB-kkel együtt is brutális front 7. Abraham és Dansby a tőlük elvárhatóhoz képest nagyon sokkal többet hoztak. Nem tudom tudják-e ezt tartani, de kulcsszerepe volt a két veteránnak. A kiegészítő emberek is mind jó szezont hoztak. Öröm volt nézni őket.

A secondary nem volt rossz. PP és Matyi brutális párost alkotnak, melléjük pedig rendben voltak a kiegészítő emberek. SS mindenképpen kell majd, de ez nem egy megoldhatatlan feladat.

Nagy kár, hogy ez a csapat nem kerülhet PO-ba, mert tényleg mindenkit el tudunk verni, de a Saints pl szétcincált minket, így jogosan vannak ott helyettünk. Voltak elengedett meccsek, amivel más lett volna a vége, de azt se felejtsük el, hogy sok kiszenvedett szoros meccsünk is volt a győzelmek között. Nagyon jó volt nézni ezt a csapatot, méltó vetélytársává váltunk a két többre értékelt NFC West csapatnak, ami hatalmas lépés volt előre. Arians zseniális edző, Keim pedig remek munkát végzett. Majd minden húzásuk bejött és ütőképes gárdást pakoltak össze nagyjából a semmiből, beleértve a stáb kialakítását is. Bowles remélhetőleg marad még 1-2 évet.

Bőven vannak még kiaknázatlan lehetőségek a csapatban. A tavalyi draft felét nem is láttuk még, van beragadva egy mázsa deadmoney, a free agentjeink között pedig nincs olyan játékos, akinek őrült pénzt kéne osztani. A sorsolás nem lesz könnyű most sem, de tőlünk féljenek, ne mi fossunk. Jövőre is harapunk, és remélhetőleg összehozzunk a PO-t.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
 bleacherreport.com/articles/1905558-nfl-reality-check-lets-say-it-again-this-year-playoffs-need-to-be-reseeded

érdekes és elgondolkodtató írás, Fucu?Josszi
valóban érdekes, de szerintem jól van ez a rendszer így.
Amit ír is, hogy meg kell nyerni a csoportot. A Cards 2-4 volt a Westen belül, nagyjából ez lett a vesztünk.
Mindig is lesz oyan, hogy egy 10 győzelmes csapat nem jut be a rájátszásba egy rosszabb mérlegű csoportgyőztes kárára. Nem lehet mindenkinek jót tenni.Fucu
csak amikor egy sokkal rosszabb mérlegű csoportgyőztes jut be akkor el lehet gondolkodni hogy jól van e így..
ráadásul most talán a legerősebb csoport a miénk. és lesz jövőre is 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
 bleacherreport.com/articles/1905558-nfl-reality-check-lets-say-it-again-this-year-playoffs-need-to-be-reseeded

érdekes és elgondolkodtató írás, Fucu?Josszi
valóban érdekes, de szerintem jól van ez a rendszer így.
Amit ír is, hogy meg kell nyerni a csoportot. A Cards 2-4 volt a Westen belül, nagyjából ez lett a vesztünk.
Mindig is lesz oyan, hogy egy 10 győzelmes csapat nem jut be a rájátszásba egy rosszabb mérlegű csoportgyőztes kárára. Nem lehet mindenkinek jót tenni.Fucu
Jaja, 2008-ban meg pont az előnyünkre volt ez a rendszer, amikor egy "hulladék" nfc west-et megnyerve 9-7-tel mehettünk a PO-ba. Most a rossz oldalon vagyunk/voltunk.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed

7 offense, 7 defense, 2 ST játékos UFA.

Nagyon kíváncsi vagyok Keim idei munkájára ez alapozhatja meg, hogy 20 évig Ő lesz a GM vagy sem.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 bleacherreport.com/articles/1905558-nfl-reality-check-lets-say-it-again-this-year-playoffs-need-to-be-reseeded

érdekes és elgondolkodtató írás, Fucu?Josszi
valóban érdekes, de szerintem jól van ez a rendszer így.
Amit ír is, hogy meg kell nyerni a csoportot. A Cards 2-4 volt a Westen belül, nagyjából ez lett a vesztünk.
Mindig is lesz oyan, hogy egy 10 győzelmes csapat nem jut be a rájátszásba egy rosszabb mérlegű csoportgyőztes kárára. Nem lehet mindenkinek jót tenni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
 bleacherreport.com/articles/1905558-nfl-reality-check-lets-say-it-again-this-year-playoffs-need-to-be-reseeded

érdekes és elgondolkodtató írás, Fucu?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ta'amu ACL szakadás. szerencsétlen az utolsó meccsen.Fucu
Mennyit és hogy játszott nálatok?vassadi
idejött és kb két hét után fele-fele arányban voltak fent Dan Williams-szel a pályán. Jól végezte a dolgát, döntötte be középen a falat. Nagy szerep volt benne, hogy a no. 1 rush D összejött a Cardinalsnak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ta'amu ACL szakadás. szerencsétlen az utolsó meccsen.Fucu
Mennyit és hogy játszott nálatok?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Cleveland engedélyt kért tőletek egy Bowles HC-interjúra.empty taxi
nem meglepő. éljen a Rooney Rule.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
A Cleveland engedélyt kért tőletek egy Bowles HC-interjúra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na szóval ahogy ígértem:
Kezdjük az O-val.
A fal a szezon második felében nagyon sokat javult, mind az irányító megvédésében mind pedig a futás segítésében. Sowelltől bármennyire is tartottunk 1-2 gyenge meccstől eltekintve mondhatjuk hogy Levihez képest upgrade lett az ember. Colledge hozta a saját szintjét, Sendleinnel egyetemben. Megbízható stabil szintet produkálnak. Fanaikanak és Winstonnak – ami számomra kicsit meglepő – voltak szar napjai. Speciel Winstontól nem ezt vártam. Elég sok nyomást kapott az oldaláról Palmer. Cooper beépítése sokat fog segíteni a jobb oldalon.
Bevallom férfiasan kicsit többet vártam idén Larry-től yardok tekintetében, de látva azt hogy Palmer mennyire elosztja meccsenként a passzokat így rendben van a dolog. A kúlcs elkapásoknál azért mutatta a klasszisát és azt hogy nem szabad leírni. Floyd beért és igazi másodikszámú elkapó lett belőle. A necces passzokat is stabilan fogja szorongatott helyzetben is. Roberts számomra csalódás idén és az tűnt fel mintha Golden elég sok snappet venne el tőle. Nem csodálkoznék ha nem lenne nálunk sokáig. Brittan Goldenben szerintem egy gyöngyszemre talált BA. Igen jó kis mélységi célpont lesz belőle.
TE fronton erősíthetnénk kicsit. Lehet hogy nem jól látom de Houslernek minden meccsen van legalább egy kulcsfontosságú dropja. Nem rossz a srác, de kellene mellé egy nagyon jó kezű TE aki komoly RZ célpont lenne.
Mendenhall bármennyire is javult a bye után én nem adnék neki újabb szerződést. Ezt Taylor is lehozza. Mélységnek meg ott van Alfi és Williams. Ellington meg nálam a legnagyobb steal.
És végül Palmer…. Nem vártam ilyen jó eredményt az évben és ez főleg Palmer miatt volt. Voltak nagyon jó meccsei, bár nem sok és voltak nagyon szar meccsei. Ha PO-t akarunk az vele meg lehet, ha SB-t akkor nem. Sajnos ilyen ingadozó produktummal nem élnénk túl a PO-t.
A védelemre nincsenek szavak. Kell egy SS, kell OLB és kell CB. Valaki írta hogy Saughnessy-nek adna szerződést. Én ezt másként látom. Jó munkás ember, de semmi több. Abraham maradhat  Dansbynak kell egy jó szerződés. Nem gondoltam hogy D-Washt el fogja tudni homályosítani valaki, de neki sikerült. Dansby az FA legnagyobb fogása. Nem is akarok írni többet a védelemről mert nincs rá szükség. Egyszerűen hatalmasat játszanak meccsről meccsre. Talán csak annyi hogy PP-nek elkelne egy atyai pofon BA-tól… szerintem mindenki tudja miért.
Gondoltam írok a Draftról is de meggondoltam magam mert még korai. 😀
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ta'amu ACL szakadás. szerencsétlen az utolsó meccsen.
Arians sajtótájékoztatóját meg vissza kell néznem, megint jókat mondott az öreg 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
#azcardinals finish season 12th overall in offense, 23rd rushing, 13th passing; 6th in defense: 1st rushing, 14th passing.Fucu
ez akárhogy is nézzük, playoff szint
na de majd jövőre!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
#azcardinals finish season 12th overall in offense, 23rd rushing, 13th passing; 6th in defense: 1st rushing, 14th passing.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
birdgang4ever Arizona Cardinals 1 — Birdgang Member
Bár idén nem sikerült, jövöre sikerülni fog! TUDOM! Ott leszünk majd a playoffban!!!!!!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
gratulálok a szezonhoz! zsír csapat lett itt, jövőre még szorosabbra húzzuk a West versenyfutást. 😊
Arians megérdemelné a COTY címet megint.
jó volt az eredménykövetőzés, legalább lehetett trashelni mindenféle besérülés nélkül 😉

