NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Antonio Cromartie egy évre a Cardsban!
Steve Keim megoldotta.
nagyjából az egyetlen hiányposzt a Safety tehát draftoljunk egyet.Fucu
Fasza kis CB páros lesz 😊
Azért nálam még az OLB, DT is magas prior.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Keim idén is alkot basszameg 😊 jöjjön clinton-dix 1/20-ra és bódog leszek


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Antonio Cromartie egy évre a Cardsban!
Steve Keim megoldotta.
nagyjából az egyetlen hiányposzt a Safety tehát draftoljunk egyet.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
A sok free agency pletyi között Mr. Twittermeister megint villantott egy gyöngyszemet 😀

DARNELL DOCKETT ‏@ddockett
I can't believe I lost my virginity when I was 13..... Big girl name shawanna wasn't taking no for an answer. She was like 5-9 215lbs..

DARNELL DOCKETT ‏@ddockett
She was 17 and I was 13 she was fucking huge... Push me in the closet and took it from me! I was pissed!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
két érdekes táblázat Floyddal és CP-vel fűszerezve 😉
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL csevegő - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
amúgy még mindig lehet jelentkezni mock draft game-re, ha valaki szeretné vinni a cardinalstDexxter Tailor
Engem már Medvepapa megkeresett ez ügyben de még nem mérlegeltem. Illetve én speciel Andree-t javasolnám a GM posztra 😀
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
amúgy még mindig lehet jelentkezni mock draft game-re, ha valaki szeretné vinni a cardinalst


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bryan McCann egy évre visszatér ezzel ki is zárnám Cromartie érkezését (plusz DRC aláírt a Giantshez, így sanszos, hogy a Jets megadja Antonionak azt a pénzt amit akar)Fucu
Elég sovány ezzel a DB sor. Bell-el mi van? Nem tartjuk meg?silent7939
hol van még az FA piac vége és a draft.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Bryan McCann egy évre visszatér ezzel ki is zárnám Cromartie érkezését (plusz DRC aláírt a Giantshez, így sanszos, hogy a Jets megadja Antonionak azt a pénzt amit akar)Fucu
nekem meg most kell megtudnom, hogy Antonio Cromartie DRC unokatestvére... mondjuk a névazonosság gyanús volt 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bryan McCann egy évre visszatér ezzel ki is zárnám Cromartie érkezését (plusz DRC aláírt a Giantshez, így sanszos, hogy a Jets megadja Antonionak azt a pénzt amit akar)Fucu
Elég sovány ezzel a DB sor. Bell-el mi van? Nem tartjuk meg?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bryan McCann egy évre visszatér ezzel ki is zárnám Cromartie érkezését (plusz DRC aláírt a Giantshez, így sanszos, hogy a Jets megadja Antonionak azt a pénzt amit akar)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Éjjel Cromartie és PP valami olyasmit beszélt twitteren, hogy "Let's make this happen", "It will bro". Már törölték, de azt sejteti megy az egyezkedés az ügynökkel.andree
ilyesmit 😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Gyerekek tudja valaki, hogy a kompenzációs pikkeket milyen szabály alapján osztják ki? És ki dönti el, hogy melyik körbe kapja az adott csapat.?Leon78
Asszem attól függ hogy erősödött vagy gyengült-e a csapat összességében az FA igazolásainak köszönhetően. Mi nem fogunk kapni 😀silent7939
Hát ennyit én is tudtam😊 Azt hittem van valami konkrétum is 😊Leon78
megnézik milyen szerződésű játékosokat szerződtettél és azt is hogy a szabadügynökeid (akik tavaly nálunk játszottak) milyen összegű szerződést kaptak és ez alapján dönti el az NFL, hogy milyen körös kompenzációs draftjogot kapsz.
Idén nem kaptunk (a tavalyi szerződtetések miatt) jövőre lehet kapunk mondjuk Roberts miatt.Fucu
Thanx 😊
Ráadásul akkor Dansby is beleszámít, ha jól gondolom.Leon78
őt kiüti Veldheer szerződése, de Robertsét meg Ginn szóval lehet jövőre sem kapunk.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Gyerekek tudja valaki, hogy a kompenzációs pikkeket milyen szabály alapján osztják ki? És ki dönti el, hogy melyik körbe kapja az adott csapat.?Leon78
Asszem attól függ hogy erősödött vagy gyengült-e a csapat összességében az FA igazolásainak köszönhetően. Mi nem fogunk kapni 😀silent7939
Hát ennyit én is tudtam😊 Azt hittem van valami konkrétum is 😊Leon78
megnézik milyen szerződésű játékosokat szerződtettél és azt is hogy a szabadügynökeid (akik tavaly nálunk játszottak) milyen összegű szerződést kaptak és ez alapján dönti el az NFL, hogy milyen körös kompenzációs draftjogot kapsz.
Idén nem kaptunk (a tavalyi szerződtetések miatt) jövőre lehet kapunk mondjuk Roberts miatt.Fucu
Thanx 😊
Ráadásul akkor Dansby is beleszámít, ha jól gondolom.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Gyerekek tudja valaki, hogy a kompenzációs pikkeket milyen szabály alapján osztják ki? És ki dönti el, hogy melyik körbe kapja az adott csapat.?Leon78
Asszem attól függ hogy erősödött vagy gyengült-e a csapat összességében az FA igazolásainak köszönhetően. Mi nem fogunk kapni 😀silent7939
Hát ennyit én is tudtam😊 Azt hittem van valami konkrétum is 😊Leon78
megnézik milyen szerződésű játékosokat szerződtettél és azt is hogy a szabadügynökeid (akik tavaly nálunk játszottak) milyen összegű szerződést kaptak és ez alapján dönti el az NFL, hogy milyen körös kompenzációs draftjogot kapsz.
Idén nem kaptunk (a tavalyi szerződtetések miatt) jövőre lehet kapunk mondjuk Roberts miatt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Gyerekek tudja valaki, hogy a kompenzációs pikkeket milyen szabály alapján osztják ki? És ki dönti el, hogy melyik körbe kapja az adott csapat.?Leon78
Asszem attól függ hogy erősödött vagy gyengült-e a csapat összességében az FA igazolásainak köszönhetően. Mi nem fogunk kapni 😀silent7939
Hát ennyit én is tudtam😊 Azt hittem van valami konkrétum is 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Gyerekek tudja valaki, hogy a kompenzációs pikkeket milyen szabály alapján osztják ki? És ki dönti el, hogy melyik körbe kapja az adott csapat.?Leon78
Asszem attól függ hogy erősödött vagy gyengült-e a csapat összességében az FA igazolásainak köszönhetően. Mi nem fogunk kapni 😀
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Gyerekek tudja valaki, hogy a kompenzációs pikkeket milyen szabály alapján osztják ki? És ki dönti el, hogy melyik körbe kapja az adott csapat.?Leon78
Egy formula alapján számolják ki, ahol a játékos új fizetése a fő faktor, de a pontos képlet nem publikus.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Gyerekek tudja valaki, hogy a kompenzációs pikkeket milyen szabály alapján osztják ki? És ki dönti el, hogy melyik körbe kapja az adott csapat.?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Éjjel Cromartie és PP valami olyasmit beszélt twitteren, hogy "Let's make this happen", "It will bro". Már törölték, de azt sejteti megy az egyezkedés az ügynökkel.andree
we going to make it happen volt Cro válasza, de valószínűleg az ügynöke töröltette vele. Jó lenne valami akciós szerződést kötni vele.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Éjjel Cromartie és PP valami olyasmit beszélt twitteren, hogy "Let's make this happen", "It will bro". Már törölték, de azt sejteti megy az egyezkedés az ügynökkel.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Igazából nem nagyon figyeltem a DT felhozatalt, de nálam okosabbak azt mondják, hogy elég gyenge a felhozatal, de talán van egy két tálentum aki megérné az 1/20-at. Van esetleg olyan tehetség aki közelíti a Sheldon Richardson szintet?
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Ha belelátják a jövő QB-jét, akkor valami 1+3. kör simán mehet érte. nekem nincs róla véleményem, de ha Keiméknek tetszik, akkor nyomják csak. Nincs gigantikus needünk, és ha 1-2 tanuló év után kezdő szintű QBlesz belőle, akkor áldásom rá. Nem szívesen nézném végig, ahogy újra nekiállunk a Skelton-Kolb-Lindley féle mókának.

