Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tudom, hogy perverz még ilyenkor erről beszélni, de valakinek van teppje 53-ra?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ryan McBean esélyt kap az 53-ba kerülésért... az elmúlt 3 évben denverben volt...Collapo
nekem nagyon tetszik ez a verseny a rosterre kerülésért:

A meglévők, Ngata, Cody, Jones, és McPhee

A lehetséges csapattársak: Kemoeatu, Bryan Hall, Jean Baptiste, Tyson, és McBean ,Kitchen ők küzdenek 2-3 helyért.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A rookie-k mezszám kiosztása:
Asa Jackson, 25. Worn by Chris Carr, DeRon Jenkins, Evan Oglesby, and Clarence Love.

Tommy Streeter 11. Worn by Jeff Blake.

Courtney Upshaw 91. Worn by Lionel Dalton, Marques Douglas, Aubrayo Franklin and Brandon McKinney.

Kelechi Osemele 72. Worn by Damion Cook and Leon Searcy

Bernard Pierce 30. Worn by Obafemi Ayanbadejo, Eugene Daniel and Jamel White

Christian Thompson 33. Worn by Le’Ron McClain and Priest Holmes


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
ha van eszetek, bekínáljátok a sérülésből felépült Andre Cartert egy zsíros szerződéssel...Gyulus
megvárnám a campeket.
egyébként pont Carterre gondoltam,hogy nem lenne butaság.Nem feltétlenül azért,mert jobb,mint a meglévőink,hanem,mert rutinosabb,mint bármely DE/OLB-nk.És pont Carterről olvastam,sztem nálatok a Pats topicban,hogy egy mentor típusú játékos,pedagógiai érzékkel megáldva.
Most nincs tapasztalt DE-nk,van két top fiatal DE/OLB-nk,Upshaw és Kindle de rutin az nincs.
Ez egyébként a Pees karmája lehet,amikor nálatok volt DC,akkor is tele voltatok/lettetek sérülttel 😊 😛kátrány
Carter annyira gigafos volt 3-4-es OLB-nek, hogy az hihetetlen, szóval HA felépül teljesen és HA főleg 4-3-as endként akarjátok használni, akkor esetleg, de nem ő fogja Suggs-ot pótolni, az tuti.somoskovig
Suggs-ot az biztos,hogy senki nem pótolja,aki mind passrush,futás ellen ,zónában egyaránt kiemelkedő az nem elérhető és a büdzsé sem bírná.Most nem még egy Suggs-ot kell keresni,hanem aki a D egyensúlyát fenntartja,hogy ne legyen átjáróház.Az a kemény,hogy mind JJ,mind Suggs nincs és mindkét oldalon fiatal kezd,a legtapasztaltabb Kruger,aki tavaly volt csak a fix helyén és futás ellen nem volt bent csak passz szituációban.
A meglévő tehetségeink mellé lenne szükséges -talán- egy rutinos DE/OLB .
Még az sem biztos,hogy Suggs kihagyja a szezont,hogy tér vissza ,akár szezon végén stb.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ryan McBean esélyt kap az 53-ba kerülésért... az elmúlt 3 évben denverben volt...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828ec9df/article/baltimore-ravens-lock-up-last-rfa-cb-cary-williams?module=HP11_MYNFL

Riceról nagyon nincs hír :/
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 961 — 49ers GM
Esetkeg valakit igazolni Suggs helyére.
Az offense -től várni,hogy most ő segíti ki a D-t.
kátrány
ha van eszetek, bekínáljátok a sérülésből felépült Andre Cartert egy zsíros szerződéssel...Gyulus
megvárnám a campeket.
egyébként pont Carterre gondoltam,hogy nem lenne butaság.Nem feltétlenül azért,mert jobb,mint a meglévőink,hanem,mert rutinosabb,mint bármely DE/OLB-nk.És pont Carterről olvastam,sztem nálatok a Pats topicban,hogy egy mentor típusú játékos,pedagógiai érzékkel megáldva.
Most nincs tapasztalt DE-nk,van két top fiatal DE/OLB-nk,Upshaw és Kindle de rutin az nincs.
Ez egyébként a Pees karmája lehet,amikor nálatok volt DC,akkor is tele voltatok/lettetek sérülttel 😊 😛kátrány
Carter annyira gigafos volt 3-4-es OLB-nek, hogy az hihetetlen, szóval HA felépül teljesen és HA főleg 4-3-as endként akarjátok használni, akkor esetleg, de nem ő fogja Suggs-ot pótolni, az tuti.

