Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
És Bobby Rainey , volt a legjobbak egyike,agilis volt,futott,elkapott,visszahordott.Ray Rice mértekkel bír,hasonló stílusban játszik.Szép TD-t szerzett elkapásból,magának csinálta meg,keresztbe futott a pályán,előtte nem voltak túl jók a blokkok.

Összességében az OL szar volt,de ez már hagyomány nálunk,az idényre nagyjából össze fog állni.
Secundary szar volt,de Reed csak elvolt a pályán,mintha nem is akart volna ütközni,Cary Williams alig edzett még idén,műtét után 1-2 hete tért vissza.Ez viszont biztosan nagyon jó lesz,Reed,Pollard,Webb,Jimmy Smith.Ez a szekció,ha összeáll,nagyon sok labdát szerez majd,passrush támogatás nélkül is.

At én rosterem,szemben és mellett a CBS-el:
QB -In: (3) Joe Flacco , Tyrod Taylor , Curtis Painter . Out: Chester Stewart .
Szerintem két QB lesz ,Joe és talán Painter,Tylor -> PS


(4) Ray Rice , Bernard Pierce , Bobby Rainey , Vonta Leach . Out: Anthony Allen , Damien Berry .
Nálam egyezik.Allen qrva gyenge,Berry sem nagy szám.

WR - In: (6) Anquan Boldin , Torrey Smith , Jacoby Jones , LaQuan Williams , Tandon Doss , Deonte Thompson . Out: Tommy Streeter , Dorian Graham , Patrick Williams, Logan Payne , Devin Goda . (Lehetséges IR helyzet: David Reed ).
Nálam is ez a roster,sztem valahogy elérjük,hogy Streeter IR -re menjen,ne PS-re.

TE: - In: (3) Ed Dickson , Dennis Pitta , Billy Bajema . Out: Davon Drew , Bruce Figgins , Matt Balasavage .
Szintén.


OL - In: (9) Michael Oher , marsall Yanda , Matt Birk , Bobbie Williams , Bryant McKinnie , Kelechi Osemele , Jah Reid , Gino Gradkowski , Ramon Harewood . Out: Tony Wragge , Justin Boren , Antoine McClain , Cecil Newton , Cord Howard , Jack Cornell , Lawrence Addison .

Annyiban tér el a véleményem,hogy talán Harewood helyett Cornell is maradhat rosteren,Harewood az elmúlt két idényt IR-en töltötte,térdműtétek miatt.Fizika szakon végzett,ott pedig nem hiszem,hogy könnyű bliccelni,szóval sanszos,hogy logika,"fejjáték" terén jó lesz,hogy az intelligens linemanek sorát bővíti.Az esze miatt viszont tarthatjuk,ha bírja a térde.Cornell viszont bárhol játszik egy jó átlagot vagy jobbat,G/T/C poszton.

DL -- In: (7) Terrence Cody, Pernell McPhee, Haloti Ngata, Ma'ake Kemoeatu, Arthur Jones, DeAngelo Tyson, Bryan Hall. Out: Ishmaa'ily Kitchen, Nicolas Jean-Baptiste, Terrence Moore. (Possible IR situation: Ryan McBean).

Annyiban térek el,hogy a Tyson/Kitchen/Jean-Baptiste trióból bárki lehet.

LB -- In (8) Ray Lewis, Paul Kruger, Courtney Upshaw, Jameel McClain, Albert McClellan, Sergio Kindle, Brendon Ayanbadejo, Dannell Ellerbe. Out: Chavis Williams, Nigel Carr, Ricky Brown, Stevie Baggs, Josh Bynes, Darryl Blackstock. (PUP situation: Terrell Suggs).

Ellerbe-nem kapkodnia kell magát,tavaly gyenge volt,ha úgy játszik,mint 2 éve,akkor out,ha úgy,mint tavaly,akkor nem.A legnagyobb szükségünk egy cover LB-re van,ezért gondolom,az Ellerbe/Carr/Ricky Brown trióból bármelyik lehet,Carrt mindenképpen megtartjuk,PS-en vagy IR-en

DB -- In (10) Ed Reed, Bernard Pollard, Lardarius Webb, Jimmy Smith, Cary Williams, Corey Graham, Christian Thompson, Sean Considine, Asa Jackson, Danny Gorrer. Out: Emanuel Cook, Chykie Brown, Jordan Mabin, Chyl Quarles, Omar Brown.

