Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Megint előkerült a Fitz - Pats pletyka...
Állítólag Larry hamarabb belemenne egy trade-be mint egy újabb átstruktúrálásba.

Ennek nem örülök 😕silent7939
Larry egy ikon, a csapat arca, és minden szurkoló egyik ha nem a legnagyobb kedvence. Nem hiszem, hogy ezt meg merné húzni a csapat. Emberileg engem is nagyon megviselne.

Ha külső szemlélőként nézem, akkor idén 8 millió, a jövőre nézve pedig betegesen nagy spórolás. Ha a statjait nézem, akkor annyi pénzt nem ér meg, mint amennyit ki fogunk fizetni neki, és ha első kört kapunk ellenértékként, akkor az egy jó trade. 2016 után valószínűleg amúgy is cutolva lenne valamelyik évben. Nagyon sok lehetőséget nyitna meg, ha jövőre felszabadulna a 21 millás caphitje.

Kihangsúlyoznám, hogy mint szurkoló nagyon szeretném, hogy maradjon, nem tudom elképzelni nélküle a csapatot. Jobban örülnék, ha át lehetne strukturálni a szerződését(Amivel amúgy nem tudom mi gondja van. A pénzét megkapná.).andree
Én is hasonlóképpen érzem és attól félek Keim-ék elengedik ha jó árat kapnak érte. Azért valljuk be ez attól függetlenül hogy sport, hatalmas üzlet is egyben.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Megint előkerült a Fitz - Pats pletyka...
Állítólag Larry hamarabb belemenne egy trade-be mint egy újabb átstruktúrálásba.

Ennek nem örülök 😕silent7939
Larry egy ikon, a csapat arca, és minden szurkoló egyik ha nem a legnagyobb kedvence. Nem hiszem, hogy ezt meg merné húzni a csapat. Emberileg engem is nagyon megviselne.

Ha külső szemlélőként nézem, akkor idén 8 millió, a jövőre nézve pedig betegesen nagy spórolás. Ha a statjait nézem, akkor annyi pénzt nem ér meg, mint amennyit ki fogunk fizetni neki, és ha első kört kapunk ellenértékként, akkor az egy jó trade. 2016 után valószínűleg amúgy is cutolva lenne valamelyik évben. Nagyon sok lehetőséget nyitna meg, ha jövőre felszabadulna a 21 millás caphitje.

Kihangsúlyoznám, hogy mint szurkoló nagyon szeretném, hogy maradjon, nem tudom elképzelni nélküle a csapatot. Jobban örülnék, ha át lehetne strukturálni a szerződését(Amivel amúgy nem tudom mi gondja van. A pénzét megkapná.).
több mint 10 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Előre is elnézést az OFF-ért:
Fucu! Isten éltessen! 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Megint előkerült a Fitz - Pats pletyka...
Állítólag Larry hamarabb belemenne egy trade-be mint egy újabb átstruktúrálásba.

Ennek nem örülök 😕
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a PFF-nél ez lett az év NFC West csapata:  www.profootballfocus.com/blog/2014/01/23/2013-pff-all-nfc-west-team/ semmi meglepő, max, hogy Ellington bekerült, Gore meg nem 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mi van Cooperrel és Matyival? Hogy áll a felépülésük? Lehet róluk tudni valamit?silent7939
terv szerint



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mi van Cooperrel és Matyival? Hogy áll a felépülésük? Lehet róluk tudni valamit?
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
egész szezonos összefoglaló, elég jó:  t.co/aKVD5FXlH6 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
legalább PP villantott egy INT-et 😊

"Peterson wears No. 21 like Sanders, and paid homage following the pick by performing Sanders’ signature celebration dance."
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Patrick-Petersons-Prime-Time-pick/9b82d9aa-174e-4228-8f0e-64ab33959de1

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Licht helyét Terry McDonough veszi át, aki tavaly csatlakozott a Cards front office-hoz, mint keleti megfigyelő, de 22 év tapasztalttal rendelkezik. Valamint a Suns GM Ryan McDonough testvére.Fucu
Ha fele olyan jó mint a tesó, már akkor szívesen látjuk.andree
Terry volt Gene Smith jobb keze a Jaguarsnál 2009 és 2012 között... Mondjuk ettől függetlenül szerintem nem rossz szakember.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Licht helyét Terry McDonough veszi át, aki tavaly csatlakozott a Cards front office-hoz, mint keleti megfigyelő, de 22 év tapasztalttal rendelkezik. Valamint a Suns GM Ryan McDonough testvére.Fucu
Ha fele olyan jó mint a tesó, már akkor szívesen látjuk.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Licht helyét Terry McDonough veszi át, aki tavaly csatlakozott a Cards front office-hoz, mint keleti megfigyelő, de 22 év tapasztalttal rendelkezik. Valamint a Suns GM Ryan McDonough testvére.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Elég érdekes lesz, ha a Pro Bowlon PP fogja majd Larryt. 😊
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Fitz megy Hawaii-ra, mivel Demaryius Thomas SB-t játszikDexxter Tailor
natessék, kénytelen leszek belenézni 😉Cardinalis
pláne 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-pro-bowl/0ap2000000316917/Pro-Bowl-Draft-Fitzgerald-faces-teammate-Peterson
Fitz adatlapján a "Watch the best of Fitzgerald in 2013" linket igazán átirányíthatnák már a "Week 9: Nick Foles highlights"-ról a helyes tartalomra...

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Annak már kevésbé örülök, hogy Jason Licht lett a Bucs GM. Kijárta az utat megérdemli, de hiányozni fog a szerződések tárgyalásánál.Fucu
jaja, szívás, hogy megy, de remélem, hogy a Bucs-nál összetudnak rakni Smith-szel egy ütőképes csapatot.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Annak már kevésbé örülök, hogy Jason Licht lett a Bucs GM. Kijárta az utat megérdemli, de hiányozni fog a szerződések tárgyalásánál.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Zastudil 2 éves szerződést kapott, örülünk, Vincent.Dexxter Tailor
gyors vagy Gyerök 😊
Örülünk hát.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Zastudil 2 éves szerződést kapott, örülünk, Vincent.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Fitz megy Hawaii-ra, mivel Demaryius Thomas SB-t játszikDexxter Tailor
natessék, kénytelen leszek belenézni 😉
Best of Fitz in 2013:  www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Best-of-Larry-Fitzgerald-in-2013/5920b74b-d1a5-411e-8564-031d453b7149

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jay Feely pedig a három döntős (Thomas Davis és Charles Tillman mellett) egyike a Walter Payton Év Embere Díj elnyerésére, amit a Super Bowlon adnak át.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Fitz megy Hawaii-ra, mivel Demaryius Thomas SB-t játszik


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jól láttam hogy Horton is ment a Titánokhoz Whiz mellé??? Basszus összeszednek egy fasza OC-t és szétcsapják a csoportot.silent7939
OC-t a Chargerstől vitt végül Whiz (az ottani TE edzőt)csongi
THX
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Jól láttam hogy Horton is ment a Titánokhoz Whiz mellé??? Basszus összeszednek egy fasza OC-t és szétcsapják a csoportot.silent7939
OC-t a Chargerstől vitt végül Whiz (az ottani TE edzőt)
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jól láttam hogy Horton is ment a Titánokhoz Whiz mellé??? Basszus összeszednek egy fasza OC-t és szétcsapják a csoportot.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tegnap volt egy éve, hogy Arianst kinevezték. Röpül az idő.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter