Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 602
Blank nyilatkozott!
Ez a csapat 2019-ben olyan szar, hogy mindegy ki vezeti a hátralévő fordulókban, így Quinn marad!🤔😂
6atos
Ez komoly?
Mert viccnek durva lenne.

több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Blank nyilatkozott!
Ez a csapat 2019-ben olyan szar, hogy mindegy ki vezeti a hátralévő fordulókban, így Quinn marad!🤔😂
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
azt azért jó látni, hogy Tevin jól érzi magát San Franciscóban.

mehet a bandwagon a 49ersre
több mint 4 éve
nnntm Atlanta Falcons 932


Ez a csoport csupa móka
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Márcsak két és fél negyed... 🤞



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Vannak érdekes felvetések 28.-ig.
DV Camp Ravens 5.pick
Trufant Eagels 3. pick
Mack Petriots 5. 6. pick
Vic Colts 7. pick
Freeman Texans 4.pick
Takk Browns Avery csere.

Kíváncsi leszek kitől válunk meg de állítólag Victől nehéz szabadulni ... Kutyának se kell😂😂😂
6atos
Sehol sem lattam, hogy Beasleyt szoba hoztak volna velunk kapcsolatba, es nem is latom sok eselyet, tul szar, plusz tul sokat keres. Ha csak elobbi lenne gond, akkor meg latnam is, hogy Ballard megprobalkozik valami trutyi pickert vele, mert hatha, anno nagy tehetsegkent erkezett a ligaba, de ekkora fizetessel viszont nem hinnem, hogy lehet realitasa.
Stez
senki nem fogja elvinni ennyi pénzért.
A fent említetteknek meg nem adok sok sanszot.Sokat kereső játékosok azért.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vannak érdekes felvetések 28.-ig.
DV Camp Ravens 5.pick
Trufant Eagels 3. pick
Mack Petriots 5. 6. pick
Vic Colts 7. pick
Freeman Texans 4.pick
Takk Browns Avery csere.

Kíváncsi leszek kitől válunk meg de állítólag Victől nehéz szabadulni ... Kutyának se kell😂😂😂
6atos
Sehol sem lattam, hogy Beasleyt szoba hoztak volna velunk kapcsolatba, es nem is latom sok eselyet, tul szar, plusz tul sokat keres. Ha csak elobbi lenne gond, akkor meg latnam is, hogy Ballard megprobalkozik valami trutyi pickert vele, mert hatha, anno nagy tehetsegkent erkezett a ligaba, de ekkora fizetessel viszont nem hinnem, hogy lehet realitasa.

több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Vannak érdekes felvetések 28.-ig.
DV Camp Ravens 5.pick
Trufant Eagels 3. pick
Mack Petriots 5. 6. pick
Vic Colts 7. pick
Freeman Texans 4.pick
Takk Browns Avery csere.

Kíváncsi leszek kitől válunk meg de állítólag Victől nehéz szabadulni ... Kutyának se kell😂😂😂
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na, tankolas lesz ebbol? Mondjuk ennek a Falconsnak nem tenne rosszat egy top5-os jatekos, az tuti.
Stez
Ha összeveretnék Matty apát, vasvillával üldöznék ki a komplett vezetőséget Georgiaból. Kár, hogy Benkert sérült, megnézném mit tud élesben, ha már ez a helyzet..ami.

Amúgy nézi valaki DQ búcsúmeccsét? Vagy Red Zone napot tartunk?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, tankolas lesz ebbol? Mondjuk ennek a Falconsnak nem tenne rosszat egy top5-os jatekos, az tuti.

több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Etling az aktív keretben. Schaub megmutathatja vasárnap miért van még mindig itt. | Hogy harcban maradjunk a jó draftpickért. |
több mint 4 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Peach, tényleg minden szavaddal csak egyetérteni tudok.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Ha kifizeted julio mellé sanut, első körben nem hozod el ridleyt, tök fölösleges. Illetve ha van 3 ilyen szintű WR, akkor nem fizetsz meg veterán RB-t, mert baszott O-heavy lesz a keret, fusson egy középső körös RB bohóc pénzert. Beasleyt nem tartom 15M-ért, ha nem tudom használni. Sombrerónak nem adok évi 4-5 misit, pláne ha tervezek oda draftolni. Csak így ami fejből jön, mint butaság.

