Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
És lassan a coach kérdésen túl újra jön a draft... bazi messze van, de már most jó lenne tudni, mit tervezünk...
remélem Ozzy Mágus varázsol megint valami nagyot... ILB, S tuti kell... mármint szerintem...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Egyenlőre úgy tűnik,hogy Cameron marad az OC.Az asszisztenseknek utasítást adott,mit a feladatuk,az elkövetkezendő hetekben.
Ez azt irányozza elő,hogy ő marad a főnök.Harbough egyébként is hisz benne és bízik benne emberileg és szakmailag is.Ő egy AFC döntő után nem fogja elküldeni.
A szakmai munkába pedig sem Biscotti,sem Ozzy nem szól bele.
Szerencsére,suszter maradjon a kaptafánál.
Pees pedig ott van a Senior Bowl-on,Brooks bácsi pedig nem.Ez is egyértelműnek tűnik.

Nálam mínusz 1-ről indul a szezon,egyenlőre fogalmam sincs,elmozdulunk e pozitív irányba.
Az O hullámzó teljesítményét kell orvosolni.
Egy minimumot hozniuk kell!


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
😕 Sajnálom,nagyon bírom a pasast,az általa összerakott D beszédes...
Pedig azt mondta év közben,hogy még van tanulnivalója,HC-ként még korai feladat neki.
Szerintem házon belül oldjuk meg a dolgot,vagy Pees az LB coach vagy a DL coach Clarence Brooks lesznek.Házon belül oldjuk meg ,majdnem biztos.
Én Brooks bácsira szavaznék,de lehet Pees-t meg akarják tartani és őt bízzák meg.
Meglátjuk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
sajnálom pagano-t... méltó örököse volt a rex féle D#-nek, még ha Mayi papa közbe is volt...
nehéz lesz igazán jó pótlást találni utána is...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Szépen termeljük a ligának a HC-ket. Ha jóltudom ő a harmadik, aki nálunk DC volt és az itteni sikeressége révén máshol HC lett és még jelenleg is az. ( Marvin Lewis(bár ő egy évig még Redskins DC volt, mielőtt a Bengalshoz ment), Rex Ryan és most Pagano.) Előző példák alapján a Colts fanok bizakodhatnak...s.gergo
Még jobb, Shannon Sharpe tweetje: "How many guys that coached Ray Lewis got head coaching jobs? ... Lewis, Del Rio, Ryan, Smith, Nolan, Singletary, Pagano."
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Pagano lelépett egy év DC-ség után, ennek nem nagyon örülök. :/

Szépen termeljük a ligának a HC-ket. Ha jóltudom ő a harmadik, aki nálunk DC volt és az itteni sikeressége révén máshol HC lett és még jelenleg is az. ( Marvin Lewis(bár ő egy évig még Redskins DC volt, mielőtt a Bengalshoz ment), Rex Ryan és most Pagano.) Előző példák alapján a Colts fanok bizakodhatnak...

+Nolan csak ő már nem HC, hanem DC
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Lehet, hogy orbitális hülyeség, de szerintetek nem sikeredett kapkodósra az az FG? Cundiff 13 sec-cel a vége előtt kezdett el befelé futni. Alig pár sec volt hátra, mikor bemérte magának a kaput, a helyzetet, hogyan jön ki jól a lépés... Nyílván ez nem menti fel, de egy időt nyugodtan lehetett volna még kérni.

Vagy esetleg 3&1re betuszkolni a first downt, időkérés. Tizenöt másodperc: kettőt fel lehet ívelni a sarokba.

Mindegy mondjuk már.tüsi91
Cundiff volt az igazi nagy vesztese a meccsnek. Sajnálom őt. Biztosan nem lesz könnyű ezzel a teherrel folytatni.

