Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Tudom hogy nem ide tartozik de valaki le tudná fordítani nekem hogy ez a szöveg nagyjából mit jelent?
"Planetary used to ride the ten speed bicycle in his hood, and bought the hottest sneakers. But he never thought he would be in the capital city of Hungary:
Countin' ten G’s, which is a double meaning, because firstly, he can count ten thousand dollars, but in Hungary, people use Hungarian forint:
Furthermore, If he’s talking about ten thousand US dollars — in forint, the value is nearly 45 times that amount — around 230,000 forint!
Thank you Planetary, I would never thought I would be in Budapest explaining a Army of the Pharaohs line on Rap Genius about"
Egyébként meg szerintem már csak akkor lehetne meg a PO ha a Panthers legalább háromból kétszer kiszopna,(49ers valszeg ott lesz) amit idén a Falconstól és a Jetstől nem igazán lehet elvárni. Honey B. sérülése meg aztán tényleg nem hiányzott, remélem Jefferson most bizonyít. Mindegy, jövőre sztem ott leszünk a rájátszásban egy jó drafttal és ilyen D-vel.
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Holnap lesz Mathieu műtétje. Arizonában fogja a teljes rehabot végigcsinálni, nem tervez elmenni Floridába vagy az LSU-ra. És szeretne olyan gyorsan visszatérni mint AP 😊Fucu
Legyen úgy!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Holnap lesz Mathieu műtétje. Arizonában fogja a teljes rehabot végigcsinálni, nem tervez elmenni Floridába vagy az LSU-ra. És szeretne olyan gyorsan visszatérni mint AP 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Mi van Andreeval? Mostanában nem nagyon írogat a fórumra. Remélem nem cserélt csapatot. 😊Leon78
Nem dehogy is. Örömmel nézem a csapatot, szerencsére most bejött az optimizmusom. PO sajnos nem nagyon lesz belőle, de ez már olyan szezon, hogy végre többször is megéri megnézni egy meccset. Élőben keveset irkálok, mert többnyire barátnővel nézem a meccseket, így nem a gép előtt vagyok. Matyi sérülésénél kicsit összetörtem. Nekem is ilyen dupla szakadásom volt, átérzem szegény gondját, remélem visszatud jönni, és mentálisan is megmarad azon a szinten amire végül feltornázta magát. Nagy erősségünk a srác, remélem rendben lesz minden tekintetben. Amúgy meg ugyan azt tudnám írni, amit pár hete: Ellington Isten, Floydnak-Fitznek örülök, Palmer simán működik, a védelem állat. Nyerni kell minden meccset és imádkozni.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mi van Andreeval? Mostanában nem nagyon írogat a fórumra. Remélem nem cserélt csapatot. 😊
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Matyinak nem csak az ACL, de az LCL is elszakadt. reménykedjünk, hogy az edzőtáborra felépül.Fucu
Basszus Cooper el se kezdhette a szezont egy hasonló miatt, most ez...
Iszonyat gyakori ez a sérülés, úgy általában a térdsérülések. Be kéne valami plusz védőcuccot vezetni, bár ilyen térdfixben elég hülyén néznének ki, meg valószínűleg a mozgást is durván akadályozná.csongi
azért Cooper sérülése "csak" bokatörés és van négy hónap előnye. Csóri Matyi DROY top5-ben volt eddig.
Nagyon szerencsétlen eset volt.Fucu
azt hittem neki is a térdével volt valami, de ő valóban azért jóval hamarabb lesz harcra kész
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Tyrann Mathieu ‏@Mathieu_Era Dec 8
I KNOW MY BROTHERS GOT MY BACK.. #Birdgang ! I'm with y'all every step of the way !

csak nehogy visszaessen...