Trufantot én pont megfizettem volna.
gabokocka
Namost ugye azt mondják az okosok, hogy kész contender csapatba bpa draftolsz nem pedig needre. A ridley pickkel gyakorlatilag biztos volt, hogy az első adandó alkalommal kilépünk a sanu szerződésből. Dimmyék boardján meg ridley volt a bpa. A freeman dologban lehet igazad van, de mivel ő is a dimmy gyereke megadta neki a lóvét, hogy egybe tartsa a bagázst. Utólag hiba volt, de megtudom érteni miért tette. A beasley 5. évben és az idei offseasonben egyetértünk, ezek el lettek baszva. Amúgy olvass vissza ha gondolod, károgtam előre eleget érezve a bajt. De ki az aki nem hibázik ha csinál valamit? - kérdem én. Szóval nálam dimitroff maradna, pefig közel sem tökéletes de mióta itt van a talent level mindig rendben volt a csapatban.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/1186655500785594369

It's been a pleasure boys. Jöhet a 3-4 év szopkodás.
shawnka
Ez fake, ugye? Ugyee?
Creepy
Mert ezzel mi a gond? Itt mack az egyetlen akinek helye lehetne a jövő évi csapatban.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/1186655500785594369

It's been a pleasure boys. Jöhet a 3-4 év szopkodás.
shawnka
Ez fake, ugye? Ugyee?
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/1186655500785594369

It's been a pleasure boys. Jöhet a 3-4 év szopkodás.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 822 — Keep pounding
Ha kifizeted julio mellé sanut, első körben nem hozod el ridleyt, tök fölösleges. Illetve ha van 3 ilyen szintű WR, akkor nem fizetsz meg veterán RB-t, mert baszott O-heavy lesz a keret, fusson egy középső körös RB bohóc pénzert. Beasleyt nem tartom 15M-ért, ha nem tudom használni. Sombrerónak nem adok évi 4-5 misit, pláne ha tervezek oda draftolni. Csak így ami fejből jön, mint butaság.

Trufantot én pont megfizettem volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Ez egy kiváló deal volt, sajnálom Szenyort, de kalapot le Dimitroff előtt, hogy egy 30 éves játékosért kapott egy második kör végét.
Kenny
Nagyon adom, nekem is tetszik! Még Vic mehet, na meg persze Quinn és jöhet is az offseason!
zekeffron
Amugy nem gondoljatok, hogy a kialakult cap hell-ert es az ezaltal beallt tetszhalott allapotert Dimitroff is ugyanannyira felelos, mint Quinn?
undisputedly
Kit nem fizettél volna meg a helyében? Trufantra lehet mutogatni persze, csak sokan elfelejtik, hogy amikor a lóvét kapta no brain shotdown cb1 teljesítményt tolt 3 évig. Most így hirtelen a vicc 5. éves opció ami kegyetlenül wtf kategória. Freemenre sem volt ráírva, hogy az új contract után a 2. meccsen elszakítja a térdét amiből az életben nem épül fel normálisan. Ami nem tetszik, hogy az idei offseasont rátolta az o linera, de védelmi guru sztem simán meggyőzte, hogy a d baszó lesz, nem kell oda prémium talent. Amúgy ha csak annyit produkálna a védelem mint az offense kb 6-1el állnánk. Vagy 5-2vel. Szóval persze, personel kérdések terén neki is van felelőssége, de sarkra is mindenki nyáladzott, hogy mekkora húzás, aztán bele állt a földbe. Egyébként mike smithel is band of brothers volt a viszony aztán amikor kellett mégis nyugodt szívvel lökték a busz alá.
Szóval biztos van dimmitroffnál jobb gm a ligában, mondjuk 5. Szarabb meg 26.

(A válasz nem csak neked ment hanem gabonak és steznek is, csak nem tagoltam.)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Plusz megy a duma h co-leading van Dimitroff és Quinn között, ezért nem tartom vszínűnek h csak egyiküket lehet kirúgni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez egy kiváló deal volt, sajnálom Szenyort, de kalapot le Dimitroff előtt, hogy egy 30 éves játékosért kapott egy második kör végét.
Kenny
Nagyon adom, nekem is tetszik! Még Vic mehet, na meg persze Quinn és jöhet is az offseason!
zekeffron
Amugy nem gondoljatok, hogy a kialakult cap hell-ert es az ezaltal beallt tetszhalott allapotert Dimitroff is ugyanannyira felelos, mint Quinn?
undisputedly
Azt fizettük meg akit meg kellett véleményem szerint.Trufant 14 milliója kicsit fájó a teljesítménye után, ugyanez igaz VB-re is, de összességében Dimitroff az egyik legjobban pénzzel ügyeskedő GM a ligában szerintem. Nem miatta tartunk ott ahol.
Kenny
Azert ez elegge lesarkitott velemeny.