Kérdés,hogy folytatja Omar Brown,ha hasonló játékot mutat,akkor Considine-t beelőzi a rosteren.Considine Harbough spanja még az Eagles-ből,de a Falcons ellen sokkal jobb volt Brown.Reed és Pollard elég tapasztalt ahhoz,hogy 2 rookie legyen mögöttük.A cornerek pedig sztem is így maradnak.

Special teams -- In: (3) Billy Cundiff, Sam Koch, Morgan Cox. Out: Justin Tucker, Patrick Scales.

Nem biztos,hogy Cundiff marad,Tucker egyenlőre jobb számokat produkál és az elhúzódó versenyben,az idő előrehaladtával is kevesebbet hibázik.Olcsóbb is lenne,valamint a lehetőség is benne van,hogy az új Stoverünk legyen.

Még van 3 előszezon game,ez még csak játék a nevekkel ,olyan sok minden történhet még.McBean is biztos roster volt,most pedig IR,ki gondolta volna,hogy Omar Brown,Rainey,Thompson ilyen jól fog játszani,hogy akár tapasztaltabb vetélytársaikat is megelőzhetik.
Ami biztos,hogy a legjobbak kerülnek rosterre,a teljesítmény számít,nem a jó kis posztkommunista országokra oly jellemző urambátyámozás.Nem számít undrufted vagy draftolt vagy,a pálya és az edzés jellemez.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Sziasztok,először is köszönöm a jókívánságokat.
Azt kell mondjam,hogy bár még korai de sokkal nagyobb lépés volt az,amikor az első gyermekem született,mint amikor most a harmadik.Sokkal nagyobb a kontraszt. 😊
Ettől függetlenül kevés energiám van kommentelni,azért figyelgetem a történéseket.

Megnéztem a Falcons elleni meccset és felemás érzésekkel feküdtem le utána.Az első negyedben az első csapat az gáz volt .aA Falcons kezdő D-je ellen még first down sem értek el,a 2.negyedben már a cserélt D ellen értük el a TD-t.Voltak kiemelkedő teljesítmények és kevésbé.
Nagyon tetszettek,Deonte Thompson,3elkapás 53yard,TD+ egy DPI-t fújtak ellene,ami szintén jó passznak tűnt.Remélem megragad rosteren ,mert nagyon motiváltan készül.Mint tavaly McPhee,akit egy szivacshoz hasonlítottak,csendben van és szívja magába a tudást.
Omar Brown,1 int,nagyon szép volt,és két fumble recovery,egyik Ricky Brown fumble-ja után,a 2.-ra nem emlékszek,de mindkétszer jó helyen volt,szinte meg sem kellett törnieszakítania a mozdulatsort,olyan szép ritmusban kapta el a labdát a földről.Nem valószínű,hogy két rookie-t is hagynak,de nekem lényegesen jobban tetszett,mint Considine ,aki kb.semmi különöset nem tett a Falcons cseréi ellen.
Nigel Carr,neki nagy ugrás volt a 2.osztályból az NFL,de nekem tetszett,csak 2 tackle-je volt,de mindig akcióközelben volt és úgy tűnt képben van,nem csak bambán észlelte fáziskéséssel az eseményeket.
Cody és Kemoeatu ,tetszettek runD-ben.
Kindle gyűrte az ellent,jó is volt,főleg futás ellen,nem tett jót neki a 2 év kihagyás,de sztem belejön.
Kruger,sokszor megverte a T-t,betört a LOS mögé,de nem ért oda Ryan-hez,csupa erő,bizakodó vagyok vele kapcsolatban.A futás ellen nem nagyon tesztelték,de a félgőzös futószituációkban jó volt.
McClellan is jó volt DE poszton,de remélem visszamegy LB-nek,ott nekem jobban tetszett tavaly.
A passzrushunk összességében nagyon harmatos volt,lehet,hogy a rushD-re fogunk rámenni,azt kell újjáépíteni.A tabvalyi top3rushD 3 alapembere elment,Johnson és Redding ill.Suggs sérült...
Ez a prioritás,a passrush pedig majdcsak kialakul.Mattison bácsi idején is gyenge volt a passrush,a runD-vel pedig megfogtuk az ellent,ebben bízok.
A D legjobbja számomra Brian Hall volt agilis és kemény volt,pont ami hiányzik ,szerintem nagy kedvencünk lesz az idény során.Volt egy brutál ütése Redman-en 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
van egy szakértői 53-man roster tipp... itt
Én több ponton is tudnék vitatkozni, de hát ez még nagyon korán van 😊Collapo
Tucker. Tucker. Tucker.
@mzenitz: According to Ed Lee at the Sun, Tucker now 82-of-87 during camp. Cundiff 74-of-89. [Twitter]

 blogs.baltimoreravens.com/2012/08/15/late-for-work-815-predictions-for-ravens-final-53-man-roster/
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wpvjo76c8otbesyw6orp
NFL Power Rankings: Atlanta Falcons rise, Chicago Bears fall
Julio Jones put on a show in the preseason opener and could be on the verge of a monster season. Elliot Harrison gives the Atlanta Falcons a major bump in a fresh installment of the Power Rankings.


Power rankingsben 6. helyre sorolnak minket. Semmit nem jelent, persze.. De örömmel tölt el mégis 😊
Steelers 13. helye azért felháborító. Megítélésem szerint ettől ők -sajnos 😀 - jóval elősebbek..
Rank 19. New York Tebow 😀 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
van egy szakértői 53-man roster tipp... itt
Én több ponton is tudnék vitatkozni, de hát ez még nagyon korán van 😊Collapo
Nem vagy egyedül, érdekelne.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
van egy szakértői 53-man roster tipp... itt
Én több ponton is tudnék vitatkozni, de hát ez még nagyon korán van 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tegnapi Pre.

-Az eleje nagyon nem ment... pontosan nem tudom mi volt, mert a meccset nem néztem, de Julio csúnyán szivatta Webbet, CWill-t, ami nem jó.
Webb és CWill volt az első kettő CB, Graham a nickel, JSmith pihent sérülés miatt. Hát itt azért még van mit fejlődni, bár a későbbiekben azért elég jól összeállt - értsd a második felére - ez a rész is.

-Az Ofal kicsit összeszoktalan volt, de három 'újonc' nem is szokhat össze az első napon (Osemele, BWill, Gradkowski) Mekkini csak később állt, be, balra, tetszett neki, hogy a kihagyott edzések után sokat lehetett pályán.
Az elsőkkel azért valószínű, hogy erősebb lesz majd a fal is.

-Viszont a második és harmadik csapat remekelt. Taylor szépeket futott, Painter 3TD, ha ezt a patkós gárda tudta volna 😀 😛

-A védelemben szépen játszott - legalábbis ezt írják - Omar Brown, aki rookie free agent, ráadásul ugye egy int és két fumblirecovery is van a neve mellett...

-A támadóknál D. Thompson továbbra is remekelt... szép volt az elkapása is TD-ért.

-Meglepő játékot mutatott Rainey, futásban és alkapásban is jó volt. Valamint elkapásos TD-t is csinált scrimmage-ből.

-Vannak viszont újabb sérülések.
MekBab boka, lehet, hogy súlyosabb... irány a röntgen
Dickson váll, irány az MRI, de talán nem súlyos
Asa Jackson, Chikie Brown, Tyrod Taylor hamstring, amolyan camp sérülés (?)
Torrey Smith szintén boka ,de állítólag nem komoly.

Összességében az elsők - az igazi elsők - hiányában azért még van min dolgozni, de tetszik, hogy mindenki közd, hajt a másod-harmad csapatban és megy is nekik.

Ja és 75% RZ eff... ezt akár tarthatnánk is az egész szezonra. 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
McKinney az a DT-tek volt aki már a Colts játékosa. Az LT-t McKinnienek írják. Nem kötekedésből javítottam (a kiejtés gondolom egyezik is), de ezt szinte mindenki elírja úgyhogy muszáj volt már egyszer helyesbítenem 😀 (olyan mint a Vikings LB-je Robison, akit mindenki leRobinsonoz... érdekes McKinnie is a Vikesból jött, úgy tűnik náluk túltermelődtek az ilyen téveszthetőnevű emberek 😊 )Rataxes
Bocsi,Rataxes,ha már megjelentél,muszáj megkérdeznem,mi van Baltimoredefense-el.Nem a baltimore-i védelemmel 😊 ,hanem a haveroddal,aki egyszer csak "eltűnt".Remélem csak megunta a dolgot,nem komolyabb.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
McKinney az a DT-tek volt aki már a Colts játékosa. Az LT-t McKinnienek írják. Nem kötekedésből javítottam (a kiejtés gondolom egyezik is), de ezt szinte mindenki elírja úgyhogy muszáj volt már egyszer helyesbítenem 😀 (olyan mint a Vikings LB-je Robison, akit mindenki leRobinsonoz... érdekes McKinnie is a Vikesból jött, úgy tűnik náluk túltermelődtek az ilyen téveszthetőnevű emberek 😊 )Rataxes
Tökjogos, szóval javítva... ráadásul megalol, mert egyel lejjebb meg jól írtam 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 170 — Eagles fan
McKinney az a DT-tek volt aki már a Colts játékosa. Az LT-t McKinnienek írják. Nem kötekedésből javítottam (a kiejtés gondolom egyezik is), de ezt szinte mindenki elírja úgyhogy muszáj volt már egyszer helyesbítenem 😀 (olyan mint a Vikings LB-je Robison, akit mindenki leRobinsonoz... érdekes McKinnie is a Vikesból jött, úgy tűnik náluk túltermelődtek az ilyen téveszthetőnevű emberek 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Éjszaka biztosan nem játszik:

