NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Nekem az fordult meg a fejemben ha Bortles kicsúszik a top10-ből lehet feltradelünk érte.emberke22
Szerinted miért mennének fel érte?catattack
Ahogy eddig olvastam, Bortles olyan típusú QB prospect akit Arians eddig leginkább szokott prefálni vagyis jó méretekkel megáldott, tipikus zsebirányító(mint pl.: BigBen, Luck, Palmer). Miért mehetnénk fel érte? Palmerrel nem valószínű, hogy összejön a SB, ezt sztem Keimék is érzik. Ha kicsúszna Bortles a top10-ből és Keimék látják benne a potenciált simán eltudom képzelni, már csak azért is mert 5-10 helyet feljönni még talán nem kerülne az életünkbe(lsd Skins trade RGIII-ért) és ezután Ariansnak lenne egy éve nevelni aztán jövőre Palmer cuttal megspólnánk 10m$ a capben. Legvégső ok, amire én gondoltam ha egy franchise valakibe belelátja a franchise QB-ját azért általában nem szaroznak beáldozni egy két draftcetlit, amit Keimékből simán kinézek.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem húzunk QB-t az tuti. Nincs olyan akiért megérné alkurválkodni az első kört. Nekem a tippen a CB,S első 2 körre. Nem igazoltuk vissza sem Casont, sem Arenast, sem Bell-t. Ebből arra merek következtetni hogy ezekre lőjük el az első 2 kört. Sok pick fog menni a D-be. Azt sem tartom elképzelhetetlennek hogy Keimék megpróbálják majd eladni az első kört, extra pickekért. Amit furcsállok hogy Stantont nem akartuk elpasszolni... Sok helyen beférne akár kezdőbe is azokon a helyeken akiknek nem jut a "Top3 QB"-ból.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Poszttól független BPA lesz, ami a legjobb dolog mert nem tudjuk mi szurkolók, hogy mire számítsunk 😊
Corner biztosan fog jönni FA piacról. Safety nagy hiány, de lehet horgásznak valakit Keimék a megmaradt FA-k közül.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
catattack 3 520
Nekem az fordult meg a fejemben ha Bortles kicsúszik a top10-ből lehet feltradelünk érte.emberke22
Szerinted miért mennének fel érte?
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Miután sikerült egy jó OT-igazolni, mit gondoltok milyen posztra fogunk választani az első körben? Már láttam olyat is, hogy QB-t jósoltak, de azt kizártnak tartom, hogy hozzánk csússzon valamelyik a három legjobb prospect közül. A legtöbb mock szerint OLB, vagy DT kerülhet hozzánk az első körben. Személy szerint én a DT tartom valószínűbbnek, de persze ez csak okoskodás.😊

Mi a véleményetek?Leon78
3 legjobb QB közül top10-ből se csúszik ki egyik sem. Carr nem ér 1/20-at. OT se marad bent idáig, esetleg Zack Martin de belőle inkább G lesz szerintem. Eric Ebron ha mákunk van megfogható lehet. Támadóoldalon nagyjából ennyi. CB-ket lehet fürkészni Dennard nagyjából itt mehet ki. Kony Ealyt sok helyen írták hozzánk, de Shaziert is a mi környékünkön vihetik el. Safetyk közül Clinton-Dix és Pryor közül valaki még biztos bent lesz, szóval ők is könnyen elképzelhető, hogy nálunk köthetnek ki.
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Miután sikerült egy jó OT-igazolni, mit gondoltok milyen posztra fogunk választani az első körben? Már láttam olyat is, hogy QB-t jósoltak, de azt kizártnak tartom, hogy hozzánk csússzon valamelyik a három legjobb prospect közül. A legtöbb mock szerint OLB, vagy DT kerülhet hozzánk az első körben. Személy szerint én a DT tartom valószínűbbnek, de persze ez csak okoskodás.😊

Mi a véleményetek?Leon78
Nekem az fordult meg a fejemben ha Bortles kicsúszik a top10-ből lehet feltradelünk érte. Amúgy 1/20-ra S vagy DL játékost várok.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Miután sikerült egy jó OT-igazolni, mit gondoltok milyen posztra fogunk választani az első körben? Már láttam olyat is, hogy QB-t jósoltak, de azt kizártnak tartom, hogy hozzánk csússzon valamelyik a három legjobb prospect közül. A legtöbb mock szerint OLB, vagy DT kerülhet hozzánk az első körben. Személy szerint én a DT tartom valószínűbbnek, de persze ez csak okoskodás.😊

Mi a véleményetek?Leon78
S OLB DT. Safety sztem biztosan jön az első 3 körben. Nem is néztük az FA-kat, pedig elég nagy need. Valószínűleg teszik a class Keiméknek.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Miután sikerült egy jó OT-igazolni, mit gondoltok milyen posztra fogunk választani az első körben? Már láttam olyat is, hogy QB-t jósoltak, de azt kizártnak tartom, hogy hozzánk csússzon valamelyik a három legjobb prospect közül. A legtöbb mock szerint OLB, vagy DT kerülhet hozzánk az első körben. Személy szerint én a DT tartom valószínűbbnek, de persze ez csak okoskodás.😊