Csak hat eppenseggel a tulajdonos mellett a GM is dont a vezetoedzo sorsarol, mint ahogy a GM nevezi ki a vedo es a tamado koordinatort is. Tehat ha Quinn evek ota szar munkat vegez mondjuk elobbiben, az Dimitroff sara is, illetve ha az offense csak vergodik peldaul Shanny tavozasa ota, az ugyszinten nem kis reszben Dimitroff hibas dontesenek a kovetkezmenye. Ugyhogy azert osszetett dolog ez, amiben nyakig benne van a GM is. Lehet, hogy a penzzel jol banik, illetve itt-ott jol epit csapatot, de az o dolga legalabb annyira a megfelelo edzoi stab kialakitasa is. Egyik a masik nelkul annyira nem mukodik.

De egyebkent ha mar a GM, akkor szerintem a Falcons az elmult evekben rendre eros pickeket szurt el a drafton, manapsag eleg keves jatekos valt itt be.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 822 — Keep pounding
Ez egy kiváló deal volt, sajnálom Szenyort, de kalapot le Dimitroff előtt, hogy egy 30 éves játékosért kapott egy második kör végét.
Kenny
Nagyon adom, nekem is tetszik! Még Vic mehet, na meg persze Quinn és jöhet is az offseason!
zekeffron
Amugy nem gondoljatok, hogy a kialakult cap hell-ert es az ezaltal beallt tetszhalott allapotert Dimitroff is ugyanannyira felelos, mint Quinn?
undisputedly
Azt fizettük meg akit meg kellett véleményem szerint.Trufant 14 milliója kicsit fájó a teljesítménye után, ugyanez igaz VB-re is, de összességében Dimitroff az egyik legjobban pénzzel ügyeskedő GM a ligában szerintem. Nem miatta tartunk ott ahol.
Kenny
És a draftért ki felel? Elköltitek a világ minden pénzét az offense-re és jönnek ugyanoda az első körös pickek. Illetve sztem qrvára nem kell mindenkit megfizetni, fájó szívvel néha el kell engedni egy-két játékost.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Ez egy kiváló deal volt, sajnálom Szenyort, de kalapot le Dimitroff előtt, hogy egy 30 éves játékosért kapott egy második kör végét.
Kenny
Nagyon adom, nekem is tetszik! Még Vic mehet, na meg persze Quinn és jöhet is az offseason!
zekeffron
Amugy nem gondoljatok, hogy a kialakult cap hell-ert es az ezaltal beallt tetszhalott allapotert Dimitroff is ugyanannyira felelos, mint Quinn?
undisputedly
Azt fizettük meg akit meg kellett véleményem szerint.Trufant 14 milliója kicsit fájó a teljesítménye után, ugyanez igaz VB-re is, de összességében Dimitroff az egyik legjobban pénzzel ügyeskedő GM a ligában szerintem. Nem miatta tartunk ott ahol.

több mint 4 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Pontosan ezzel nyugtatom magam en is, hogy Sanu megerdemel egy gyurut
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez egy kiváló deal volt, sajnálom Szenyort, de kalapot le Dimitroff előtt, hogy egy 30 éves játékosért kapott egy második kör végét.
Kenny
Nagyon adom, nekem is tetszik! Még Vic mehet, na meg persze Quinn és jöhet is az offseason!
zekeffron
Amugy nem gondoljatok, hogy a kialakult cap hell-ert es az ezaltal beallt tetszhalott allapotert Dimitroff is ugyanannyira felelos, mint Quinn?
több mint 4 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Ez egy kiváló deal volt, sajnálom Szenyort, de kalapot le Dimitroff előtt, hogy egy 30 éves játékosért kapott egy második kör végét.
Kenny
Nagyon adom, nekem is tetszik! Még Vic mehet, na meg persze Quinn és jöhet is az offseason!