NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Naaaa, Blank bácsi, lécci lécci lécci....
peach
Még a GB-t sztem megnézzük a nagymesterrel.... 😀
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 858 — StuG Life
szorítok srácok!

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Naaaa, Blank bácsi, lécci lécci lécci....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha ezt a faszkalapot nem basszátok ki holnap, felgyújtom az egész stadiont bazdmeg

több mint 3 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Gurley előléphetne ma....


több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 876 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
JJ out.
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 309 — Omar's Coming Yo!
Julio OUT. Finom lesz😃

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Még egész pozitív voltál. nekem már félidőben gyomorgörcsöm volt, hogy gyanús nekem ez a 19 pontos előny... 😀
Kenji
Oooh nehogy azt hidd, amikor rámentünk a kétpontosra 19 pont előnyben, épp mondtam is haveromnak, hogy na, Quinn tud valamit. Tudja, hogy ezt az előnyt leadjuk.
nnntm
Azt azóta se sikerült kimatekoznom (ezt se) , hogy miért kellett 2 pontra menni. Illetve értem, hogy kibasztuk a lőcsöt, hogy 3 td-t rakjunk közé de a fagyi jó szokásához híven visszanyalt. Dehát 1 pontos zakó után kinek jutna eszébe ilyet számonkérni mastermindeon...
peach
Szvsz teljesen ok rámenni a 2 pontosra abban az esetben hiszen a hátrány nagysága miatt lehetett sejteni hogy túl sok fg-t már nem fog rúgni a Dallas ha fel akar zárkózni és így elvileg el lehetett volna kerülni hogy 3 td már a fordítást jelentse és nem az egyenlítést. És ha nem sikerül akkor is ugyanúgy 3 pos game a 19 pont is mint a 20, tehát a kockáztatás itt teljesen ésszerű volt.
davemayer
Vagy, ha már abból indulok ki, hogy 3 birtoklás van közte akkor megyek a 20 pont előnyre mert ha ütnek két td-t két sikeres 2 pontossal akkor 19 pontnál már elég csak fg-t rúgni az egyenlítésért míg 20 pontnál kell nekik mindenképpen a 3 td ha előzni akarnak...
peach
A te általad felvázolt eseménysornak van nagyobb valószínűsége szerinted vagy az enyémnek?
2 td + 2 sikeres 2 pontos + fg vagy
3 td?
Nem hiszem hogy bármilyen nfl HCnak eszébe jutna az -20nál hogy (ha van idő 3 drivera) ha bevitt egy tdt hogy rámenjen a 2 pontosra, ezzel kockáztatva azt h elveszítse a 3 td jelentette 21 pontot. Egyszerűen nem reális, hiszen mindkét megoldáshoz 3 drive kell de ha van idő akkor nem mennek rá a 2 pontosra.
davemayer
Sztem a legtöbb nfl hc +19nél nem matekol azon, hogy mi van ha utolérik, inkább minden pontot a táblára rak amit lehet... na quinn pont nem ilyen, ezért is tartunk ott ahol



