Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kicsit nagy a csend...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 890 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/12/07/Tippjatek_14_het/
a 12. heti eredményeket meg a tippverseny állását holnap beírom a posztba, de most rohanok (inni) 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
És most hogy az angolul nem tudók is értsék.
Palmer az Eagles ellen meccs harmadik jàtékánál (a Cole sack + fumble volt) megsérült a jobb könyökén. Ezért volt hogy kétszer (lehet többször is de nekem kettő ugrik be) is rövidet dobott. Az edzéseken limitáltan vett részt és amikor dobált akkor is csak a rövid és közepes dobásokat.
Érdekes lesz ha Stanton lesz a kezdő.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Palmer (elbow) was limited in Thursday's practice, Darren Urban of the Cardinals' official site reports.
Analysis: After sustaining his elbow injury in Week 13 at Philadelphia, Palmer said that it bothered him for the remainder of the game, the Arizona Republic reports. Consequently, he was merely held to soft throws, as backup quarterback Drew Stanton took the first-team reps during warmups. Because the ailment is still bothering Palmer, owners should monitor the situation closely as Sunday's game against the Rams draws near.
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Preview-St-Louis-Rams-vs-Arizona-Cardinals/abe94c2a-39fe-4080-9486-a96ec6e0be50

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
"Kickoff for the Cardinals game in Tennessee Dec. 15 has been moved from 11 a.m. Arizona time to 2:25 p.m. Arizona time. "
Cardinalis
Elég lenyűgöző számok. Mi lenne,ha Top10 Qb dobálna?
Amúgy 22.0-ás átlagnál szerintem nem olyan meglepő,hogy 20 elkapása is 1stdown lett 😀
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
😊
TEs have caught 80 passes for 1,062 yards and 14 TDs vs. Cards.
45/662/11 in 5 losses
35/400/3 in 7 wins.Fucu
Pffff... no comment
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ha most nem is jutunk PO-ba azért a jövőre nézve nagyon biztató a fejlődés mind az offense, mind a D oldalán. Egy jó draftal bármire képes lehet a csapat.
Ja és persze nem lehet feladni semmit, előre a PO-ért 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
😊
TEs have caught 80 passes for 1,062 yards and 14 TDs vs. Cards.
45/662/11 in 5 losses
35/400/3 in 7 wins.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a harmadik statisztika a legdurvább Floydnál.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
"Kickoff for the Cardinals game in Tennessee Dec. 15 has been moved from 11 a.m. Arizona time to 2:25 p.m. Arizona time. "

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Tyrann Mathieu, Keenan Allen head list of top rookies:
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000292350/Tyrann-Mathieu-making-headlines

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
azért Fitz TD szép volt 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap2000000290355/WK-13-Can-t-Miss-Play-Fitz-into-the-end-zoneCardinalis
Elismerés, mindig jól megy neki, de ezúttal szerintem Chungnak köszönheti ezt a TD-t. Boykin pont ráakaszkodott, mire jött Chung és gyakorlatilag leszerelte róla. Lehet lerázza egyébként is magáról Boykint, de ha itt jól érkezik Chung, akkor sehová nem halad vele. Szinte álló préda volt.Eazzy
jaja, ez is a Fitz-hatás része: gyakran megesik, hogy a két védő annyira igyekszik, hogy egymást zavarja 😉

juteszembe, meghozta a mikulás az itt meghirdetett Cards pulcsimat, SZUPPPER! 😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 635 — No one likes us, cause no one like us
azért Fitz TD szép volt 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap2000000290355/WK-13-Can-t-Miss-Play-Fitz-into-the-end-zoneCardinalis
Elismerés, mindig jól megy neki, de ezúttal szerintem Chungnak köszönheti ezt a TD-t. Boykin pont ráakaszkodott, mire jött Chung és gyakorlatilag leszerelte róla. Lehet lerázza egyébként is magáról Boykint, de ha itt jól érkezik Chung, akkor sehová nem halad vele. Szinte álló préda volt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
kár hogy vesztettünk, meglehetett volna, de elbénáztuk... mint Golden a Week 13 Top 5 catches-t...

