Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Ez oké, de Silent a MI véleményünket kérdezte.

Tegnap sokat agyaltam rajta a melóban és egy kis írást akartam kreálni erről, de a túlóra elvette a kedvemet.
Az én véleményem az, hogy nem jól döntött. Ismét egy olyan csapathoz kerül ahol nem megoldott az irányító kérdés. Detroitban ott van Stafford, oké, hogy nem egy Manning vagy Brady, de RIversből is mit ki nem hozott idén Whiz, ott van Megatron meg Bush és egy olyan védekező fal hogy csak na. A Titansnél ott van Locker aki sérülékeny és még annyira nem bizonyított és van Fitzmagic, fiatal elkapók, nem rossz OL és van egy CJ0K. A védelemben volt két jó corner, de Verner UFA lesz.
Jobbnak látom a csapatot Detroitban, de erős a csoport és ilyen kerettel azonnali sikert szeretnének. A Titans csoportja véleményes és kaphat még időt a playoffba jutásra és lehet a védelmet is átrakja 3-4re (amit valószínűleg a Lionsnál nem tehetett volna meg). Ugyanakkor lehet közrejátszott az, hogy közelebb lenne a családjához (ha jól emlékszem Georgiában van háza) és ugye a hírek szerint 1 millió/évvel többet keres Nashvilleben.
Minden HC-nak nagyon fontos, hogy milyen edzőket hoz maga mellé. Detroitban hülyeség lett változtatni a 4-3-as védelmen és hiába Whiz a 3-4-et preferálja olyan edzőt kellett volna hoznia. Láttunk erre is példát a múltban pl. Tomlin a Steelersnél. Ha Whiz megtartja a playhívásokat és jobban belemerül a támadások kivitelezésébe akkor sikeres tud lenni, vagy olyan OC-t szerez akiben teljes mértékben megbízik és egyezik az elképzelésük.
A QB kérdést kell nagyon gyorsan tisztáznia mert az lett végül is a veszte nálunk is.

Röviden tömören ennyi.Fucu
Jaaaa, bocsi, az EN velemenyem egyezik Urbaneval...

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Havard Rugland aka Kickalicious járt nálunk tryouton 😊

bónusz: a legszebb Def playek idénről  www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Top-Defensive-Plays-Of-The-Season/ea1192f5-c2ca-4761-889d-b30c133d6785


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ugyanakkor úgy tűnik Todd Bowles marad nálunk. Zimmer lett a Vikings HC és mivel a hírek szerint Bowles kihúzatta a nevét a Browns listájáról nincs több üres HC hely amit betölthetne. Nem bánom.

Továbbá Jason Licht megy a Bucshoz interjúra GM posztra. Ennek nem örülnék, fontos láncszeme Keim sikereinek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ez oké, de Silent a MI véleményünket kérdezte.

Tegnap sokat agyaltam rajta a melóban és egy kis írást akartam kreálni erről, de a túlóra elvette a kedvemet.
Az én véleményem az, hogy nem jól döntött. Ismét egy olyan csapathoz kerül ahol nem megoldott az irányító kérdés. Detroitban ott van Stafford, oké, hogy nem egy Manning vagy Brady, de RIversből is mit ki nem hozott idén Whiz, ott van Megatron meg Bush és egy olyan védekező fal hogy csak na. A Titansnél ott van Locker aki sérülékeny és még annyira nem bizonyított és van Fitzmagic, fiatal elkapók, nem rossz OL és van egy CJ0K. A védelemben volt két jó corner, de Verner UFA lesz.
Jobbnak látom a csapatot Detroitban, de erős a csoport és ilyen kerettel azonnali sikert szeretnének. A Titans csoportja véleményes és kaphat még időt a playoffba jutásra és lehet a védelmet is átrakja 3-4re (amit valószínűleg a Lionsnál nem tehetett volna meg). Ugyanakkor lehet közrejátszott az, hogy közelebb lenne a családjához (ha jól emlékszem Georgiában van háza) és ugye a hírek szerint 1 millió/évvel többet keres Nashvilleben.
Minden HC-nak nagyon fontos, hogy milyen edzőket hoz maga mellé. Detroitban hülyeség lett változtatni a 4-3-as védelmen és hiába Whiz a 3-4-et preferálja olyan edzőt kellett volna hoznia. Láttunk erre is példát a múltban pl. Tomlin a Steelersnél. Ha Whiz megtartja a playhívásokat és jobban belemerül a támadások kivitelezésébe akkor sikeres tud lenni, vagy olyan OC-t szerez akiben teljes mértékben megbízik és egyezik az elképzelésük.
A QB kérdést kell nagyon gyorsan tisztáznia mert az lett végül is a veszte nálunk is.

