Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
simán nyerünk! 1.ha, Floydot sikerült eltüntetni, 2. Fitz járókerete berozsdál 3. ha a szokásos pár INT-megdobja Palmer 4.Ha nem lesz ismét sérülés az OL-banJosszi
Én ebből csak azt látom, hogy: ha......, ha........, ha.......catattack
oké mondom egyszerűbben.. meg lesztek ba..va 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
simán nyerünk! 1.ha, Floydot sikerült eltüntetni, 2. Fitz járókerete berozsdál 3. ha a szokásos pár INT-megdobja Palmer 4.Ha nem lesz ismét sérülés az OL-banJosszi
Ha Palmer klasszikus üzemmódban tolja az már bőven elég,remélem rámegy Eli rekordjára,én szurkolok neki😀
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
simán nyerünk! 1.ha, Floydot sikerült eltüntetni, 2. Fitz járókerete berozsdál 3. ha a szokásos pár INT-megdobja Palmer 4.Ha nem lesz ismét sérülés az OL-banJosszi
Én ebből csak azt látom, hogy: ha......, ha........, ha.......catattack
Hahahaha 😀
több mint 10 éve
catattack 3 520
simán nyerünk! 1.ha, Floydot sikerült eltüntetni, 2. Fitz járókerete berozsdál 3. ha a szokásos pár INT-megdobja Palmer 4.Ha nem lesz ismét sérülés az OL-banJosszi
Én ebből csak azt látom, hogy: ha......, ha........, ha.......
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Jót röhögtem, amikor olvastam, hogy Arians bealudta az Atlanta-Niners meccsbe a nagy izgalomtól 😀
elég optimusta az öreg, hogyaszongya az NFL-ben minden lehetséges, bármelyik csapat meg tudna verni bármelyik csapatot...
Larry is fel van paprikázva a Niners meccsre, hogyaszongya, ha csak két meccset tudnának nyerni egy szezonban, akkor azt szeretné, ha mindkettő a Niners elleni lenne 😊Cardinalis
de azért twitteren megy a sírás,hogy TB nyerjen,mert ők az egyetlen remény😀
másrészt kétszer játszunk minden évben az esély ott van...csrnyei
Lehetne már egy kis szerencsénk, és nyerhetne a Tampa, már csak azért is, mert szinte az összes eredmény úgy alakult, hogy nekünk ne legyen jó 😊Leon78
emlékszem amikor 2-14 voltunk kit söpörtünk? xD PP most hogy visszatért Crabs nem alszik jól mostanság 😛petey
simán nyerünk! 1.ha, Floydot sikerült eltüntetni, 2. Fitz járókerete berozsdál 3. ha a szokásos pár INT-megdobja Palmer 4.Ha nem lesz ismét sérülés az OL-ban

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/12/29/Tippjatek_utolso_fordulo/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Jót röhögtem, amikor olvastam, hogy Arians bealudta az Atlanta-Niners meccsbe a nagy izgalomtól 😀
elég optimusta az öreg, hogyaszongya az NFL-ben minden lehetséges, bármelyik csapat meg tudna verni bármelyik csapatot...
Larry is fel van paprikázva a Niners meccsre, hogyaszongya, ha csak két meccset tudnának nyerni egy szezonban, akkor azt szeretné, ha mindkettő a Niners elleni lenne 😊Cardinalis
de azért twitteren megy a sírás,hogy TB nyerjen,mert ők az egyetlen remény😀
másrészt kétszer játszunk minden évben az esély ott van...csrnyei
Lehetne már egy kis szerencsénk, és nyerhetne a Tampa, már csak azért is, mert szinte az összes eredmény úgy alakult, hogy nekünk ne legyen jó 😊Leon78
én szurkolok a Tampának, meg nektek is, ti is jussatok be a PO-ba, megérdemelné a Cards, inkább mint a NO :3
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
emlékszem amikor 2-14 voltunk kit söpörtünk?petey
a választ már sejtettem,de megnéztem,mindkét meccs 31-28 OT,több mint gyönyörű😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Jót röhögtem, amikor olvastam, hogy Arians bealudta az Atlanta-Niners meccsbe a nagy izgalomtól 😀
elég optimusta az öreg, hogyaszongya az NFL-ben minden lehetséges, bármelyik csapat meg tudna verni bármelyik csapatot...
Larry is fel van paprikázva a Niners meccsre, hogyaszongya, ha csak két meccset tudnának nyerni egy szezonban, akkor azt szeretné, ha mindkettő a Niners elleni lenne 😊Cardinalis
de azért twitteren megy a sírás,hogy TB nyerjen,mert ők az egyetlen remény😀
másrészt kétszer játszunk minden évben az esély ott van...csrnyei
Lehetne már egy kis szerencsénk, és nyerhetne a Tampa, már csak azért is, mert szinte az összes eredmény úgy alakult, hogy nekünk ne legyen jó 😊Leon78
emlékszem amikor 2-14 voltunk kit söpörtünk? xD PP most hogy visszatért Crabs nem alszik jól mostanság 😛

több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
jameg Happy Holidays-t belétek 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jót röhögtem, amikor olvastam, hogy Arians bealudta az Atlanta-Niners meccsbe a nagy izgalomtól 😀
elég optimusta az öreg, hogyaszongya az NFL-ben minden lehetséges, bármelyik csapat meg tudna verni bármelyik csapatot...
Larry is fel van paprikázva a Niners meccsre, hogyaszongya, ha csak két meccset tudnának nyerni egy szezonban, akkor azt szeretné, ha mindkettő a Niners elleni lenne 😊Cardinalis
de azért twitteren megy a sírás,hogy TB nyerjen,mert ők az egyetlen remény😀
másrészt kétszer játszunk minden évben az esély ott van...csrnyei
Lehetne már egy kis szerencsénk, és nyerhetne a Tampa, már csak azért is, mert szinte az összes eredmény úgy alakult, hogy nekünk ne legyen jó 😊
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Jót röhögtem, amikor olvastam, hogy Arians bealudta az Atlanta-Niners meccsbe a nagy izgalomtól 😀
elég optimusta az öreg, hogyaszongya az NFL-ben minden lehetséges, bármelyik csapat meg tudna verni bármelyik csapatot...
Larry is fel van paprikázva a Niners meccsre, hogyaszongya, ha csak két meccset tudnának nyerni egy szezonban, akkor azt szeretné, ha mindkettő a Niners elleni lenne 😊Cardinalis
de azért twitteren megy a sírás,hogy TB nyerjen,mert ők az egyetlen remény😀
másrészt kétszer játszunk minden évben az esély ott van...
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Jót röhögtem, amikor olvastam, hogy Arians bealudta az Atlanta-Niners meccsbe a nagy izgalomtól 😀
elég optimusta az öreg, hogyaszongya az NFL-ben minden lehetséges, bármelyik csapat meg tudna verni bármelyik csapatot...
Larry is fel van paprikázva a Niners meccsre, hogyaszongya, ha csak két meccset tudnának nyerni egy szezonban, akkor azt szeretné, ha mindkettő a Niners elleni lenne 😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Egyébként mit vártok a Cardinals- SF. illetve a NO. Tampa meccsektől. Van reális esély a PO-ba jutásra? MIt lehet várni a Tampától? Elvileg nekik egy rangadó, tehát akár meg is nyerhetnék, dea fene tudja amilyen formában egész évben voltak. Remélem a szezon legjobb meccsét teljesítik majd. 😊Leon78
kb 0,01% esély van, hogy a Bucs nyerni fog a Superdomeban, tavaly 41-0-ra picsázták el a Tampát... 😊Dexxter Tailor
Akkor majd jól megkapjuk valamelyik ratyi AFC csapat helyét 😀
Na jó ezt én sem gondoltam komolyan 😀

Kaptam egy Larry mezt anyóstól karira.... hát nem cuki? 😀 Persze az első kérdésem az volt hogy miért nem Matyis... 😀😀😀 Nem igazán értékelte... 😀😀😀
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Egyébként mit vártok a Cardinals- SF. illetve a NO. Tampa meccsektől. Van reális esély a PO-ba jutásra? MIt lehet várni a Tampától? Elvileg nekik egy rangadó, tehát akár meg is nyerhetnék, dea fene tudja amilyen formában egész évben voltak. Remélem a szezon legjobb meccsét teljesítik majd. 😊Leon78
kb 0,01% esély van, hogy a Bucs nyerni fog a Superdomeban, tavaly 41-0-ra picsázták el a Tampát... 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egyébként mit vártok a Cardinals- SF. illetve a NO. Tampa meccsektől. Van reális esély a PO-ba jutásra? MIt lehet várni a Tampától? Elvileg nekik egy rangadó, tehát akár meg is nyerhetnék, dea fene tudja amilyen formában egész évben voltak. Remélem a szezon legjobb meccsét teljesítik majd. 😊Leon78
a Saints veretlen idén hazai pályán a legkevesebb pont amit a Superdomeban szereztek 23 pont volt(kétszer).
Nincs reális esély hogy bejutunk, mert a Saints nem fog kiengedni.

Én bízok benne, hogy hazai pályán megverjük a 49erst. Kemény meccs lesz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Egyébként mit vártok a Cardinals- SF. illetve a NO. Tampa meccsektől. Van reális esély a PO-ba jutásra? MIt lehet várni a Tampától? Elvileg nekik egy rangadó, tehát akár meg is nyerhetnék, dea fene tudja amilyen formában egész évben voltak. Remélem a szezon legjobb meccsét teljesítik majd. 😊
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Talán kicsit elfogult vagyok, de Floyd nem fért volna be? Szerintem nagyon megérdemelné idén 😊Kexandro
nézd meg a neveket kik kerültek a kezdőbe. Én nem vártam Floydot, bár nagyon jó éve van, nem kiemelkedő és az kellett volna egy Pro Bowl szezonhoz. Majd jövőre. 😊

Igazából engem az All-Pro keretek jobban érdekelnek majd.Fucu
DE LEGYÜNK OPTIMISTÁK.... ÚGYSEM FOGUNK TUDNI JÁTÉKOST ADNI 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Talán kicsit elfogult vagyok, de Floyd nem fért volna be? Szerintem nagyon megérdemelné idén 😊Kexandro
nézd meg a neveket kik kerültek a kezdőbe. Én nem vártam Floydot, bár nagyon jó éve van, nem kiemelkedő és az kellett volna egy Pro Bowl szezonhoz. Majd jövőre. 😊

Igazából engem az All-Pro keretek jobban érdekelnek majd.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Talán kicsit elfogult vagyok, de Floyd nem fért volna be? Szerintem nagyon megérdemelné idén 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dansby LOL.
Campbell kihagyása is érdekes, de ott sincs sok kivetnivaló a listában és legalább alternatívként ott van a listán, nem gy mint 'Los.

Abrahamnek viszont nagyon örülök.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Peterson, Abraham, és Bethel utazik idén Hawaii-ra. Campbell, Dockett, Fitz, D-Wash meg alternatív lehetőség (ha valaki visszamondja, vagy épp Super Bowl-ban játszik 😀)Dexxter Tailor
Hihetetllen számomra, hogy Campbell évek óta kiválóan teljesít, és nem tudja magát beverekedni a Pro Bowl keretbe. Nem tudom ki milyen szempontok alapján szavaz, de így fos az egész, hogy Dansby-ről már ne is beszéljünk... Bár az is igaz, hogy ILB poszton igen erős a mezőny.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Peterson, Abraham, és Bethel utazik idén Hawaii-ra. Campbell, Dockett, Fitz, D-Wash meg alternatív lehetőség (ha valaki visszamondja, vagy épp Super Bowl-ban játszik 😀)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ma már edzett Johnson, szóval van esély a játékára vasárnap. Ellenben John Abraham ma sem edzett és Arians azt nyilatkozta, hogy a meccs előtt döntik el játszik-e vagy sem.Fucu
Szuper, jó lenne még egy két sérült, hogy teljes legyen a szerencsétlenség a szezonra...Leon78
és Washington is összeszedett egy kisebb bokasérülést a szerdai edzésen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ma már edzett Johnson, szóval van esély a játékára vasárnap. Ellenben John Abraham ma sem edzett és Arians azt nyilatkozta, hogy a meccs előtt döntik el játszik-e vagy sem.Fucu
Szuper, jó lenne még egy két sérült, hogy teljes legyen a szerencsétlenség a szezonra...