Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szerintem Dansby maradni fog, ha meg mégsem, akkor meg tényleg ott van Minter. Jackson szerintem megy Hortonhoz (Titans).
Lottot meg elvileg azért küldték el, mert nem volt rá szükség. Mármint Whiz idejében Lott tartotta a bemelegítést az edzések előtt, Ariansnál meg mindenki maga melegít be.
 www.revengeofthebirds.com/2014/2/28/5458054/arizona-cardinals-cut-ties-with-jasper-brinkley-john-lottDexxter Tailor
Ez a nem volt rá szükség hülyeség. A bemelegítés egy dolog de az alapozás a sérülésből felépülőknek az edzésterv meg ilyenek? Remélem találnak jobbat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jasper Brinkley kivágva, 2 milliót spórol ezzel a csapat. Viszont Ariansék kivágták John Lottot is, az erőnléti edzőt is 😕Dexxter Tailor
MIÉRT??!!!! (N)

A Brinkley cut érett az jó döntés, de Lott elküldése, hát b..eg...Fucu
Nem lehet, hogy csak egy személyes ellentét lehet az oka az elküldésnek? Azért gondolom nem lesz nehéz találni egy megfelelő erőnléti edzőt.
Igaz lehet a hír, hogy a Cards-t hírbe hozták D'Qwell Jackson-al? Mi lehet az alapja a dolognak, hiszen ha nem tudjuk visszaigazolni Dansbyt, akkor még mindig ott van a talonban Minter, akitől joggal várhatnánk a kezdőben való szereplést a második kör alapján.Leon78
Igen, nem egyeztek és Arians és Lott nézetei a játékosok meccs előtti (és utáni) bemelegítésével és nyújtásával kapcsolatban. Arians jobban szereti ha a játékosai saját maguknak melegítenek/nyújtanak, míg Lott (és ugye Whiz, mert Lott az ő embere) az egész csapat egyszerre melegít/nyújt elvet vallja.
Én kicsit elkezdtem aggódni, hogy ha a játékosok maguknak kell ezeket csinálni, lehet több lesz a sérülés emiatt és ez a csapat teljesítményébe kerül. Örülök, hogy ilyen szabadelvű Arians de ez lehet rossz döntés volt.
A játékosok imádták Lott-ot mert igaz, hogy kihajtotta belőlük a szart is, de a játékosok teljesítménye és erőnléte jobb lett.
Erről mindig egy eset jut eszembe. Larry talán 3 éve egy meccsen elég komolynak tűnő térdsérülést szenvedett (felugrott a labdáért és nagyon csúnyán érkezett a földre). A mérkőzés utáni héten kiderült, hogy nincs nagy baj és Larry a következő meccsen már játszhat. És Fitz azt nyilatkozta, hogy nagyon hálás John Lott-nak mert ha nem erősítenének olyan keményen akkor lehet ez súlyos sérülés lett volna. Na innentől nagyot nőtt Lott a szememben. Meg egyébként is egy energiabomba. Meccsek alatt is ott van az oldalvonalnál és Ő az eslő aki odamegy egy játékoshoz, ha valami jót csinált. Hiányozni fog.

Igaz lehet Jackson hír. Szerintem Keimék tapogatóznak mennyit is kérne a piacon. Meg egy kicsit Dansby-t is próbálják befolyásolni, hogy készülnek B tervvel ha nem igazolna vissza.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Szerintem Dansby maradni fog, ha meg mégsem, akkor meg tényleg ott van Minter. Jackson szerintem megy Hortonhoz (Titans).
Lottot meg elvileg azért küldték el, mert nem volt rá szükség. Mármint Whiz idejében Lott tartotta a bemelegítést az edzések előtt, Ariansnál meg mindenki maga melegít be.
 www.revengeofthebirds.com/2014/2/28/5458054/arizona-cardinals-cut-ties-with-jasper-brinkley-john-lott


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jasper Brinkley kivágva, 2 milliót spórol ezzel a csapat. Viszont Ariansék kivágták John Lottot is, az erőnléti edzőt is 😕Dexxter Tailor
MIÉRT??!!!! (N)