azért Fitz TD szép volt 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap2000000290355/WK-13-Can-t-Miss-Play-Fitz-into-the-end-zone

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 890 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jövő évi draft: OL, OLB, S. komolyan, ezeken ment el a meccs, nem védték meg Palmert, az meg odadobta a védőknek. Folesnak meg néha annyi ideje volt, hogy még a haját is megfésülhette volna, ha kedve tartja. ok, hogy volt 5 sackünk (a Philly is ennyit szerzett), de ennyi idő alatt bármelyik WR el tud szakadni az emberétől... sajnálom, hogy így kaptunk ki, ha nincs az első félidei balfaszkodás, meglehetett volna


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Nagyot játszottatok srácok gratula mindkét D karcolt és mindkét O balfaszkodott nekünk volt több szerencsénk. A büntetések nektek jöttek rosszabb pillanatban sajnálom, hogy végül így alakult. További sok sikert! 😀dande
Nem csak a bírókon múlott, 3. negyed végén és a 4. negyed elején vagy 3x cserélt gazdát a labda ott bármelyik csapat eldönthette volna. Az elejét sikeresen elbalfaszkodtuk sajnos nem sikerült visszajönni. Grat nektek!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyot játszottatok srácok gratula mindkét D karcolt és mindkét O balfaszkodott nekünk volt több szerencsénk. A büntetések nektek jöttek rosszabb pillanatban sajnálom, hogy végül így alakult. További sok sikert! 😀
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Na ez csúnya volt.... szarul is játszottunk az első 2 negyedben és a bírók is összevissza ítéltek. Még nem vagyok igazán felbaszva agyilag..... majd akkor leszek ha kikap a Niners...silent7939
Benne van a pakliban, nem rosszak a kosok.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na ez csúnya volt.... szarul is játszottunk az első 2 negyedben és a bírók is összevissza ítéltek. Még nem vagyok igazán felbaszva agyilag..... majd akkor leszek ha kikap a Niners...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Since Week 8, (According to ESPN Stats and Info): #AZCardinals D: 4.3 yards per attempt allowed with a four-man rush leads the #NFL..


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Most nézem ESPN-en Ellington OUT. 😕
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jó lenne, ha a védelem szerezne labdákat, de minden esetre megnyugvás az offense elmúlt hetekben produkált játéka. Szerintem ha legalább az egyik egység a D vagy az O átlagon felüli játékot hoz ma este akkor nyernünk kell. Remélem tudjuk siettetni Foles-t, és nem fog ficánkolni, jó lenne, ha Abraham kifogna egy átlag feletti meccset, az sokat segítene. Az O ban mint láttuk megvan a potenciál, már csak ki kell hozni belőle. Érdekes kérdés lesz, hogy a Phili. secondari kire fog nagyobb figyelmet fordítani. Két kiváló elkapónk van, nehéz lesz eldönteniük a védőknek, hogy kire figyeljenek duplán. Az a gyanúm, hogy Fitznek több lehetősége lesz ma este, mint általában, köszönhetően Floyd elmúlt hetekben produkált jó játékának.
Nagy kérdés, hogy Ellington sérülése mennyire komoly, remélem csak az etetés ment a héten, és fog játszani, mert akkor több variációból lehet választani az OC-na.
Reményeim szerint Fitz. extra jó napot fog ki, Foles-t pedig agyon sack-eljük, és nem lesz probléma. 😊
több mint 10 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Régóta olvasom a topicot, perpill kicsit pangás van, szóval eljött az én időm 😀
A Foles INT-ben én szinte biztos vagyok, egész nagy most a média-érdeklődés a meccsünk iránt, ez biztos feltüzeli a csapatot.
Egyébként kevés pontos meccset remélek, ellenkező esetben szerintem nem nekünk áll a zászló 😐
HAJRÁ CARDS!! 8-)
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én már tűkön ülök! Mit vártok a meccstől? Én szoros meccsen vendég győzelmet és azt, hogy Foles megszerzi az idei első INT-jét ellenünk!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ellington játéka kérdéses mert a csütörtöki edzésen megsérült a bal térde. Azt nyilatkozta, hogy reméli két nap pihentetés segít és vasárnap tud játszani.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter