Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Pozíciós needek nálam:

Összefoglalva: S, OT, DL, TE, QB a fontossági sorrendem.andree
Andreeval szinte mindig egyetértek, most sincs ez másképp, bár nálam a legfőbb need jelenleg egy OT. Szerintem az 1. körben azt húzunk majd pláne, hogy nagyon mély e téren a draft eleje. SS-re is égető szükség van, bár a szezon 2. felében már a TE védekezés sem volt olyan vészes, mint az elején. DL-be is kell prospect játékos 3-4. körben lesz rá lehetőség bőven, hogy találjunk egyet, ugyan úgy, mint QB-ra, ha valaki csúszik biztos húzzuk majd. WR poszt akkor érdekes, ha Roberts megy, de FA-ról hasonló kalibert bármikor szerzünk. OLB-n kíváncsi vagyok Achora nagyon szerettem a játékát mindig is.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Pozíciós needek nálam:
Offense:

QB(3): Palmer ok, leváltani nem kell, de benne már csak ez a 2 év van, szóval lassan nézelődni kell a pótlás irányába. Most még nem lőnék el rá korai picket, elvégre Stanton is jó második számú QB de 3-4. kör környékén már figyelgetném a csúszókat.

OL(4): Guard poszt rendben van, RT-re van Massie és újra kell igazolni Winstont, LT kell, de az nagyon. 1-2. körben várok rá húzást.

WR(2): Kell egy speedster. Amúgy elég lesz kukázni az UDFA-k között. Roberts mehet, ha kap máshonnan komolyabb ajánlatot.

TE(3): Housler cut szélén táncol, Kinget nem szabad hosszabbítani, van Dray és Ballard. Kéne valaki ide.

RB(2): Itt megvagyunk. Mendenhall mehet, maradjon a 3 fiatal+ Smith olcsón. Esetleg le lehet csapni idén is egy olcsó veteránra Smith helyett.

Defense:

DL(4):Én próbálnám olcsón fogni akit lehet(Rucker, Ta'amu, Shauhnessy), és gőzerővel keresném DD utódját.

LB(2):Visszatér egy csomó sérült, Abraham nagyon bevált, Dansby megtartásán és Brinkley kirakásán kívül nincs semmi tennivaló. Egy elit OLB jól mutatna, de van fontosabb dolog is.

CB(2): PP és Powers teljesen ok, Matyi be tud ugrani slotba ha kell, deepth kell, ami kényelmesen megoldható.

Safety(5): Kéne egy elit safety. Matyi sérülésből jön, őt időnként használni kell slot CB-ként is, és nagyon jó lenne egy olyan elit SS, akit rá lehet pakolni a TE-kre. Iszonyú nagyot dobna ezen a secondary-n. Bell-t is tartanám a mélység miatt.

Összefoglalva: S, OT, DL, TE, QB a fontossági sorrendem.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Darren Urban összeállította a saját posztonkénti prioritás listáját. OL, DL, LB, TE, S Bonusz a QB.
Hiányolom a listáról a CB-t mondjuk a TE helyett én odaraknám. A többivel egyetértek.Fucu
Ez igaz. Bár találkoztam olyan mockkal ahol TE húzást írnak nekünk első körben. Ha jól emléxem még 4 TE van rosteren (Housler, King, Ballard, Sperry). Kétlem hogy melléjük még húznánk TE-t. Bár Ballard kifut asszem, de akkor is. A CB posztra kell az erősítés az egyszer biztos.silent7939
Ballard RFA, Ariansék bírják, szóval ő maradni fog. OT lehet, hogy jön FA-ról, végül is most van lóvé.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Darren Urban összeállította a saját posztonkénti prioritás listáját. OL, DL, LB, TE, S Bonusz a QB.
Hiányolom a listáról a CB-t mondjuk a TE helyett én odaraknám. A többivel egyetértek.Fucu
Ez igaz. Bár találkoztam olyan mockkal ahol TE húzást írnak nekünk első körben. Ha jól emléxem még 4 TE van rosteren (Housler, King, Ballard, Sperry). Kétlem hogy melléjük még húznánk TE-t. Bár Ballard kifut asszem, de akkor is. A CB posztra kell az erősítés az egyszer biztos.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Darren Urban összeállította a saját posztonkénti prioritás listáját. OL, DL, LB, TE, S Bonusz a QB.
Hiányolom a listáról a CB-t mondjuk a TE helyett én odaraknám. A többivel egyetértek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
4:32-nél az a mentés hatalmas volt.undisputedly
jaja, Forever young! 😀

juteszembe, szerintem a kardjába fog dőlni az összes ARI drukker, ha esetleg egy csoportrivális (Hox vagy a 49ers, nem alaptalanul...) játszik SB-t az Arizona stadionjában, node ne fessük még az ördögöt a falra... 😉Cardinalis
Nem fognak... én optimista vagyok és mi leszünk az első csapat az NFL történetében aki hazai pályán nyeri meg a SB-t 😊
Úgy döntöttem optimistán állok a szezonhoz, mert eddig mindig negatív voltam. Remélem nem veszítem ezt el az első 4 héten. 😊
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
4:32-nél az a mentés hatalmas volt.undisputedly
jaja, Forever young! 😀

juteszembe, szerintem a kardjába fog dőlni az összes ARI drukker, ha esetleg egy csoportrivális (Hox vagy a 49ers, nem alaptalanul...) játszik SB-t az Arizona stadionjában, node ne fessük még az ördögöt a falra... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
4:32-nél az a mentés hatalmas volt.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Dave Zastudil (P) januárban aláírt szerződésének számai a Cardsnál: 2 év, 2,95 m$, 545.000 $ garantált, + 450.000 $ teljesítményfüggő tétel. via @pfbusiness


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
PP, Powers és Bethel. Ők hárman vannak szerződéssel rendelkező cornerek a keretben. Powers maradni fog elfogadható teljesítményt nyújtott.
OT kérdésben nem értek egyet veletek. Kit hoznátok? Albert, Monroe, Oher? Nálam ők azok akik szóba jöhetnek, de mind a hárman túl lesznek fizetve. Tettszik nem tetszik a drafton kell találni egy olyan játékost akit franchise LT-nek kell kinevelni. Nálam Winston visszahozatala alap lenne.
A Brinkely Ryan Williams páros kirakását biztosra veszem.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha rajtam múlna, akkor én Brinkley, Williams párost cutolnám, és ha esetlegesen tudnánk szerezni egy jobb képességű CB-t FA piacról akkor talán Powers-t is. Szerintem lesz a piacon egy két átlag feletti CB. Acho-nak adnék még esélyt, szerintem jó kis játékos. Az OT- el elég óvatos vagyok, mióta Levivel megjártuk. Talán jobb lenne draftolás helyett egy megbízható FA-t igazolni erre a posztra, egy olyat aki már bizonyított korábban.
Mit gondoltok Shaughnessy maradni fog, ha jól tudom ő is FA lesz. Szerintem érdemes lenne megtartani.Leon78
Az OT posztal kapcsolatban azonos véleményen vagyunk.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ha rajtam múlna, akkor én Brinkley, Williams párost cutolnám, és ha esetlegesen tudnánk szerezni egy jobb képességű CB-t FA piacról akkor talán Powers-t is. Szerintem lesz a piacon egy két átlag feletti CB. Acho-nak adnék még esélyt, szerintem jó kis játékos. Az OT- el elég óvatos vagyok, mióta Levivel megjártuk. Talán jobb lenne draftolás helyett egy megbízható FA-t igazolni erre a posztra, egy olyat aki már bizonyított korábban.
Mit gondoltok Shaughnessy maradni fog, ha jól tudom ő is FA lesz. Szerintem érdemes lenne megtartani.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Helyes! Simán be lehet így menedzselni jövőre is a fizetéseket, bár a Palmer-Dockett-Colledge hármasból sztem kettő cutolva lesz jövőre. Idén sztem Brinkley, Williams és Acho esélyes.andree
Egyetértek. Ha csak nem tradeeljük el Fitzet jövőre, mert akkor a fenti 3-asból 2 is maradhat.
Bár én elképzelhetőnek tartok egy olyan szcenáriót is, hogy Colledget, már idén elküldjük.
Jövőre Powers is cutolva lesz sztem az 3,5m plusz hely a capben. Valamint még Sendlein is benne van a kalapban, rajta is szép summát lehetne spórolni. Majd a free agent és draft után okosabbak leszünk egy fokkal. Na meg persze a szezon után leszünk a legokosoabbak, de hol van az még.. 😀emberke22
Elképzelhető, bár én nagyon megnézném a Colledge-Cooper-Ellington 3-ast jövőre. Brutálisan mobilis guard páros lenne. Sok szélső futás, sok húzó guard játékkal. Palmernek is sokat segítene. Én fognám Daryn-t, pláne, hogy Wartford se lett beillesztve a rotációba.

Hogy kit cutolnak, az majd kiderül. Ugye PP valszeg aláírási bónusszal lesz olcsón, a többi játékos meg majd a 2014-es teljesítménye alapján lesz megítélve. Palmernek és Dockettnek kell nagyon kaparni, mert rajtuk 17 millát lehet majd spórolni. Powers szerintem is esélyes, bár szerintem 2. számú cornernek elég jó.
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Helyes! Simán be lehet így menedzselni jövőre is a fizetéseket, bár a Palmer-Dockett-Colledge hármasból sztem kettő cutolva lesz jövőre. Idén sztem Brinkley, Williams és Acho esélyes.andree
Egyetértek. Ha csak nem tradeeljük el Fitzet jövőre, mert akkor a fenti 3-asból 2 is maradhat.
Bár én elképzelhetőnek tartok egy olyan szcenáriót is, hogy Colledget, már idén elküldjük.
Jövőre Powers is cutolva lesz sztem az 3,5m plusz hely a capben. Valamint még Sendlein is benne van a kalapban, rajta is szép summát lehetne spórolni. Majd a free agent és draft után okosabbak leszünk egy fokkal. Na meg persze a szezon után leszünk a legokosoabbak, de hol van az még.. 😀
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért most hogy megnéztem Fitz szerződését, csak 1 évre lehetünk boldogak. Az uccsó 4 évére iszonyat caphit-et csináltak ezzel Keimék. Jövőre a fizuja majdnem 24 milla. Ez rengeteg. Emiatt az idei szezonban meg kell neki szereznünk a gyűrűt, mert félek jövőre már tényleg nem lesz nálunk.silent7939
Na de ezt a 24 millát melyik másik csapat fogja tudni neki megadni? A Pats is azért nem érdeklődött annyira, mert nem tudták volna megfizetni.csongi
A másik csapat csak a base salary-t veszi át. A már kifizetett bónuszok maradnak nálunk deadmoneyként(mintha cutolnánk).andree
Ezt nem vágtam. Köszi az infót.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Azért most hogy megnéztem Fitz szerződését, csak 1 évre lehetünk boldogak. Az uccsó 4 évére iszonyat caphit-et csináltak ezzel Keimék. Jövőre a fizuja majdnem 24 milla. Ez rengeteg. Emiatt az idei szezonban meg kell neki szereznünk a gyűrűt, mert félek jövőre már tényleg nem lesz nálunk.silent7939
Na de ezt a 24 millát melyik másik csapat fogja tudni neki megadni? A Pats is azért nem érdeklődött annyira, mert nem tudták volna megfizetni.csongi
A másik csapat csak a base salary-t veszi át. A már kifizetett bónuszok maradnak nálunk deadmoneyként(mintha cutolnánk).
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért most hogy megnéztem Fitz szerződését, csak 1 évre lehetünk boldogak. Az uccsó 4 évére iszonyat caphit-et csináltak ezzel Keimék. Jövőre a fizuja majdnem 24 milla. Ez rengeteg. Emiatt az idei szezonban meg kell neki szereznünk a gyűrűt, mert félek jövőre már tényleg nem lesz nálunk.silent7939
Na de ezt a 24 millát melyik másik csapat fogja tudni neki megadni? A Pats is azért nem érdeklődött annyira, mert nem tudták volna megfizetni.csongi
Nem is trade-re gondoltam...
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért most hogy megnéztem Fitz szerződését, csak 1 évre lehetünk boldogak. Az uccsó 4 évére iszonyat caphit-et csináltak ezzel Keimék. Jövőre a fizuja majdnem 24 milla. Ez rengeteg. Emiatt az idei szezonban meg kell neki szereznünk a gyűrűt, mert félek jövőre már tényleg nem lesz nálunk.silent7939
Na de ezt a 24 millát melyik másik csapat fogja tudni neki megadni? A Pats is azért nem érdeklődött annyira, mert nem tudták volna megfizetni.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért most hogy megnéztem Fitz szerződését, csak 1 évre lehetünk boldogak. Az uccsó 4 évére iszonyat caphit-et csináltak ezzel Keimék. Jövőre a fizuja majdnem 24 milla. Ez rengeteg. Emiatt az idei szezonban meg kell neki szereznünk a gyűrűt, mert félek jövőre már tényleg nem lesz nálunk.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)

Andree valóban úgy gondolod, hogy Dockett-et fogják cutolni? Van erre esély? Nem nagyon van utánpótlás, vagy rosszul látom?Leon78
Hát, idén sztem nem mert jó szezonja volt(És csak 2 milla spórolás), de jövőre komoly esélye van. Campbell 15milla környéki cap száma brutális, nem fér bele egy 10 millás DD. Pláne egy 20milla fölötti Larryvel. Idén már nem ártana draftolni a védőfalba egy DD helyettest.andree
Elég sok mockban van DT előjelezve nekünk. Amit még fontos need-nek tekintek az az OLB, SS (bár Bell elég ócsóért volt nálunk idén, lehet hogy meg kellene tartani még1 évre), egy jó kezű slot WR, LT (bár ezt inkább FA-ról oldanám meg) és egy QB.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732

Andree valóban úgy gondolod, hogy Dockett-et fogják cutolni? Van erre esély? Nem nagyon van utánpótlás, vagy rosszul látom?Leon78
Hát, idén sztem nem mert jó szezonja volt(És csak 2 milla spórolás), de jövőre komoly esélye van. Campbell 15milla környéki cap száma brutális, nem fér bele egy 10 millás DD. Pláne egy 20milla fölötti Larryvel. Idén már nem ártana draftolni a védőfalba egy DD helyettest.
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Elképesztő ez a srác. Hihetetlenül gyors, és rengetegszer lepattan a védőkről. Reméljük jövőre is legalább így játszik az új kedvencünk. 😊

 www.youtube.com/watch?v=ZmQAxB7ZEBULeon78
Ha a falat kicsit fel tudjuk javítani, akkor lesz itt futójáték rendesen. Az Palmer teljesítményére is jó hatással lenne. Hú de messze van az a szeptember 😊
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Imádom ezt az embert.... hihetetlen mennyire lojális. Le a kalappal.silent7939
Ez igaz, de nem az újrastrukturálás miatt. Azért ő semmiről nem mondott le, sőt. Annyi történt, hogy cserélhetetlen lett a szerződése + a 2016 utáni években nehezebb lesz cutolni. Igazából baromi jól járt ezzel az átstrukturálással. Persze örülök, hogy marad és továbbra is imádom, de nem emiatt fogok rá szépen emlékezni.andree
Jövőre megint újra kell strukturálni, mert 23 millióval nem maradhat majd az biztos, pláne úgy, hogy Peterson nem hajlandó TC-re jönni, ha nem kap új szerződést, szóval nagyon fog kelleni a pénz. Átsöpörtük a problémát a következő évre ennyit történt.Danny
Viszont ha Peterson aláír, akkor a védelem gerince jó pár évig meglesz. Ami nem hátrány. Ha rajtam múlna Dansby-t is megkínálnán 2-3 éves nem túl nagy szerződéssel, szerintem belemenne az öreg, bár az is igaz, hogy akkor minek draftoltuk Mintert.
Andree valóban úgy gondolod, hogy Dockett-et fogják cutolni? Van erre esély? Nem nagyon van utánpótlás, vagy rosszul látom?Leon78
Szerintem Dansby kapni is fog egy hasonló ajánlatot. A front seven nem nagyon fog változni a secondarybe kell a vérfrissítés, de nagyjából együtt marad az egység aminek nagyon örülök, pláne, hogy Bowles se ment sehová. Jó kis csapat lesz ez jövőre, kíváncsian várom a draftot 😊
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Imádom ezt az embert.... hihetetlen mennyire lojális. Le a kalappal.silent7939
Ez igaz, de nem az újrastrukturálás miatt. Azért ő semmiről nem mondott le, sőt. Annyi történt, hogy cserélhetetlen lett a szerződése + a 2016 utáni években nehezebb lesz cutolni. Igazából baromi jól járt ezzel az átstrukturálással. Persze örülök, hogy marad és továbbra is imádom, de nem emiatt fogok rá szépen emlékezni.andree
Jövőre megint újra kell strukturálni, mert 23 millióval nem maradhat majd az biztos, pláne úgy, hogy Peterson nem hajlandó TC-re jönni, ha nem kap új szerződést, szóval nagyon fog kelleni a pénz. Átsöpörtük a problémát a következő évre ennyit történt.Danny
Viszont ha Peterson aláír, akkor a védelem gerince jó pár évig meglesz. Ami nem hátrány. Ha rajtam múlna Dansby-t is megkínálnán 2-3 éves nem túl nagy szerződéssel, szerintem belemenne az öreg, bár az is igaz, hogy akkor minek draftoltuk Mintert.
Andree valóban úgy gondolod, hogy Dockett-et fogják cutolni? Van erre esély? Nem nagyon van utánpótlás, vagy rosszul látom?
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Imádom ezt az embert.... hihetetlen mennyire lojális. Le a kalappal.silent7939
Ez igaz, de nem az újrastrukturálás miatt. Azért ő semmiről nem mondott le, sőt. Annyi történt, hogy cserélhetetlen lett a szerződése + a 2016 utáni években nehezebb lesz cutolni. Igazából baromi jól járt ezzel az átstrukturálással. Persze örülök, hogy marad és továbbra is imádom, de nem emiatt fogok rá szépen emlékezni.andree
Jövőre megint újra kell strukturálni, mert 23 millióval nem maradhat majd az biztos, pláne úgy, hogy Peterson nem hajlandó TC-re jönni, ha nem kap új szerződést, szóval nagyon fog kelleni a pénz. Átsöpörtük a problémát a következő évre ennyit történt.