A Brinkley cut érett az jó döntés, de Lott elküldése, hát b..eg...Fucu
Nem lehet, hogy csak egy személyes ellentét lehet az oka az elküldésnek? Azért gondolom nem lesz nehéz találni egy megfelelő erőnléti edzőt.
Igaz lehet a hír, hogy a Cards-t hírbe hozták D'Qwell Jackson-al? Mi lehet az alapja a dolognak, hiszen ha nem tudjuk visszaigazolni Dansbyt, akkor még mindig ott van a talonban Minter, akitől joggal várhatnánk a kezdőben való szereplést a második kör alapján.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jasper Brinkley kivágva, 2 milliót spórol ezzel a csapat. Viszont Ariansék kivágták John Lottot is, az erőnléti edzőt is 😕Dexxter Tailor
MIÉRT??!!!! (N)

A Brinkley cut érett az jó döntés, de Lott elküldése, hát b..eg...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jasper Brinkley kivágva, 2 milliót spórol ezzel a csapat. Viszont Ariansék kivágták John Lottot is, az erőnléti edzőt is 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
egyszer szívesen elmennék Londonba(n ) 😀


jameg, szóvan róla, hogy a Pro Bowl is a mi stadionunkban lesz...:
 blog.azcardinals.com/2014/02/25/talk-of-pro-bowl-coming-to-arizona/

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Csini lenne egy ilyen fasza kis szerelés a srácokon.... mindig is jobban csíptem a fekete szerkónkat de ez valami brutál jól nézne ki:

silent7939
jézus de rondák
ilyen, amikor egy nulla szépérzékkel megáldott szurkoló nekiáll otthon a painttel szórakozni 😊
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
és némi szuperhírrrós beütéssel 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Igazságtalan, hogy egyedül a Ramsnek jutna rendes mez. 😀
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ezek a mezszám elhelyezések brutál gagyik szerintem 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Csini lenne egy ilyen fasza kis szerelés a srácokon.... mindig is jobban csíptem a fekete szerkónkat de ez valami brutál jól nézne ki:

több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
+7 milla lett a cap idén. Ez nagyon jól jön. Anno volt róla szó, hogy a várhatóan emelkedő capet beleszámolták Fitz szerződésébe(azért volt tavalyra strukturálva az első brutál caphit). Jól jön ez a lóvé most nagyon. Keiméket ismerve meg lesz a helye.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Cardinalist megelőzve itten vanol a videó is hozzá:
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Tenacious-Part-2---No-Time-for-Pity/5f6a0ffb-99e0-48fe-8363-187d7ccbd499Fucu
😊 ott a pont 😉


A display case at #AZCardinals HQ features the shoes worn by @king_mathieu during the victory over the Panthers and the helmet worn by @dre23_lilbit in the win over the Falcons. Mathieu recorded his first @nflsack against the Panthers and Ellington had a breakout game vs ATL as he rushed for 154 yards.#TyrannMathieu #AndreEllington #nfl

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Cardinalist megelőzve itten vanol a videó is hozzá:
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Tenacious-Part-2---No-Time-for-Pity/5f6a0ffb-99e0-48fe-8363-187d7ccbd499



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Matyika végzi a rehabot, hogy minél előbb visszatérhessen. Szurkolunk neki innen is.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
😀

és egy kis szívmelengető videó az uborkaszezonban 😉 Best of 2013 Cardinals Cheerleaders
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Best-of-2013-Cardinals-Cheerleaders/1bd9909a-db73-4582-b7a7-ca3a12585c05

hááát, ezek meg nem mai fotók az biztos 😉 Cardinals at the Scouting Combine:
 www.azcardinals.com/videos-photos/photo-gallery/Cardinals-at-the-Scouting-Combine/796e90ce-1940-4b35-8a87-396e94747a27

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Arians a 8. lett az év vezető edző választáson a Rotoworld szavazásán... Gratula neki!!!

 www.rotoworld.com/articles/nfl/46250/57/the-nfls-best-coaches?pg=1
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
a Csevegőből átemeltem két listát:
mi vagyunk a "legrutinosabb" csapat:
 www.footballperspective.com/2013-av-adjusted-team-age/
és megint bent van a 10 legerősebb menetrendben a miénk, kb.pont úgy, mint tavaly is...:
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000325331/article/raiders-have-toughest-2014-strength-of-schedule-colts-easiest?campaign=Facebook_atl_patraCardinalis
Az milyen durva a Seatlle a második legfiatalabb nem reménykedhettek, hogy egyhamar kikopnak előletek, főleg a ha pénzügyileg ügyesen manővereznek 😛
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
"Maurice Jones-Drew would make for an interesting flier as Mendenhall's replacement on early downs."
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000324975/article/offseason-forecast-arizona-cardinals?campaign=Ext_Email_1st10_20140211&cvosrc=Ext_Email.Epsilon.1st10_20140211
naez aztán tényleg érdekes lenne 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
a Csevegőből átemeltem két listát:
mi vagyunk a "legrutinosabb" csapat:
 www.footballperspective.com/2013-av-adjusted-team-age/
és megint bent van a 10 legerősebb menetrendben a miénk, kb.pont úgy, mint tavaly is...:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/txrdf1ofeos5tjk6zxgd
Oakland Raiders have NFL's toughest schedule in 2014
The Oakland Raiders play in a division with three playoff teams, which is one reason they begin the 2014 season with the NFL's toughest strength of schedule.

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nagy taktikai guru én sem vagyok, de jól mondjátok. Én nem Bowles számlájára írnám, hanem arra, hogy a játékosok nem voltak összeszokva és nem tudták pontosan mi a feladatuk az adott playnél és/vagy nem olvasták jól a játékot. Ezért lehettek elváltások középen.
Én még mindig a draftról hoznék LT-t. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Pozíciós needek nálam:

Összefoglalva: S, OT, DL, TE, QB a fontossági sorrendem.andree
Andreeval szinte mindig egyetértek, most sincs ez másképp, bár nálam a legfőbb need jelenleg egy OT. Szerintem az 1. körben azt húzunk majd pláne, hogy nagyon mély e téren a draft eleje. SS-re is égető szükség van, bár a szezon 2. felében már a TE védekezés sem volt olyan vészes, mint az elején. DL-be is kell prospect játékos 3-4. körben lesz rá lehetőség bőven, hogy találjunk egyet, ugyan úgy, mint QB-ra, ha valaki csúszik biztos húzzuk majd. WR poszt akkor érdekes, ha Roberts megy, de FA-ról hasonló kalibert bármikor szerzünk. OLB-n kíváncsi vagyok Achora nagyon szerettem a játékát mindig is.Danny
Alapvetően egyet értek én is, de véleményem szerint az LT posztot FA-n kellene megoldani. SS-ben szerintem Bell teljesítménye teljesen vállalható és mivel apró pénzért volt nálunk simán adnék neki még szerződést. A TE védekezést általában LB-re bízzák így annak nem sok köze van a SS poszthoz. A gyenge TE védekezést én inkább Bowles számlájára írnám mivel rengeteg ILB blitzet toltunk idén és ezt kihasználva a TE-k simán el tudtak szakadni mert egyedül maradtak középen. De hát valamit valamiért 😊 Talán mág annyit tennék hozzá hogy elférne egy magas és fizikális CB. Powers nem volt rossz a Bye week után, de a magas szélső WR-ekel nem nagyon tudta felvenni a versenyt, mivel emelkedésben volt köztük 1 méter 😀

(Ha netán 1/20-nál bent van Sammy Watkins akkor szarnék a boardra és behúznám)silent7939
Emlékeim szerint Bell volt halálra verve a TE-k által, egyszer még Matyi is rákerült Grahamre. Ha a két ILB elmegy blitzre, sztem pont a SS kerül vele man to man, de nem vagyok egy nagy taktika guru, jöhetne egy hozzáértő és leírhatná. Én eddig úgy tudtam az LB-k és a SS megosztva őrzi a TE-ket.

Watkins nekem is tetszett. Láttam idén 4-5 Clemson meccset, tényleg nagy király, de azért nem rántanám be Floyd meg a 20 millás Fitz mellé. Az én nagy liblingem a Vanderbildes Jordan Matthews. Év elején próbáltam követni a Vanderbild meccseket, és akkor nagyon király volt. Meglepődve vettem észre, hogy nagyon visszacsúszott mostanában. Nekem ő az akit ha behúzunk 3-4. körben, nagyon fogok örülni.andree
Jól tudod...alapvetően LB és a fenti esetben a S. Sajnos pont ez az a szitu amikor verve van Bell. Olyan fizikális és magasságbeli előnye van egy TE-nek vele szemben - főleg magasságbeli - hogy nem nagyon tud vele mit kezdeni.
Fucu majd kijavít ha nem jól tudjuk 😊
Pont ezek miatt írtam Bowles számlájára. Előre lehetett tudni hogy melyik csapatok tolnak TE passz játékot és mégis erőltette ellenük az agresszív ILB blitzeket szabadon hagyva a TE-t. Mind1 igazából, ez már nem oszt nem szoroz. Ehhez nem tudott alkalmazkodni, de ettől függetlenül jó ez a védelem, nagyon is.

Ezt a Matthews srácot nem vágom de lecsekkolom most hogy emlegetted.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Pozíciós needek nálam:

Összefoglalva: S, OT, DL, TE, QB a fontossági sorrendem.andree
Andreeval szinte mindig egyetértek, most sincs ez másképp, bár nálam a legfőbb need jelenleg egy OT. Szerintem az 1. körben azt húzunk majd pláne, hogy nagyon mély e téren a draft eleje. SS-re is égető szükség van, bár a szezon 2. felében már a TE védekezés sem volt olyan vészes, mint az elején. DL-be is kell prospect játékos 3-4. körben lesz rá lehetőség bőven, hogy találjunk egyet, ugyan úgy, mint QB-ra, ha valaki csúszik biztos húzzuk majd. WR poszt akkor érdekes, ha Roberts megy, de FA-ról hasonló kalibert bármikor szerzünk. OLB-n kíváncsi vagyok Achora nagyon szerettem a játékát mindig is.Danny
Alapvetően egyet értek én is, de véleményem szerint az LT posztot FA-n kellene megoldani. SS-ben szerintem Bell teljesítménye teljesen vállalható és mivel apró pénzért volt nálunk simán adnék neki még szerződést. A TE védekezést általában LB-re bízzák így annak nem sok köze van a SS poszthoz. A gyenge TE védekezést én inkább Bowles számlájára írnám mivel rengeteg ILB blitzet toltunk idén és ezt kihasználva a TE-k simán el tudtak szakadni mert egyedül maradtak középen. De hát valamit valamiért 😊 Talán mág annyit tennék hozzá hogy elférne egy magas és fizikális CB. Powers nem volt rossz a Bye week után, de a magas szélső WR-ekel nem nagyon tudta felvenni a versenyt, mivel emelkedésben volt köztük 1 méter 😀

(Ha netán 1/20-nál bent van Sammy Watkins akkor szarnék a boardra és behúznám)silent7939
Emlékeim szerint Bell volt halálra verve a TE-k által, egyszer még Matyi is rákerült Grahamre. Ha a két ILB elmegy blitzre, sztem pont a SS kerül vele man to man, de nem vagyok egy nagy taktika guru, jöhetne egy hozzáértő és leírhatná. Én eddig úgy tudtam az LB-k és a SS megosztva őrzi a TE-ket.

Watkins nekem is tetszett. Láttam idén 4-5 Clemson meccset, tényleg nagy király, de azért nem rántanám be Floyd meg a 20 millás Fitz mellé. Az én nagy liblingem a Vanderbildes Jordan Matthews. Év elején próbáltam követni a Vanderbild meccseket, és akkor nagyon király volt. Meglepődve vettem észre, hogy nagyon visszacsúszott mostanában. Nekem ő az akit ha behúzunk 3-4. körben, nagyon fogok örülni.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Pozíciós needek nálam:

Összefoglalva: S, OT, DL, TE, QB a fontossági sorrendem.andree
Andreeval szinte mindig egyetértek, most sincs ez másképp, bár nálam a legfőbb need jelenleg egy OT. Szerintem az 1. körben azt húzunk majd pláne, hogy nagyon mély e téren a draft eleje. SS-re is égető szükség van, bár a szezon 2. felében már a TE védekezés sem volt olyan vészes, mint az elején. DL-be is kell prospect játékos 3-4. körben lesz rá lehetőség bőven, hogy találjunk egyet, ugyan úgy, mint QB-ra, ha valaki csúszik biztos húzzuk majd. WR poszt akkor érdekes, ha Roberts megy, de FA-ról hasonló kalibert bármikor szerzünk. OLB-n kíváncsi vagyok Achora nagyon szerettem a játékát mindig is.Danny
Alapvetően egyet értek én is, de véleményem szerint az LT posztot FA-n kellene megoldani. SS-ben szerintem Bell teljesítménye teljesen vállalható és mivel apró pénzért volt nálunk simán adnék neki még szerződést. A TE védekezést általában LB-re bízzák így annak nem sok köze van a SS poszthoz. A gyenge TE védekezést én inkább Bowles számlájára írnám mivel rengeteg ILB blitzet toltunk idén és ezt kihasználva a TE-k simán el tudtak szakadni mert egyedül maradtak középen. De hát valamit valamiért 😊 Talán mág annyit tennék hozzá hogy elférne egy magas és fizikális CB. Powers nem volt rossz a Bye week után, de a magas szélső WR-ekel nem nagyon tudta felvenni a versenyt, mivel emelkedésben volt köztük 1 méter 😀

(Ha netán 1/20-nál bent van Sammy Watkins akkor szarnék a boardra és behúznám)