cornerback Jimmy Smith (back), center Matt Birk (back), offensive lineman Jah Reid (calf), linebackers Josh Bynes (back), Dannell Ellerbe (unknown), Darryl Blackstock (unknown) and Terrell Suggs (Achilles tendon), rookie running back Bernard Pierce (hamstring), defensive lineman Arthur Jones (hip), wide receivers Patrick Williams (unknown) and David Reed (ACL surgery) and tight end Dennis Pitta (hand).

Valószínűleg nem játszik:
linebacker Courtney Upshaw

Lehet, hogy nem játszik:
safety Reed, linebacker Lewis

Biztosan játszik:
defensive lineman Ngata, left tackle McKinnie

Visszatér az edzésbe:
wide receiver Tandos Doss (róla nem nyilatkoztunk, hogy játszik-e)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Megvan az első 61-man roosterem... csak az a baj, hogy nem tudom ki maradjon ki 😊 (Nem akarok látatlanban senki esetleg szerintem rooster esélyes figurát kitenni, nomeg nem tudom ki mehetne PS-be)

Offense - 29
QB Flacco, Taylor
RB Rice, Allen, Pierce
FB Leach
WR Boldin, J. Jones, Streeter, D. Thompson, Payne
WR T. Smith, Doss, D. Reed, L. Williams
TE Dickson, Pitta, Drew
LT McKinnie, Harewood
LG B. Williams, Reid
C Birk, Gradkowski, Boren
RG Yanda, Wragge
RT Oher, Osemele

Defense - 29
DT Ngata, McBean, Kitchen
NT Cody, Kemoeatu
DE Jones, McPhee, Tyson
OLB Suggs, Upshaw, Kindle, Ch. Williams
ILB McClain, Ayanbadejo
ILB Lewis, Ellerbe, Carr
OLB Kruger, McClellan
RCB Webb, Smith, Brown,
LCB C. Williams, Gorrer, Jackson
FS Reed, C. Thompson
SS Pollard, Considine

Special - 3
K Tucker
P Koch
H Koch
LS Cox
KOR Jones D. Reed
PR Webb

McAdoo IR ugye, de Suggs nem... elvileg 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A 40 éves szűz, na jó, csak 30 éves rookie CFL def playa SokZsák Pityu megmutathatja, hogy igaz-e amit magáról gondol, miszerint All-Pro.
NFL-be draftolták, de csak practice squadig jutott az Oroszlányoknál és a Kiskocsiknál is 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Carr kérdése engem is foglalkoztat, ügyes, jól mozog, szerintem elég intelligens is, de hogy meg tud-e maradni... elég sokan vannak előtte, akiket le kell gyűrnie, ráadásul azok ugye nem is kezdők... én amúgy, így favágó szakértelemmel inkább adnék neki helyet, mint a két Oaklandinek, de az egyik közülük OLB is, ami nem elhanyagolható nálunk idén.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszi 😊

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Carrhoz még:

LB Nigel Carr

Carr also made the roster after trying out during rookie minicamp.

Since then, the inside linebacker has continued to make plays during practice, coming up with a few interceptions and also doing a nice job of stopping the run since the pads came on over the weekend.

"Nigel is one of those guys that absolutely has a burning passion for this game,” Linebackers Coach Ted Monachino said. "He is attentive to detail in everything he does. He’s an over communicator, which is huge.”

The Ravens already have Ray Lewis and Jameel McClain at inside linebacker, so Carr isn’t getting many reps with the first team, but he is still making his presence felt on the second-team unit.