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 327 — "Grammar maci"
Még egész pozitív voltál. nekem már félidőben gyomorgörcsöm volt, hogy gyanús nekem ez a 19 pontos előny... 😀
Kenji
Oooh nehogy azt hidd, amikor rámentünk a kétpontosra 19 pont előnyben, épp mondtam is haveromnak, hogy na, Quinn tud valamit. Tudja, hogy ezt az előnyt leadjuk.
nnntm
Azt azóta se sikerült kimatekoznom (ezt se) , hogy miért kellett 2 pontra menni. Illetve értem, hogy kibasztuk a lőcsöt, hogy 3 td-t rakjunk közé de a fagyi jó szokásához híven visszanyalt. Dehát 1 pontos zakó után kinek jutna eszébe ilyet számonkérni mastermindeon...
peach
Szvsz teljesen ok rámenni a 2 pontosra abban az esetben hiszen a hátrány nagysága miatt lehetett sejteni hogy túl sok fg-t már nem fog rúgni a Dallas ha fel akar zárkózni és így elvileg el lehetett volna kerülni hogy 3 td már a fordítást jelentse és nem az egyenlítést. És ha nem sikerül akkor is ugyanúgy 3 pos game a 19 pont is mint a 20, tehát a kockáztatás itt teljesen ésszerű volt.
davemayer
Vagy, ha már abból indulok ki, hogy 3 birtoklás van közte akkor megyek a 20 pont előnyre mert ha ütnek két td-t két sikeres 2 pontossal akkor 19 pontnál már elég csak fg-t rúgni az egyenlítésért míg 20 pontnál kell nekik mindenképpen a 3 td ha előzni akarnak...
peach
A te általad felvázolt eseménysornak van nagyobb valószínűsége szerinted vagy az enyémnek?
2 td + 2 sikeres 2 pontos + fg vagy
3 td?
Nem hiszem hogy bármilyen nfl HCnak eszébe jutna az -20nál hogy (ha van idő 3 drivera) ha bevitt egy tdt hogy rámenjen a 2 pontosra, ezzel kockáztatva azt h elveszítse a 3 td jelentette 21 pontot. Egyszerűen nem reális, hiszen mindkét megoldáshoz 3 drive kell de ha van idő akkor nem mennek rá a 2 pontosra.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Még egész pozitív voltál. nekem már félidőben gyomorgörcsöm volt, hogy gyanús nekem ez a 19 pontos előny... 😀
Kenji
Oooh nehogy azt hidd, amikor rámentünk a kétpontosra 19 pont előnyben, épp mondtam is haveromnak, hogy na, Quinn tud valamit. Tudja, hogy ezt az előnyt leadjuk.
nnntm
Azt azóta se sikerült kimatekoznom (ezt se) , hogy miért kellett 2 pontra menni. Illetve értem, hogy kibasztuk a lőcsöt, hogy 3 td-t rakjunk közé de a fagyi jó szokásához híven visszanyalt. Dehát 1 pontos zakó után kinek jutna eszébe ilyet számonkérni mastermindeon...
peach
Szvsz teljesen ok rámenni a 2 pontosra abban az esetben hiszen a hátrány nagysága miatt lehetett sejteni hogy túl sok fg-t már nem fog rúgni a Dallas ha fel akar zárkózni és így elvileg el lehetett volna kerülni hogy 3 td már a fordítást jelentse és nem az egyenlítést. És ha nem sikerül akkor is ugyanúgy 3 pos game a 19 pont is mint a 20, tehát a kockáztatás itt teljesen ésszerű volt.
davemayer
Vagy, ha már abból indulok ki, hogy 3 birtoklás van közte akkor megyek a 20 pont előnyre mert ha ütnek két td-t két sikeres 2 pontossal akkor 19 pontnál már elég csak fg-t rúgni az egyenlítésért míg 20 pontnál kell nekik mindenképpen a 3 td ha előzni akarnak...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
 twitter.com/AdamSchefter/status/1310198201270509568

ennyike, nem ússzuk meg a mait....
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 327 — "Grammar maci"
Még egész pozitív voltál. nekem már félidőben gyomorgörcsöm volt, hogy gyanús nekem ez a 19 pontos előny... 😀
Kenji
Oooh nehogy azt hidd, amikor rámentünk a kétpontosra 19 pont előnyben, épp mondtam is haveromnak, hogy na, Quinn tud valamit. Tudja, hogy ezt az előnyt leadjuk.
nnntm
Azt azóta se sikerült kimatekoznom (ezt se) , hogy miért kellett 2 pontra menni. Illetve értem, hogy kibasztuk a lőcsöt, hogy 3 td-t rakjunk közé de a fagyi jó szokásához híven visszanyalt. Dehát 1 pontos zakó után kinek jutna eszébe ilyet számonkérni mastermindeon...
peach
Szvsz teljesen ok rámenni a 2 pontosra abban az esetben hiszen a hátrány nagysága miatt lehetett sejteni hogy túl sok fg-t már nem fog rúgni a Dallas ha fel akar zárkózni és így elvileg el lehetett volna kerülni hogy 3 td már a fordítást jelentse és nem az egyenlítést. És ha nem sikerül akkor is ugyanúgy 3 pos game a 19 pont is mint a 20, tehát a kockáztatás itt teljesen ésszerű volt.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
A.J. Terrell covid + ... vasárnap Trubinsky 400 yardos meccse alakul...
Keano
Élete meccse lesz a retardáltak ellen.

Nekünk lesz 40 pontunk, nem adunk el labdát, szerzünk 4-et mind fumble, félidőben 28-al megyünk, majd szoros küzdelemben 3 onsidekickkel, de alulmaradunk.

Na ebből maradok ki....
zekeffron
Azt remélem hogy 40 pontotok nem lesz. Ez a Bears D nem engedett 40 pontot több mint 2 éve. Igaz most nincsenek csúcsformában, de 40- et csak nem kapnak. Tudom hogy viccnek írtad, de valami okos szaki 41-17 és Falcons sikert tippelt a twitteren 😊
Tomcsik
Adhatna kicsit az anyagból, mert úgy néz ki elég nagyot üt...
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
A.J. Terrell covid + ... vasárnap Trubinsky 400 yardos meccse alakul...
Keano
Élete meccse lesz a retardáltak ellen.

Nekünk lesz 40 pontunk, nem adunk el labdát, szerzünk 4-et mind fumble, félidőben 28-al megyünk, majd szoros küzdelemben 3 onsidekickkel, de alulmaradunk.

Na ebből maradok ki....
zekeffron
Azt remélem hogy 40 pontotok nem lesz. Ez a Bears D nem engedett 40 pontot több mint 2 éve. Igaz most nincsenek csúcsformában, de 40- et csak nem kapnak. Tudom hogy viccnek írtad, de valami okos szaki 41-17 és Falcons sikert tippelt a twitteren 😊

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
A.J. Terrell covid + ... vasárnap Trubinsky 400 yardos meccse alakul...
Keano
Élete meccse lesz a retardáltak ellen.

Nekünk lesz 40 pontunk, nem adunk el labdát, szerzünk 4-et mind fumble, félidőben 28-al megyünk, majd szoros küzdelemben 3 onsidekickkel, de alulmaradunk.

Na ebből maradok ki....
több mint 3 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
A.J. Terrell covid + ... vasárnap Trubinsky 400 yardos meccse alakul...


több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 309 — Omar's Coming Yo!


A múlt heti borzalom margójára.

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Álmodtam az éjjel. Nem emlékszem miről szólt, csak arra, hogy peter konz!!! volt a főszereplője... Ez most vajon jót vagy rosszat jelent vasárnapra? 🤔



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
No Blank először kritizált (mégha nem is durván) nyilvánosan:
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0321%2Fr65564_1296x729_16-9.jpg
Falcons owner weighs in on onside kick blunder
Falcons owner Arthur Blank offered his reaction to the onside kick blunder that led to the Falcons' stunning 40-39 loss to the Cowboys. "In my view, they didn't clearly understand what the rules were and exactly what they had to do," Blank said.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 755 — Keep pounding
FYI jelenleg tietek az 1/1.

iktriad
Oszt HC-t lehet húzni?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
FYI jelenleg tietek az 1/1.

iktriad
Sose ertettem mire jók ezek a statok a 2. forduló után....
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Még egész pozitív voltál. nekem már félidőben gyomorgörcsöm volt, hogy gyanús nekem ez a 19 pontos előny... 😀
Kenji
Oooh nehogy azt hidd, amikor rámentünk a kétpontosra 19 pont előnyben, épp mondtam is haveromnak, hogy na, Quinn tud valamit. Tudja, hogy ezt az előnyt leadjuk.
nnntm
Azt azóta se sikerült kimatekoznom (ezt se) , hogy miért kellett 2 pontra menni. Illetve értem, hogy kibasztuk a lőcsöt, hogy 3 td-t rakjunk közé de a fagyi jó szokásához híven visszanyalt. Dehát 1 pontos zakó után kinek jutna eszébe ilyet számonkérni mastermindeon...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Még egész pozitív voltál. nekem már félidőben gyomorgörcsöm volt, hogy gyanús nekem ez a 19 pontos előny... 😀
Kenji
Oooh nehogy azt hidd, amikor rámentünk a kétpontosra 19 pont előnyben, épp mondtam is haveromnak, hogy na, Quinn tud valamit. Tudja, hogy ezt az előnyt leadjuk.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Szerintem itt egy megoldás van, ha Julio Jones fogja magát, felballag Blankhez és azt mondja vagy ő vagy Quinn.
Fast Willie
Juliot szerettel fogadjuk a Patsbe, adunk érte 2 3. Kört meg vmi aprót😂😂
ParadSEC
Jó poén volt dugipofa!
| Nem. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 003 — Patriots fan
Szerintem itt egy megoldás van, ha Julio Jones fogja magát, felballag Blankhez és azt mondja vagy ő vagy Quinn.
Fast Willie
Juliot szerettel fogadjuk a Patsbe, adunk érte 2 3. Kört meg vmi aprót😂😂

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich