NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kellett TE, mert csak Housler van rosteren. Carlson tapasztalt, igaz nem annyira a blokkolás az erőssége. Szerintem jó húzás.
Plusz ne feledjétek, hogy nem tudjuk mennyi a garantált pénz, mert ez a 4,65 millió a teljes összeg.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
2 évre leszerződtettétek az ex-Vikings játékost, John Carlson-t, tight end poszton játszik.KmetyG
2 évre érkezik 4,65 m$-ért, egyéb részleteket nem tudok.emberke22
Érdekes a dolog. Csak én látom úgy, hogy nem túl nagy erősítés a srác, de viszont legalább drága?Leon78
azért a TE poszton akkora lyuk volt, hogy bárki erősítésnek számít 😊 plusz két évre 4,5 misi nem olyan sok (nyilván nem is nagyon olcsó), a lényeg, hogy maradjon egészséges.Dexxter Tailor
Pikáns lesz amikor jön Seattlebe.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
2 évre leszerződtettétek az ex-Vikings játékost, John Carlson-t, tight end poszton játszik.KmetyG
2 évre érkezik 4,65 m$-ért, egyéb részleteket nem tudok.emberke22
Érdekes a dolog. Csak én látom úgy, hogy nem túl nagy erősítés a srác, de viszont legalább drága?Leon78
azért a TE poszton akkora lyuk volt, hogy bárki erősítésnek számít 😊 plusz két évre 4,5 misi nem olyan sok (nyilván nem is nagyon olcsó), a lényeg, hogy maradjon egészséges.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
2 évre leszerződtettétek az ex-Vikings játékost, John Carlson-t, tight end poszton játszik.KmetyG
2 évre érkezik 4,65 m$-ért, egyéb részleteket nem tudok.emberke22
Érdekes a dolog. Csak én látom úgy, hogy nem túl nagy erősítés a srác, de viszont legalább drága?Leon78
Sokat sérült, 2 éve a teljes idényt ki kellett hagynia, ráadásul "gyakran" szenved agyrázkódást. Nálunk Rudolph mellett esélye sem volt, de mikor Rudy kidőlt, akkor végül is elkapta a labdákat. A tavalyi szezonban ráadásul ismét agyrázkódást kapott, még a visszavonuláson is elgondolkodott, de az elmaradt. 2012-ben hozzánk is 5 évre 25 millió $-ért érkezett, majd az első év után gyorsan leredukálták a pénzét a felénél kevesebbre. Most pedig így esett...
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
2 évre leszerződtettétek az ex-Vikings játékost, John Carlson-t, tight end poszton játszik.KmetyG
2 évre érkezik 4,65 m$-ért, egyéb részleteket nem tudok.emberke22
Érdekes a dolog. Csak én látom úgy, hogy nem túl nagy erősítés a srác, de viszont legalább drága?
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
2 évre leszerződtettétek az ex-Vikings játékost, John Carlson-t, tight end poszton játszik.KmetyG
2 évre érkezik 4,65 m$-ért, egyéb részleteket nem tudok.
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
2 évre leszerződtettétek az ex-Vikings játékost, John Carlson-t, tight end poszton játszik.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
kétszeres olimpiai bajnok (1984, 1988) és VBajnok (1989) gátfutó az új szpíd kócs:
Olympian Roger Kingdom new speed coach
 blog.azcardinals.com/2014/03/06/olympian-roger-kingdom-new-speed-coach/
1988 Olympic Men's 110m Hurdles final -- Roger Kingdom
 www.youtube.com/watch?v=Bu1aD4hXmz4#t=223
tuti, hogy ő edzette Vernon Davist is 😉
 www.youtube.com/watch?v=I5qE9VLbxuI

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Alameda Ta'Amu egy évre újraszerződtetve (ERFA volt). Legalább biztosan nálunk gyógyulgat és szezon közepén meg visszatér.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
tavaly valaki panaszkodott, hogy lecsaptam a cardsra a mock draft game-en, most szabad a pálya
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock Draft Game - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Bocsi silent, igazad van. 😊 "Won't be back in Arizona". És ő is hozzátette, hogy nem jött telefonhívás, persze így más a gyerek fekvése 😀
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tegnap kihagytam: Andre Robert (aki ugye FA lesz) nyilvánossan kijelentette, hogy nem tér vissza Arizonába.Spory
Így is lehet fogalmazni... meg úgy is hogy nem tartanak tovább igényt a szolgálataira. 😀

Amúgy meg várható volt. Sok jó WR lesz drafton és slotba akár hátul is lehet majd ügyes srácokat kifogni.
több mint 10 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Tegnap kihagytam: Andre Robert (aki ugye FA lesz) nyilvánossan kijelentette, hogy nem tér vissza Arizonába.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Próbaképpen 43-ról kell majd rúgni az extra pontokat...

 tdmagazin.hu/hirek/tavolabb-kerul-az-extra-pont

Ha ezt bevezetik akkor igencsak megnő a rúgók szerepe. Sok izgalmat fog ez magával hozni és bevallom őszintén Jay-el szinte minden extra pont izgalmas lenne 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Még egy kis info: korábban szó volt arról, hogy esetleg hozzánk jön a CLE-ből kivágott veterán LB, D'Qwell Jackson (B tervnek, ha mégsem sikerülne megegyezni Dansbyvel). Mégsem jön, megnevezett 4 esélyes csapatot, ahova menne (MIA, TEN, DEN, IND), így a Cards már nincs képben.
Fitz megint jó fej volt, ezúttal a veterán Frostee Rucker mellett állt ki. Bár Frostee ált. 10-15 snap-re van pályán egy meccsen és a statjai sem valami fényesek, de az öltözöbeli tevékenysége (~példakép a fiataloknak stb.) miatt jó lenne, ha maradna. Csak egy kérdés: 2013-ban 840 ezerért játszott, vajon ilyen "kis összegért" játszana-e idén.
Na jó, ezek sem az évszázad hírei voltak... 😉 😊Spory
csak nem sbnationt fordítasz? 😀Dexxter Tailor
Mijazaz sbnation?? 😊 Nem, letöltöttem egy CardinalNews app-ot, ami összeszedi a Cardos cikkeket különböző oldalakról (Revenge of the Birds, Raising Zona, AZ Central, AZCardinal.com, NFL.com stb.) tehát kvázi egy Cards-os hírkereső, azt szoktam olvasgatni. És mivel silent hiányolta a híreket, gondoltam, írok párat.Spory
 www.sbnation.com/
a revenge of the birds blog is itt van, azt én is olvasom, azért volt ismerős a ruckeres hír 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Még egy kis info: korábban szó volt arról, hogy esetleg hozzánk jön a CLE-ből kivágott veterán LB, D'Qwell Jackson (B tervnek, ha mégsem sikerülne megegyezni Dansbyvel). Mégsem jön, megnevezett 4 esélyes csapatot, ahova menne (MIA, TEN, DEN, IND), így a Cards már nincs képben.
Fitz megint jó fej volt, ezúttal a veterán Frostee Rucker mellett állt ki. Bár Frostee ált. 10-15 snap-re van pályán egy meccsen és a statjai sem valami fényesek, de az öltözöbeli tevékenysége (~példakép a fiataloknak stb.) miatt jó lenne, ha maradna. Csak egy kérdés: 2013-ban 840 ezerért játszott, vajon ilyen "kis összegért" játszana-e idén.
Na jó, ezek sem az évszázad hírei voltak... 😉 😊Spory
csak nem sbnationt fordítasz? 😀Dexxter Tailor
Mijazaz sbnation?? 😊 Nem, letöltöttem egy CardinalNews app-ot, ami összeszedi a Cardos cikkeket különböző oldalakról (Revenge of the Birds, Raising Zona, AZ Central, AZCardinal.com, NFL.com stb.) tehát kvázi egy Cards-os hírkereső, azt szoktam olvasgatni. És mivel silent hiányolta a híreket, gondoltam, írok párat.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Még egy kis info: korábban szó volt arról, hogy esetleg hozzánk jön a CLE-ből kivágott veterán LB, D'Qwell Jackson (B tervnek, ha mégsem sikerülne megegyezni Dansbyvel). Mégsem jön, megnevezett 4 esélyes csapatot, ahova menne (MIA, TEN, DEN, IND), így a Cards már nincs képben.
Fitz megint jó fej volt, ezúttal a veterán Frostee Rucker mellett állt ki. Bár Frostee ált. 10-15 snap-re van pályán egy meccsen és a statjai sem valami fényesek, de az öltözöbeli tevékenysége (~példakép a fiataloknak stb.) miatt jó lenne, ha maradna. Csak egy kérdés: 2013-ban 840 ezerért játszott, vajon ilyen "kis összegért" játszana-e idén.
Na jó, ezek sem az évszázad hírei voltak... 😉 😊Spory
csak nem sbnationt fordítasz? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Még egy kis info: korábban szó volt arról, hogy esetleg hozzánk jön a CLE-ből kivágott veterán LB, D'Qwell Jackson (B tervnek, ha mégsem sikerülne megegyezni Dansbyvel). Mégsem jön, megnevezett 4 esélyes csapatot, ahova menne (MIA, TEN, DEN, IND), így a Cards már nincs képben.
Fitz megint jó fej volt, ezúttal a veterán Frostee Rucker mellett állt ki. Bár Frostee ált. 10-15 snap-re van pályán egy meccsen és a statjai sem valami fényesek, de az öltözöbeli tevékenysége (~példakép a fiataloknak stb.) miatt jó lenne, ha maradna. Csak egy kérdés: 2013-ban 840 ezerért játszott, vajon ilyen "kis összegért" játszana-e idén.
Na jó, ezek sem az évszázad hírei voltak... 😉 😊
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Királyság... köszi. Valaki jön vasárnap Löflin és Cat-en kívül lökdösődni???silent7939
jelen! + 1 haver, mint a múltkor, aki most hoz még egy havert,
úgy látszik fertőző ez a fórumfoci 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Királyság... köszi. Valaki jön vasárnap Löflin és Cat-en kívül lökdösődni???
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Köszi Spory.
Még egy hír, hogy Dansby mellett Shaughnessy visszaigazolása a második számú prioritás és az ügynökével már el is kezdődtek a tárgyalások. Van szűk egy hetük, hogy nyélbe üssék az üzletet, ahogy Karlosnál is.

