Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
A facebook csoportot innen csináljaa vallaki?
peach
Szerintem nem, vagyis gondolom bevallaná 😀
zekeffron
van fb csoport?
shawnka
 www.facebook.com/Atlanta-Falcons-Hungary-805904519482470/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
A facebook csoportot innen csináljaa vallaki?
peach
Szerintem nem, vagyis gondolom bevallaná 😀
zekeffron
van fb csoport?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Korrekt DC-elemzés:  www.cbssports.com/nfl/news/falcons-depth-chart-2020-projected-week-1-starters-heading-into-training-camp/
empty taxi
Blakeben jobban bízok mint abban, hogy treadwell csinál bármi értelmeset. Ő olyan leonard hankerson projekt 2.0-nak tűnik. A többi stimmel.
peach
Van benne igazság, de Treadwell karrierje legjobb QB-jával játszhat együtt, így én nem érzem teljesen reménytelennek a dolgot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Korrekt DC-elemzés:  www.cbssports.com/nfl/news/falcons-depth-chart-2020-projected-week-1-starters-heading-into-training-camp/
empty taxi
Blakeben jobban bízok mint abban, hogy treadwell csinál bármi értelmeset. Ő olyan leonard hankerson projekt 2.0-nak tűnik. A többi stimmel.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Korrekt DC-elemzés:  www.cbssports.com/nfl/news/falcons-depth-chart-2020-projected-week-1-starters-heading-into-training-camp/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
A facebook csoportot innen csináljaa vallaki?
peach
Szerintem nem, vagyis gondolom bevallaná 😀
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
A facebook csoportot innen csináljaa vallaki?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 287 — Omar's Coming Yo!
Nehéz vitatkozni.
 www.cbssports.com/nfl/news/falcons-2020-schedule-predicting-every-game-week-by-week-odds-matchups-projections/
empty taxi
pfff! 11-5, 1- Saints, 1-Chiefs, 1-Bucs, 1-Packers, 1-Boys! Többi bántóan sima....
zekeffron
11-5? Az a csodával egyenértékű mérleg lenne a szezon végén.

több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Nehéz vitatkozni.
 www.cbssports.com/nfl/news/falcons-2020-schedule-predicting-every-game-week-by-week-odds-matchups-projections/
empty taxi
pfff! 11-5, 1- Saints, 1-Chiefs, 1-Bucs, 1-Packers, 1-Boys! Többi bántóan sima....
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Nehéz vitatkozni.
 www.cbssports.com/nfl/news/falcons-2020-schedule-predicting-every-game-week-by-week-odds-matchups-projections/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
 www.instagram.com/p/CAtcS_FjZnO/?igshid=sf7ky0f4glj3
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 287 — Omar's Coming Yo!
 twitter.com/MikeSilver/status/1263955679766736896

de buta, gondoltam visszajön olcsó pénzért, de így tuti nem 😀

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
2018-ban imádtam volna ezt az igazolást!
shawnka
Azóta bölcsebb lettél 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
2018-ban imádtam volna ezt az igazolást!
több mint 3 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
na akkor egy volt első köröst a védelembe is.. 😊

" The Atlanta Falcons announced Thursday that they've agreed to terms with linebacker Deone Bucannon "


több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
A PFF kihozott egy TOP101-es listát a 2010-es évek játékosairól, idevonatkozó helyezések:
8. Julio Jones
32. Matt Ryan
44. Alex Mack
53. Brent Grimes


