Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Floyd sorozata megszakadt a meccsen.
A védelem meg jó, hogy elsők a futás ellen, csak 400 yardot engednek Fitzpatricknak.
| telefonról mobilnettel a halálom ezek a képek. |

A vasárnapi sérülésekről.
- Palmer bokaficam, de nem súlyos és mivel ezzel játszotta végig a Titans elleni meccs kb. 90%-át, valószínűleg játszhat vasárnap.
- Ellington combsérülése sem komoly, picit pihenteti és rendben lesz.
- Larrynek át kell mennie az NFL agyrázkódás teszteken mielőtt edzésbe állhat. Lehet ez csak péntek lesz attól függ mennyire gyorsan heveri ki.
- Rashad Johnson szintén bokaficam, de a komolyabb fajta. Valószínűleg nem lesz a Seahawks ellen, így Tony Jefferson lesz a kezdő a helyén és Curtis Taylor a cseréje. Két hét alatt két kezdő FS dőlt ki.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
két említésre méltó stat 😊


THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Palmer is sérülten játszotta végig a meccset mivel a bokájára kapott egyet, de betekerték neki és végigtolta a meccset.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem vagyok teljesen elégedett (mondjuk soha nem vagyok az 😊), de a győzelem az győzelem, még akkor is ha szenvedve jött össze. azért a Cason picksixnél nem hittem volna, hogy 17 pontot ledolgoz a Titans 6 perc alatt... a védelem ma nem volt a toppon, szerencsére a turnoverek megmentették a meccset. az offense viszont nagyon rendben volt, Palmer megint nem adta el, csak kétszer sackelték, Ellington állat volt, Floydnak két elkapása volt csak, de azok megint first downok lettek. Fitznek is volt 6 elkapása, viszont az onside kicknél kiütötték, agyrázkódás miatt nem is ment vissza a pályára, remélem azért a Hawks ellen játszhat. Ellington sem volt már az OT-ban, meghúzódott a combja, de elvileg nem komoly.
a seattle ellen nem sok esélyt látok, főleg, mivel otthon verhetetlenek, meg egy győzelemmel bebiztosítják a hazai pályát a PO-ban. remélem a tavalyinál szorosabb meccsünk lesz 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
botrányos az NFL összefoglaló! igaz, hogy benne van a 2 INT-ünk, de mintha O-nk nem is lenne... az OT GW FG-n kívül az összes bemutatott snap titános...
Cason forrókrumplis INT-jét azért jó visszanézni 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000298643/WK-15-Can-t-Miss-Play-Cason-tips-himself
Ballard TD elkapási is szenzációs a kapu melletti kameraállásból 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000298586/Ballard-6-yard-touchdown
Ellington 38 yardos elkapása pedig non plus ultra 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000298575/Ellington-38-yard-catch-and-run
"Ellington led the Cardinals in rushing (71 yards) and receiving (89 yards). The last guy to do that? Running back Marcel Shipp in December of 2002, when he had 79 yards rushing and 79 receiving in St. Louis against the Rams."


The number of the Beast: 58 😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
CapryG Arizona Cardinals 9
Nem igazán segíti elő az éjjeli pihenést, ha fél kettőkor felidegelem magam. :[] Agyam bugyog a 6 perc alatt 17 ponton, úgy, hogy a Two-minute warning előtt már nem volt időkérése a Titansnek, levédekezzük FG-re az utolsónak vélt drive-ot + megcsinálnak egy onside kicket. Feely mesterrel szemben pedig a múlt heti teljesítménye miatt voltak fenntartásaim. Sebaj, ronda W volt, de W és ez a lényeg.
PO: A Panthers- Saints versenyfutás érdekessé vált amiatt, mivel a Saints volt olyan "kedves" és kikapott a Rams-től. Jelenleg 10-4 mindkettő, tehát a hétvégi egymás elleni meccs kiemelt lesz. Részünkről azért különösen fontos, mert azonos W-L mutatónál csak a Pantherst tudjuk előzni a wildcard helyen, a Sains-ot nem, mert ők vertek minket, Cam-ék ellen viszont győztünk. Az utolsó fordulóban a Saints fogadja a Tampát, a Panthers a Falcons-hoz megy. Vasárnap ezért go Saints, és teljesen evidens, hogy go Cards. 😛
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
“I think (the coaches) couldn’t deny my speed," Alalmeda Ta'amu (a 348 fontos NT) arról, hogy kétszer is FB-ként volt fent a pályán. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Még szerencse hogy nem szabad idegeskednem, mert különben nagy gondban lennék most. 😊
Örüljünk a W-nek és ne vonjunk le messzemenő következtetéseket a mai védelemből. Vannak ilyen napok.
Fitz nagyot kapott az utolsó onside kicknél kisebb agyrázkódása lehet.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
hát én vért izzadtam a végén... nagyon elkönnyelműsködtük, 6 perc alatt 17 pont... húúú, mit kaphattak a végén Arianstól!
a lényeg a W!!! juppí!!! 😊
ez a 4. pozitív mérlegű szezonja a Cardinalsnak Arizonában!