Nem rajonganék ezért, de elfogadnám. Meglátjuk mi lesz. Roszab ez acaspat már nem nagyon lesz a tavalyinál, csak Dansbyt vesztettük el, szóval had szóljon.
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Nekem az fordult meg a fejemben ha Bortles kicsúszik a top10-ből lehet feltradelünk érte.emberke22
Szerinted miért mennének fel érte?catattack
Ahogy eddig olvastam, Bortles olyan típusú QB prospect akit Arians eddig leginkább szokott prefálni vagyis jó méretekkel megáldott, tipikus zsebirányító(mint pl.: BigBen, Luck, Palmer). Miért mehetnénk fel érte? Palmerrel nem valószínű, hogy összejön a SB, ezt sztem Keimék is érzik. Ha kicsúszna Bortles a top10-ből és Keimék látják benne a potenciált simán eltudom képzelni, már csak azért is mert 5-10 helyet feljönni még talán nem kerülne az életünkbe(lsd Skins trade RGIII-ért) és ezután Ariansnak lenne egy éve nevelni aztán jövőre Palmer cuttal megspólnánk 10m$ a capben. Legvégső ok, amire én gondoltam ha egy franchise valakibe belelátja a franchise QB-ját azért általában nem szaroznak beáldozni egy két draftcetlit, amit Keimékből simán kinézek.emberke22
Bőven nem ér annyit a srác. Azért Ő nem egy Luck.silent7939
Majd elválik 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nekem az fordult meg a fejemben ha Bortles kicsúszik a top10-ből lehet feltradelünk érte.emberke22
Szerinted miért mennének fel érte?catattack
Ahogy eddig olvastam, Bortles olyan típusú QB prospect akit Arians eddig leginkább szokott prefálni vagyis jó méretekkel megáldott, tipikus zsebirányító(mint pl.: BigBen, Luck, Palmer). Miért mehetnénk fel érte? Palmerrel nem valószínű, hogy összejön a SB, ezt sztem Keimék is érzik. Ha kicsúszna Bortles a top10-ből és Keimék látják benne a potenciált simán eltudom képzelni, már csak azért is mert 5-10 helyet feljönni még talán nem kerülne az életünkbe(lsd Skins trade RGIII-ért) és ezután Ariansnak lenne egy éve nevelni aztán jövőre Palmer cuttal megspólnánk 10m$ a capben. Legvégső ok, amire én gondoltam ha egy franchise valakibe belelátja a franchise QB-ját azért általában nem szaroznak beáldozni egy két draftcetlit, amit Keimékből simán kinézek.emberke22
Bőven nem ér annyit a srác. Azért Ő nem egy Luck.