Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Aeneas Williams személyében van 1 új Hall of Fameretek.iktriad
Az első akit a Phoenix/Arizona Cardinals draftolt és játszott 10 évet a csapatban.Fucu
Volna még néhány aki megérdemelné...silent7939
Warner jövőre lesz először beválasztható.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Aeneas Williams személyében van 1 új Hall of Fameretek.iktriad
Az első akit a Phoenix/Arizona Cardinals draftolt és játszott 10 évet a csapatban.Fucu
Volna még néhány aki megérdemelné...
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Aeneas Williams személyében van 1 új Hall of Fameretek.iktriad
Az első akit a Phoenix/Arizona Cardinals draftolt és játszott 10 évet a csapatban.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aeneas Williams személyében van 1 új Hall of Fameretek.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tudom ezért sokan fognak fújolni de sajnos az elmúlt évek miatt Larry nem ér első kört. Sajnos.silent7939
Larry kurvajó még mindig. Az, hogy ér-e első kört vagy sem, azt nem a tudása fogja befolyásolni...catattack
Nem a tudásával van baj és nem azt mondtam hogy nem kurva jó, hanem hogy egy 1000y-os elkapóért nem szokták dobálni az első köröket.silent7939
A stat nem minden, hiába kap el akár csak 500 yardot, mindenki tudja, hogy egy elit WR. Márpedig egy Elit QB és egy elit WR gyilkos párosítás. Szerintem Brady a seggét verné a földhöz, ha legalább egy szezont dobálhatna Fitz-nek.... 😊Leon78
No meg tavaly azért az a Qb sor amelyik dobált neki, nem volt valami acélos.
Plusz vegyük hozzá,hogy Ő évi 6 meccset a Rams-9ers-Hawks védelmek ellen játszott, ami nem túl kellemes.

Amúgy talán az is segítheti az ügyét,ha nyer a Denver, mert akkor a "vegyük meg a legjbbat,hogy 1 vagy max 2 éven belül gyűrű legyen" modell igazolást kap.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Tudom ezért sokan fognak fújolni de sajnos az elmúlt évek miatt Larry nem ér első kört. Sajnos.silent7939
Larry kurvajó még mindig. Az, hogy ér-e első kört vagy sem, azt nem a tudása fogja befolyásolni...catattack
Nem a tudásával van baj és nem azt mondtam hogy nem kurva jó, hanem hogy egy 1000y-os elkapóért nem szokták dobálni az első köröket.silent7939
A stat nem minden, hiába kap el akár csak 500 yardot, mindenki tudja, hogy egy elit WR. Márpedig egy Elit QB és egy elit WR gyilkos párosítás. Szerintem Brady a seggét verné a földhöz, ha legalább egy szezont dobálhatna Fitz-nek.... 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tudom ezért sokan fognak fújolni de sajnos az elmúlt évek miatt Larry nem ér első kört. Sajnos.silent7939
Larry kurvajó még mindig. Az, hogy ér-e első kört vagy sem, azt nem a tudása fogja befolyásolni...catattack
Nem a tudásával van baj és nem azt mondtam hogy nem kurva jó, hanem hogy egy 1000y-os elkapóért nem szokták dobálni az első köröket.
több mint 10 éve
catattack 3 520
Tudom ezért sokan fognak fújolni de sajnos az elmúlt évek miatt Larry nem ér első kört. Sajnos.silent7939
Larry kurvajó még mindig. Az, hogy ér-e első kört vagy sem, azt nem a tudása fogja befolyásolni...
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Megint előkerült a Fitz - Pats pletyka...
Állítólag Larry hamarabb belemenne egy trade-be mint egy újabb átstruktúrálásba.

Ennek nem örülök 😕silent7939
Larry egy ikon, a csapat arca, és minden szurkoló egyik ha nem a legnagyobb kedvence. Nem hiszem, hogy ezt meg merné húzni a csapat. Emberileg engem is nagyon megviselne.

Ha külső szemlélőként nézem, akkor idén 8 millió, a jövőre nézve pedig betegesen nagy spórolás. Ha a statjait nézem, akkor annyi pénzt nem ér meg, mint amennyit ki fogunk fizetni neki, és ha első kört kapunk ellenértékként, akkor az egy jó trade. 2016 után valószínűleg amúgy is cutolva lenne valamelyik évben. Nagyon sok lehetőséget nyitna meg, ha jövőre felszabadulna a 21 millás caphitje.

