NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Utána nem volt olyan ILB ,aki jobb lenne a meglévőknél.kátrány
A harmadik ok pedig az, hogy jelenleg három olyan ILB is játszik az Alabamában, aki jövőre első kört érhet.vassadi
+ Te'o
+ Skov
😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Utána nem volt olyan ILB ,aki jobb lenne a meglévőknél.kátrány
A harmadik ok pedig az, hogy jelenleg három olyan ILB is játszik az Alabamában, aki jövőre első kört érhet.
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Az egyetlen hiányérzetem az ILB, de lehet hogy nálam okosabbak már tudják, idén miért nem volt
ilyen választásunkCollapo
Mert a Pats feltradelt 1/25-re.vassadi
Utána nem volt olyan ILB ,aki jobb lenne a meglévőknél.
Ray mellett a másik kezdő továbbra is McClain ,a csere Ellerbe.Ellerbe-t én nagyon bírom,szerintem jó játékos.Azt várom tőle,hogy felnőjön,mint ember és akkor lesz az igazi.Ez az éve gyenge volt,sokat volt sérült,amikor játszott formán kívül volt.De kezdő potenciál.
Ayanbadajo, tapasztalt coverage LB.
Albert McClellant is ILB-ként foglalkoztattuk.STben a legtöbb szerelése neki volt + a '49-ellen jó volt,Ray posztján.
Josh Baynes,nagyon jó volt az előszezonban asszem a Falcons cserék ellen.
Chavis WIlliams, ST-ben jó volt .

Akik bent voltak nem bírtak olyan potenciállal,hogy megérje,több lehetőség legyen bennük,mint a meglévőkben.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Az egyetlen hiányérzetem az ILB, de lehet hogy nálam okosabbak már tudják, idén miért nem volt
ilyen választásunkCollapo
Mert a Pats feltradelt 1/25-re.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mostmár két-három napja ízlelgetem a draftot, nekem nagyon bejövős...
Persze annyira nem vagyok ász, hogy még NCAA-t is figyeljem évekre előre, de
én úgy érzem, hogy ez jó lehet...

OLB - Upshaw
Sokan írtátok már, nem is vitázom, csoda, hogy eddig leért a srác, nagy steal pláne, hogy ugye
még ki is trade-eltünk a sorból... Én személy szerint nem örültem volna a Konz húzásnak, így jobb szerintem.

T/G - Osemele
Megadja a lehetőséget, hogy mélyüljön a fal, persze kár, hogy nem Decastro jött, benne több potenciált
látnak, meg ugye szívás, hogy hova került, de nekem ez a srác is szimpi, miután utánalestem néhány videónak.
Lehet nem Yanda, vagy Grubbs, de legyen stabil, ne kelljen folyamatosan segíteni neki, tartsa meg az emberét
és már boldog vagyok. Viszont a posztja nagy need volt, tehát maximálisan örülök.

RB - Pierce
Elsőre nem tetszett ez a választás, inkább kerestem volna ILB-t, vagy DB-t, de megvallom most már tetszik
amit OZ csinált... Erős a srác, kell, hogy ne csak Rice legyen a fegyver, szóval most lesz néhány variáció a RZ felé...
persze a Pierce megküzd a helyéért...

G/C - Gradkowski
Nálam Ő abszolút jó pick. OZék is látnak benne valamit, de úgy gondolom ez a pick a jövőnek szól... amolyan
Chester féle szerepben érzem én a srác helyét. Van ideje tanulni és nem járunk úgy, mint idén, hogy ha lelép az
egyik Guard, akkor szarban vagyunk... Ötletes jó döntés, a srác meg küzdjön csak, hogy megmutassa mit tud.

FS - Thompson
Need. Még leshet a nagyoktól, van ideje belejönni, nomeg ST. Ő is kellett, végülis ez a pick is tetszik.

CB - Jackson
Igen, most van néhány jó játékos a poszton, de kell a depth, oda meg sztem tök jó az 5. körös srác. Nem
bukhatunk vele nagyot, de nyerhetünk vele nem keveset.

WR - Streeter
Na ez a pick nálam tutinyerő... emberek a srác 6'5'' és 9 1/2 es a keze... tanul egy-két évet és Ő, Pitta, Dickson,
Smith, Q szétkapja a csoportot a levegőben... ez nálam akkor is jó pick, ha sokan azt mondják, hogy a lapát keze
közt kipotyog a bogyó... na azt lehet gyakorolni, hogy hogyan is kell elkapni... de 6'5''-el a fél világ rajta fog lógni
egy-két éven belül...