ha nem nekünk szurkoltok bohócok vagytok 😛

több mint 10 éve
catattack 3 520
Én mára terveztem egy rövidebb szösszenetet 😊silent7939
Jajj ne!! Inkább majd privátba küldd át annak akit érdekel!
| Amúgy tényleg várom! : P |
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nagyon fényes a jövő a sivatagban 😊 😊2PP2
Te aztán optimista vagy 😊Leon78
most lett vége a szezonnak és még egy laza 9 hónap mire újra tétmeccset játszunk. mit mondjon, hogy szarok leszünk? 😊

Gyorsan rá lett pörögve az offseasonra, én azért kíváncsi lennék itt pár ember véleményére a szezonról, a csapatról, az edzői stábról, úgy cakkumpakk.Fucu
Én mára terveztem egy rövidebb szösszenetet 😊silent7939
hajrá-hajrá



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nagyon fényes a jövő a sivatagban 😊 😊2PP2
Te aztán optimista vagy 😊Leon78
most lett vége a szezonnak és még egy laza 9 hónap mire újra tétmeccset játszunk. mit mondjon, hogy szarok leszünk? 😊

Gyorsan rá lett pörögve az offseasonra, én azért kíváncsi lennék itt pár ember véleményére a szezonról, a csapatról, az edzői stábról, úgy cakkumpakk.Fucu
Én mára terveztem egy rövidebb szösszenetet 😊
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nagyon fényes a jövő a sivatagban 😊 😊2PP2
Te aztán optimista vagy 😊Leon78
most lett vége a szezonnak és még egy laza 9 hónap mire újra tétmeccset játszunk. mit mondjon, hogy szarok leszünk? 😊

Gyorsan rá lett pörögve az offseasonra, én azért kíváncsi lennék itt pár ember véleményére a szezonról, a csapatról, az edzői stábról, úgy cakkumpakk.Fucu
Persze nem arra gondoltam, hogy szarok leszünk, csak remélni tudom, hogy megőrizzükk az idei formánkat. Megmondom őszintén az utsó néhány fordulóban csak az asztalt csapkodtam, mert szinte az összes eredmény úgy alakult, hogy még véletlenül se jussunk PO-ba, pedig ilyen védelemmel akárhova is eljuthattunk volna. na mindegy ez van, de azért jó kis szezon volt ez 😊