NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Ariansnak van szövege, az biztos 😉

ORLANDO | They meant it in the best way possible when asked about Seattle cutting ties with defensive end/run stopper Red Bryant and defensive end/pass rusher Chris Clemons, both of whom signed with the Jaguars: Good riddance.

“Thank God,” Arizona Cardinals coach Bruce Arians said with a laugh.

Said St. Louis Rams coach Jeff Fisher: “In the division, you’re always happy to see one of your opponents lose good players.”

 members.jacksonville.com/sports/football/jaguars/2014-03-26/story/former-foes-expect-red-bryant-chris-clemons-make-difference

és a legjobb 😀
"There is no reason we can’t be the first team to play a home Super Bowl. Absolutely no reason.”

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
szerintetek is szóba jöhet egy QB draft? D. Carr?
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Cardinals-War-Room/cc290ac8-bb55-4a80-9bca-46499759f246Cardinalis
Nem! Ha így lenne akkor Stanton már nem lenne rosteren. Bár lehet hogy rosszul gondolom. 😀silent7939
Őt bármikor ráérnek kitenni. Előre fölösleges needet csinálni(és talán taktikai hiba is lenne egyértelművé tenni a QB húzást).

Összességében BPA húzás lesz a videóban pirossal jelölt posztokra, bár könnyen lehet akár DL húzás, vagy egy nagy szerelem bármilyen posztra. Washington ügye és Dansby távozás miatt nem lepődnék meg Mosley vagy Shazier berántásán sem. Utóbbit láttam pár meccsen, sztem brutál jó lesz. Alapvetően sztem nem lesz QB húzás az első két körben. A csapat PO-ért megy, vannak egyértelmű lyukak a rosteren. Ariansék a sokat emlegetett 3 éves periódusukat Palmerhez kötötték, és ő nem is okozott egyértelmű csalódást. Meglepődnék, ha future QB projectbe invesztálnának, az idei erősítés helyett.andree
Van benne ráció... mármint a Stanton dologban. De ha jön is valaki akkor 3-4. kör környékére saccolom.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
szerintetek is szóba jöhet egy QB draft? D. Carr?
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Cardinals-War-Room/cc290ac8-bb55-4a80-9bca-46499759f246Cardinalis
Nem! Ha így lenne akkor Stanton már nem lenne rosteren. Bár lehet hogy rosszul gondolom. 😀silent7939
Őt bármikor ráérnek kitenni. Előre fölösleges needet csinálni(és talán taktikai hiba is lenne egyértelművé tenni a QB húzást).

Összességében BPA húzás lesz a videóban pirossal jelölt posztokra, bár könnyen lehet akár DL húzás, vagy egy nagy szerelem bármilyen posztra. Washington ügye és Dansby távozás miatt nem lepődnék meg Mosley vagy Shazier berántásán sem. Utóbbit láttam pár meccsen, sztem brutál jó lesz. Alapvetően sztem nem lesz QB húzás az első két körben. A csapat PO-ért megy, vannak egyértelmű lyukak a rosteren. Ariansék a sokat emlegetett 3 éves periódusukat Palmerhez kötötték, és ő nem is okozott egyértelmű csalódást. Meglepődnék, ha future QB projectbe invesztálnának, az idei erősítés helyett.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
szerintetek is szóba jöhet egy QB draft? D. Carr?
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Cardinals-War-Room/cc290ac8-bb55-4a80-9bca-46499759f246Cardinalis
Nem! Ha így lenne akkor Stanton már nem lenne rosteren. Bár lehet hogy rosszul gondolom. 😀
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
szerintetek is szóba jöhet egy QB draft? D. Carr?
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Cardinals-War-Room/cc290ac8-bb55-4a80-9bca-46499759f246

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Azért Fitz még a mai napig a legjobb 😀
 www.profootballfocus.com/blog/2014/03/24/sig-stats-drop-rate-wrs/silent7939
jééé, Roberts is ott figyel (figyelt...) a top10ben...

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért Fitz még a mai napig a legjobb 😀

 www.profootballfocus.com/blog/2014/03/24/sig-stats-drop-rate-wrs/
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
már csak emlék... a zsákolás...
 scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t31.0-8/1973336_10152300267022298_708280584_o.jpg

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Infographic: 2014 Free Agency Class
Get to know some of the new faces of the Cardinals
 prod.static.cardinals.clubs.nfl.com/assets/images/2014/2014-FREE-AGENCY-INFOGRAPHIC.jpg

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Véleményem szerint jól meg kell gondolni kit húzunk, mert most talán hosszú időre tudnánk egy jó csapatot összerakni. A csapat gerince adott, ha ki tudnánk egészíteni a keretet mondjuk egy 3-4 kezdő kaliberű játékossal, akkor az nagy előrelépés lenne.A következő években pedig tudnánk szerezni, akár egy trade árán is egy jó kis QB-t .
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Lehet csak azért mondom, mert őt tavaly meccsek közben is láttam, de folytassuk az LSU sec építését, és húzzuk be Lostont. A vidik alapján Buccanon nem annyira tetszik. Pryor tényleg korrektnek tűnik(Dix még inkább, de inkább coverben), de a szívem Craig felé húz.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Megnéztem egy két kisfilmet Clinton Dix és Calvin Pryer tevékenységéről, hát mit mondjak két beton kemény S. Asszem lenne helyük a csapatban 😊Leon78
Nekem Pryor-nak jobban tetszik mozgása, sztem atletikusabb mint HaHa. Kiváncsi vagyok, hogy jön-e SSafety FA-ról, mert ha igen akkor tényleg Isten tudja, hogy kit akarnánk húzni első körben, meg az összes körben...(bár még ott van a keretben Rashad Johnson is..) Izgalmas egy BPA lesz, alig várom, hogy Keimék mit hoznak ki belőle 😊emberke22
Rashad Johnson az egyetlen használható safety jelenleg. Honey Badger-t ne számítsuk még oda, mert rohadt sok van még a gyógyulásáig. Ha nem jön safety FA-ról akkor egyértelmű a safety pick.Fucu
Én bízok Mathieu becenevében, hogy fel fog épülni remélhetőleg szeptemberre, bár nem tudom pontosan, hogy mit mondanak az orvosok a visszatérését illetőleg..
Te melyik safety prospectet preferálod Fucu? FA-ról szted még ki jöhetne szóba S poszton? Meg Tony Jeffersonról is érdekelne a véleményed.emberke22
Szeptemberre mondják a teljes felépülést Mathieunak.
FA-n nincs nagy merítési lehetőség, mondjuk nem lepődnék meg ha Bell visszatérne egy évre vagy Chris Clemons szintén egy évre.
Pryor és HaHa is jöhet akiben Bowles jobban látja a kezdőt, nekem mindegy.
Jeffersonnak jobban kell küzdenie. Tavaly kipróbálták, de úgy látszik nem nyerte meg a tetszésüket a játéka mert nem kapott sok lehetőséget.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Megnéztem egy két kisfilmet Clinton Dix és Calvin Pryer tevékenységéről, hát mit mondjak két beton kemény S. Asszem lenne helyük a csapatban 😊Leon78
Nekem Pryor-nak jobban tetszik mozgása, sztem atletikusabb mint HaHa. Kiváncsi vagyok, hogy jön-e SSafety FA-ról, mert ha igen akkor tényleg Isten tudja, hogy kit akarnánk húzni első körben, meg az összes körben...(bár még ott van a keretben Rashad Johnson is..) Izgalmas egy BPA lesz, alig várom, hogy Keimék mit hoznak ki belőle 😊emberke22
Rashad Johnson az egyetlen használható safety jelenleg. Honey Badger-t ne számítsuk még oda, mert rohadt sok van még a gyógyulásáig. Ha nem jön safety FA-ról akkor egyértelmű a safety pick.Fucu
Én bízok Mathieu becenevében, hogy fel fog épülni remélhetőleg szeptemberre, bár nem tudom pontosan, hogy mit mondanak az orvosok a visszatérését illetőleg..
Te melyik safety prospectet preferálod Fucu? FA-ról szted még ki jöhetne szóba S poszton? Meg Tony Jeffersonról is érdekelne a véleményed.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Megnéztem egy két kisfilmet Clinton Dix és Calvin Pryer tevékenységéről, hát mit mondjak két beton kemény S. Asszem lenne helyük a csapatban 😊Leon78
Nekem Pryor-nak jobban tetszik mozgása, sztem atletikusabb mint HaHa. Kiváncsi vagyok, hogy jön-e SSafety FA-ról, mert ha igen akkor tényleg Isten tudja, hogy kit akarnánk húzni első körben, meg az összes körben...(bár még ott van a keretben Rashad Johnson is..) Izgalmas egy BPA lesz, alig várom, hogy Keimék mit hoznak ki belőle 😊emberke22
Rashad Johnson az egyetlen használható safety jelenleg. Honey Badger-t ne számítsuk még oda, mert rohadt sok van még a gyógyulásáig. Ha nem jön safety FA-ról akkor egyértelmű a safety pick.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Megnéztem egy két kisfilmet Clinton Dix és Calvin Pryer tevékenységéről, hát mit mondjak két beton kemény S. Asszem lenne helyük a csapatban 😊Leon78
Nekem Pryor-nak jobban tetszik mozgása, sztem atletikusabb mint HaHa. Kiváncsi vagyok, hogy jön-e SSafety FA-ról, mert ha igen akkor tényleg Isten tudja, hogy kit akarnánk húzni első körben, meg az összes körben...(bár még ott van a keretben Rashad Johnson is..) Izgalmas egy BPA lesz, alig várom, hogy Keimék mit hoznak ki belőle 😊
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Megnéztem egy két kisfilmet Clinton Dix és Calvin Pryer tevékenységéről, hát mit mondjak két beton kemény S. Asszem lenne helyük a csapatban 😊
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
3,25 misit fog keresni Cro, plusz 500k-t kap, ha minden meccsen pályára lépDexxter Tailor
Ez így elsőre nagyon jól hangzik. Szerintetek mennyivel lesz ő nagyobb upgrade mint Powers? És szerintetek Powers marad-e a rosteren?
Egyéb Andree írta egyszer Petersonnak az éves 15m$-t, szerintetek elképzelhető hogy évi 10-11m$-ért aláír?emberke22
Sokan azt emelték ki, hogy a méretei miatt néha rá lehet állítani TE-kre. Ami nekem tetszi, hogy szépen szedegette eddig is az int-eket, így az ellenfél QB-i nagyon rossz szituban lesznek, ha a labdavadász Matyi-PP-Cro hármas ellen kell dobálni. Powersel nem nagyon lehettt otthagyni senkit, Crot sztem már rá meri majd rakni Bowles 1 az 1-ben is néhány No2 WR-re, így még több blitz séma nyílhat ki. Nagyon várom már a szezont.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
"Even Thursday Cromartie looked at ease with team president Michael Bidwill, who took part in the press conference with Keim and Arians out of town, trading smiles. Cromartie even mentioned one of Bidwill’s favorite topics, the possibility of the Cardinals playing a Super Bowl in their own stadium this season."
ha még meg is nyerjük, akkor tuti felküldök egy Cards tetkót! ez itten vót a fogadalom helye 😊
Tyrann Mathieu: NO FLY ZONE
eközben Matyi rehab part 3:
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Tenacious-Part-3---I-got-game/19639218-c8e8-42b8-aba6-b6902042a550

