NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Az a gatya
Wyatt
Ne Terrell-d el a beszélgetést 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a gatya

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/118030591_2656292387963533_9015267918519250455_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=XTYhX-v1MMEAb7BVN8z&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBX-n55i8H0VnOaGfLqmb7iFCSyFHrhmbosOq_i7xLZCA&oe=662D42A0
AJ Terrell Interception | The first of many AJ Terrell interceptions in the 🅰️! | By Atlanta FalconsFacebook
The first of many AJ Terrell interceptions in the 🅰️!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 014 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A TE Luke Stocker járt nálatok viziten.

iktriad
Mi b@sztuk ki a holtszezon elején.
empty taxi
Vissza is jött azzal a lendülettel.


Meg is van ezzel a theme songja, ha marad a rosteren. 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
A TE Luke Stocker járt nálatok viziten.

iktriad
Mi b@sztuk ki a holtszezon elején.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 014 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A TE Luke Stocker járt nálatok viziten.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 014 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Falcons offseason értékelő Höritől.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Titans’ LB Vic Beasley did not pass his physical and was placed on the team’s Non-Football Injury list.

HAHAHAHA ez az ember munkamorál szempontból még mindig nulla. pedig azt hittem a környezetváltozás jót fog tenni neki.
shawnka
A végén kiderül, hogy a Leonard Williams, Vic Beasley, Dante Fowler 3-asból tényleg a legjobb védőt a Jags vitte a 2015-ös drafton. Kis szépséghiba, hogy most már itt játszik...
iktriad
First Down fórumon csináltam májusban egy sorozatot arról h milyen lenne egy 53-as roster ha csak egy draft classból lehet összeválogatni a keretet.
Így nézne ki a 2015-ös:
QB: Marcus Mariota (1/2), Jameis Winston (1/1)
RB: Todd Gurley II (1/10), David Johnson (3/86), Melvin Gordon III (1/15), Tevin Coleman (3/73)
WR: Amari Cooper (1/4), Tyler Lockett (3/69), Stefon Diggs (5/146), Jamison Crowder (4/105), DeVante Parker (1/14), Tyrell Williams (UDFA)
TE: Darren Waller (6/204), Nick Boyle (5/171), C.J. Uzomah (5/157)
OT: Donovan Smith (2/34), La'el Collins (UDFA), D.J. Humphries (1/24), Trent Brown (7/244)
OG: Ali Marpet (2/61), Shaq Mason (4/131), Laken Tomlinson (1/28), Brandon Scherff (1/5)
C: Mitch Morse (2/49), David Andrews (UDFA)

NT: Eddie Goldman (2/39), Danny Shelton (1/12)
DE: Grady Jarrett (5/137), Leonard Williams (1/6), Malcom Brown (1/32), Tyeler Davison (5/154)
OLB: Frank Clark (2/63), Danielle Hunter (3/88), Preston Smith (2/38), Vic Beasley Jr. (1/8), Za'Darius Smith (4/122), Bud Dupree (1/22)
ILB: Eric Kendricks (2/45), Shaq Thompson (1/25), Benardrick McKinney (2/43), Kwon Alexander (4/124)
S: Adrian Amos (5/142), Anthony Harris (UDFA), Landon Collins (2/33), Eric Rowe (2/47), Quandre Diggs (6/200)
CB: Marcus Peters (1/18), Byron Jones (1/27), Ronald Darby (2/50), Steven Nelson (3/98)

K: Josh Lambo (UDFA)
P: Bradley Pinion (5/165)
LS: Joe Cardona (5/166)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Titans’ LB Vic Beasley did not pass his physical and was placed on the team’s Non-Football Injury list.

HAHAHAHA ez az ember munkamorál szempontból még mindig nulla. pedig azt hittem a környezetváltozás jót fog tenni neki.
shawnka
A végén kiderül, hogy a Leonard Williams, Vic Beasley, Dante Fowler 3-asból tényleg a legjobb védőt a Jags vitte a 2015-ös drafton. Kis szépséghiba, hogy most már itt játszik...
iktriad
Inkább a legkevésbé rosszat😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 014 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Titans’ LB Vic Beasley did not pass his physical and was placed on the team’s Non-Football Injury list.

HAHAHAHA ez az ember munkamorál szempontból még mindig nulla. pedig azt hittem a környezetváltozás jót fog tenni neki.
shawnka
A végén kiderül, hogy a Leonard Williams, Vic Beasley, Dante Fowler 3-asból tényleg a legjobb védőt a Jags vitte a 2015-ös drafton. Kis szépséghiba, hogy most már itt játszik...
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
Titans’ LB Vic Beasley did not pass his physical and was placed on the team’s Non-Football Injury list.

HAHAHAHA ez az ember munkamorál szempontból még mindig nulla. pedig azt hittem a környezetváltozás jót fog tenni neki.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
A FS J.J. Wilcox visszajön egy évre.


Amúgy a Falcons az egyike annak a 3 csapatnak, ahonnan senki sem üli ki a szezont. A másik kettő közül meg az egyik csapat a Chargers, szóval, ha Empty szurkol egy NFL csapatnak, az jó ómen ez ügyben . 😊
iktriad
Kár, hogy semmi másban nem az 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 014 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A FS J.J. Wilcox visszajön egy évre.


Amúgy a Falcons az egyike annak a 3 csapatnak, ahonnan senki sem üli ki a szezont. A másik kettő közül meg az egyik csapat a Chargers, szóval, ha Empty szurkol egy NFL csapatnak, az jó ómen ez ügyben . 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 014 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bengals egykori 1. körös CB-je, Darqueze Dennard érkezett (remélhetőleg).
 twitter.com/TomPelissero/status/1288942350694219782
Március közepén még úgy volt, hogy a Jagshez ír alá, nem is kevésért, aztán valamiért nem jött össze a bolt és azóta FA volt...Nickel CB-ben nem rossz.
több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Lehet kell masik futo? Gurley-nek nem tetszik a liga terve az ujrainditasra. Ha kell kesz kiulni nagyon sok idot. Egy eves prove it deal-nel rz eleg nagy marhasag mondjuk
Toto21
.........gyíkemberek, chemtrail.....Gurley-lázadás......
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 233
Lehet kell masik futo? Gurley-nek nem tetszik a liga terve az ujrainditasra. Ha kell kesz kiulni nagyon sok idot. Egy eves prove it deal-nel rz eleg nagy marhasag mondjuk
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 665 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nyugi, ha rajtam múlik csak Falcons meccsek lesznek az új csatornán 🤜🤛
shawnka
Melyik bolond kérte, hogy ne legyen dislike gomb a fórumon? 😊
Matthew99
Akkor lesz biztos 2 Saints meccs is

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyugi, ha rajtam múlik csak Falcons meccsek lesznek az új csatornán 🤜🤛
shawnka
Melyik bolond kérte, hogy ne legyen dislike gomb a fórumon? 😊
Matthew99
Most miért, ha akrnak látni egy nyeretlen szezont végig, egészségükre 😛 😉
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Nyugi, ha rajtam múlik csak Falcons meccsek lesznek az új csatornán 🤜🤛
shawnka
Melyik bolond kérte, hogy ne legyen dislike gomb a fórumon? 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
Nyugi, ha rajtam múlik csak Falcons meccsek lesznek az új csatornán 🤜🤛
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Korrekt DC-elemzés:  www.cbssports.com/nfl/news/falcons-depth-chart-2020-projected-week-1-starters-heading-into-training-camp/
empty taxi
Blakeben jobban bízok mint abban, hogy treadwell csinál bármi értelmeset. Ő olyan leonard hankerson projekt 2.0-nak tűnik. A többi stimmel.
peach
Van benne igazság, de Treadwell karrierje legjobb QB-jával játszhat együtt, így én nem érzem teljesen reménytelennek a dolgot.
empty taxi
Sztem cousins nem rossz qb, szóval nemhiszem, hogy csak ez lenne a gond. Ok, rendszerint 2 mp alaatt dobnia kellett ennyi idő meg lófaszra sem volt elég a derék treadwellnek, de hiába jobb qb ryan, ha idén is szar lesz a fal akkor ugyanúgy gyorsan kéne elszakaadnia vagy kurva pontos routeot futnia, az meg nem megy neki.
peach
Ha Jeff Kerr gondolatmenetéből indulok ki, a fal már attól jobb lesz h egészséges lesz Lindstrom (távozz tőlem látens jinxtriad!).
Hogy Hennessey-ből már most kezdő LG lesz, az nekem kissé erős, de legyen így, az azt jelenti h mind2 OG poszton erősebb lesz a kezdő a tavalyinál, aminek hála még akár elővehetnénk az úgynevezett futójátékot. | Kottás kolléga persze ezt ignorálni fogja |
Persze nekem továbbra is McGeci a legnagyobb neuralgikus ponty.
empty taxi
Amíg morgan az ol edző sajnos tökm1 ki játszik kis túlzással



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Korrekt DC-elemzés:  www.cbssports.com/nfl/news/falcons-depth-chart-2020-projected-week-1-starters-heading-into-training-camp/
empty taxi
Blakeben jobban bízok mint abban, hogy treadwell csinál bármi értelmeset. Ő olyan leonard hankerson projekt 2.0-nak tűnik. A többi stimmel.
peach
Van benne igazság, de Treadwell karrierje legjobb QB-jával játszhat együtt, így én nem érzem teljesen reménytelennek a dolgot.
empty taxi
Sztem cousins nem rossz qb, szóval nemhiszem, hogy csak ez lenne a gond. Ok, rendszerint 2 mp alaatt dobnia kellett ennyi idő meg lófaszra sem volt elég a derék treadwellnek, de hiába jobb qb ryan, ha idén is szar lesz a fal akkor ugyanúgy gyorsan kéne elszakaadnia vagy kurva pontos routeot futnia, az meg nem megy neki.
peach
Ha Jeff Kerr gondolatmenetéből indulok ki, a fal már attól jobb lesz h egészséges lesz Lindstrom (távozz tőlem látens jinxtriad!).
Hogy Hennessey-ből már most kezdő LG lesz, az nekem kissé erős, de legyen így, az azt jelenti h mind2 OG poszton erősebb lesz a kezdő a tavalyinál, aminek hála még akár elővehetnénk az úgynevezett futójátékot. | Kottás kolléga persze ezt ignorálni fogja |
Persze nekem továbbra is McGeci a legnagyobb neuralgikus ponty.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Korrekt DC-elemzés:  www.cbssports.com/nfl/news/falcons-depth-chart-2020-projected-week-1-starters-heading-into-training-camp/
empty taxi
Blakeben jobban bízok mint abban, hogy treadwell csinál bármi értelmeset. Ő olyan leonard hankerson projekt 2.0-nak tűnik. A többi stimmel.
peach
Van benne igazság, de Treadwell karrierje legjobb QB-jával játszhat együtt, így én nem érzem teljesen reménytelennek a dolgot.
empty taxi
Sztem cousins nem rossz qb, szóval nemhiszem, hogy csak ez lenne a gond. Ok, rendszerint 2 mp alaatt dobnia kellett ennyi idő meg lófaszra sem volt elég a derék treadwellnek, de hiába jobb qb ryan, ha idén is szar lesz a fal akkor ugyanúgy gyorsan kéne elszakaadnia vagy kurva pontos routeot futnia, az meg nem megy neki.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...