Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Round 3: Bernard Pierce RB

Ennek így nem tudom mi értelme volt... Úgy gondolom sokkal nagyobb hiányosságaink vannak mind a védelemben, mind az O falban, mintsem hogy 3. körben backup RB-ek kelljen draftolni. Ráadásul azért WR se ártana. Amúgy feltrade is ment érte, oda az egyik 5. körös választásunk.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Osemele jött

Guard kellett és jött is. Már csak váljon be a srác. Örülök neki😊
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Konzot elvitte a Falcons 😕

Edit: Kelechi Osemele
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Upshaw 😍 Mostmár csak az O falat erősítsük és jók vagyunk 😊
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Belefér.. Glenn nagyobb needre jött volna, de Upshaw-val sem lesznek gondok. 😊

Húúú.. ő is egyszámjegyű Wonderlicset írt úgy látom.Igor
Lehet Ő is focizni ment a Combinera mint Claiborne 😀
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Szerintem perfect fit, nagyon jó helye lesz itt. Grat hozzá srácok! (És örülök, hogy legalább kétszer biztosan látni fogom 😀 )
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Én nemigen követem az egyetemi focit ezért megkérdezném: Örülünk Vincent? 😊Phoseidon
Örülünk... magasan legjobb BPA D player.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Én nemigen követem az egyetemi focit ezért megkérdezném: Örülünk Vincent? 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Belefér.. Glenn nagyobb needre jött volna, de Upshaw-val sem lesznek gondok. 😊

Húúú.. ő is egyszámjegyű Wonderlicset írt úgy látom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Upshaw lett 😊
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Thompsonról elég jókat írnak. Futás ellen az igazi, de kis csiszolással pass rushban is ott lehet a toppon a scoutok szerint. Tetszik 😊 Van friss mock ahol hozzánk írják a 60-ra a többség 50-60 körülire teszi. Az ideális egy Glenn-Thompson tandem lenne még akkor is ha 60-ról fel kellene tradelni egy kicsit Thompsonért.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
A Decastro/Hightower pickeket szerintem nem is a saját csapatuk miatt húzta a két mocsok rivális, hanem hogy kicsesszenek velünk 😛

A letrade tökéletes, Ozzie megint varázsolt 😊 a 2. kör elején elvisszük Glennt vagy Brandon Thompsont (más DT is jöhet.. csak Still ne :S), a maradék WR-ek közül inkább húznék 4-5. körben., és LB-vel kapcsolatban is így érzek.. attól függ mekkora LN run lesz ma.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Az egyértelmű LG, ILB, WR need és az esetleges OT, S, OLB (ha Kruger kevés az FOnak és Kindle repül) választás mellett azért van még egy poszt, amit kifelejtetek és ahova simán jöhet a 2-3. körben ember, ez a DT.
Redding és McKinney távozásával jelenleg 4 ember van, aki a 34es védőfalban tud játszani (vagy a 43 ban DT-t) : Ngata, Cody, Arthur Jones és a tavalyi UDFA Bryan Hall. Azért ez nagyon kevés. Ha netán bennmaradna, akkor Worthy, Still, Reyes vagy Brandon Thompson nem lenne rossz választás a 60. pickre. ILB (pl Kendricks, Carder, Demario Davis, Keenan Robinson, Trevis Lewis) és WR simán jöhetne a 3-4. körben is, pláne most, h jött egy 4/3-as pick a Vikingstól.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez egy nagyon jó lépés volt Ozzy-éktól.Sztem Hightower-t berántjuk,ha elérhető,de az érdekes,hogy nem érezték Konz-ot BPA-nak,mint amikor Oher lecsúszott és nem akarták kihagyni ,lecsaptak rá.
Előre azt gondoltam,ha elérhető kiválasztjuk.
Elérhető még Cordy Glenn,Mike Adams ,hármójuk közül lehet az egyik lehet az első játékosunk vagy Upshaw-t BPA-zzuk?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 041 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Cordy Glenn játszhatna guardot de Ő és Upshaw üti egymást..Blaise
szerintem Glenn fog nyerni KO-val 😛
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A ma estére/hajnalra előre nézve.

"Balgárd" a legnagyobb need, az ILb szükségleteink kielégítése úgy tűnik jövőre marad, (Manti Te'o ígéretesnek tűnik jövőre, Burfict max UDFA vagy 7. kör, ha valaki korábban elviszi lelke rajta) safetyt idén aki Ed helyébe léphet... ahhoz nagyon gyenge a felhozatal
Ami a kérdés: Kruger Kindle tandemben megbízunk-e, hogy képesek JJ-t pótolni, mert ha nem, akkor Upshaw elérhető lesz (nem tudom mennyire pöpec futás ellen Upshaw, mert Kruger inkább pass rusher). Jah Reid nem LG Cordy Glenn játszhatna guardot de Ő és Upshaw üti egymást. Egyik sem fog a második pickünkig lecsúszni. Guardként még Osemele jöhet szóba OLb ként akár Ronnell Lewis a második pickel. Esetleg a 2/3-al Martin vagy Konz.
Oz azt nyilatkozta, hogy maradtak benn olyanok akit kihúzhattunk volna 29-re (Fleener Colts házasság nagyon sanszos, nekünk TE nem kell szóval marad célpont biztosan). A menetrendet talán egy Janoris Jenkinsért indított trade boríthatja. De szerintem ha lefelé lépünk 2/3-ról akkor is maradunk a 2 kör élbolyában.
3. körre WR-t jósolok. Ha találunk egy minőségi WR-t akkor Flacco bizonyíthatja, hogy nem csak a kötelező magabiztosság szólt belőle mert a fegyverei meglesznek.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ráadásul a negyedik körös pick a vikingektől elég lehet egy későbbi feltrade-re is...
Ilyet vártam OZ-tól... remek 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Végülis letrade lett, szerencsére nem maradtam fenn 😀 4 körben még elég jó playert lehet találni, ha OL-t keresünk még Konz Glenn és Martin is benne van.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem 3 esélyes a dolog. Hightower (de nem feltraddel 23-ra), Konz vagy letrade 2. elejére és ott Zeitler. De talán egy McLellin pick is érdekes lehet.

Nah majd kiderül 😊
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én csak azt mondom,hogy ILB-t draftolunk 1. körben,belső falembert akkor,ha Konz lecsusszan 29-ig.
Hihtower 1.kör
OG 2. kör

és nem ijedünk meg Burfict-től,berántjuk hátsó körben 😉


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Na srácok hajnalban draft... ki mire számít, csak az első kört illetően?

Én egy trade-re, hogy nyissam a sort, valahova második kör elejére meg még
egy pick, de ezzel meg az a baj, hogy kb a Rams-nek van olyan pozija a második körökben
ami érdekelne, viszont nem hiszem, h Ők adnának egy kései elsőért két másodikat...
Szóval nem egyszerű, de a letrade logikus, ha még van benn első végén sok esélyes...Collapo
például amikor 2 éve JMD trade-elt,akkor ő bitangul belezúgott Tebow-ba ,neki ilyen áron is kellet,amennyiért adta.Mi csak megadtuk ,ami a vágyának szüksége volt,mint minden kereskedő,szolgáltató szerte a világon,legyen az kozmetikum,lekváros kifli vagy egy prosti 1-2 órás társasága.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Na srácok hajnalban draft... ki mire számít, csak az első kört illetően?

Én egy trade-re, hogy nyissam a sort, valahova második kör elejére meg még
egy pick, de ezzel meg az a baj, hogy kb a Rams-nek van olyan pozija a második körökben
ami érdekelne, viszont nem hiszem, h Ők adnának egy kései elsőért két másodikat...
Szóval nem egyszerű, de a letrade logikus, ha még van benn első végén sok esélyes...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Egyre tetszetősebb ez az offense. Flacco, Cameron, Caldwell, Curtis Painter...vassadi
Painterrel a létszám megvan 😊kátrány
azért megjegyezném, hogy a mi kicsi Festőnk tavaly egy igazi franchise irányító volt, csak éppen néha sült krumplit evett meccs előtt, és ezért zsíros volt a keze, vagy a szemébe sütött a nap. de ha ezek nincsenek most mi választanánk utoljára a drafton 😛 😀dugo1993
nem hiszem,hogy rosterre kerülne,látszott idén,hogy a létszám van meg vele,csodát nem nagyon lehet tőle várni


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
azért megjegyezném, hogy a mi kicsi Festőnk tavaly egy igazi franchise irányító volt, csak éppen néha sült krumplit evett meccs előtt, és ezért zsíros volt a keze, vagy a szemébe sütött a nap. de ha ezek nincsenek most mi választanánk utoljára a drafton 😛 😀dugo1993
most is ti választotok utoljára 253. pick...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Egyre tetszetősebb ez az offense. Flacco, Cameron, Caldwell, Curtis Painter...vassadi
Painterrel a létszám megvan 😊kátrány
azért megjegyezném, hogy a mi kicsi Festőnk tavaly egy igazi franchise irányító volt, csak éppen néha sült krumplit evett meccs előtt, és ezért zsíros volt a keze, vagy a szemébe sütött a nap. de ha ezek nincsenek most mi választanánk utoljára a drafton 😛 😀