DE - Tyson
egy teljesen vállalható lateround pick... mondjuk én ott inkább ILB-t próbálgattam volna, de hát ez van.
Ha tud majd némi nyomást adni a srác, akkor teljesen belefér a csopiba....

Az egyetlen hiányérzetem az ILB, de lehet hogy nálam okosabbak már tudják, idén miért nem volt
ilyen választásunk, nekem tetszik ez a draft... az UDFA-k pedig tekerjenek, hátha van arany a piritben...

Amúgy érdekes, hogy a 150 figyelt játékosunkat - állítólag - mind kikapkodták... alig maradt... nembaj,
ezekkel a srácokkal is irány a SB.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Az első két nap az nagyon tetszett,Upshaw-ért nagyon oda vagyok.Azért valamit nagyon tud a GM és Ozz.
2 éve Kindle-t kaptuk meg így,arról Sergio tehet,hogy amortizált önmagán ,most Upshaw-t.Meglesz a Suggs párja végre,Krugr ,mint rotáció és bízok Kindle felépülésében is .A kognitív területek sérültek,de az benne a jó.hogy más érzéklés veszi át a sérült helyét,csak ahhoz idő kell és lehet,hogy nem sikeredik olyanra,mint amekkora volt előtte,de egy átlag stabil játékos lehet.

Osemele is jó pick,nem volt megnyugtató a Reid G-be mozgatása,mint kezdő G várományos.

Pierce-nek biztosan marhára megörültek,hogy feltradeltek érte,nehogy vki BPA-zzon előttünk.Előre teljesen azzal voltam,hogy esetleg a legvégén húzunk RB-t.Sztem kicsit nyomásgyakorlás is lehet Rice-ra,ő is hasonlóképp került hozzánk a 2.körben.A saját útján végignézve láthatja benne akár Pierce-t is.

A 3.naphoz lövésem nincs,beszédes,hogy Igor sem ismer mindenkit.
Thomsonhoz kapcsolódóan Pees reakciója:
“We are extremely excited,” Defensive Coordinator Dean Pees said Saturday. “We had him very high on our board on defense and are really kind of shocked that he was still there in the fourth round. To get a guy that we had ranked as high as we had him ranked, I wanted to hug Ozzie. That was a great pick.”
Szóval őt nézték és akarták,nem csak a nagyvilágba választottak.

Asa Jacksonnal kapcsokatban azért elég jók vagyunk a small school pickekkel,Webb,Cary Williams(őt is figyelték annó) Bart Scott,akik hirtelen eszembe jutnak.

Inkább nekem a bizsergés hiányzik a 3.napos pickekkel kapcsolatban.Mint pl 2 éve Arti Jones ,Pitta vagy tavaly Doss,McPhee.
Lehet,hogy tényleg egy bomlasztó barom Burfict .Interjúzták őt alaposan és oka lehetett,annak,hogy nem áldoztuk rá a 7.kört sem,de ő adta volna a bizsergést,hogy várni a campeket,hogy teljesít stb.,amiért váruk az edzéseket.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Pierceel inkább az volt a problémám, hogy felmentünk érte. A következő RB-t az előrébb rangsorolt Lamar Millert csak a 4. kör elején vitték. Szerintem elérhető lett volna a srác feltrade nélkül is.Blaise
A feltrade-t nem tudom.. de amúgy Pierce >> Miller, szerintem.
Ráadásul Miller stílusa sem lett volna igazán jó nekünk(inkább speedből él meg), nekünk jobb egy Pierce-típus erőteljesebb, belül is használható futó (Turbin lett volna még esetleg érdekes alternatíva, ha futót hozunk)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Itt van egy hosszabb lista is:
http://www.nepatriotsdraft.com/2012-nfl-undrafted-free-agents

Kitchen, Jen-Baptiste és Bobby Rainey lehet érdekes, akikből esetleg kinézem, hogy még meg is ragadhatnak talán.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Csak nem lett miénk Burfict UFA-ként sem :/
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828b9fba/article/undrafted-lb-vontaze-burfict-headed-to-cincinnati-bengals?module=HP11_headline_stack

Viszont az eddig leigazolt UFA-k:
North Carolina CB Charles Brown; Morgan State TE-WR Lamont Bryant; Mississippi State OL James Carmon; Clemson FB Chad Diehl; Georgia FB Bruce Figgins; Slippery Rock WR Devin Goda; UAB DT Elliott Henigan; Baylor DT Nick Jean-Baptiste; Tennessee FB-LB Austin Johnson; Kent State DT Ishmaa'ily Kitchen; Alabama OL Alfred McCullough; Western Kentucky RB Bobby Rainey
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828bb384/article/undrafted-freeagent-deals-for-all-32-nfl-teams?module=HP11_headline_stack
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tegnap lehet kicsit negatív voltam.
Az első két pick nagyon rendben van.
Egy mindenkinél első körös prospectet második körben tudtunk behúzni azt nem kell magyarázni. Osemele hiányposztra jött és a top 5 guard prospect között van.

Pierceel inkább az volt a problémám, hogy felmentünk érte. A következő RB-t az előrébb rangsorolt Lamar Millert csak a 4. kör elején vitték. Szerintem elérhető lett volna a srác feltrade nélkül is.

A 4. kör továbbra sem tetszik, nem tehetek róla. Egy sleeper center prospect a 4. körben... Birk 6x-os pro bowler és 6. körös volt. Kell center, de ha már prospect akkor inkább hátrébb. WR-ek közül ekkor még Joe Adams Nick Toon Marvin Jones Juron Criner bent volt. A Center és a WR picket simán meg lehetett volna szvsz cserélni. Thompsonnal már többé kevésbé megbékéltem. Jó fizikumú gyereknek tűnik, de ha azért húztuk, hogy tanuljon Ed mögött akkor megint ráértünk volna később nebulót húzni. Viszont legalább ST-ben bevethető ez valamit dob a picken.

Jackson szerintem is inkább a visszahordás miatt lett választva, nem lehetetlen, hogy Rainey volt erre a célpontunk (külön "öröm", hogy vasipari munkás lett), de ha corner ként sem elveszett akkor ez a pick rendben van.

Streeter: ha már 6. körig maradt a WR akkor ott rendben van. Jobb prospect nála nem hiszem, hogy volt még bent. 6'5 magas és eszetlenül gyors, bármi kisülhet belőle bár a kezeitől nem dobnak hátast a szakértők.

7 körre nagy boomot nem várhat az ember, de a srác valamiért tetszik. Futás ellen írják jónak és a munkamorálját is dícsérik. Egyébként is kellett futás ellen ember - és úgy általában is ember - a D lineba.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, mindent egybevetve B+ körülire értékelem.
Upshaw nagyon nagy húzás volt, okosan tradeltünk lefele.. egy bajnoki döntő MVP-jét talán nem nagyon kell elemezni.. max egy dolgot - a kezeit érdemes figyelni. Brutálisan jók... akár DE, akár LB posztra tesszük, nem fog kilógni.. nagyon jól kezdődött a draft.

Osemele egy nagydarab, drabális guard.. annyira szerintem nem jó lábmunkában mint Grubbs/Yanda, de szerintem a mentalitással nem lesz gond - mauler, agresszív, és igazán jó pusztítónak tűnik a futójátékban, szerintem ezt még az NFL szintre is át tudja majd menteni. Ráadásul jó a beceneve - KO 😊

Láttam, hogy elég sokan szkeptikusak voltak a 3. körös pickünkkel kapcsolatban - nálam ő a második kedvenc pick 😊 imádom Pierce játékát, igazából még apró stealnek is tartom.. sokkal jobb inside/RZ futó lesz mint Rice, a legjobb csapatok ellen is be-benyomta a RZ-ban a labdát. Egy nagy backhez képest amúgy a visionje, és a lábmunkája is kifejezetten jó - én nagyon örülök hogy hoztunk egy második számú embert, és nem Rice-ot kell 30-35-ször nyüstölni meccsenként majd, pláne mondjuk 3rd&shortoknál.. jó lesz, meglátjátok.

A negyedik kör eléggé fejvakarós volt... itt majd kiderül, mit tudnak a scoutok, nem ismerem egyik arcot se, így nehéz mit hozzátenni. Gino Gradkowski ugye inkább center lesz, tehát sanszos hogy min. egy évig tanulgat Birk mögött, és max aztán kap lényegi szerepet. Mayock eléggé fényezte (bár hat hete még ő se hallott róla, de a tape állítólag baromi jó volt), és gyenge volt a center class.. dehát egyelőre ismeretlen a csávó.

Chris Thompson ugyanez.. ott volt a combine-on, dehát elég sok safety volt előtte a rangsorban. Nézi Reedet, tanul tőle, majd meglátjuk.

Asa Jackson - passz, őt azért többen emlegették, benne volt a rangsorokban is. Small school CB, 5. körben már belefér.. pláne hogy a DB draft idén különösen kaotikus volt. Ja, azt kihagytam hogy remek returner.. ott esetleg lehet szerepe már az első évben is.

Tommy Streeter - HWS (height-weight-speed) receiver, és mint az ilyenek nagy részének, szokásos módon pocsék a technikája, szóval kicsit csiszolni kell.. de igazából ha csak a RZ-ban csinál egy-két dolgot első évben, már az megéri.. tőle azért várnék majd egy-két TD-t, vagy legalább azt, hogy dummy célpontnak feltoljuk. Mindenképp kellenek plusz célpontok Flacconak.. teljesen jó húzás a 6. körben, nem sok értelmes WR volt már ott.

A 7. körös srác meg egy nagydarab DT/DE (6'2, 315 font), csak futás ellen bevethető cserejátékos, ha lehetőséget kap majd - itt már nagy ostobaságot nem lehet húzni.

Azt szeretném, hogy az első három draftpick váljon be mindenképp, és akkor én már boldog leszek.
A Cincy elég jól draftolt.. bár ez a gyakorlatilag "végigBPA-zom a cbssports.com alapján" taktika tutira nem fog annyira bejönni 5 év múlva, mint amennyire jelenleg jónak néz ki 😛 a Steelers a falát ügyesen megerősítette, Taamu egy szép zsírdisznó, és Rainey-re vigyázni kell majd.. kb úgy draftoltak mint mi. A Brownsé elég pocsék lett szvsz..igazából Weedenre föltették a következő 3-4 évüket.. meglátjuk mi lesz velük.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Osemele jött

Guard kellett és jött is. Már csak váljon be a srác. Örülök neki😊Blaise
http://youtu.be/juTgcUx3dDg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Tommy Streeter WR

Nem tűnik rossznak 😊 Na jöjjön Burfict, egy 7. körös picket megér!
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Jackson, Asa CB

Lassan kezdek belenyugodni, hogy WR nem lesz idén.. Burfictet még húzzuk be, hátha bejön nekünk 😊
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Billy Winn, James Brown miért nem kell senkinek? (és persze nekünk?)
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Huhh. S kellett de most végignyálaztam, egy az idei harmat gyenge safety class 28 játékosát rangsoroló listát és nincs rajta a srác 😀
Upd: CBS-n FS rangsorban 6.
Elkezdem készíteni a motyóm a biztonság kedvéért mert a Canossa-járás igényel némi felkészülést, de eddig ez a nap... hááát hagy némi kívánni valót maga után :/
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
igy ugye megvan a prospect c birka mögé jó d9ntés ha tlnyleg c... nem látom rossz picknek, de ez a jövő zenéjeCollapo
Ben Jones (utánunk el is vitték), Philip Blake mindkettő C és előrébb tették mint Gradkowskit. Ráadásul voltak bent jobb játékosok pár hozzászólással feljebb Igor le is írta őket.

Várhattunk volna még a projekt C-vel szerintem, de a draftteamünk nem a balf@szságokról híres szóval biztos látnak a srácban valamit ami miatt úgy érzik megérte😊 Remélem így van. In OZ we trust!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
igy ugye megvan a prospect c birka mögé jó d9ntés ha tlnyleg c... nem látom rossz picknek, de ez a jövő zenéje

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Gino Gradkowski G-nek írták nfl.com-on de center. Sleeper. Ennél többet elég nehéz mondani. Nem mondanám, hogy BPA volt :/
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Upshaw-nak piszkosul örülök,brutális lesz a passrushunk.Suggs/Kruger/Upshaw.Én bízok Kindle felépülésében.
Tavaly rosteren volt,de Kruger jobb volt,passz ellen .Most,hogy nem lesz JJ ( 😕 ) Krugerre több futás elleni play jut,ami jobban fárasztja,lesz lehetősége mindhármuknak játszani. Suggs- alldown .
Így most McClellan végérvényesen ILB lesz,ha megragad rosteren.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Konz overrated... én speciel nagyon örülök Osemelének (még ha talán apró reach is), de a maradék OG-k közül ő volt a legjobb (talán James Brown lehetett volna még érdekes..de nem baj, hogy Osemele jött, sőt)

Pierce pedig wow... imádtam egyetemen, rengeteg meccsét láttam..nagyon jó lesz 😊 ott van a 4/3-as pickünk, szerintem nem baj, hogy elhoztuk.

4/3-ra még csomó hasznos prospect jöhet, need-es posztokra: Zebrie Sanders, Criner/Joe Adams, Crick v. Minnifield... esetleg Iloka.Igor
Igor,a Pierce pick az kicsit Rice-nak is szól,valódi nyomásgyakorlás ez rá nézve ,Pierce akár válthatja a kezdőben?
Nyilván nem cél,hogy ne legyen Ray-nek hosszútávúja.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Konz overrated... én speciel nagyon örülök Osemelének (még ha talán apró reach is), de a maradék OG-k közül ő volt a legjobb (talán James Brown lehetett volna még érdekes..de nem baj, hogy Osemele jött, sőt)

Pierce pedig wow... imádtam egyetemen, rengeteg meccsét láttam..nagyon jó lesz 😊 ott van a 4/3-as pickünk, szerintem nem baj, hogy elhoztuk.

4/3-ra még csomó hasznos prospect jöhet, need-es posztokra: Zebrie Sanders, Criner/Joe Adams, Crick v. Minnifield... esetleg Iloka.Igor
Konznál szerintem a kórlapja volt a red flag. Pierce-el kapcsolatban pedig remélem a próféta szól belőled 😊

Sizzle-Upshaw-McPhee pass rush Wiiliams Webb Smith corner team Reeddel megtámogatva *süti*

Viszont a macsekok elég masszívan megerősítették az eddig sem botütő D linejukat és a többi pick is ül. Vasas is a legneuralgikusabb ponton erősödött... Jó kis meccsek lesznek a csoportban, már alig várom 😀
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Konz overrated... én speciel nagyon örülök Osemelének (még ha talán apró reach is), de a maradék OG-k közül ő volt a legjobb (talán James Brown lehetett volna még érdekes..de nem baj, hogy Osemele jött, sőt)

Pierce pedig wow... imádtam egyetemen, rengeteg meccsét láttam..nagyon jó lesz 😊 ott van a 4/3-as pickünk, szerintem nem baj, hogy elhoztuk.

4/3-ra még csomó hasznos prospect jöhet, need-es posztokra: Zebrie Sanders, Criner/Joe Adams, Crick v. Minnifield... esetleg Iloka.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
A draftunk idáig hasonló az itteni mock draftommal: BPA védő, aztán OL, majd RB. 😀

Upshaw: király lesz ő T-Sizzle másik oldalán, Krugerrel elosztoznak a poszton,szóval lesz itt passrush bőven. Ezzel Kindle végleg kuka.

Osemele: LG lesz, nagy need volt és illik is a falunkba. Itt azon csodálkoztam, hogy nem tradeltünk fel a csúszó Konzért, de ezek szerint tartottunk a sérülékenységétől, én lehet felmentem volna érte. McKinney-Osemele/Boren-Birk-Yanda-Oher/Reid. Hosszútávra még kellesz egy center meg egy franchise LT. Én lehet hogy negyedik körben behúznám az elején Massie vagy Sanderst.

Pierce: Rizsa agyon van terhelve, ráadásul most morcos a Franchise tag miatt. Ő az erőfutásoknál is jó lehet, szóval kiegészíthetik egymást Rizsával, és nem kell mindig a darálóba küldenünk Ricet.. Most olvastam, hogy Fosterhez hasonlítják, legyen úgy... 😀

Nekem idáig tetszik. Még a védelembe jöhet DE/DT, ILB, S , a támadókhoz meg C, OT, WR.
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem mondom, hogy nem húzom a Pierce pick után a számat. Van két fiatal RB-nk akik még nem is kaptak lehetőséget. Ha RR-el gebasz lesz (szerződés, sérülés) Pierce ide, Pierce oda az idényünknek nagy valószínűséggel reszeltek. Ha nem lesz gebasz akkor meg 3. körben csere futó, főleg feltraddel? Ehh... Bízzunk OZ-ban, 2-3 év és kiderül megérte-e ez a pick.