Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jefferson milyen szintet hozott Fucu. Nem tudom tudtad e figyelni a nagy izgalmak közepette, de érdekelne a dolog.Leon78
Nézted a meccset?catattack
Persze, de nem szakértő szemmel😊 De ha te igen, akkor akár te is válaszolhatnál 😀Leon78
a szakértő szemtől bőven messze vagyok, de bevallom nem figyeltem külön. Ahogy Cat is írta nem ment el rakta meccs, de nem volt kiemelkedő sem. Tette a dolgát.
Mondjuk Tony Jefferson andree liblingje lehet Ő jobban figyelte a játékát 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
es.pn/19HdWoP ha jól értelmezem, akkor "elég" csak a tampának szurkolni meg magunknak a jövőhétenDexxter Tailor
Vagy eklég csak a Falconsnak szurkolni holnap, meg magunknak jövő héten 😊

Én ma is szurkoltam a NO-nak, de elcseszték, az utolsó pillanatokban kaptak egy TD-tLeon78
ja, de sajnos egyikre sincs nagy sansz... meg ezzel a NO vereséggel se jártunk nagyon jól 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
es.pn/19HdWoP ha jól értelmezem, akkor "elég" csak a tampának szurkolni meg magunknak a jövőhétenDexxter Tailor
Vagy eklég csak a Falconsnak szurkolni holnap, meg magunknak jövő héten 😊

Én ma is szurkoltam a NO-nak, de elcseszték, az utolsó pillanatokban kaptak egy TD-t
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
es.pn/19HdWoP ha jól értelmezem, akkor "elég" csak a tampának szurkolni meg magunknak a jövőhéten


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
catattack 3 520
Jefferson milyen szintet hozott Fucu. Nem tudom tudtad e figyelni a nagy izgalmak közepette, de érdekelne a dolog.Leon78
Nézted a meccset?catattack
Persze, de nem szakértő szemmel😊 De ha te igen, akkor akár te is válaszolhatnál 😀Leon78
Ez kurva egyszerű! Nem ment el rajta meccs és nem is csinált kiemelkedőt. Szerinted? Átlagos.... -_- 😀
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jefferson milyen szintet hozott Fucu. Nem tudom tudtad e figyelni a nagy izgalmak közepette, de érdekelne a dolog.Leon78
Nézted a meccset?catattack
Persze, de nem szakértő szemmel😊 De ha te igen, akkor akár te is válaszolhatnál 😀
több mint 10 éve
catattack 3 520
Jefferson milyen szintet hozott Fucu. Nem tudom tudtad e figyelni a nagy izgalmak közepette, de érdekelne a dolog.Leon78
Nézted a meccset?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszönöm a csapatnak ezt szép karácsonyi ajándékot! 😊Fucu
Nem tudom számoltátok e, de az NFC West es csapatok eddig szereztek 39 győzelmet a szerezhető 56-ból, és még van 2 rangadó a csoportban, és a niners MNF meccse. Nem erős a csoport szerintem. Végigvertük a fél ligát.Leon78
AFC csapatok ellen 13-3 😊Danny
Jó, az AFC South olyan szar, hogy nem igaz. ha ma megvertük volna a Titanst, csoport másodikak lettünk volna...
Ettől függetlenül örülök, hogy 4 évig nem kell az NFC West csapatai ellen játszani. Max csak preseasonban. (Superbowlba mi úgy sem jutunk)
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jefferson milyen szintet hozott Fucu. Nem tudom tudtad e figyelni a nagy izgalmak közepette, de érdekelne a dolog.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Kár, hogy egy ilyen jó szezon után nagy valószínűséggel lemaradunk a playoffról.
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Köszönöm a csapatnak ezt szép karácsonyi ajándékot! 😊Fucu
Nem tudom számoltátok e, de az NFC West es csapatok eddig szereztek 39 győzelmet a szerezhető 56-ból, és még van 2 rangadó a csoportban, és a niners MNF meccse. Nem erős a csoport szerintem. Végigvertük a fél ligát.Leon78
AFC csapatok ellen 13-3 😊
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Köszönöm a csapatnak ezt szép karácsonyi ajándékot! 😊Fucu
Nem tudom számoltátok e, de az NFC West es csapatok eddig szereztek 39 győzelmet a szerezhető 56-ból, és még van 2 rangadó a csoportban, és a niners MNF meccse. Nem erős a csoport szerintem. Végigvertük a fél ligát.
több mint 10 éve
catattack 3 520
Ez tényleg kurva nagy volt! Főleg idegenben...
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Köszönöm a csapatnak ezt szép karácsonyi ajándékot! 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
hatalmas meccs volt, gratula a Whez