Röviden tömören ennyi.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Mit gondoltok a Whiz Titans házasságról?
Én lehet hogy inkább a Lionst választottam volna...silent7939
Darren is foglalkozik a témával:  blog.azcardinals.com/2014/01/14/whisenhunt-gets-second-chance/
"It’s impossible to know if Whiz chose Tennessee over Detroit or if the Lions never really were that interested in Whiz."
a QB-kérdés lesz (ott is...) érdekes...:
"It will be interesting however to see how Whisenhunt works with QB Jake Locker. Can Whiz develop Locker, who thus far has not shown enough signs of being a long-term answer? Clearly, the inability for Whisenhunt (and to be fair, General Manager Rod Graves) to figure out the post-Kurt Warner QB situation in Arizona killed his tenure here."

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
– Congrats to Tyrann Mathieu, who was named as a cornerback to the Pro Football Writers of America’s all-rookie team for 2013.

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mit gondoltok a Whiz Titans házasságról?
Én lehet hogy inkább a Lionst választottam volna...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
a pft-nél Keim lett az év GM-je  profootballtalk.nbcsports.com/2014/01/14/pfts-2013-executive-of-the-year/Dexxter Tailor
meg is érdemelné. mondjuk marha kíváncsi leszek az AP döntésére, ugye ők a nagykutyák.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a pft-nél Keim lett az év GM-je  profootballtalk.nbcsports.com/2014/01/14/pfts-2013-executive-of-the-year/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
😊
The NFC left to the West:  blog.azcardinals.com/2014/01/12/the-nfc-left-to-the-west/
@AZCardinals: No. RT @nflnetwork: Are the Seahawks...Unbeatable at home?
 twitter.com/AZCardinals/status/422404886286704640/photo/1

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Kár Hogy nem 7 Csapat jut tovább Playoff-ba.
3wildcard meccs oldalnként jobb lenne, uzletileg is.
Azért megnéztem volna. Egy
Carolina - Arizona mecsett is.
Meg New England - Pittshburgot.

Elődőntő Ugyanugy megmaradna mint most.

Sztem Hogy 2dikok Pihennek, sztem annyira nem jo nekik se, kiesnek Játékbol. esélyes Nálam 49 és colts is.Gyuri34
A helyesíráson még van mit faragni, de vélhetően pont ez lesz a helyzet a rájátszás 14 csapatosra bővítésével, ami a 2015-ös szezontól kerülhet bevezetésre. Tehát csak a no.1. seed menne bye week-re.baggio
Ha Buknak 2 seed-sek Azt szerintem, legjobban annak köszönhető majd hogy Leültek 2 hét pihenő alatt Játékba és bealszanak 20-30 perceket.
Mig wildcard csapatoknál ott Momentum egy Győzelem után. És termelnek.

Ha simán Alap szakaszt nézzük . Max 10 pontott tudna összegereblyézni egy Fricso egy Carolina Védelem ellen. Most milyen lesz Carolina védelme? Bye week sztem negativ hatással van rájuk, Carolinának sokall többet ért volna egy Po gyözelem.
És sztem PAtsnek is. Ahol elég sok ujonc van playoff rutin nélkül.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Kár Hogy nem 7 Csapat jut tovább Playoff-ba.
3wildcard meccs oldalnként jobb lenne, uzletileg is.
Azért megnéztem volna. Egy
Carolina - Arizona mecsett is.
Meg New England - Pittshburgot.

Elődőntő Ugyanugy megmaradna mint most.

Sztem Hogy 2dikok Pihennek, sztem annyira nem jo nekik se, kiesnek Játékbol. esélyes Nálam 49 és colts is.Gyuri34
A helyesíráson még van mit faragni, de vélhetően pont ez lesz a helyzet a rájátszás 14 csapatosra bővítésével, ami a 2015-ös szezontól kerülhet bevezetésre. Tehát csak a no.1. seed menne bye week-re.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Kár Hogy nem 7 Csapat jut tovább Playoff-ba.
3wildcard meccs oldalnként jobb lenne, uzletileg is.
Azért megnéztem volna. Egy
Carolina - Arizona mecsett is.
Meg New England - Pittshburgot.

Elődőntő Ugyanugy megmaradna mint most.

Sztem Hogy 2dikok Pihennek, sztem annyira nem jo nekik se, kiesnek Játékbol. esélyes Nálam 49 és colts is.Gyuri34
Ez a niners harmatossilent7939
ja, kurva szarok.petey
😀 lazujjá le Peti 😀
Nem azt mondtam hogy szarok, csak valahogy nem érzem azt rajtatok mint tavaly... nem látom azt a lehengerlő támadógépezetet és így elég egy botlás.silent7939
semmi gond, csak nem értettem. idén azt tolja mindenki hogy el akarják venni a futást, meg a RO-t. de ahogy látod behúzzuk
és pont Kap vezeti a GW drive-okat 😊

több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Lajtosan behuzzak majd szepen az SB-t 😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kár Hogy nem 7 Csapat jut tovább Playoff-ba.
3wildcard meccs oldalnként jobb lenne, uzletileg is.
Azért megnéztem volna. Egy
Carolina - Arizona mecsett is.
Meg New England - Pittshburgot.

Elődőntő Ugyanugy megmaradna mint most.

Sztem Hogy 2dikok Pihennek, sztem annyira nem jo nekik se, kiesnek Játékbol. esélyes Nálam 49 és colts is.Gyuri34
Ez a niners harmatossilent7939
ja, kurva szarok.petey
😀 lazujjá le Peti 😀
Nem azt mondtam hogy szarok, csak valahogy nem érzem azt rajtatok mint tavaly... nem látom azt a lehengerlő támadógépezetet és így elég egy botlás.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Kár Hogy nem 7 Csapat jut tovább Playoff-ba.
3wildcard meccs oldalnként jobb lenne, uzletileg is.
Azért megnéztem volna. Egy
Carolina - Arizona mecsett is.
Meg New England - Pittshburgot.

Elődőntő Ugyanugy megmaradna mint most.

Sztem Hogy 2dikok Pihennek, sztem annyira nem jo nekik se, kiesnek Játékbol. esélyes Nálam 49 és colts is.Gyuri34
Ez a niners harmatossilent7939
ja, kurva szarok.

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kár Hogy nem 7 Csapat jut tovább Playoff-ba.
3wildcard meccs oldalnként jobb lenne, uzletileg is.
Azért megnéztem volna. Egy
Carolina - Arizona mecsett is.
Meg New England - Pittshburgot.

Elődőntő Ugyanugy megmaradna mint most.

Sztem Hogy 2dikok Pihennek, sztem annyira nem jo nekik se, kiesnek Játékbol. esélyes Nálam 49 és colts is.Gyuri34
Ez a niners harmatos
több mint 10 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Kár Hogy nem 7 Csapat jut tovább Playoff-ba.
3wildcard meccs oldalnként jobb lenne, uzletileg is.
Azért megnéztem volna. Egy
Carolina - Arizona mecsett is.
Meg New England - Pittshburgot.

Elődőntő Ugyanugy megmaradna mint most.

Sztem Hogy 2dikok Pihennek, sztem annyira nem jo nekik se, kiesnek Játékbol. esélyes Nálam 49 és colts is.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Arizona Cardinals 2013 // Angry Birds Are Back:  www.youtube.com/watch?v=4Y4liqwlt8E

Xmo Xtra - Best of 2013:  www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Xmo-Xtra---Best-of-2013/2ddaa863-aa66-4a13-abbd-a4ac323ee906

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
bocsi, de még nem dolgoztam fel teljesen ezt a szezont... 😉

óriás méretben itt:
 prod.static.cardinals.clubs.nfl.com/assets/images/2013/Finale-Infograph.jpg

keresd a kakukktojást...?

*- Denver Broncos 13 3 0
*- Seattle Seahawks 13 3 0
z- Carolina Panthers 12 4 0
z- New England Patriots 12 4 0
y- San Francisco 49ers 12 4 0
z- Cincinnati Bengals 11 5 0
z- Indianapolis Colts 11 5 0
y- Kansas City Chiefs 11 5 0
y- New Orleans Saints 11 5 0
Arizona Cardinals 10 6 0
z- Philadelphia Eagles 10 6 0
y- San Diego Chargers 9 7 0
z- Green Bay Packers 8 7 1

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
trash talk Dockett-módra 😉
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000309973/article/cardinals-darnell-dockett-gets-bcs-smack-talk-started

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
eeez nekünk is szól 😉
Salute to Cardinals fans
This video is dedicated to our wonderful fans.
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Salute-to-Cardinals-fans/b1cb4224-016b-4258-907b-38112726ee49

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Amúgy ha a mostani draftunk megnézitek, a korai körök után nem nagyon érdemes posztokban gondolkodni. BPA kell, különösen hátul. Első két körben kell OT onnan meg mindegy csak legyen esélye bekerülni a rotációba a srácoknak. Idei legnagyobb fogásunk egy 5. számúnak húzott futó lett a 6. körből.
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Az FA előtt bármilyen történő tippelés a draftra szerintem hülyeség. 2 hét FA után kb már lehet látni a dolgokat.
Speedster WR majd jön a draftról (6-7. kör) és UDFA-ról.
AZ OLB hiány sokban függ a sérültek felépülésétől.Fucu
Igen az FA után leszünk majd csak okosabbak a drafttal kapcsolatban, de várom már nagyon, végre most képben vagyok college téren is nagyjából így izgalmasabb lesz végignézni 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az FA előtt bármilyen történő tippelés a draftra szerintem hülyeség. 2 hét FA után kb már lehet látni a dolgokat.
Speedster WR majd jön a draftról (6-7. kör) és UDFA-ról.
AZ OLB hiány sokban függ a sérültek felépülésétől.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter