Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az FA előtt bármilyen történő tippelés a draftra szerintem hülyeség. 2 hét FA után kb már lehet látni a dolgokat.
Speedster WR majd jön a draftról (6-7. kör) és UDFA-ról.
AZ OLB hiány sokban függ a sérültek felépülésétől.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én ezekre gondoltam.... de nem fontossági sorrendben:
OLB
CB
SS
OT
TE
Na meg talán egy kurva gyors slot WRsilent7939
Egyet értek. Kíváncsi leszek az FA-ra. Egy CB és SS mindenképp jönni fog a kezdőbe, de szerintem a draft 2. körében is ide fog érkezni egy játékos. OT-t szerintem az 1. körös pickkel szerzünk majd, tuti, hogy valaki lesz még elérhető 1/20-ra. TE-t is a draftról várok 3.-4. körben, OLB nem biztos, hogy fog érkezni (Acho felépül, Okafor is elérhető lesz). Slot WR-nek szerintem Goldent meg lehetne próbálni.Danny
Én speedster OLB-re gondoltam és sajna ez nem mondható el sem Achoról sem pedikg Oka-ról...
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Én ezekre gondoltam.... de nem fontossági sorrendben:
OLB
CB
SS
OT
TE
Na meg talán egy kurva gyors slot WRsilent7939
Egyet értek. Kíváncsi leszek az FA-ra. Egy CB és SS mindenképp jönni fog a kezdőbe, de szerintem a draft 2. körében is ide fog érkezni egy játékos. OT-t szerintem az 1. körös pickkel szerzünk majd, tuti, hogy valaki lesz még elérhető 1/20-ra. TE-t is a draftról várok 3.-4. körben, OLB nem biztos, hogy fog érkezni (Acho felépül, Okafor is elérhető lesz). Slot WR-nek szerintem Goldent meg lehetne próbálni.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ohert kihagytam. De egyikükre sem számítok a tavalyi tevékenységet elnézve. Winstont kellene majd visszahozni. A drafton nem lesz letrade (szerintem) masszív BPA lesz.
Ahogy Andree is írja nagynevű FA nem lesz, helyette okos veterán igazolásokra számítok.Fucu
Ez is benne van...

Amúgy hogy látod? Milyen pozikra kellene húzni?

Én ezekre gondoltam.... de nem fontossági sorrendben:

OLB
CB
SS
OT
TE
Na meg talán egy kurva gyors slot WR
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ohert kihagytam. De egyikükre sem számítok a tavalyi tevékenységet elnézve. Winstont kellene majd visszahozni. A drafton nem lesz letrade (szerintem) masszív BPA lesz.
Ahogy Andree is írja nagynevű FA nem lesz, helyette okos veterán igazolásokra számítok.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tényleg, Ta'amuval mi lett? Felépül az TC-re?Danny
ACL szakadás, free agent lesz szóval nem fogják újraszerződtetni amíg fel nem épül.

És itt vannak az idei FA-k:

www.kffl.com/static/nfl/features/freeagents/fa.php?option=By+Team&y=2014

Elég jó kis TE és OT anyag lesz kint FA-n. Brendan Albertre le kellene csapni mert nekünk az OT draftok nem nagyon mennek.silent7939
Azért ez még változni fog a piac nyitásáig, sokan újra fognak szerződni szerintem.
Albertért nagy lesz a kereslet. Tegyük hozzá hogy az előző rezsim alatt nem mentek az OT draftok...
FA TE nem hinném, hogy jönni fog valami nagy nevű.

szerk: silent Alberten és Monroen kívül kik azok a jó kis OT anyag? 😊Fucu
Oher?

Bár a draft is jó lehet... sztem nagy Passrussher és QB rush lesz az elején, így van esély jobb OT-re is a 20. hely környékén. Ha nem akkor elnézve az előző draft szisztémánkat simán kinézem hogy Keimék megpróbálnak kifarolni az első körből. Az igazi needjeinkre hátrébb is lesz opció.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Még azért a cap managementre is kíváncsi vagyok. 3-4 milla közötti hellyel indulunk. Ryan Williams és Brinkley tűnik egyértelmű cutnak. Kíváncsi vagyok milyen bűvészkedések lesznek. Fitz szerződése most éri el a brutális fokozatot. Kell majd bőven alakítgatni 1-2 fizetésen. PP hosszabbításába meg bele se merek gondolni.

A lényeg az, hogy túl sok nagy nevű FA-ra nem számítok. Idén is lesz pár kedvezményes veterán, de Albert-féle nagy halban nem reménykedek. .
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tényleg, Ta'amuval mi lett? Felépül az TC-re?Danny
ACL szakadás, free agent lesz szóval nem fogják újraszerződtetni amíg fel nem épül.

És itt vannak az idei FA-k:

www.kffl.com/static/nfl/features/freeagents/fa.php?option=By+Team&y=2014

Elég jó kis TE és OT anyag lesz kint FA-n. Brendan Albertre le kellene csapni mert nekünk az OT draftok nem nagyon mennek.silent7939
Azért ez még változni fog a piac nyitásáig, sokan újra fognak szerződni szerintem.
Albertért nagy lesz a kereslet. Tegyük hozzá hogy az előző rezsim alatt nem mentek az OT draftok...
FA TE nem hinném, hogy jönni fog valami nagy nevű.

szerk: silent Alberten és Monroen kívül kik azok a jó kis OT anyag? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Tényleg, Ta'amuval mi lett? Felépül az TC-re?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
És itt vannak az idei FA-k:

 www.kffl.com/static/nfl/features/freeagents/fa.php?option=By+Team&y=2014

Elég jó kis TE és OT anyag lesz kint FA-n. Brendan Albertre le kellene csapni mert nekünk az OT draftok nem nagyon mennek.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Illetve egy az a néhány ha jól látom:

Anthony McCloud DT - Vikingsnél volt. Gondolom már a keretet töltjük az offseasonra.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Érkezett a csapathoz néhány új arc
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én Falesnak tudnék örülni. Ő a "titkos favoritom". De Mettenbergernek van a legjobb felépítése a 2.-3. kör környékén, bár én benne nem látok akkora potenciált, mint pl. McCarronban. De a combine és a Free Agency után okosabbak leszünk 😊Danny
Idén nem láttam LSU meccseket, tavaly elég sokat. Ott amin láttam Mettenberget, gyenge volt.andree
Idén sokkal jobb volt, jót tett neki Cam Cameron jelenléte, mint támadó koordinátor.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Én Falesnak tudnék örülni. Ő a "titkos favoritom". De Mettenbergernek van a legjobb felépítése a 2.-3. kör környékén, bár én benne nem látok akkora potenciált, mint pl. McCarronban. De a combine és a Free Agency után okosabbak leszünk 😊Danny
Idén nem láttam LSU meccseket, tavaly elég sokat. Ott amin láttam Mettenberget, gyenge volt. McCarront meg szerintem a csapata húzza fölfelé. Benne se látom a következő nagy NFL QB-t. Persze ez alapból nem jelent sokat, meg idén alig láttam őket.
több mint 10 éve
Stormhand Arizona Cardinals 44
Szerintetek, ha Bowles kap egy HC állást akkor ki tudná őt pótolni?
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Ha már itt tartunk , szerintetek idén lesz QB választásunk? Ha jól emklékszem a 3-4 körre jósolnak néhányan QB hozzánk. Hát nem tudom, kell e, és ha igen lesz e kiválasztva valaki.Leon78
Jó lenne elkerülni azt a szitut, hogy Palmer visszavonul, mi meg itt állunk egy ~30 éves Stantonnal. Ha idén nem is, jövőre mindenképpen kell egy QB, akit Ariansék nevelgethetnek. Nem kell kényszeresen irányítót húzni, de ha ár/értékben pont bpa környéki QB van, akkor simán lehet hozni 2-3. körben is akár,andree
Én Falesnak tudnék örülni. Ő a "titkos favoritom". De Mettenbergernek van a legjobb felépítése a 2.-3. kör környékén, bár én benne nem látok akkora potenciált, mint pl. McCarronban. De a combine és a Free Agency után okosabbak leszünk 😊
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Ha már itt tartunk , szerintetek idén lesz QB választásunk? Ha jól emklékszem a 3-4 körre jósolnak néhányan QB hozzánk. Hát nem tudom, kell e, és ha igen lesz e kiválasztva valaki.Leon78
Jó lenne elkerülni azt a szitut, hogy Palmer visszavonul, mi meg itt állunk egy ~30 éves Stantonnal. Ha idén nem is, jövőre mindenképpen kell egy QB, akit Ariansék nevelgethetnek. Nem kell kényszeresen irányítót húzni, de ha ár/értékben pont bpa környéki QB van, akkor simán lehet hozni 2-3. körben is akár,
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ha már itt tartunk , szerintetek idén lesz QB választásunk? Ha jól emklékszem a 3-4 körre jósolnak néhányan QB hozzánk. Hát nem tudom, kell e, és ha igen lesz e kiválasztva valaki.Leon78
nem lepne meg, ha húznánk egyet a 2.-3. kör körül. Palmerben max 2 év van, utána szvsz visszavonul, addig meg Moore meg Arians meg Kitchens kinevelné az újoncot.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ha már itt tartunk , szerintetek idén lesz QB választásunk? Ha jól emklékszem a 3-4 körre jósolnak néhányan QB hozzánk. Hát nem tudom, kell e, és ha igen lesz e kiválasztva valaki.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
FUCU!!! Lehet egy kérdésem?

Nem olyan rég egy posztom kapcsán említetted hogy Boyd nem Arians fit QB!

A kérdésem az volna hogy miért nem? A karja erős és elég hatékonyan lövi a passzokat, tehát a vertikális passzjáték játszatható vele, plusz még futni is tud.
Az egyetemi évei alatt folyamatosan javultak a statjai és egyre stabilabbá vált. Sztem a draft egyik leg alul értékeltebb irányítója. Biztos pick lenne.

Andree véleménye is érdekelne mert Ő asszem Boyd fan... 😊silent7939
A magassága miatt. Nézd csak meg milyen irányítókkal dolgozott eddig Arians, többek között Manning, BigBen, Luck. Nagyobbak mint Boyd. Lehet jó kis irányító lesz az NFL-ben csak nem Arians irányító típusa.
A futás pl. pont az a dolog amit BA nem fog kérni direktben az irányítójától.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
FUCU!!! Lehet egy kérdésem?

Nem olyan rég egy posztom kapcsán említetted hogy Boyd nem Arians fit QB!

A kérdésem az volna hogy miért nem? A karja erős és elég hatékonyan lövi a passzokat, tehát a vertikális passzjáték játszatható vele, plusz még futni is tud.
Az egyetemi évei alatt folyamatosan javultak a statjai és egyre stabilabbá vált. Sztem a draft egyik leg alul értékeltebb irányítója. Biztos pick lenne.

Andree véleménye is érdekelne mert Ő asszem Boyd fan... 😊silent7939
Én tényleg nagyon kedvelem Boydot, Idén úgy alakult szinte csak Clemson meccseket láttam. Arians a termetes pocket QB-kat szereti. Boyd problémája ugyan az mint Russel Wilsonnak volt. Alacsony és mint ilyen nem nagyon élvezi az NFL stábok bizalmát. Amúgy szerintem jó kis NFL játékos lesz belőle, még ha nem is lesz egy RW. Amúgy ha már Clemson. Beasley nem feltétlenül system fit, de elnézegetném nálunk 1 körös választottként.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
FUCU!!! Lehet egy kérdésem?

Nem olyan rég egy posztom kapcsán említetted hogy Boyd nem Arians fit QB!

A kérdésem az volna hogy miért nem? A karja erős és elég hatékonyan lövi a passzokat, tehát a vertikális passzjáték játszatható vele, plusz még futni is tud.
Az egyetemi évei alatt folyamatosan javultak a statjai és egyre stabilabbá vált. Sztem a draft egyik leg alul értékeltebb irányítója. Biztos pick lenne.

Andree véleménye is érdekelne mert Ő asszem Boyd fan... 😊
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
azért ez is említésre méltó 😉
Carson Palmer is the first QB in NFL history to throw for over 4,000 yards with three different teams. (Cincinnati/Oakland/Arizona)

Carson Palmer honored in the Pro Football Hall of Fame

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Peterson bekerült az All-Pro 1. csapatába, Dansby pedig a 2.-ba 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qa1c0lqw9km7h7jiwab3
2013 All-Pro teams
The annual All-Pro team was announced by The Associated Press on Friday. Find out which players made the prestigious list.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2014/01/03/Tippjatek_vegeredmeny/
Gratula benyo03 és Leon78 😊Dexxter Tailor
Köszönöm szépen, de csak szerencsém volt. 😊Leon78
Ne szerénykedj! Gratula mindkettőtöknek! 😊