Arra nagyon kíváncsi leszek, hogy versenyben leszünk-e valamelyik OT-ért.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Nos, silent kedvéért (is 😊), hogy ne csak bulvár menjen: Megvan John Lott utóda. Felvettük Buddy Morrist. Az életrajzában sok érdekesség van, gondolom mindenkit pörget, azért egy-két dolgot írok (oszt' majd Fucu kiegészíti, ha akarja): Arians-szal dolgoztak együtt Clevelandben még évekkel ezelőtt (Morris 2002-05 között volt erőnléti vezető edző). 80-ban szerzett diplomát és olyan arcok fejlődését segítette, mint Dan Marino, Rickey Jackson, Chris Doleman és Russ Grimm. Ennyit Morrisról.
Leszerződtettük John Estet Centert. 2010-ben UFA-ként került a JAC-hez, a rookie évét IR-en töltötte, 2011-ben játszott két(!) meccsen, 2012-ben szintén IR. Biztos nagyon kellett nekünk... 😀
Dansby kapcsán megy folyamatosan a trash talk, mindenki elmondja, hogy "de jó lenne, ha Cardsos maradna", "első számú célpontunk, hogy megtartsuk" "Nagyon remélem, hogy maradok a cardsnál" stb. stb.
Továbbá (egy nem sokat jelentő) apróság: írják, hogy lezárult a tag-elés időszaka és milyen jó nekünk, mert OT-ra nem tettek tag-et, így majd milyen sok lehetőségünk lesz válogatni... mondtam, hogy nem sokat jelentő apróság 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kár hogy csak a bulvár megy... elég nagy a csend most körülöttünk.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
csakhogy nehogymá mi legyünk legalul 😉
Larry Fitzgerald at the Oscars?


Looks like Darnell Dockett found another alligator friend

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Még egy dolog..... Tényleg elképzelhetőnek tartjátok, hogy lesz egy OLB draftolva az idén? Elég sok helyen olvasom ezt a verziót, pedig meglátásom szerint van OLB a csapatban elég. Igaz tavaly hiánycikk volt a csapatnál az OLB, de ez a sérüléseknek volt köszönhető, ha azok nincsenek, akkor szerintem túlkínálat van a csapatnál, ráadásul Okaforban elég nagy potenciált láttak a draft előtt, szerintem érdemes lenne adni neki legalább egy évet, ki tudja hátha kincs a srác... 😊