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
CapryG Arizona Cardinals 9
Sziasztok!

Na szóval osztottam szoroztam és neccesen de meglehet a PO. Hogy mi kell ehhez?
A Jets képes nagy meccseket produkálni és ha féken tudják tartani a Cam-et és egy alacsony pontszámos meccset játszani akkor van esélyük. A Saints nem fogja leadni a meccset így ott egy zakót várok a Pantherstől. Az Atlanta sajnos nem az a csapat akik meg tudnák fogni a Carolinát így ott egy sima Carolina wint várok. Tehát ha ma kikap a Panthers akkor van esélyünk összehozni egy egált amivel ugye mi megyünk a WC-ba....

A lényeg.... ma nyerni kell és a Panthersnak kikapni.silent7939
Ez így nem teljesen igaz. A Panthers jelenleg 1 W előnyben van hozzánk képest, tehát ha csak a Saints-től kap ki, akkor nekünk mindhárom meccset hozni kell az egálhoz. A hox-ot is. Tehát a PO nincs még elúszva, ebben igazad van, de úgy gondolom, hogy ez csak akkor lehet meg, ha a mind3 meccset nyerjük. Igen, ennek kicsi a realitása, de a lehetőség adott. 😉
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jövőre is van még szerződése Palmernek.
Boyd nem Arians tipusú QB szóval én nem élném bele magam a draftolásával.
PoO témában meg engem nem érdekel bejutunk vagy sem (nagyon pici az esély és nem vagyunk az a szerencse fiai franchise) én elégedett vagyok az idei szezonnal. Főleg ha az utolsó két csoportmeccsből egyet megnyerünk.Fucu
Azért gondolom nem lenne ellenedre egy főműsoridős PO meccs a Sport 1-en. 😊 Különben is érdemes szurkolni a PO-ért, mert így izgalmasabbak lesznek a meccsek mindenki számára.😊Leon78
Persze örülnék a playoffnak csak reálisan nézve kicsi az esélyünk rá.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Az Eaglest nem tudtuk megverni, valószínű, hogy pont a Ninerst és a Hoxt verjük... ugyan már...catattack
Tudjuk, hogy örök optimista vagy, egyébként pedig az egyik nem következik a másikból. 😊
több mint 10 éve
catattack 3 520
Az Eaglest nem tudtuk megverni, valószínű, hogy pont a Ninerst és a Hoxt verjük... ugyan már...
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jövőre is van még szerződése Palmernek.
Boyd nem Arians tipusú QB szóval én nem élném bele magam a draftolásával.
PoO témában meg engem nem érdekel bejutunk vagy sem (nagyon pici az esély és nem vagyunk az a szerencse fiai franchise) én elégedett vagyok az idei szezonnal. Főleg ha az utolsó két csoportmeccsből egyet megnyerünk.Fucu
Azért gondolom nem lenne ellenedre egy főműsoridős PO meccs a Sport 1-en. 😊 Különben is érdemes szurkolni a PO-ért, mert így izgalmasabbak lesznek a meccsek mindenki számára.😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jövőre is van még szerződése Palmernek.
Boyd nem Arians tipusú QB szóval én nem élném bele magam a draftolásával.
PoO témában meg engem nem érdekel bejutunk vagy sem (nagyon pici az esély és nem vagyunk az a szerencse fiai franchise) én elégedett vagyok az idei szezonnal. Főleg ha az utolsó két csoportmeccsből egyet megnyerünk.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem is tudom. Nem úgy néz ki , hogy Arians szeretne QB-t húzni az idén. Kicsit úgy néz ki, hogy inkább a rutint tartaja szem előtt, a fiatalsággal szemben. Szerintem csak akkor húzunk QB-t, ha lesz egy kihagyhatatlan lehetőség, mondjuk ha valaki köröket csúszik. Szerintem valszeg. a legjobb játékosokat fogjuk választani a lehetőségekhez képest.