Gratulálok a csapathoz, tényleg csak a szerencsén múlt, hogy mi nyertünk!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nekünk viszont Ő is kiemelt prioritású játékos... ha őt is pótolni kellene, az nagy hiba lenne...
Hogy pontos legyek innen elég sok fontos játékos van...
Rice, Grubbs, Ellerbe, Webb, Zibi, Redding, JJ, Birk, áhh, megint nehéz dolgunk lesz... amit nem értek, hogy még Kelly is a listán van :rolleyes:

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Rizsa bízik a maradásban.
(PFT)kishaszi
Ő és a Grubbs megtartása kulcs kérdés.
+egy kreatív,bevállalós OCkátrány
Grubbsot én már kinéztem az eaglesba 😊

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Rizsa bízik a maradásban.
(PFT)kishaszi
Ő és a Grubbs megtartása kulcs kérdés.
+egy kreatív,bevállalós OC


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hülyék lennénk nem marasztalni 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Rizsa bízik a maradásban.
(PFT)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
pont 😊Collapo
OKtomi-tomi
Jaa, nem leinteni akartalak 😊 csak én ennyit tudtam a témához hozzáfűzni 😊Collapo
Ó, többen említették már, hogy le akartak inteni, de nem sikerült nekik. 😊
Nagyjából én is leírtam már a Pats-topicban, amit én láttam ebben a meccsben.
A jövő pedig függ attól is, hogy képesek lesztek-e többször 1. vagy 2. kiemelést elérni. Flacco négy év alatt rekordot dönt idegenbeli PO meccs tekintetében?!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
pont 😊Collapo
OKtomi-tomi
Jaa, nem leinteni akartalak 😊 csak én ennyit tudtam a témához hozzáfűzni 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
pont 😊Collapo
OK

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A fura, hogy folyamatosan Cundiff... már többször leírtam, és most utójára, a meccsen több helyen is meg lehetett volna
nyerni a meccset.. nem egálra játszani a végén...
Amúgy a technikai megvalósítás nem rossz...Collapo
Nekem nagyon úgy tűnt, hogy nem egálra játszottatok! 😊 Csak a drive worst case scenario-jánál volt egy még rosszabb lehetőség. De erre nem lehetett készülni.tomi-tomi
valami hasonlóról van szó, de nem csak Evans, korábban Torrey is hibázott, ezért mondtam, h volt még lehetőség korábban is behúzni a meccset (ez fordítva is igaz, ha az elején a Gronk passz bejön...)
Már nem számít... a lényeg, hogy Cundiff már egálra játszott... előbb volt nyerési lehetőség is... pont 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A fura, hogy folyamatosan Cundiff... már többször leírtam, és most utójára, a meccsen több helyen is meg lehetett volna
nyerni a meccset.. nem egálra játszani a végén...
Amúgy a technikai megvalósítás nem rossz...Collapo
Nekem nagyon úgy tűnt, hogy nem egálra játszottatok! 😊 Csak a drive worst case scenario-jánál volt egy még rosszabb lehetőség. De erre nem lehetett készülni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
hát gyerekek, ezt nem hiszem el. a védelem hű volt a nevéhez!

mindenesetre kötelező megnézni (nem tudom linkelte e valaki)
http://www.youtube.com/watch?v=ev-PHSd6mxY&feature=relatedVentura
Már bocs, de ezt miért lenne kötelező megnézni egy Ravens-fannak?? Kurva nagy élmény lehet újra átélni az év (évtized?) legtragikusabb pillanatát, még ha az AFC North nem is a rinyagépek gyűjtőhelye. (Valószínűleg nem véletlen, hogy nem linkelte (eddig) senki.)tomi-tomi
Nincs ezzel baj, legalábbis részemről, együtt kell élni a kimaradt helyzettel és az ezt követő dolgokkal is.
A fura, hogy folyamatosan Cundiff... már többször leírtam, és most utójára, a meccsen több helyen is meg lehetett volna
nyerni a meccset.. nem egálra játszani a végén...
Amúgy a technikai megvalósítás nem rossz...Collapo
leginkább a technikai megvalósítás ami "megfogja az embert" (idézőjelben!!!)
amúgy most jöhet a sértődés, de ez a történelemhez tartozik. kismilliárd példa van rá. gondoljatok a 2008 februárjában a giatns-patriots superb bowlra. mit gondoltok, a patriots szurkolók (és maga a csapat), mit élt át egy tökéletes alapszakasz után?

nem szeretnék vitát generálni. a sebek frissek, ugy látszik korai volt belinkelni.
a ravensnek szurkoltam és hát eléggé elszomorított, hogy nem ők nyerték! - mielőtt valaki megtámadna.

és igen, sajnos ez lesz. cundiffot fogják bántani, holott a csapatnak rendelkezésére állt 60 perc. sőt ott volt az utolsó másodpercekben evans elkapása. legalábbis majdnem elkapása, de sajnos kiejtette. lehet majd őt is szapulni.
de amit nem lehet szapulni az a védelem! brady nem dobott td-t, és a goal vonalnál is épphogy meg tudták csinálni.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hát gyerekek, ezt nem hiszem el. a védelem hű volt a nevéhez!

mindenesetre kötelező megnézni (nem tudom linkelte e valaki)
http://www.youtube.com/watch?v=ev-PHSd6mxY&feature=relatedVentura
Már bocs, de ezt miért lenne kötelező megnézni egy Ravens-fannak?? Kurva nagy élmény lehet újra átélni az év (évtized?) legtragikusabb pillanatát, még ha az AFC North nem is a rinyagépek gyűjtőhelye. (Valószínűleg nem véletlen, hogy nem linkelte (eddig) senki.)tomi-tomi
Nincs ezzel baj, legalábbis részemről, együtt kell élni a kimaradt helyzettel és az ezt követő dolgokkal is.
A fura, hogy folyamatosan Cundiff... már többször leírtam, és most utójára, a meccsen több helyen is meg lehetett volna
nyerni a meccset.. nem egálra játszani a végén...
Amúgy a technikai megvalósítás nem rossz...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Áhh, szóval a draftra játszottatok 😛 😀Collapo
nem, arra, hogy hogyan lenne a leggazdaságosabb alátokvágni 😂 alapfilozófiai kérdés 😉sutianap
lol

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
hát gyerekek, ezt nem hiszem el. a védelem hű volt a nevéhez!

mindenesetre kötelező megnézni (nem tudom linkelte e valaki)
http://www.youtube.com/watch?v=ev-PHSd6mxY&feature=relatedVentura
Már bocs, de ezt miért lenne kötelező megnézni egy Ravens-fannak?? Kurva nagy élmény lehet újra átélni az év (évtized?) legtragikusabb pillanatát, még ha az AFC North nem is a rinyagépek gyűjtőhelye. (Valószínűleg nem véletlen, hogy nem linkelte (eddig) senki.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát gyerekek, ezt nem hiszem el. a védelem hű volt a nevéhez!

mindenesetre kötelező megnézni (nem tudom linkelte e valaki)
http://www.youtube.com/watch?v=ev-PHSd6mxY&feature=relatedVentura
Volt már nállunk a topicban, de személy szerint én nem komálom az ilyesfajta dolgokat, van elég baja igy is, nem kellene ilyenekkel forgatni benne a kést 😊
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
hát gyerekek, ezt nem hiszem el. a védelem hű volt a nevéhez!

mindenesetre kötelező megnézni (nem tudom linkelte e valaki)
http://www.youtube.com/watch?v=ev-PHSd6mxY&feature=related

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Áhh, szóval a draftra játszottatok 😛 😀Collapo
nem, arra, hogy hogyan lenne a leggazdaságosabb alátokvágni 😂 alapfilozófiai kérdés 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Áhh, szóval a draftra játszottatok 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!