Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 3 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Még egész pozitív voltál. nekem már félidőben gyomorgörcsöm volt, hogy gyanús nekem ez a 19 pontos előny... 😀
Kenji
Oooh nehogy azt hidd, amikor rámentünk a kétpontosra 19 pont előnyben, épp mondtam is haveromnak, hogy na, Quinn tud valamit. Tudja, hogy ezt az előnyt leadjuk.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 700 — Scream and scout
Szerintem itt egy megoldás van, ha Julio Jones fogja magát, felballag Blankhez és azt mondja vagy ő vagy Quinn.
Fast Willie
Juliot szerettel fogadjuk a Patsbe, adunk érte 2 3. Kört meg vmi aprót😂😂
ParadSEC
Jó poén volt dugipofa!
| Nem. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 003 — Patriots fan
Szerintem itt egy megoldás van, ha Julio Jones fogja magát, felballag Blankhez és azt mondja vagy ő vagy Quinn.
Fast Willie
Juliot szerettel fogadjuk a Patsbe, adunk érte 2 3. Kört meg vmi aprót😂😂

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
FYI jelenleg tietek az 1/1.

iktriad
Egy 723 yardot passzoló irányítóval,egy 239 yardot elkapó Calvin Ridlyvel,181 yardot elkapó Julio Jonesszal, és egy amúgy kutyaszar, de véleményem szerint néhol saját tudása felett teljesítő védelemmel.

Kibaszott siralmas ez az egész ami itt folyik lassan 2 éve.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FYI jelenleg tietek az 1/1.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Szerintem itt egy megoldás van, ha Julio Jones fogja magát, felballag Blankhez és azt mondja vagy ő vagy Quinn.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Fogadjátok alázatos együttérzésem. Fájt néznem amit a Cowboys művelt, a jó dolgok nem tudták ellensúlyozni, de ahogy véget ért arra nincsenek nagyon szavak (a káromkodáson túl persze).

 www.thefalcoholic.com/2020/9/20/21448096/nuke-the-2020-falcons-from-orbit-its-the-only-way-to-be-sure

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Eléggé felvértezett, harcedzett veteránnak tartom magam, ki sok mindent látott már az elmúlt 16 év alatt, de ettől a tegnapitól még most is görcsberándul a gyomrom és ökölbe szorul a kezem ha eszembe jut....évek óta nem akasztott ki ez a banda ennyire.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Előjáróban: már én sem tudok nevetni rajtatok. Ami nagy szó.




empty taxi
Ez rohadtul csalóka, már a TO része. Ha Koetteren és nem a Dallas DB-ken múlik, Matt simán dobott volna 3 INT-t a meccsen. Valaki majd elmagyarázhatná, hogy 20 pontos előnynél miért kell hail mary-kat dobálni. Szinte kizárt, hogy JJ ne tudna 10-12 yardos passzokat elkapni. (Mondjuk a választ sejtem: DQ és a meccs közbeni coaching az 0, de ez nem újdonság)

Mivel itt is emberek játszanak, köztük olyanok, mint Deion Jones, JJ vagy Matt Ryan, akiket riválisként is lehet tisztelni, ezért igenis nincs már kedvem viccelni sem. Blank is könyv írás helyett (a Kindle szerintem idegesíteni akar vele, folyamat kapom a reklámot) ide kéne, hogy figyeljen egy kicsit. Lehet mondogatni, hogy hosszú még a szezon, bármi lehet stb. De ha egy olyan fogatlan oroszlánt, mint a Dallas, 20 pont előnyből nem sikerül megverni, akkor kit fog sikerülni (a Panthers-en kívül)?

több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234






empty taxi
Szerintem ez már túl megy egyébként a vicces témán. Ez inkább már dühítő és sajnálatos. Lehet igazolni kéne a csapathoz egy rendes sport pszichológust, aki rendet tesz a fejekben. Julio-t meg nem kéne játszatni, ha nem egészséges. Szerintem a csapat maga jó, csak hiányzik a nyerni fogunk mentalitás.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 700 — Scream and scout






Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha most ki rúgnák DQ-t ki lehetne a helyére rakni ?
Midnight
Mike Smith elérhető. 😊

Egyébként Koetter lenne az interim HC.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 700 — Scream and scout
Ha most ki rúgnák DQ-t ki lehetne a helyére rakni ?
Midnight
Gyanítom Morris vagy Koetter lenne az interim HC.




Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 193
Ha most ki rúgnák DQ-t ki lehetne a helyére rakni ?
több mint 3 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Akár sportembereknek is hogy lehet ezek után bemenni az öltözőbe, utána elmenni haza, majd azzal a gondolattal álomra hajtani a fejet, hogy márpedig innen is visszavágunk? Elhiszik?

Az a Super Bowl hosszútávú pofon volt, amiből soha nem lehet kijönni, de most jött egy olyan rövid távú pofon is emellé, amivel én kívülről nem is tudom, mit lehetne kezdeni. 1-1 és egy jó kis momentum helyett 0-2, és egy olyan szédülés a böhöm gyomros után, amit még lehet, hogy sokáig fogunk látni.

Két perccel a vége előtt ízlelgettem a 2-2-es, óriási mákkal 3-1-es szezonkezdést, amivel ráfordulunk a viszonylag egyszerűbb sorsolásra, de így félek tőle, hogy inkább a 0-4-es ráfordulást kell ízlelgetni, ami éppen csak arra lesz elég megint, hogy ne legyen playoff, de ne is jöjjön minőségi pótlás a draftról.
nnntm
Még egész pozitív voltál. nekem már félidőben gyomorgörcsöm volt, hogy gyanús nekem ez a 19 pontos előny... 😀
több mint 3 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Akár sportembereknek is hogy lehet ezek után bemenni az öltözőbe, utána elmenni haza, majd azzal a gondolattal álomra hajtani a fejet, hogy márpedig innen is visszavágunk? Elhiszik?

Az a Super Bowl hosszútávú pofon volt, amiből soha nem lehet kijönni, de most jött egy olyan rövid távú pofon is emellé, amivel én kívülről nem is tudom, mit lehetne kezdeni. 1-1 és egy jó kis momentum helyett 0-2, és egy olyan szédülés a böhöm gyomros után, amit még lehet, hogy sokáig fogunk látni.

Két perccel a vége előtt ízlelgettem a 2-2-es, óriási mákkal 3-1-es szezonkezdést, amivel ráfordulunk a viszonylag egyszerűbb sorsolásra, de így félek tőle, hogy inkább a 0-4-es ráfordulást kell ízlelgetni, ami éppen csak arra lesz elég megint, hogy ne legyen playoff, de ne is jöjjön minőségi pótlás a draftról.
több mint 3 éve
Kenji Atlanta Falcons 640


empty taxi
Már nem az első.
Amadeus
És talán ami nagyobb baj, hogy nem is az utolsó. 😕
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980


empty taxi
Már nem az első.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 700 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Az egesz kultúra vesztes, ezen a csapaton röhög -megint- az egesz vilag....parades!
zekeffron
Herbert dobásai is nagyon viccesek!
Meg persze a Jets is.
steelwolf
Nem vitatom,de azért a Failcons az csak a Failcons....
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 700 — Scream and scout
Komment nélkül.



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Az egesz kultúra vesztes, ezen a csapaton röhög -megint- az egesz vilag....parades!
zekeffron
Herbert dobásai is nagyon viccesek!
Meg persze a Jets is.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Quinn tényleg ekkora balfasz vagy csak színészkedik?
ThundersNFL
...nem, annál nagyobb, sokkal sokkal nagyobb,de aki hagyja szenvedni a csapatot, meg úgy mindenkit az az alkalmatlanság igazi dobogósa. Itt az elsô 2 hely már elkelt Woody ès Ford Firestone közt, de a dobogóra oda lehet érni nagy csatában Haslammal.
több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Az egesz kultúra vesztes, ezen a csapaton röhög -megint- az egesz vilag....parades!
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Quinn tényleg ekkora balfasz vagy csak színészkedik?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018