Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 3 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Durva, hogy ugy is 2-2-vel allunk, hogy minden elenfelunknek adtunk eddig egy felidonyi hendikepet.
Danny
hozzuk ki 3-3-ra Hopkins nélkül, aztán hátha már az első félidőben is mutat valamit az offense 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 3 éve
Danny Arizona Cardinals 1 774
Durva, hogy ugy is 2-2-vel allunk, hogy minden elenfelunknek adtunk eddig egy felidonyi hendikepet.
több mint 3 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
Győőözelem!!! Vegul csak a jobbik kabare nyert 😁✌️🏈🤘🏈😎
több mint 3 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
JJ Wattnak pitvari fibrillációja volt a héten, a szívét újra ritmusba kellett sokkolni.
Ő mégis játszik ma.
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=511423674325930&id=100063749042575

Szerkesztette: Cardinalis
több mint 3 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
rég nyertünk már a Panthers ellen...
Löfli
Namajd most... 😉
több mint 3 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
rég nyertünk már a Panthers ellen...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 3 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner

😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 3 éve
andree Arizona Cardinals 1 800
Várható vereség volt, megúsztuk a vérengzést.
20 ponton tartani a kosokat derék dolog, már csak TD-ket kellett volna csinálni...
Eddig nekem a szezon felfedezettje Dortch, eddig minden meccsen fontos playeket csinált, mindig ott van ahol kell és biztos kézzel kapkodja a lasztit.
csongi
nem láttam a meccset, de feltünt, hogy Murray-nek alig van futott yard-ja. Teljesen ki akarják nevelni belöle a futkorászást? Nem lenne hatékonyabb az O, ha ö is megindulna néha?
Toto21
Volt is egy szitu, ahol simán volt egy 1st down-nyi helye futni, de inkább megcsinált egy reménytelen shovel passzt. Pont ez jutott az eszembe, hogy mondták neki, hogy lehetőleg ne törje össze magát. Amúgy amennyi erőforrás ment a támadósorba, egy 20 kapott pontos meccset illene hozni. Nem mi vagyunk az első csapat akit 10 pont alatt tart a Rams, de volt ebben több pont is bőven. Gyásznapot azért nem kell tartani.
több mint 3 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Várható vereség volt, megúsztuk a vérengzést.
20 ponton tartani a kosokat derék dolog, már csak TD-ket kellett volna csinálni...
Eddig nekem a szezon felfedezettje Dortch, eddig minden meccsen fontos playeket csinált, mindig ott van ahol kell és biztos kézzel kapkodja a lasztit.
csongi
nem láttam a meccset, de feltünt, hogy Murray-nek alig van futott yard-ja. Teljesen ki akarják nevelni belöle a futkorászást? Nem lenne hatékonyabb az O, ha ö is megindulna néha?
Toto21
szerintem ez most a Rams D érdeme, tolták a soft coverage-et ezerrel, hagyták a rövid passzokat, hogy ne legyen nagy játék, hosszú passz meg Kyler futás.

a D nálunk okés volt, ebben az egységben ennyi van sajnos, de hogy Kliff nem tud megújulni, nem tud kitalálni semmit, ami működne a második félidőre? takk ugyanazt erőltettük végig, oké, a meccs végére nem maradt elkapónk, meg volt vagy 6 dropunk, de akkor is. aztán az, hogy a 4. negyedben nekimegyünk -8-nál, aztán meg rúgunk, hát teljesen ki voltam 😀

megyünk Carolinába, akik bármilyen szarok, mindig szopatnak, pedig az most tényleg must win meccs lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 8 639
Várható vereség volt, megúsztuk a vérengzést.
20 ponton tartani a kosokat derék dolog, már csak TD-ket kellett volna csinálni...
Eddig nekem a szezon felfedezettje Dortch, eddig minden meccsen fontos playeket csinált, mindig ott van ahol kell és biztos kézzel kapkodja a lasztit.
csongi
nem láttam a meccset, de feltünt, hogy Murray-nek alig van futott yard-ja. Teljesen ki akarják nevelni belöle a futkorászást? Nem lenne hatékonyabb az O, ha ö is megindulna néha?
több mint 3 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Várható vereség volt, megúsztuk a vérengzést.
20 ponton tartani a kosokat derék dolog, már csak TD-ket kellett volna csinálni...
Eddig nekem a szezon felfedezettje Dortch, eddig minden meccsen fontos playeket csinált, mindig ott van ahol kell és biztos kézzel kapkodja a lasztit.
több mint 3 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
Lottunk a Ramsnek 4 gooolt!
Jaaa, ez nem az a sport...
több mint 3 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
 www.youtube.com/watch?v=3NEfB5VoLwc
LaRod, mekkora közönségkedvenc volt 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 3 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
Történelem volt, duplán 🏈
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/620420365_17988684941762410_2037398308868208621_n.jpg?stp=c269.0.810.809a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=108&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=yvexm_IEsFcQ7kNvwHMqbrW&_nc_oc=AdrPx5Bn5vr91qdkNQqZiVPolAFtjOAi-F9Vg3bWz8d4FKyXvh0dtTRSFyBcKwJgtSs&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=iMUrwOBakRDBaf6CjqCO5w&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af-LP3hLt9mDGxrdm7iF_ZOAjXmGadKnjZGMCekwiTqWVg&oe=6A3A8D6B
Arizona Cardinals on Instagram: "Sunday’s game was one for the books. 📕"
34K likes, 166 comments - azcardinals on September 20, 2022: "Sunday’s game was one for the books. 📕".
több mint 3 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
lol 😊



Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 3 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
ja hát nyilván nincs megoldva semmi, jó érzés a W, de valószínűleg Chiefses alázás lesz a Rams elleni meccs, ha nem változik valami nagyon, és miért változna, mondjuk segítene a playhívásokban ha nem végig hátrányban játszanánk. 3-3 jó lenne Hopkins nélkül, onnan azért még nincs veszve semmi.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 3 éve
Kexandro Arizona Cardinals 562 — UDFA LS
Nem akarok nagyon negatív lenni, de azért a 2. félidei játékunktól sem szabad hasra esni, akármekkora katarzist is okozott.
- A Raiders D konkrétan megállás nélkül a pályán volt, a többség láthatóan a seggén vette már a levegőt a 4. negyedben
- Volt több kétes bírói ítélet 3. és 4. downoknál, amik megmentették a döcögős előrehaladásunkat
- Murray sokszor esetleges villanásait leszámítva én nem éreztem a flow-t a támadóknál, ezt bizonyítja a 13 db (!!) 3rd down, amikből 3 db volt sikeres. Emellett volt 5 db (!!) 4. kísérletünk is egy meccsen belül
- 12 büntetés, 120 yardért...

Na mindegy, a lényeg hogy az én szememben inkább kicsit roncsderbi feeling volt a 2. félidő tele Murray improvizációval, ami hosszú távon abszolút nem mérvadó a csapat teljesítményére nézve.
A héten jön hozzánk a Rams, szerintem McVay szokás szerint kifújja Kingsbury orrát, majd Panthers, Eagles, Hawks. Egy 3-3-t tippelek, aztán remélhetőleg Hopkins egy viszonylag egészséges csapatba tér vissza, és jöhet egy pozitívabb széria (Saints, Vikings, Hawks).
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Cardinals szurkolónak lenni tiszta skizofrénia.
csongi
#cocainCardinals
több mint 3 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Cardinals szurkolónak lenni tiszta skizofrénia. Szezon első hat negyede abszolút nulla, aztán húzunk egy playoff minőségű félidőt. Nem is tudom, lehet hogy innentől nem is fogom annyira komolyan venni már a csapatot és a szezont, csak élvezem a hullámvasutat 😊

Van viszont egy felfedezett, Dortch, akiről eddig azt sem tudtam, hogy létezik 😊 Eddig viszont nagyon meggyőző, amit csinál.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Fantasztikus volt...végre Murray kicsit dolgozott a pénzéért 😊
több mint 3 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
asztakurva ez a meccs 😀😀😀DDDDDDDDD nem bírom idegekkel 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 3 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
Gyöööztünk!!! Micsoda izgalmak! Micsoda forditas!
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Kurva hosszú és gyötrelmes lesz ez a szezon... Mit várok az első meccs után? Csoportharmadik hely egy max. 9-8-cal, fényévekre a playofftól. Kliffnek pedig remélem az utolsó szezonja lesz. De talán Keimnek is lefőtt a kv, igaz, ezt mondjuk már évek óta.
csongi
9–8 sima PO az NFC-ben
Wyatt
A simát túlzásnak érzem, de lehet annyi körbeverés h elég legyen a 9-8 sztem is.
empty taxi
Igazából én az idény előtt azt nézegettem, hogy nagyon nehéz hat potens csapatot is összeszedni, a hetedik helyre elég lehet egy pluszos mérleg egy gyengébb sorsolásról. De meglátjuk, hogy rám cáfol-e az NFC mezőnye
Wyatt
Na, a mi sorsolásunk az pont nem gyenge 😀 Mikor megtudtuk, hogy mely csapatok lesznek az ellenfeleink, határozottan nem voltam boldog. Nem is vártam szezon előtt semmi extrát a csapattól (extra értsd: PO ).
Ha valahogy sikerülne, az csak a pozitív csalódás, de ettől szerintem mi akkor is baromira messze leszünk, hogy az NFC most lényegesen gyengébb, mint az elmúlt években.
Ha tippelnem kellene a PO résztvevőiről:
Bucs, Packers, Eagles, Rams (csoportgyőztesek), Vikings, Saints, és írnám a 7-et, de tényleg nehéz megmondani, hogy ki lehetne az 😀 Mondtam volna a Cowboyst, de ugye ott a qb sérülés (ami lehet nem is lesz akkora tragédia, sose néztem sokba Dak-ot). Idén még most a Lions-t se írnám le, elég biztató volt a támadójátékuk, más kérdés, hogy az se lett elég.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kurva hosszú és gyötrelmes lesz ez a szezon... Mit várok az első meccs után? Csoportharmadik hely egy max. 9-8-cal, fényévekre a playofftól. Kliffnek pedig remélem az utolsó szezonja lesz. De talán Keimnek is lefőtt a kv, igaz, ezt mondjuk már évek óta.
csongi
9–8 sima PO az NFC-ben
Wyatt
A simát túlzásnak érzem, de lehet annyi körbeverés h elég legyen a 9-8 sztem is.
empty taxi
Igazából én az idény előtt azt nézegettem, hogy nagyon nehéz hat potens csapatot is összeszedni, a hetedik helyre elég lehet egy pluszos mérleg egy gyengébb sorsolásról. De meglátjuk, hogy rám cáfol-e az NFC mezőnye

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Kurva hosszú és gyötrelmes lesz ez a szezon... Mit várok az első meccs után? Csoportharmadik hely egy max. 9-8-cal, fényévekre a playofftól. Kliffnek pedig remélem az utolsó szezonja lesz. De talán Keimnek is lefőtt a kv, igaz, ezt mondjuk már évek óta.
csongi
9–8 sima PO az NFC-ben
Wyatt
A simát túlzásnak érzem, de lehet annyi körbeverés h elég legyen a 9-8 sztem is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...