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Arians mai sajtótájékoztatója zanzásítva:
- Az LCL szakadás adja a sérülés igazi komolyságát. Az edzőtáborra biztos nem fog teljesen felépülni Matyi. A műtéteket 8 napon belül elvégzik rajta.
- Johnson vissza kezdőbe. Nickel felállásoknál Powers lehet a nickel CB és Cason mehet ki a szélre. (én Arenast is megpróbálnám nickelnek). Itt jöhet ki nagyon Matyi sokoldalúságának a hiány.
- Arians még nem tudja mennyit fog edzeni Palmer a héten, szeretné ha edzene valamennyit.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Elképzelhető, hogy Jefferson Matyi sérülése miatt több szerepet fog kapni?Leon78
Ugye Johnson kerül vissza a kezdőbe. Lehetséges hogy Jefferson is több lehetőséget kap, de a szezon első pár meccse után semmi hír nem jött róla.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Matyinak nem csak az ACL, de az LCL is elszakadt. reménykedjünk, hogy az edzőtáborra felépül.Fucu
Basszus Cooper el se kezdhette a szezont egy hasonló miatt, most ez...
Iszonyat gyakori ez a sérülés, úgy általában a térdsérülések. Be kéne valami plusz védőcuccot vezetni, bár ilyen térdfixben elég hülyén néznének ki, meg valószínűleg a mozgást is durván akadályozná.csongi
azért Cooper sérülése "csak" bokatörés és van négy hónap előnye. Csóri Matyi DROY top5-ben volt eddig.
Nagyon szerencsétlen eset volt.Fucu
Nem hiszem el, komolyan mondom ez a szegény ember, meg az a bizonyos ág esete. Hihetetlen milyen egy szerencsétlen csapatunk van. Végre van egy kis esély egy normális eredményre, erre megsérül a fél védelem. Kíváncsi vagyok mi vár még ránk....
Persze lehet, hogy ezek a sérülések adhatnak plusz lökést a csapatnak.
Elképzelhető, hogy Jefferson Matyi sérülése miatt több szerepet fog kapni?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Matyinak nem csak az ACL, de az LCL is elszakadt. reménykedjünk, hogy az edzőtáborra felépül.Fucu
Basszus Cooper el se kezdhette a szezont egy hasonló miatt, most ez...
Iszonyat gyakori ez a sérülés, úgy általában a térdsérülések. Be kéne valami plusz védőcuccot vezetni, bár ilyen térdfixben elég hülyén néznének ki, meg valószínűleg a mozgást is durván akadályozná.csongi
azért Cooper sérülése "csak" bokatörés és van négy hónap előnye. Csóri Matyi DROY top5-ben volt eddig.
Nagyon szerencsétlen eset volt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
ÚJRA JÓ ÉRZÉS CARDS FANNAK LENNI!!! 😊silent7939
Lassan indul a Bandwagon...catattack
Azért az csak nem.... hála istennek nem vagyunk divatcsapat 😊
több mint 10 éve
catattack 3 520
ÚJRA JÓ ÉRZÉS CARDS FANNAK LENNI!!! 😊silent7939
Lassan indul a Bandwagon...
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Matyinak nem csak az ACL, de az LCL is elszakadt. reménykedjünk, hogy az edzőtáborra felépül.Fucu
Basszus Cooper el se kezdhette a szezont egy hasonló miatt, most ez...
Iszonyat gyakori ez a sérülés, úgy általában a térdsérülések. Be kéne valami plusz védőcuccot vezetni, bár ilyen térdfixben elég hülyén néznének ki, meg valószínűleg a mozgást is durván akadályozná.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Matyinak nem csak az ACL, de az LCL is elszakadt. reménykedjünk, hogy az edzőtáborra felépül.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
CapryG Arizona Cardinals 9
Na basszus nyert a frisco.... ezzel el is ment a PO sztemsilent7939
Ez egyáltalán nem biztos. A legjobb in the hunt helyen vagyunk a 8-5-el. A wildcard helyen vagy a niners-t vagy a panthers-t kellene megelőzni. Jelenleg 9-4 mindkettő, de a 3 hátralévő alapszakaszmeccs szerintem nekünk a legnehezebb. Titans (i), Seahawks (i), 49ers (h). Ugyanez a ninersnél Tampa (i), Falcons (h), Mi (i). A Panthers sorsolása: Jets (h) Saints (h) Falcons (i)

Nyerni kell mindhárom meccset 😉CapryG
A remény hal meg utoljára... 😊
Amúgy ha már cseréket játszatnak ellenünk a hawksosok akkor őket is el lehet kapni... A panthersnél bízhatunk h ez a csúnya vereség kitart a jövő hétre a kiismerhetetlen jets ellen, utána saints, majd atlanta idegenben se egy sétagalopp. Ha meg vernénk a ninerst... Szóval ja igazad van mkit meg kell verni 😀emberke22
A 49ers-t csak akkor tudjuk megelőzni, ha verjük őket is és a hawks-t is, persze a titans-t is illetve ők kikapnak a Tampa-Falcons páros valamelyikétől, mert azonos W-L mutató esetén a niners jobb, mivel a div-en belül mindenképp jobb az arányuk. (nekünk legjobb esetben is 3-3 lesz, ők meg már most 4-1-el állnak.) Tehát annak van inkább realitása, hogy a Pantherst előzzük. Őket akkor, ha azonos W-L szinten leszünk velük, mert ellenük győztünk idén.

