NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
alakul Cooper, mint púpos gyerek a prés alatt 😉
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Guarded-Optimism---Jonathan-Coopers-Return/c2014382-6fed-49a2-b4c4-e6269163d137

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
12 Things We Miss About the Season
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-1/12-Things-We-Miss-About-the-Season/ffd2652d-d6e0-4c7e-b6ba-aded01d054e0
11 😉  prod.static.cardinals.clubs.nfl.com/assets/images/2014/GIF-Project/Filthy-Bird.gif

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Rég vártam ilyen izgatottan az FA nyitást. Idén nem várok 10+ igazolást, de 2-3 minőségi és ugyan ennyi depth játékost igen. A saját FA-k közül én Dansbyről már lemondtam. Minter pótolhatja, de akkor kéne minőségi OLB, mert Minter inkább egy tackle gép lesz, nem pedig Dansby stílusú playmaker, szóval kicsit más felfogásban kell majd használni a linebackereket. Ha tényleg így lesz, akkor legalább Winston-t hozzuk vissza Dansby pénzének egy részéből.
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Állítólag Dansby-nek ajánlottak Keimék egy 2 éves 10-12 milliós szerződést. Ez kevés lesz, de nem fognak többet ajánlani neki. Így viszont fel is lehet készülni a távozására feltéve ha bankot akar robbantani, mert egy ilyen év után lesz olyan ajánlat ami nagyobb lesz ennél.Fucu
állítólag a Browns és a Titans érdeklődik még
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jay Feely marad nálunk 😕
mondjuk csak 1 éves szerződést kapott, biztos jön TC-ben valaki, aki talán ki tudja szorítani. ha meg nem, és szar lesz év közben, akkor úgyis kivágjuk


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha már offense, akkor kérdezném, hogy Roberts tuti biztosan nem marad? Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én sajnálnám, ha nem maradna. Nem rossz kis játékos, ráadásul a rendszert is ismeri. Kár, hogy nem tudjuk visszaigazolni valami kis apróért. Az NFL. com-os listán pedig a 7. Azt sem szabad elfelejteni, hogy volt néhány meccs, amikor a hátán vitte a csapatot, persze ez csak szubjektív vélemény. 😊Leon78
Biztos. Keimék nem keresték meg semmilyen ajánlattal.
Szolid második számú elkapó Roberts és nálunk nem kapná meg azt a pénzt amit kérne, meg egyébként sem lenne megint harmadik opció.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Dansby hatalmas király volt, sajnálnám ha nem térne vissza, de azért évi 6 millánál többet nem adnék neki. Veldheer viszont jó húzás lenne. Fiatal és a pletykált 7-8 milla ideális lenne. Colledge pénzén lenne egy használható LT-nk.andree
Állítólag szívesen jönne hozzánk, még úgy is hogy kevesebbet ajánlottunk neki mint a Raiders 😊. Remélem sikerül vele megállapodni és akkor nem kellene elkurválkodni LT-re az első körünket.silent7939
Ráadásul a FA-k között az NFL.com a helyre teszi Albert elé, ami nem rossz ajánlólevél. Nagy erősítést jelentene.
Ha már offense, akkor kérdezném, hogy Roberts tuti biztosan nem marad? Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én sajnálnám, ha nem maradna. Nem rossz kis játékos, ráadásul a rendszert is ismeri. Kár, hogy nem tudjuk visszaigazolni valami kis apróért. Az NFL. com-os listán pedig a 7. Azt sem szabad elfelejteni, hogy volt néhány meccs, amikor a hátán vitte a csapatot, persze ez csak szubjektív vélemény. 😊
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
 www.huffingtonpost.com/rashard-mendenhall/rashard-mendenhall-retirement-_b_4931316.html
Érdemes elolvasni, nekem nagyot nőtt a szememben a srác ! 😊 Mondjuk a dropjai nem fognak hiányozni:-/
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
azért is jönne szívesen mert Arizonában 4,5% az adó míg Kaliforniában 13,3% 😊Fucu
Na jó, ez is motiválhatja 😀

De azért az sem egy utolsó szempont hogy egy erős csapathoz jönne a liga legerősebb csoportjába.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azért is jönne szívesen mert Arizonában 4,5% az adó míg Kaliforniában 13,3% 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Dansby hatalmas király volt, sajnálnám ha nem térne vissza, de azért évi 6 millánál többet nem adnék neki. Veldheer viszont jó húzás lenne. Fiatal és a pletykált 7-8 milla ideális lenne. Colledge pénzén lenne egy használható LT-nk.andree
Állítólag szívesen jönne hozzánk, még úgy is hogy kevesebbet ajánlottunk neki mint a Raiders 😊. Remélem sikerül vele megállapodni és akkor nem kellene elkurválkodni LT-re az első körünket.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Dansby hatalmas király volt, sajnálnám ha nem térne vissza, de azért évi 6 millánál többet nem adnék neki. Veldheer viszont jó húzás lenne. Fiatal és a pletykált 7-8 milla ideális lenne. Colledge pénzén lenne egy használható LT-nk.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Állítólag Dansby-nek ajánlottak Keimék egy 2 éves 10-12 milliós szerződést. Ez kevés lesz, de nem fognak többet ajánlani neki. Így viszont fel is lehet készülni a távozására feltéve ha bankot akar robbantani, mert egy ilyen év után lesz olyan ajánlat ami nagyobb lesz ennél.Fucu
Hát igen, ez a hátránya az 1 éves szerződéseknek. Ha jól teljesít a manus, akkor nincs az a pénz amiért maradna. valószínűleg nem Dansby csak akivel így jártunk.Leon78
Ez nem jó... nagyon nem.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Állítólag Dansby-nek ajánlottak Keimék egy 2 éves 10-12 milliós szerződést. Ez kevés lesz, de nem fognak többet ajánlani neki. Így viszont fel is lehet készülni a távozására feltéve ha bankot akar robbantani, mert egy ilyen év után lesz olyan ajánlat ami nagyobb lesz ennél.Fucu
Hát igen, ez a hátránya az 1 éves szerződéseknek. Ha jól teljesít a manus, akkor nincs az a pénz amiért maradna. valószínűleg nem Dansby csak akivel így jártunk.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Állítólag Dansby-nek ajánlottak Keimék egy 2 éves 10-12 milliós szerződést. Ez kevés lesz, de nem fognak többet ajánlani neki. Így viszont fel is lehet készülni a távozására feltéve ha bankot akar robbantani, mert egy ilyen év után lesz olyan ajánlat ami nagyobb lesz ennél.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/

Innen másoltam....Leon78
sejtettem, de ez még nem azt jelenti, hogy nincs garantált lóvé, hanem hogy nem tudják. De frissítettek és azt írták bele amit lehet tudni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
 www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/

Innen másoltam....
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Már biztosan láttátok, de azért bemásolom...

John Carlson TE 29 2 yr $4,650,000 $2,325,000 $0 2016

0 garantált dollár. 😊Leon78
ez azt jelenti hogy 2 évre 4,65 millió aminek éves átlaga 2,35 millió és 2016-ig szól a szerződés.
Én speciel nem olvastam még sehol, hogy 0 a garantált.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Már biztosan láttátok, de azért bemásolom...

John Carlson TE 29 2 yr $4,650,000 $2,325,000 $0 2016

0 garantált dollár. 😊
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Colledge pedig cut. A jövő évi fizuja nem fog hiányozni, a játéka viszont igen. Így már elég reális egy Albert vagy egyéb TOP OT igazolás. A Safety poszt is erősnek tűnik FA-n(míg drafton kb senki nem tetszik az SS-ek közül). Ha jönne még egy játékos oda, egy csere CB és visszaigazolnánk Dansby-t, akkor elég jó helyzetben várhatnánk a draftot. Az első 3 körben jöhetne egy RT húzás Massie mellé, és a többi mehetne kényelmesen BPA alapon.

Az Albert-Cooper-Sendlein-Fanaika-Massie fal nem is lenne vészes. Winston visszahozásával még jobb lehetne, de nem tudom lesz-e rá pénz.andree
Arians-ék nem szarakodnak, mindenkit kivágnak, szívfájdalom nélkül, ha nem illik a képbe. Már csak az a kérdés milyen hatással lesz az amúgy sem fényes támadófalra a dolog. Ráadásul nem csak minőségre, de mennyiségre is szűkös a z OL. Persze majd megoldják valahogy. 😊
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Colledge pedig cut. A jövő évi fizuja nem fog hiányozni, a játéka viszont igen. Így már elég reális egy Albert vagy egyéb TOP OT igazolás. A Safety poszt is erősnek tűnik FA-n(míg drafton kb senki nem tetszik az SS-ek közül). Ha jönne még egy játékos oda, egy csere CB és visszaigazolnánk Dansby-t, akkor elég jó helyzetben várhatnánk a draftot. Az első 3 körben jöhetne egy RT húzás Massie mellé, és a többi mehetne kényelmesen BPA alapon.

Az Albert-Cooper-Sendlein-Fanaika-Massie fal nem is lenne vészes. Winston visszahozásával még jobb lehetne, de nem tudom lesz-e rá pénz.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rashard Mendenhall úgy döntött, hogy visszavonul(Schefter).
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 482
Off

Kurt Warner idei jótékékonysági flagfoci eseménye sem szűkölködött nagy nevekből, akár aktív, akár már visszavonult játékosokról beszélünk.


On
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kellett TE, mert csak Housler van rosteren. Carlson tapasztalt, igaz nem annyira a blokkolás az erőssége. Szerintem jó húzás.
Plusz ne feledjétek, hogy nem tudjuk mennyi a garantált pénz, mert ez a 4,65 millió a teljes összeg.Fucu
Ha egy olyasmi, hogy jövő évre jön neki nagy base salary, de amúgy kirakható(szóval egy összetettebb prove it szerződés), akkor nagy húzás. A sérülések nélkül jó kis játékos lenne.andree
Igazad van... bár a sérülések előélete nem túl bíztató
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Kellett TE, mert csak Housler van rosteren. Carlson tapasztalt, igaz nem annyira a blokkolás az erőssége. Szerintem jó húzás.
Plusz ne feledjétek, hogy nem tudjuk mennyi a garantált pénz, mert ez a 4,65 millió a teljes összeg.Fucu
Ha egy olyasmi, hogy jövő évre jön neki nagy base salary, de amúgy kirakható(szóval egy összetettebb prove it szerződés), akkor nagy húzás. A sérülések nélkül jó kis játékos lenne.