Mi a véleményetek?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bennem újra felmerült a kérdés, mint tavaly is..... Mi lenne ha leszerződtetnénk DRC-t? 😊 Jó kis CB párosunk lenne. Bár nem tudom valaki leszerződtette e már.Leon78
Nem fog megtörténni, hogy visszajön.
Még nem írt alá sehova.Fucu
Ez nekem is megfordult a fejemben, de sztem nem fér be a sapka alá, főleg úgy hogy hamarosan nagy lét kell fizetni PP-nek. Valszeg draftról hozunk majd valakit.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bennem újra felmerült a kérdés, mint tavaly is..... Mi lenne ha leszerződtetnénk DRC-t? 😊 Jó kis CB párosunk lenne. Bár nem tudom valaki leszerződtette e már.Leon78
Nem fog megtörténni, hogy visszajön.
Még nem írt alá sehova.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Bennem újra felmerült a kérdés, mint tavaly is..... Mi lenne ha leszerződtetnénk DRC-t? 😊 Jó kis CB párosunk lenne. Bár nem tudom valaki leszerződtette e már.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Úgy bizony.
3 év 9,75 millió (ami 14,25 lehet maximum) amiből kb 5,2 millió a garantált.Fucu
Jól látom, hogy egy ilyern szintű WR-nek ez nem nagy pénz? Elég olcsón megúsztuk, nem?Leon78
Ginn? lol
ő a tipikus csak ne hordjon vissza TD-t STer, elkapóként nem rettent meg senkit.petey
Nálatok szar volt illetve nem használtátok, de a Panthersben elég jól muzsikált.silent7939
a Dolphinban is egy jó(?) szezonja volt 700 yard felett. nem egy 1-2. számú WR, az tény.petey
Nem is annak hoztuk, de még másodiknak sem... bár ezt gondolom tudod 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Úgy bizony.
3 év 9,75 millió (ami 14,25 lehet maximum) amiből kb 5,2 millió a garantált.Fucu
Jól látom, hogy egy ilyern szintű WR-nek ez nem nagy pénz? Elég olcsón megúsztuk, nem?Leon78
Ginn? lol
ő a tipikus csak ne hordjon vissza TD-t STer, elkapóként nem rettent meg senkit.petey
Nálatok szar volt illetve nem használtátok, de a Panthersben elég jól muzsikált.silent7939
a Dolphinban is egy jó(?) szezonja volt 700 yard felett. nem egy 1-2. számú WR, az tény.

több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Roberts 4 milla körül kapott. Ginn jobb szezont futott nála, a tulajdonságai jobban illenek az általunk keresett No. 3 WR kívánalmaihoz. Külön jó, hogy felválthatja PP-t punt return-öknél. Nem szívesen látnám a 15 milla környéki PP-t visszahordásoknál. Szerintem ez a pénz teljesen korrekt. Különösen, hogy azért a Panthersnél maradás is elég vonzó lehetett neki(jó QB, kevés WR)
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Ginn meg is van.andree
mostantól egy malomban őrölnek 😉


eközben Fitz szuperszonikus sebességre kapcsolt 😉

ha a zászlóból jól sejtem, nálunk is járt már ez a röpcsi... 😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Úgy bizony.
3 év 9,75 millió (ami 14,25 lehet maximum) amiből kb 5,2 millió a garantált.Fucu
Jól látom, hogy egy ilyern szintű WR-nek ez nem nagy pénz? Elég olcsón megúsztuk, nem?Leon78
Ginn? lol
ő a tipikus csak ne hordjon vissza TD-t STer, elkapóként nem rettent meg senkit.petey
Nálatok szar volt illetve nem használtátok, de a Panthersben elég jól muzsikált.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Úgy bizony.
3 év 9,75 millió (ami 14,25 lehet maximum) amiből kb 5,2 millió a garantált.Fucu
Jól látom, hogy egy ilyern szintű WR-nek ez nem nagy pénz? Elég olcsón megúsztuk, nem?Leon78
Ginn? lol
ő a tipikus csak ne hordjon vissza TD-t STer, elkapóként nem rettent meg senkit.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Úgy bizony.
3 év 9,75 millió (ami 14,25 lehet maximum) amiből kb 5,2 millió a garantált.Fucu
Jól látom, hogy egy ilyern szintű WR-nek ez nem nagy pénz? Elég olcsón megúsztuk, nem?Leon78
milyen szintű WR? 😊
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Úgy bizony.
3 év 9,75 millió (ami 14,25 lehet maximum) amiből kb 5,2 millió a garantált.Fucu
Jól látom, hogy egy ilyern szintű WR-nek ez nem nagy pénz? Elég olcsón megúsztuk, nem?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Úgy bizony.
3 év 9,75 millió (ami 14,25 lehet maximum) amiből kb 5,2 millió a garantált.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Ginn meg is van. Egy komoly need betömve. Még secondary emberek kellenek, és nagyon nyugodtan, komolyabb kötelező need nélkül mehetünk a draftra.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Antonio Cromartie érkezik vizitre. Nem hinném, hogy Ő a mi emberünk a fizetési igénye miatt, de ha óccsóért megszerzi Keim akkor tényleg egy zseni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Antonio Cromartie is jön vizitre. Minőségi NO2 CB lenne. Akár Powers cut is beleférne. Ha nem, akkor meg nagyon jó kis CB sorunk lenne.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dray elment Dansby után. 2 milla fölött keres idén. Nem volt rossz, de ennyit nem adnék neki. Át fogjuk vészelni az elvesztését. Majd draftról jön egy TE, és megleszünk így is.

Cserébe Tedd Grin jön vizitre. Ő jó lenne WR és visszahordó posztra is.andree
Nagyon sajnálom Dray-t hogy elmegy, ugye amióta követem a Cardinalst (és vagyok Stanford drukker) az első draftolt stanfordi játékos volt, ráadásul 7. körös és milyen sokáig megragadt a csapatban.

Ginn teljesen jó lenne harmadik számú WR-nek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Dray elment Dansby után. 2 milla fölött keres idén. Nem volt rossz, de ennyit nem adnék neki. Át fogjuk vészelni az elvesztését. Majd draftról jön egy TE, és megleszünk így is.

Cserébe Tedd Grin jön vizitre. Ő jó lenne WR és visszahordó posztra is.