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Terrellel kapcsolatban pont az tűnt fel amit említesz, hogy éles irányváltásoknál abszolút nincs képben, sokszor olvasni akarja a játékot és aszerint mozdul, hogy mire számít, de gyakorlatilag a wr más utat fut. Próbál kézhasználattal kompenzálni amiről ha nem szokik le akkor flagmágnes lehet a profik között. Persze upside nyílván van benne. Köszi a válszt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Valaki, ha van ideje kedve akkor írhatna pár szót az idei prospectekrők. Nézegettem videókat, davidsonba simán belelátom a potenciált, ha felé ment a futás akkor eltakarítani az útból nem nagyon bírták. mondjuk a pass rush repertoárja elég szegényesnek tűnik, ha nem jön be a bull rush vagy kívülről nem bírja megkerülbi az emberét akkor vége a dalnak. Amúgy főállású edge lesz és passz szituknál lesz bezavarva grady mellé vagy...? Henessey kibaszott gyorsnak tűnik, megüti az első, megüti a második emberét és simán felér második szintre is. Mondjuk elég picinek tűnik, gondolom erősödnie kell az nfl-hez. Terreltől viszot nem sok olyat láttam amitől első körös talentnek gondolnám.
Ezek egy laikus véleményei, szóval a hülyeséget írtam jogát fenntartom és ki lehet javítani 😀
peach
- Terrell: atlantai gyerek, szal gyanítom a marketing is belejátszott abba, hogy őt választottuk. Alkatra, stílusra, abszolút Quinn sémájába illik. Technikailag is elég képzett. A probléma vele az lehet, h az igazán jó route runnerek irányváltásait nem biztos, hogy képes lekövetni, vmint h futás ellen nem túl hasznos.
- Davidson: gyakorlatilag ledraftoltuk egy neves egyetemen edződött Cominskyt. LDE/3-tech hibrid, hogy ezekből ki mire viszi, nehéz megmondani. Jó mentalitású gyerek, erőből lehet inkább feltartóztatni, abból bajunk lehet ha early downokon belül fog játszani. Pass rush repertoárja egyébként kifejezetten széles.
- Hennessy: tesója a Jets long snappere. Inkább Shanny sémájába illeszthető, mint Koetterébe szvsz. Kemény és atletikus játékos, vezéregyéniség, erőben kicsit kevés, ami játékértési hiányossága van, azt sztem Mack mellett meg tudja tanulni. Egyetemen játszott egy keveset LG-t, így talán ott is megnézik (az a legink nyitott poszt a kezdőben szvsz).
- Walker: esze és technikája kiváló, jó special teamer. A probléma hogy nem túl atletikus és emellé még kissé puhány is.
- Hawkins: sztem Keanu utódját próbáljuk kinevelni belőle, 2020-ban szvsz nem sokat lesz pályán, Joe Whitt Jr.-nak lesz vele munkája bőven, technikailag fejlődnie kell, plusz hülye zászlók begyűjtése is szokása. Mindemellett kitűnő keze van, jól olvassa a játékot, futás ellen is hasznos, akárcsak ST-ben. Atletikus limitáltsága miatt leginkább box safety lehet belőle.
- Hofrichter: Erős lába van, kickoffokat is tud rúgni, ideális Bosher-utód. Jól helyezi a puntokat és a hangtime-jával sincs gond. Ha arról van szó szerelni sem rest, bár amilyen kis töpszlinek számít ő NFL-szinten ebbe még belesérülhet. Kotwicának azt kell neki megtanítania, hogy figyeljen rá h ne rúgja túl a coverage-t.

Alternatív draft:
1/16 Kenneth Murray, LB, Oklahoma (IRL 1/23)
2/15 Trevon Diggs, CB, Alabama (IRL 2/19)
3/14 Terrell Lewis, EDGE, Alabama (IRL 3/20)
4/13 Jacob Eason, QB, Washington (IRL 4/16)
4/28 Tyler Biadasz, C, Wisconsin (IRL 4/40)
7/14 Thaddeus Moss, TE, LSU (IRL UDFA)

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
PFF-ék szerint a 4. legtöbbet a mi pass rush szekciónk fejlődött erre az évre. Legyen igazuk.
 www.pff.com/news/nfl-most-improved-pass-rushing-units-in-the-nfl-this-offseason


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Valaki, ha van ideje kedve akkor írhatna pár szót az idei prospectekrők. Nézegettem videókat, davidsonba simán belelátom a potenciált, ha felé ment a futás akkor eltakarítani az útból nem nagyon bírták. mondjuk a pass rush repertoárja elég szegényesnek tűnik, ha nem jön be a bull rush vagy kívülről nem bírja megkerülbi az emberét akkor vége a dalnak. Amúgy főállású edge lesz és passz szituknál lesz bezavarva grady mellé vagy...? Henessey kibaszott gyorsnak tűnik, megüti az első, megüti a második emberét és simán felér második szintre is. Mondjuk elég picinek tűnik, gondolom erősödnie kell az nfl-hez. Terreltől viszot nem sok olyat láttam amitől első körös talentnek gondolnám.
Ezek egy laikus véleményei, szóval a hülyeséget írtam jogát fenntartom és ki lehet javítani 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F0508%2Fr696781_640x360_16-9.jpg
'Mama, we made it': Falcons draftee Marlon Davidson fulfills NFL promise to his late mother
Davidson's mom was his "rock," so in seventh grade he vowed to reach the NFL and build her a house. The rookie still plans to make good on both promises.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
A bye week jó helyen van a Chiefs elleni meccs lehet csak igazán hidegben, nincs ok panaszkodni.
empty taxi
Jaja, illetve előzetesen ez nem olyan nightmare schedule mint a tavalyi. Nincs kifogás...
peach
mondjuk attól még a csapatok kurvaerősek, hogy nincs hó, bye után 7 hét alatt azért ellenfél 2xBrees, 2xBrady, és a bajnokcsapat

kaszo
Ez a vegasi oddsok alapján van előzetesen. De nézd meg a tavalyi első 8 meccset meg az ideit. Sztem ég és föld. A bajnok brady brees triót meg leszarom olyan értelemben, hogy őketkell megverni és kész. Mint mondtam, nincs kifogás...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...