több mint 10 éve
catattack 3 520
Büszke vagyok a csapatra! Még kurvára fáj az Eagles elleni fiaskó, de ma nagyon kemények voltunk...
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Egyszerű a képlet, nyernetek kell és bízni benne, hogy a Saints kikap a Bucstól, vagy holnap a Falcons veri a 49erst. Mondjuk egyik sem túl sanszos.gabokocka
Bucs-tól bármi kitelik és a Saints formája sem az igazi. Én abban bízok (egy kicsit). De ha nem jönne össze, akkor sincs vége a világnak, mert jövőre végigverjük az egész ligát 😊Danny
Idén 7-0 otthon a Saints mérlege.gabokocka
a Seahawksnak meg 14-0 volt az előző két évbenDexxter Tailor
Igen, 2011 karácsonyán kaptak ki legutóbb a 49-esektől.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Egyszerű a képlet, nyernetek kell és bízni benne, hogy a Saints kikap a Bucstól, vagy holnap a Falcons veri a 49erst. Mondjuk egyik sem túl sanszos.gabokocka
Bucs-tól bármi kitelik és a Saints formája sem az igazi. Én abban bízok (egy kicsit). De ha nem jönne össze, akkor sincs vége a világnak, mert jövőre végigverjük az egész ligát 😊Danny
Idén 7-0 otthon a Saints mérlege.gabokocka
a Seahawksnak meg 14-0 volt az előző két évben


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 292 — Keep pounding
Egyszerű a képlet, nyernetek kell és bízni benne, hogy a Saints kikap a Bucstól, vagy holnap a Falcons veri a 49erst. Mondjuk egyik sem túl sanszos.gabokocka
Bucs-tól bármi kitelik és a Saints formája sem az igazi. Én abban bízok (egy kicsit). De ha nem jönne össze, akkor sincs vége a világnak, mert jövőre végigverjük az egész ligát 😊Danny
Idén 7-0 otthon a Saints mérlege.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Egyszerű a képlet, nyernetek kell és bízni benne, hogy a Saints kikap a Bucstól, vagy holnap a Falcons veri a 49erst. Mondjuk egyik sem túl sanszos.gabokocka
Bucs-tól bármi kitelik és a Saints formája sem az igazi. Én abban bízok (egy kicsit). De ha nem jönne össze, akkor sincs vége a világnak, mert jövőre végigverjük az egész ligát 😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 292 — Keep pounding
Egyszerű a képlet, nyernetek kell és bízni benne, hogy a Saints kikap a Bucstól, vagy holnap a Falcons veri a 49erst. Mondjuk egyik sem túl sanszos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Gratu srácok!
Mondhatni visszavágtatok a tavalyiért. ha ez esetleg még KábelTamás állásába kerüln még áldozóoltárt is kaptok!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Itthon verhető a niners, főleg hogy nem valami jók...catattack
lolwut?

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kent somers azt írta, hogy "elég" jövőhéten kikapni a panthersnek a Cardinals PO-hozDexxter Tailor
aztán javította magát 😊Fucu
picsába 😕 köcsög saints miért nem nyert ma? 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
catattack 3 520
kent somers azt írta, hogy "elég" jövőhéten kikapni a panthersnek a Cardinals PO-hozDexxter Tailor
aztán javította magát 😊Fucu
Bazmeg Löfli! Szarokat ne hozzál már le... 😀