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
3,25 misit fog keresni Cro, plusz 500k-t kap, ha minden meccsen pályára lépDexxter Tailor
Ez így elsőre nagyon jól hangzik. Szerintetek mennyivel lesz ő nagyobb upgrade mint Powers? És szerintetek Powers marad-e a rosteren?
Egyéb Andree írta egyszer Petersonnak az éves 15m$-t, szerintetek elképzelhető hogy évi 10-11m$-ért aláír?emberke22
Powers tuti marad, nickelbe jó lesz (meg Matyi is, ha felépül). Peterson tuti nagy lóvét kap, de Keimék kitalálnak neki is valami okos szerződést remélem.
amúgy idén Roberts és Dansby többet fog keresni, mint a Cro, Veldheer, Carlson, Ted Ginn kvartett összesen 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
3,25 misit fog keresni Cro, plusz 500k-t kap, ha minden meccsen pályára lépDexxter Tailor
Ez így elsőre nagyon jól hangzik. Szerintetek mennyivel lesz ő nagyobb upgrade mint Powers? És szerintetek Powers marad-e a rosteren?
Egyéb Andree írta egyszer Petersonnak az éves 15m$-t, szerintetek elképzelhető hogy évi 10-11m$-ért aláír?
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
3,25 misit fog keresni Cro, plusz 500k-t kap, ha minden meccsen pályára lép


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mit mondjak, nem rossz igazolás. 😊 Vajon kire fognak dobálni a QB-k ellenünk? Azt hiszem csak kevésbé rossz választás lehetséges. 😊Nagyon jó ez a szalámitaktika! Amíg nincs draftolt újonc egy posztra, addig igazolunk egy klasszist egy évre, majd lesz pick jövőre amit el lehet lőni egy jó kis újoncra.
Remélem ILB poszton is bejött ez a dolog, és Dansbyt feledteti tanítványa, vagyis Minzer😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hát ez kemény. Nem tudom Keimék, hogy csinálják ezt. Nagyon rendben lesz ez a védelem.andree
Baszott jól tolják ezeket az 1 éves contractokat... le a kalappal.
több mint 10 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Hát ez kemény. Nem tudom Keimék, hogy csinálják ezt. Nagyon rendben lesz ez a védelem.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
a betyárját