Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Elképesztő ez a srác. Hihetetlenül gyors, és rengetegszer lepattan a védőkről. Reméljük jövőre is legalább így játszik az új kedvencünk. 😊

 www.youtube.com/watch?v=ZmQAxB7ZEBU
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Imádom ezt az embert.... hihetetlen mennyire lojális. Le a kalappal.silent7939
Ez igaz, de nem az újrastrukturálás miatt. Azért ő semmiről nem mondott le, sőt. Annyi történt, hogy cserélhetetlen lett a szerződése + a 2016 utáni években nehezebb lesz cutolni. Igazából baromi jól járt ezzel az átstrukturálással. Persze örülök, hogy marad és továbbra is imádom, de nem emiatt fogok rá szépen emlékezni.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Matyi felépülését a Cardinals honlapján végig lehet majd követniDexxter Tailor
első rész: ebcsont beforr...
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Tenacious-Part-1---Scar-Tissue/f5e9d7dd-82e4-485b-a65b-2b21053de42c

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
FUCU!
Terveztek valamikorra podcast-et?silent7939
Már több mint 1 hónapja tervezzük de eddig nem tudtuk kivitelezni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
FUCU!
Terveztek valamikorra podcast-et?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Imádom ezt az embert.... hihetetlen mennyire lojális. Le a kalappal.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Helyes! Simán be lehet így menedzselni jövőre is a fizetéseket, bár a Palmer-Dockett-Colledge hármasból sztem kettő cutolva lesz jövőre. Idén sztem Brinkley, Williams és Acho esélyes.andree
Melyik Williams? 😀 (tudom Ryan 😊 ).

Larry nagy király 9 millió cap spacet nyert a csapat ezzel az átstruktúrálással. Így már neki lehet ugrani az offseasonnek 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Helyes! Simán be lehet így menedzselni jövőre is a fizetéseket, bár a Palmer-Dockett-Colledge hármasból sztem kettő cutolva lesz jövőre. Idén sztem Brinkley, Williams és Acho esélyes.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"Fitzgerald 12,75 milliós idei béréből 11,75 milliót aláírási bónusszá alakítottak, amelyet meg is kapott. 9,4 millió cap helyet teremtettek." - via @pfbusiness
királyság van


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Larry-Fitzgerald-Restructures-Contract/48be1c9e-e595-4df7-93b0-d665a12c3ccf

nemzeti hős felétekAmadeus91
Most olvasom én is. Larry belement, hogy kb 5-6 millával kevesebbet keressen idén, így lesz némi hely a sapka alatt. Cserében kurvára remélem, hogy egyszer még SB-t nyerünk vele, azaz neki, mert nagyon megérdemelné.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Larry-Fitzgerald-Restructures-Contract/48be1c9e-e595-4df7-93b0-d665a12c3ccf

nemzeti hős felétek

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
... Palmer HOF formában fog játszani és a védelem hozza az idei formát, esetleg még javul is passz ellen akkor itthon játszuk a SB-t! 😊silent7939
NFC "BEST" 😊
naolyant (ha jól tudom...) még nem pipált az NFL történelem, hogy valaki otthon nyert SB-t...
ÁMEN 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Csak nekem tűnik rohadt keménynek a köv. szezon sorsolása az idei teljesítmények alapján?silent7939
annak tűnik, de az idei sem tűnt egyszerűnek a tavalyi év vége után :pDexxter Tailor
Jogos 😊 Bár nem hiszem hogy a Denver, Philly, SD, KC nagyon leeresztene és az Atlanta, Giants duó sem fog még1 ilyen ótvar szezont lehozni mint az idei volt. A csoportról meg ne is beszéljünk 😊
Habár itt már semmi sem biztos... Palmer HOF formában fog játszani és a védelem hozza az idei formát, esetleg még javul is passz ellen akkor itthon játszuk a SB-t! 😊silent7939
valakinek muszáj 1/1-nek lennie 😀 idén se hitted volna, hogy a Texans lesz az, szóval simán lehet, hogy valamelyik PO-esélyesnél beüt a krach 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Csak nekem tűnik rohadt keménynek a köv. szezon sorsolása az idei teljesítmények alapján?silent7939
annak tűnik, de az idei sem tűnt egyszerűnek a tavalyi év vége után :pDexxter Tailor
Jogos 😊 Bár nem hiszem hogy a Denver, Philly, SD, KC nagyon leeresztene és az Atlanta, Giants duó sem fog még1 ilyen ótvar szezont lehozni mint az idei volt. A csoportról meg ne is beszéljünk 😊
Habár itt már semmi sem biztos... Palmer HOF formában fog játszani és a védelem hozza az idei formát, esetleg még javul is passz ellen akkor itthon játszuk a SB-t! 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Csak nekem tűnik rohadt keménynek a köv. szezon sorsolása az idei teljesítmények alapján?silent7939
annak tűnik, de az idei sem tűnt egyszerűnek a tavalyi év vége után :p


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Csak nekem tűnik rohadt keménynek a köv. szezon sorsolása az idei teljesítmények alapján?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
az egyik szemem nevet, a másik sír... 😉 ezzel a HOX-xal kell min.2 meccset játszanunk idén + főcsoport döntő 😉
NFC WEST Forever! 😀Cardinalis
Azért azt vegyük figyelembe, hogy a sivatagban nem ilyen puding a védelem. 😊 Mennyivel jobb meccs lett volna egy Cards Hawks döntő😊 Ja és valaki mondja már meg, hogy hol van az a Colts szurkoló, aki megsértődött azon, hogy azt mertem írni AZ NFC erősebb, mint AZ AFC..... Tényleg nem erősebb, csak mindenkit agyonvertünk, ráadásul a döntőben lemostuk a verhetetlen Denvert.Leon78
Azért ennyire nem fekete és fehér a történet. A HOX-nak most volt az a napja amikor minden összejön, a Denvernek meg az amikor semmi. Szarul jött ki, ez van. Bevallom férfiasan nem tudtam állást foglalni előre hogy ki fog nyerni és a végeredmény nagyon meglepő volt számomra. Itt nem a HOX győzelemre gondolok hanem a látott játékra és a különbségre.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
az egyik szemem nevet, a másik sír... 😉 ezzel a HOX-xal kell min.2 meccset játszanunk idén + főcsoport döntő 😉
NFC WEST Forever! 😀Cardinalis
Azért azt vegyük figyelembe, hogy a sivatagban nem ilyen puding a védelem. 😊 Mennyivel jobb meccs lett volna egy Cards Hawks döntő😊 Ja és valaki mondja már meg, hogy hol van az a Colts szurkoló, aki megsértődött azon, hogy azt mertem írni AZ NFC erősebb, mint AZ AFC..... Tényleg nem erősebb, csak mindenkit agyonvertünk, ráadásul a döntőben lemostuk a verhetetlen Denvert.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem semmi a csoportunk... mindenki retteghet. Ha a Rams is találna egy jó irányítót akkor lenne itt ne mulass 😊
Mivel nálunk lesz a következő SB így reménykedem benne hogy hazai pályán nyerhetjük meg az elsőt.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
az egyik szemem nevet, a másik sír... 😉 ezzel a HOX-xal kell min.2 meccset játszanunk idén + főcsoport döntő 😉
NFC WEST Forever! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aeneas Williams személyében van 1 új Hall of Fameretek.iktriad
Az első akit a Phoenix/Arizona Cardinals draftolt és játszott 10 évet a csapatban.Fucu
Volna még néhány aki megérdemelné...silent7939
Warner jövőre lesz először beválasztható.Fucu
Akkor egy hely el is kelt a jövő évi HoF classból.iktriad
Meg is érdemli és ez a Rams-nek is büszkeségre ad majd okot.silent7939
Főleg nekik, hiszen velük lett gyűrűje, nálunk már csak a másodvirágzását élte amit sajnos nem tudott megkoronázni egy újabb SB győzelemmel.csongi
Na pont ezért lesz elsőre Hall of Famer. Mert 2 csapatnak is ilyen sokat jelentett.
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Aeneas Williams személyében van 1 új Hall of Fameretek.iktriad
Az első akit a Phoenix/Arizona Cardinals draftolt és játszott 10 évet a csapatban.Fucu
Volna még néhány aki megérdemelné...silent7939
Warner jövőre lesz először beválasztható.Fucu
Akkor egy hely el is kelt a jövő évi HoF classból.iktriad
Meg is érdemli és ez a Rams-nek is büszkeségre ad majd okot.silent7939
Főleg nekik, hiszen velük lett gyűrűje, nálunk már csak a másodvirágzását élte amit sajnos nem tudott megkoronázni egy újabb SB győzelemmel.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Aeneas Williams személyében van 1 új Hall of Fameretek.iktriad
Az első akit a Phoenix/Arizona Cardinals draftolt és játszott 10 évet a csapatban.Fucu
Volna még néhány aki megérdemelné...silent7939
Warner jövőre lesz először beválasztható.Fucu
Akkor egy hely el is kelt a jövő évi HoF classból.iktriad
Meg is érdemli és ez a Rams-nek is büszkeségre ad majd okot.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aeneas Williams személyében van 1 új Hall of Fameretek.iktriad
Az első akit a Phoenix/Arizona Cardinals draftolt és játszott 10 évet a csapatban.Fucu
Volna még néhány aki megérdemelné...silent7939
Warner jövőre lesz először beválasztható.Fucu
Akkor egy hely el is kelt a jövő évi HoF classból.