No, ennyit a PO esélyeinkről, de még számtalan lehetőség lehet. Pozitív gondolkodás 😕) , nyerni kell minden meccset, és akkor a csapat megtett mindent a cél érdekében xD
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Na basszus nyert a frisco.... ezzel el is ment a PO sztemsilent7939
Ez egyáltalán nem biztos. A legjobb in the hunt helyen vagyunk a 8-5-el. A wildcard helyen vagy a niners-t vagy a panthers-t kellene megelőzni. Jelenleg 9-4 mindkettő, de a 3 hátralévő alapszakaszmeccs szerintem nekünk a legnehezebb. Titans (i), Seahawks (i), 49ers (h). Ugyanez a ninersnél Tampa (i), Falcons (h), Mi (i). A Panthers sorsolása: Jets (h) Saints (h) Falcons (i)

Nyerni kell mindhárom meccset 😉CapryG
A remény hal meg utoljára... 😊
Amúgy ha már cseréket játszatnak ellenünk a hawksosok akkor őket is el lehet kapni... A panthersnél bízhatunk h ez a csúnya vereség kitart a jövő hétre a kiismerhetetlen jets ellen, utána saints, majd atlanta idegenben se egy sétagalopp. Ha meg vernénk a ninerst... Szóval ja igazad van mkit meg kell verni 😀
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem fogunk playoffba jutni idén, de nem baj, nagyszerű a szezon. Ha a Ramst, meg az Eaglest vertük volna korábban.. Elképesztően várom már a jövő szezont. Nagyon erősek lehetünk(leszünk)!2PP2
Én is így gondolom....

Nem emléxem már mit tippeltem a szezonra, de összességében én elégedett vagyok az idei teljesítménnyel.... még akkor is ha ez nem látszik soxor 😊
Egyben kell tartanunk a csapatot és jövőre irány a csúcs...

Ha egy mondatban kellene összefoglalnom mit érzek akkor talán azt mondanám hogy:

ÚJRA JÓ ÉRZÉS CARDS FANNAK LENNI!!! 😊
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
csak nektek, csak most 😀
Cardinalis
namit mondtam! 😉
a 8-8 már tuti, de azért még jó lenne lenyomni a Titánokat, csakhogy meglegyen a pozitív mérleg 😊
egyébként jelenleg 90% hogy nincs PO...:  www.playoffstatus.com/nfl/nfcstandings.html

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
CapryG Arizona Cardinals 9
Na basszus nyert a frisco.... ezzel el is ment a PO sztemsilent7939
Ez egyáltalán nem biztos. A legjobb in the hunt helyen vagyunk a 8-5-el. A wildcard helyen vagy a niners-t vagy a panthers-t kellene megelőzni. Jelenleg 9-4 mindkettő, de a 3 hátralévő alapszakaszmeccs szerintem nekünk a legnehezebb. Titans (i), Seahawks (i), 49ers (h). Ugyanez a ninersnél Tampa (i), Falcons (h), Mi (i). A Panthers sorsolása: Jets (h) Saints (h) Falcons (i)

Nyerni kell mindhárom meccset 😉
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na basszus nyert a frisco.... ezzel el is ment a PO sztemsilent7939
Azért nem eszik olyan forrón a kását. Nem emlékszel miért is szeretjük ezt a játékot? Bármi, bármikor megtörténhet. Én még azt sem tartom kizártnak, hogy 3 csapat megy tovább a csoportból. 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 890 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Arians most nyilatkozta, hogy Matyinak valószínűleg ACL szakadása van, holnap MRI. Sanszos, hogy vége a szezonjának 😥


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
de legalább mi GYŐŐZTÜNK! 😀
és végre megtört a 8 divizióvereség sorozatunk 😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na basszus nyert a frisco.... ezzel el is ment a PO sztem
több mint 10 éve
janisz 137 — Warnerfan
Kicsit nagy a csend...silent7939
várakozás.........................reméljük a legjobbakat 😊 go Cards