Kihangsúlyoznám, hogy mint szurkoló nagyon szeretném, hogy maradjon, nem tudom elképzelni nélküle a csapatot. Jobban örülnék, ha át lehetne strukturálni a szerződését(Amivel amúgy nem tudom mi gondja van. A pénzét megkapná.).andree
Egyik szemem sírna a másik pedig nevetne, ha megtörténne ez a trade. valóban nehéz elképzelni a csapatnévsort Larry nélkül, és abban sem vagyok meggyőződve, hogy bárki is tudná pótolni a jelenlegi csapatból. Azért azt szerintem nem szabad elfelejteni, hogy a redzone szituációkban nagyon biztoskezű, és ha csak a közelébe megy a laszti szinte biztosan elkapja, még ha az nem is olyan pontos. Szóval a támadójátéknak biztos nem tenne jót a távozása, hogy a szurkolókról már ne is beszéljünk.
Másrészről, pénzügyileg tényleg nagyot nyernénk, ráadásul ha kapnánk egy első kört, akkor valószínűleg nem járhatnánk rosszul. Bár véleményem szerint inkább olyan csere lenne jó ami TOP 10-es picket érne, és nem 30.-at, ha már cserélünk.

Egyébként mennyi lehet a valóságalapja ennek a hírnek? Lehet kacsa az egész....Leon78
Tudom ezért sokan fognak fújolni de sajnos az elmúlt évek miatt Larry nem ér első kört. Sajnos.
több mint 10 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Larry szerintem mindenkinek hiányozna, nekem is.
Amúgy ha átolvastok a Pats topicba, ott azt számolgatták, hogy a szintén feltételezett Andre Johnson-Arian Foster beszerzés se férne bele a capjukba, ami még kevesebb is, mint amit neki kéne fizetni. Szóval oda is csak alkudozással férne be, ha lehoznák a tradet. Bár talán amúgy is kevés csapatba férne bele ekkora pénzzel.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ja és azt ne felejtsük el, hogy a Cards felszálló ágban van, a Pats pedig leszállóban szerintem.....😊
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Megint előkerült a Fitz - Pats pletyka...
Állítólag Larry hamarabb belemenne egy trade-be mint egy újabb átstruktúrálásba.

Ennek nem örülök 😕silent7939
Larry egy ikon, a csapat arca, és minden szurkoló egyik ha nem a legnagyobb kedvence. Nem hiszem, hogy ezt meg merné húzni a csapat. Emberileg engem is nagyon megviselne.

Ha külső szemlélőként nézem, akkor idén 8 millió, a jövőre nézve pedig betegesen nagy spórolás. Ha a statjait nézem, akkor annyi pénzt nem ér meg, mint amennyit ki fogunk fizetni neki, és ha első kört kapunk ellenértékként, akkor az egy jó trade. 2016 után valószínűleg amúgy is cutolva lenne valamelyik évben. Nagyon sok lehetőséget nyitna meg, ha jövőre felszabadulna a 21 millás caphitje.

Kihangsúlyoznám, hogy mint szurkoló nagyon szeretném, hogy maradjon, nem tudom elképzelni nélküle a csapatot. Jobban örülnék, ha át lehetne strukturálni a szerződését(Amivel amúgy nem tudom mi gondja van. A pénzét megkapná.).andree
Egyik szemem sírna a másik pedig nevetne, ha megtörténne ez a trade. valóban nehéz elképzelni a csapatnévsort Larry nélkül, és abban sem vagyok meggyőződve, hogy bárki is tudná pótolni a jelenlegi csapatból. Azért azt szerintem nem szabad elfelejteni, hogy a redzone szituációkban nagyon biztoskezű, és ha csak a közelébe megy a laszti szinte biztosan elkapja, még ha az nem is olyan pontos. Szóval a támadójátéknak biztos nem tenne jót a távozása, hogy a szurkolókról már ne is beszéljünk.
Másrészről, pénzügyileg tényleg nagyot nyernénk, ráadásul ha kapnánk egy első kört, akkor valószínűleg nem járhatnánk rosszul. Bár véleményem szerint inkább olyan csere lenne jó ami TOP 10-es picket érne, és nem 30.-at, ha már cserélünk.

Egyébként mennyi lehet a valóságalapja ennek a hírnek? Lehet kacsa az egész....
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Megint előkerült a Fitz - Pats pletyka...silent7939
Fitz nyilatkozatában is vannak gyanús elemek...
"I understand at 30 years old there are things that need to change. That’s part of football, that’s part of being an older veteran."
“Playing with Tom Brady, you couldn’t go wrong with that.”Cardinalis
De nyitott az újrastrukturálásra. Érdekes kör lesz még ez is.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Havard Rugland aka Kickalicious járt nálunk tryouton 😊Dexxter Tailor
mégsem rá esett a választás:  blog.azcardinals.com/2014/01/29/cards-sign-kicker-but-not-kickalicious/

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Megint előkerült a Fitz - Pats pletyka...silent7939
Fitz nyilatkozatában is vannak gyanús elemek...
"I understand at 30 years old there are things that need to change. That’s part of football, that’s part of being an older veteran."
“Playing with Tom Brady, you couldn’t go wrong with that.”

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
bocsi, offszíízön van na 😉 most akadtam bele:
NFLs Darnell Dockett shops for Alligator: Lets Buy Sh t - The NOC
 www.youtube.com/watch?v=eT7Gk_g8wjg

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
öt éve volt a SB XLIII -  www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/A-Super-Week-Five-Years-Later/2ebfea8d-f451-4f1d-b99a-9bd461238d55Dexxter Tailor
bent is van a Top10-ben:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rfeewy1d3dkgiyzgidti
Ranking all 52 Super Bowls
What's the greatest Super Bowl of all time? That's what I've endeavored to answer with this photo essay, with the help of former Dallas Cowboys personnel guru and NFL.com analyst Gil Brandt. You'll see his recollections in some of the game descriptions.

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Matyi felépülését a Cardinals honlapján végig lehet majd követni -  blog.azcardinals.com/2014/01/30/chronicling-rehab-for-tenacious-mathieu/

öt éve volt a SB XLIII -  www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/A-Super-Week-Five-Years-Later/2ebfea8d-f451-4f1d-b99a-9bd461238d55


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Danny: Jobbulást!!

Larry a franchise arca. pont. Viszont gyűrűt akar nyerni. Jobban fájna ha más csapatban látnám, mint a Steelers elleni SB vereség (pedig az nagyon fájt), DE mint ember és mint játékos nagyon tisztelem Larry-t és szeretném, hogy meglegyen neki az a gyűrű. Persze ezt jobban szeretném ha a Cardsban történne meg. 😊
Keim nem lesz szívbajos, ha el kell cserélni (ahogy említettétek Wilsont is elküldték, pedig Ő sem kisebb ikonja a franchisenak). A 2013-as offseason alapján bízok Keimben annyira, hogy tudja mit csinál. Természetesen szurkolóként fájna Larry-t más mezben látni (jobban mint Boldint).

Köszönöm a köszöntést Srácok nagyon jól esik! 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Mint ikon nekem is nagyon hiányozna, de Floyd szerintem tudná játékban pótolni, és ha még jönne egy elit TE, szerintem a célpontokkal nem lenne gond.
Amúgy a szívem szakadna meg, ha másik csapat mezében látnám :-/
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Először is sziasztok, 3 kórházban töltött hét után jó végre újra köztetek lenni, Fucunak pedig ezúton is boldog születésnapot kívánok! 😊
Az utóbbi 2 évben mutatott teljesítménye alapján nem érdemli meg azt a valag pénzt Larry, amit kapni fog. Peterson szerződése is lejár jövőre és valószínűleg ő se apróért fog hosszabbítani (nem hiszem, hogy elengednénk a liga legjobb CB-jét) szóval kelleni fog a hely a sapka alatt nagyon, így valami megoldást mindenképp találni kell és ez tűnik a legkézenfekvőbbnek. Wilsont is simán kitették a csapatból nem számított, hogy mekkora ikon is ő, szóval ez Fitzgeralddal is megtörténhet. Természetesen nagyon sajnálnám, ha elcserélnénk, de reálisan nézve jól jöhetnénk ki a dologból.Danny
jobbulást!
ami pedig Fitzet illeti, követelem hogy a Cardstól vonuljon vissza!!!

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
😊
Cardinalis
Happy BirdDay 😀
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Boldog 18.-at FUCU 😊
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Megint előkerült a Fitz - Pats pletyka...
Állítólag Larry hamarabb belemenne egy trade-be mint egy újabb átstruktúrálásba.

Ennek nem örülök 😕silent7939
Larry egy ikon, a csapat arca, és minden szurkoló egyik ha nem a legnagyobb kedvence. Nem hiszem, hogy ezt meg merné húzni a csapat. Emberileg engem is nagyon megviselne.

Ha külső szemlélőként nézem, akkor idén 8 millió, a jövőre nézve pedig betegesen nagy spórolás. Ha a statjait nézem, akkor annyi pénzt nem ér meg, mint amennyit ki fogunk fizetni neki, és ha első kört kapunk ellenértékként, akkor az egy jó trade. 2016 után valószínűleg amúgy is cutolva lenne valamelyik évben. Nagyon sok lehetőséget nyitna meg, ha jövőre felszabadulna a 21 millás caphitje.

Kihangsúlyoznám, hogy mint szurkoló nagyon szeretném, hogy maradjon, nem tudom elképzelni nélküle a csapatot. Jobban örülnék, ha át lehetne strukturálni a szerződését(Amivel amúgy nem tudom mi gondja van. A pénzét megkapná.).andree
Először is sziasztok, 3 kórházban töltött hét után jó végre újra köztetek lenni, Fucunak pedig ezúton is boldog születésnapot kívánok! 😊
Az utóbbi 2 évben mutatott teljesítménye alapján nem érdemli meg azt a valag pénzt Larry, amit kapni fog. Peterson szerződése is lejár jövőre és valószínűleg ő se apróért fog hosszabbítani (nem hiszem, hogy elengednénk a liga legjobb CB-jét) szóval kelleni fog a hely a sapka alatt nagyon, így valami megoldást mindenképp találni kell és ez tűnik a legkézenfekvőbbnek. Wilsont is simán kitették a csapatból nem számított, hogy mekkora ikon is ő, szóval ez Fitzgeralddal is megtörténhet. Természetesen nagyon sajnálnám, ha elcserélnénk, de reálisan nézve jól jöhetnénk ki a dologból.