Tényleg ha már itt tartunk Palmer-nek milyen szerződése van, és meddig?Leon78
Asszem 2 éves van neki.... de ezt Fucuék jobban tudják.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem is tudom. Nem úgy néz ki , hogy Arians szeretne QB-t húzni az idén. Kicsit úgy néz ki, hogy inkább a rutint tartaja szem előtt, a fiatalsággal szemben. Szerintem csak akkor húzunk QB-t, ha lesz egy kihagyhatatlan lehetőség, mondjuk ha valaki köröket csúszik. Szerintem valszeg. a legjobb játékosokat fogjuk választani a lehetőségekhez képest.

Tényleg ha már itt tartunk Palmer-nek milyen szerződése van, és meddig?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Közben a héten el kezdtem figyelgetni a QB prospecteket...
Asszem megvan az idei jelöltem a csapathoz.

Tajh Boyd a Clemsonról. Iszonyat jó karja van a srácnak, nagyon jól mozog ki a zsebből ha jön a nyomás és kurva jól fut. Futásból is komoly és pontos kis passzokat enged meg. Nem tudom ti hogy vagytok vele de simán bevállalnám második körben. 1 évig szokná a pro style-t CP mögött és simán be lehetne utána vetni.silent7939
Ha ilyen ütemben lépnek vissza a QB prospectek a 2014-es draftról, akkor nem hiszem , hogy megéri a 2 kört, de lehet még az elsőben sem tudnánk kihúzni.... 😊Leon78
Körülötte egyelőre nincs akkora hype így reménykedem benne.... bár Manuelről sem gondoltam hogy elsőnek megy ki... 😀
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Közben a héten el kezdtem figyelgetni a QB prospecteket...
Asszem megvan az idei jelöltem a csapathoz.

Tajh Boyd a Clemsonról. Iszonyat jó karja van a srácnak, nagyon jól mozog ki a zsebből ha jön a nyomás és kurva jól fut. Futásból is komoly és pontos kis passzokat enged meg. Nem tudom ti hogy vagytok vele de simán bevállalnám második körben. 1 évig szokná a pro style-t CP mögött és simán be lehetne utána vetni.silent7939
Ha ilyen ütemben lépnek vissza a QB prospectek a 2014-es draftról, akkor nem hiszem , hogy megéri a 2 kört, de lehet még az elsőben sem tudnánk kihúzni.... 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Közben a héten el kezdtem figyelgetni a QB prospecteket...
Asszem megvan az idei jelöltem a csapathoz.