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Esetkeg valakit igazolni Suggs helyére.
Az offense -től várni,hogy most ő segíti ki a D-t.
kátrány
ha van eszetek, bekínáljátok a sérülésből felépült Andre Cartert egy zsíros szerződéssel...Gyulus
megvárnám a campeket.
egyébként pont Carterre gondoltam,hogy nem lenne butaság.Nem feltétlenül azért,mert jobb,mint a meglévőink,hanem,mert rutinosabb,mint bármely DE/OLB-nk.És pont Carterről olvastam,sztem nálatok a Pats topicban,hogy egy mentor típusú játékos,pedagógiai érzékkel megáldva.
Most nincs tapasztalt DE-nk,van két top fiatal DE/OLB-nk,Upshaw és Kindle de rutin az nincs.
Ez egyébként a Pees karmája lehet,amikor nálatok volt DC,akkor is tele voltatok/lettetek sérülttel 😊 😛


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Esetkeg valakit igazolni Suggs helyére.
Az offense -től várni,hogy most ő segíti ki a D-t.
kátrány
ha van eszetek, bekínáljátok a sérülésből felépült Andre Cartert egy zsíros szerződéssel...Gyulus
Hát az van, hogy zsíros szerzpdésekre nálunk idén nem nagyon futja... legalábbis, ha jól tudom,
talán az változtathat ezen, ha a sérülés miatt Sizzle kevesebbet kap idén, de ezt meg nem tudom
pontosan hogyan is működik...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Esetkeg valakit igazolni Suggs helyére.
Az offense -től várni,hogy most ő segíti ki a D-t.
kátrány
ha van eszetek, bekínáljátok a sérülésből felépült Andre Cartert egy zsíros szerződéssel...
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Az egészben annyi szerencse ,már,ha Suggs elvesztését annak lehet nevezni,hogy most történt,amikor még fel lehet készülni a hiányára.
Ki lehet próbálni,hogy a meglévő erőforrások elégnek bizonyulnak e.
Más védekező sémát begyakorolni.
Esetkeg valakit igazolni Suggs helyére.
Az offense -től várni,hogy most ő segíti ki a D-t.

Igazolni bárkit is sztem qrva felesleges,Suggs olyan szinten alapember,hogy helyettesíteni esélytelen.Talán a legjobb lenne a futás elleni védelmet erősíteni,hogy a földön ne tudjanak megverni minket.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Terrell Suggs - Covering the Loss
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Áhhh... 😕

Majd a PO-ra visszatér 😉Igor
Ha jól emlékszem pár hete beszéltük, hogy idén már most simán aláírnánk ha WC helyen becsusszannánk PO-ba. A mostani fejlemények után ez még hatványozottabban igaz :/

Ott meg már minden megtörténhet 😛Flacco5
Majd Flacco bedobja a csapatot a PO-ba 😂JoeyPorter
#2 634
Nem szeretem felemlegetni, mert fájó seb, de...: AFC Championship game.
Flacco megcsinálta a game winning driveot, akkor ott elite QB fényében csillogott. Meg lett volna a SB. Ide vagy oda a game winning drive, az elkapás nem lett meg, Cundiff meg Cundiff.
Ne becsüljétek le Flaccot. Hiába mutatnak mást a számai, képes ő a nagy játékra!
Nem értem miért tartja nagyon sok ember annyira gagyi játékosnak... Playmaker. Megteszi amit kell 😊
Annyira de annyira szeretném, ha a közeljövőben összejönne egy Super Bowl.
Nyílván mert a kedvenc játékosaim és csapatom nyerne, amitől kicseszett boldog lennék. Pluszba bele lehetne mondani minden hater szemébe: igeeen flakonnal is lehet?! 😉
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez egy nagyon rossz hír,még,ha a legoptimistább variáció is jön be,PUP-ról visszatér ,akkor sem lesz ugyanaz,mint,előrő szezonban.
Én bízok a fiatalokban,pénz nincs tapasztalt passrusherre.
Jelen pillantban a két kezdő DE,Kruger és McPhee
Upshaw ,Kindle és McAdoo pedig remélhetőleg minél többen tesz hozzá.

Oké,hogy passrush,lesz visszaesés abban is,de a futás elleni védelmünk,az kapta ezzel meg a kegyelemdöfést.Már JJ hiányát is megéreztük volna,de Suggs hiánya ...
Bele sem gondolok.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 627
Áhhh... 😕

Majd a PO-ra visszatér 😉Igor
Ha jól emlékszem pár hete beszéltük, hogy idén már most simán aláírnánk ha WC helyen becsusszannánk PO-ba. A mostani fejlemények után ez még hatványozottabban igaz :/

Ott meg már minden megtörténhet 😛Flacco5
Majd Flacco bedobja a csapatot a PO-ba 😂

több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Áhhh... 😕

Majd a PO-ra visszatér 😉Igor
Ha jól emlékszem pár hete beszéltük, hogy idén már most simán aláírnánk ha WC helyen becsusszannánk PO-ba. A mostani fejlemények után ez még hatványozottabban igaz :/

Ott meg már minden megtörténhet 😛
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
ó szegin-szegin Szag Kapitány, hogy fog így a Lőcs lefogyni? 😕sutianap
Ne kezdjetek el izgulni, Suggs kidőlése után lesz más, aki adni fog Big Benőnek 😉
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ezt írja Schefter
Terrell Suggs - DL - Ravens

ESPN's Adam Schefter reports that Ravens RE Terrell Suggs "thinks" he could return from his torn Achilles' in October.
It's awfully wishful thinking, and a risk the Ravens might not be willing to take. Setbacks from Achilles' tears can be career enders. Per Schefter, it's now unclear whether Suggs suffered the injury during a conditioning test or while playing basketball. Either way, we don't expect to see him in 2012.Delonso_
Óóó adná az ég, hogy már októberben vissza tudna térni...!
Tudom tudom felkészülésileg biztos le lenne maradva, de Ő akkor is kell 😕 Akárhogyis lesz, mielőbbi felépülést és visszatérést! Többi játékos meg vigyázzon magára... :/Flacco5
Az a baj, ha arra rásérül az aggrevated lehet, ami akár a játék befejezését is jelentheti.
Nagyon nem tanácsos ilyenkor terhelni.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
ó szegin-szegin Szag Kapitány, hogy fog így a Lőcs lefogyni? 😕


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
Áhhh... 😕

Majd a PO-ra visszatér 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ezt írja Schefter
Terrell Suggs - DL - Ravens

ESPN's Adam Schefter reports that Ravens RE Terrell Suggs "thinks" he could return from his torn Achilles' in October.
It's awfully wishful thinking, and a risk the Ravens might not be willing to take. Setbacks from Achilles' tears can be career enders. Per Schefter, it's now unclear whether Suggs suffered the injury during a conditioning test or while playing basketball. Either way, we don't expect to see him in 2012.Delonso_
Óóó adná az ég, hogy már októberben vissza tudna térni...!
Tudom tudom felkészülésileg biztos le lenne maradva, de Ő akkor is kell 😕 Akárhogyis lesz, mielőbbi felépülést és visszatérést! Többi játékos meg vigyázzon magára... :/
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Upshawra így egyből komoly feladat vár mert szerintem így Ő és Kruger lesz a kezdő OLB.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sok az újonc, vagy fiatal, McClellan, Kindle, McAdoo, Kruger, McPhee, Upshaw, most van lehetőségük bizonyítani....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 605 — Apu ökölbeszorított keze
Sajnálom nagyon reméljük vissza tud térni régi formájában hamar.

Kivel lehetne pótolni?Tudom senkivel de mégis?

több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Sizzle... :mad: Miért nem sakkozik inkább? :/