"Yeah, he is playing well,” Harbaugh said. "The guy runs around and hits everything he sees. He’s got a chance."

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
- Carr felől sok jót lehetett eddig hallani, bár épp az utolsó hír, hogy mások mellett K.O. (Osemele) őt is kitakarta a játékból. Eddig azonban igazán jó hírek jöttek felőle. A Depthben elég hátul van, de vszű azért mert kezdő, s Blackstock, Brown, vagy éppen Bynes régebb óta van a csapatnál. Én úgy gondolom, hogy lesz helye, de meglátjuk még.

- Ngata felszedett némi súlyt, amitől azt remélik, hogy erősebb lesz. Tavaly elég 'slim' volt és bár jól tolta, meg mindig kb. kettőték, azért kelene, hogy erőből még okozhasson zavart.

- Meglesz idén az első női bíró a pályán. Ő az:


- Mindenki szerint Flacco nagyon jól nyomja az O# részt, valamit kitaláltak edzőbával. Meglátjuk. Mögötte Painter nem tudja - ha jól olvasom - megszorítani se Taylort. (én ennek azért örülök bőven.) Érdekes komplementert ad Tyrod játéka Flacco-hoz.

- A rúgók közt Tucker vezet, mert kevesebbet hibázott (talán 0?) Így Billy nem biztos, hogy tud majd bizonyítani. Viszont tetszik, hogy kiélezett köztük a harc.

Csütörtökön felmérhetjük a legtöbb újonc, vagy alighasznált játékosunkat a Falcons ellen... kíváncsian várom az OLB és a WR részlegek harcát.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kitchen is DE-ben próbálkozik? De megnéznék egy Ngata, Cody, Kitchen felállást 😀 Carr megragad rosteren? 😊
Ohh, látom, a felső az DT volt, nem a másik DE, valamiért nem tűnt fel elsőre 😀

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 828 — SuperLOL
Off:
Srácok, kinek milyen tapasztalatai vannak NFL előfizus meccsnézés kapcsán,
tavaly akadozott össze-vissza az elsősor, és az atdhe se volt sokkal jobb... valami fizetősről élménye van valakinek?
Collapo
Küldtem PMet, ha valami nem világos írjál vissza, kérdezzél.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Off:
Srácok, kinek milyen tapasztalatai vannak NFL előfizus meccsnézés kapcsán,
tavaly akadozott össze-vissza az elsősor, és az atdhe se volt sokkal jobb... valami fizetősről élménye van valakinek?

On:
Jelenleg így néz ki a Depth.
Meglepi, hogy Harbó mester eddigi nyilatkozata ellenére (Oher until further notice) Mekkini van LT-ben.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
 www.kepfeltoltes.hu/view/120804/ravens_rugi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Srácok,megszületett az utánpótlás , a harmadik fiam. 😊 Sutianap barátunk lányai még átcsábíthatják őket a sárga / fekete oldalra ,de ez csak apróság lenne. 😀 kátrány
Csatlakoznék én is sutianap prfesszrohoz, számtanban is zseni 😀
A lányok, a lányok, a lányok angyalok, tehát szárnyuk van, tehát Ők is Ravens drukkerek lesznek. 😀 Előbb-ubbtóbb 😀

Amúgy meg kell majd az újhullám a RIVALRY-ba 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
 www.kepfeltoltes.hu/view/120804/ravens_rugi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Srácok,megszületett az utánpótlás , a harmadik fiam. 😊 Sutianap barátunk lányai még átcsábíthatják őket a sárga / fekete oldalra ,de ez csak apróság lenne. 😀 kátrány
Wow, gratulálok és kívánok sok-sok boldogságot! 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.kepfeltoltes.hu/view/120804/ravens_rugi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Srácok,megszületett az utánpótlás , a harmadik fiam. 😊 Sutianap barátunk lányai még átcsábíthatják őket a sárga / fekete oldalra ,de ez csak apróság lenne. 😀 kátrány
Gratula, előbb le kell győzniük a Vencelt, hát sok boldogságot a spread-hez, mer két korner az bizonycsak két halfbekket fog meg! A hármat már ki kell sakkozni! Teljes szívemből kívánok sok boldogságot! 😀




Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.kepfeltoltes.hu/view/120804/ravens_rugi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Srácok,megszületett az utánpótlás , a harmadik fiam. 😊 Sutianap barátunk lányai még átcsábíthatják őket a sárga / fekete oldalra ,de ez csak apróság lenne. 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 356

criminal lawyer or criminal lawyer?