Tajh Boyd a Clemsonról. Iszonyat jó karja van a srácnak, nagyon jól mozog ki a zsebből ha jön a nyomás és kurva jól fut. Futásból is komoly és pontos kis passzokat enged meg. Nem tudom ti hogy vagytok vele de simán bevállalnám második körben. 1 évig szokná a pro style-t CP mögött és simán be lehetne utána vetni.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Na szóval osztottam szoroztam és neccesen de meglehet a PO. Hogy mi kell ehhez?
A Jets képes nagy meccseket produkálni és ha féken tudják tartani a Cam-et és egy alacsony pontszámos meccset játszani akkor van esélyük. A Saints nem fogja leadni a meccset így ott egy zakót várok a Pantherstől. Az Atlanta sajnos nem az a csapat akik meg tudnák fogni a Carolinát így ott egy sima Carolina wint várok. Tehát ha ma kikap a Panthers akkor van esélyünk összehozni egy egált amivel ugye mi megyünk a WC-ba. Ehhez ugye az kell hogy ma nyerjünk. Ha ez nincs meg akkor bukó. Ha igen akkor hoznunk kellene vagy a Hox vagy a Niners elleni meccset. A Hox-ot nem hiszem hogy meg tudjuk fogni, viszont a Niners sztem meglehet. Ehhez az kell hogy öljük a futást és Kaep-nek passzolnia kelljen. Nem akarom bántani de sztem mostanság nagyon gyenge számokat produkál és rengeteget hibázik. Ebből profitálhatunk. A Bye óta nem termelnek annyi pontot mint a szezon első felében így egy 20 pont körüli meccsen bármi lehet.

Azt nem tudom kell-e nekünk idén a PO, de még nincs elúszva. Ha nem jön össze akkor is minimum 50%-os a csapat és ez reménykeltő. Főként annak a tudatában hogy fejlődést mutattunk végig O oldalon.

A lényeg.... ma nyerni kell és a Panthersnak kikapni.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/12/15/Tippjatek_XV/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Tudom hogy nem ide tartozik de valaki le tudná fordítani nekem hogy ez a szöveg nagyjából mit jelent?
"Planetary used to ride the ten speed bicycle in his hood, and bought the hottest sneakers. But he never thought he would be in the capital city of Hungary:
Countin' ten G’s, which is a double meaning, because firstly, he can count ten thousand dollars, but in Hungary, people use Hungarian forint:
Furthermore, If he’s talking about ten thousand US dollars — in forint, the value is nearly 45 times that amount — around 230,000 forint!
Thank you Planetary, I would never thought I would be in Budapest explaining a Army of the Pharaohs line on Rap Genius about"
Egyébként meg szerintem már csak akkor lehetne meg a PO ha a Panthers legalább háromból kétszer kiszopna,(49ers valszeg ott lesz) amit idén a Falconstól és a Jetstől nem igazán lehet elvárni. Honey B. sérülése meg aztán tényleg nem hiányzott, remélem Jefferson most bizonyít. Mindegy, jövőre sztem ott leszünk a rájátszásban egy jó drafttal és ilyen D-vel.Ka'deemCarey25
Ha mindhárom meccset megnyerjük, akkor szerintem elég egyet buknia a Panthersnek, hogy előzzünk, mivel megvertük őket korábban. Ráadásul megy még hozzájuk a Saints is. Viszont eléggé valószínűtlen, hogy a Hawks-ot és a Ninerst is leverjük...
több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Tudom hogy nem ide tartozik de valaki le tudná fordítani nekem hogy ez a szöveg nagyjából mit jelent?
"Planetary used to ride the ten speed bicycle in his hood, and bought the hottest sneakers. But he never thought he would be in the capital city of Hungary:
Countin' ten G’s, which is a double meaning, because firstly, he can count ten thousand dollars, but in Hungary, people use Hungarian forint:
Furthermore, If he’s talking about ten thousand US dollars — in forint, the value is nearly 45 times that amount — around 230,000 forint!
Thank you Planetary, I would never thought I would be in Budapest explaining a Army of the Pharaohs line on Rap Genius about"
Egyébként meg szerintem már csak akkor lehetne meg a PO ha a Panthers legalább háromból kétszer kiszopna,(49ers valszeg ott lesz) amit idén a Falconstól és a Jetstől nem igazán lehet elvárni. Honey B. sérülése meg aztán tényleg nem hiányzott, remélem Jefferson most bizonyít. Mindegy, jövőre sztem ott leszünk a rájátszásban egy jó drafttal és ilyen D-vel.
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Holnap lesz Mathieu műtétje. Arizonában fogja a teljes rehabot végigcsinálni, nem tervez elmenni Floridába vagy az LSU-ra. És szeretne olyan gyorsan visszatérni mint AP 😊Fucu
Legyen úgy!