Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Webb első, Cary Williams második körös tendert kapott.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hivatalosan a Cap alatt van a csapat -14,45 millió $-al + most még megbüntették a Dallast és a Washingtont és így minden csapat 1,6 millió $-nyi cap többletet kap a ligától. Így 16,05 millió $-al várhatjuk az 1 óra múlva nyitó FA-t.T.Suggs
Akarod írni, 25 óra múlva nyílót.
A piac magyar idő szerint március tizenharmadikán este 10 órakor nyílik.
több mint 12 éve
T.Suggs 2
Hivatalosan a Cap alatt van a csapat -14,45 millió $-al + most még megbüntették a Dallast és a Washingtont és így minden csapat 1,6 millió $-nyi cap többletet kap a ligától. Így 16,05 millió $-al várhatjuk az 1 óra múlva nyitó FA-t.
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ez sajnos benne volt a pakliban... Webb megtartása kötelező, JSmith, CaryWill igen jó
teljesítményt nyújtott, Gorrer nem volt ügyetlen...

Brandon Boykin, CB/KR/PR, Georgia személyében 2-3 kör (inkább utóbbi) még egy multiple-target is lehetne ha:
a) eljut odáig
b) egy harmadik kör körül adnánk érte... ne felejtsük, nemrég felreppent a hír, hogy azért a kr/pr posztra is
keresgélhetünk...
Tudom, hogy nem volt combine-on, de a tavalyi statjai elég jók... lehetne mondjuk amolyan fekete ló...

Jah, és még mindig FA-zhatunk is valaki nem túl drágát... Cappel amúgy hogy állunk?Collapo
A Cappel kapcsolatban itt van egy cikk bár ez február 7-ei így nincsenek benne a már elküldött játékosok
http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/02/szabadugynok-piac-becsult-ertekek.html
Hát nem mondhatni hogy nagyon jól állna a csapat de pl a nagy csoport riválishoz képest nagyon is jól.T.Suggs
Amennyire a Steelers kilóg annyira jó a Bengals cap téren, ráadásul nekik két első körösük is van szóval a potenciál igen komoly bennük, ha a csoportot nézzük.
Szerintem a Cappel óvatosan fogunk bánni, látva a Steelers helyzetét. RR új szerződése fosteri szintű lesz (remélem lesz) ráadásul rajta kívül is vannak olyan értékeink akikkel mindenképpen újra kell(ene) szerződnünk és akkor ott lóg még Joe szerződése is jövőre.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Danke és isten hozott

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
T.Suggs 2
Ez sajnos benne volt a pakliban... Webb megtartása kötelező, JSmith, CaryWill igen jó
teljesítményt nyújtott, Gorrer nem volt ügyetlen...

Brandon Boykin, CB/KR/PR, Georgia személyében 2-3 kör (inkább utóbbi) még egy multiple-target is lehetne ha:
a) eljut odáig
b) egy harmadik kör körül adnánk érte... ne felejtsük, nemrég felreppent a hír, hogy azért a kr/pr posztra is
keresgélhetünk...
Tudom, hogy nem volt combine-on, de a tavalyi statjai elég jók... lehetne mondjuk amolyan fekete ló...

Jah, és még mindig FA-zhatunk is valaki nem túl drágát... Cappel amúgy hogy állunk?Collapo
A Cappel kapcsolatban itt van egy cikk bár ez február 7-ei így nincsenek benne a már elküldött játékosok
http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/02/szabadugynok-piac-becsult-ertekek.html
Hát nem mondhatni hogy nagyon jól állna a csapat de pl a nagy csoport riválishoz képest nagyon is jól.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ez sajnos benne volt a pakliban... Webb megtartása kötelező, JSmith, CaryWill igen jó
teljesítményt nyújtott, Gorrer nem volt ügyetlen...

Brandon Boykin, CB/KR/PR, Georgia személyében 2-3 kör (inkább utóbbi) még egy multiple-target is lehetne ha:
a) eljut odáig
b) egy harmadik kör körül adnánk érte... ne felejtsük, nemrég felreppent a hír, hogy azért a kr/pr posztra is
keresgélhetünk...
Tudom, hogy nem volt combine-on, de a tavalyi statjai elég jók... lehetne mondjuk amolyan fekete ló...

Jah, és még mindig FA-zhatunk is valaki nem túl drágát... Cappel amúgy hogy állunk?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"Ravens have terminated vested veteran (failed physical) CB Domonique Foxworth Monday afternoon, executive VP/GM Ozzie Newsome announced." (Schefter)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Cikk a szükségletekről:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/03/04/team-needs-2012-baltimore-ravens/

WR need második helyre számomra elég furcsa. Az biztos, hogy ráférne az erősítés de szerintem majd az a draftról fog jönni, ahogy a back up RB is vagy házon belül lesz megoldva vagy későbbi körös pickkel.

Sokkal inkább need a szabad ügynökökkel való megállapodás pl. Johnson jó lenne ha maradna Grubbsról és Webbről nem is beszélve...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Hivatalos: Carr és Evans cutolva, Rice megkapta a franchise taget, Ricky Williams pedig a visszavonultak listáján.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Még "olcsón" kijön a dolog, de nem tudom mennyire jó ez... így jövőre kell valami hosszútávúCollapo
Nem hiszem, hogy a taget véglegesnek szánják; még idén meg akarnak állapodni a hosszútávú szerződésben.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Még "olcsón" kijön a dolog, de nem tudom mennyire jó ez... így jövőre kell valami hosszútávú
ráadásul Joe és Ray egyszerre... viszont reális döntés... legalábbis annak tűnik...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Ravens plan to place their franchise tag on running back Ray Rice today.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kétlem, hogy olcsóért maradna, már ha egyáltalán ajánlunk neki valamit.
Szeritnem megérné, mert akkor nem kellene megint embert keresgélni, de a szezonban alig volt
elkapása, mert sérült volt, miegymás, amikor meg játszott, nem alkotott maradandót...
pl a PO-ban kiejtett egy-két igen fontos bogyót... Tudom, Smith is, de 82 fiatal, rookieszerződéssel
Lee meg nem..

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ravens are releasing CB Chris Carr and Steelers are releasing DL Aaron SmithBlitzburgh
Ez benne volt a pakliban,a három kezdő Webb-J.Smith-C.Williams.Nickelnek kicsit sokba kerülne.
Foxy is valszeg cut vagy fizetéscsökkentés lesz.kátrány
Foxy és Evans már repült is állítólag. Idáig ezek racionális és várható lépések voltak.

Félreolvastam, még csak tervbe van véve, de szerintem meg kell lépni.s.gergo
Azóta ténylegesen megtörtént a Foxy és Evans cut.
Fox az várható volt,sztem 4.corner fizetésért tárgyalunk vele.Bár Gorrer jó volt 4 CB-nek,nickel/dime felállásnál.
Evans remélem kevesebbért aláír ,nekem tetszett Flaccoval az előszezonban látott összhang.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Ravens are releasing CB Chris Carr and Steelers are releasing DL Aaron SmithBlitzburgh
Ez benne volt a pakliban,a három kezdő Webb-J.Smith-C.Williams.Nickelnek kicsit sokba kerülne.
Foxy is valszeg cut vagy fizetéscsökkentés lesz.kátrány
Foxy és Evans már repült is állítólag. Idáig ezek racionális és várható lépések voltak.

Félreolvastam, még csak tervbe van véve, de szerintem meg kell lépni.
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ravens are releasing CB Chris Carr and Steelers are releasing DL Aaron SmithBlitzburgh
Ez benne volt a pakliban,a három kezdő Webb-J.Smith-C.Williams.Nickelnek kicsit sokba kerülne.
Foxy is valszeg cut vagy fizetéscsökkentés lesz.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ravens are releasing CB Chris Carr and Steelers are releasing DL Aaron Smith
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
3. körös picknek még mindig jó lehet a srác, kivéve ha megkaparintjuk Dont'a-t akkor tárgytalan. Ha nem akkor én szívesen látnám Zach Brownt első körben és később Burfictet.Blaise
Igen, ez jó lenne,Ayanbadajo-t nem hiszem,hogy túl akarnánk fizetni,és ő a legjobb cover LB-nk,aki 36 éves...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
No most akkor melliket akarod? A torony vagya búrfikti?sutianap
Tartom,Burfictet,bár már lehet,hogy 2.körre megmarad.
De Ozz nagy 'Bama fan és szakértő,lehet Hightower lesz belőle.kátrány
2. kört jelenleg biztosra lehet venni, sok helyen már 5-6. körre várják. Szerintem az túlzás, de 3. kör előtt nem vinném igazából, pedig pár hónapja őt akartam Eagles akkor még top20 pickjével.Deny
Ami szétesett,az összerakható.Ha Burfict rossz időszakát éli,akkor túl lesz rajta és ahhoz a Ravens inspiráló környezete,Rayyel az élen ideális hely lenne számára.
Nagyon nagy szükség lenne rá,mert a futás elleni védekezésünk kicsit szétesett és egy ilyen ösztönös tackle-machine kellene nekünk,valamint egy coverage LB.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
igen tetszetőset robbantott zach a 40ben... szóval ő nem jön ide...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
zach most kb. 2.lb pick nem hinném,hogy lecsúszik addig míg ti húztok..

több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
3. körös picknek még mindig jó lehet a srác, kivéve ha megkaparintjuk Dont'a-t akkor tárgytalan. Ha nem akkor én szívesen látnám Zach Brownt első körben és később Burfictet.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
+Vontaze Burfict met with the Ravens said he would love to learn from Ray Lewis 😀

+Vontaze Burfict said he's not a risky pick

+Vontaze burfict on meeting with the ravens 'it went pretty good'kátrány
No most akkor melliket akarod? A torony vagya búrfikti?sutianap
Tartom,Burfictet,bár már lehet,hogy 2.körre megmarad.
De Ozz nagy 'Bama fan és szakértő,lehet Hightower lesz belőle.kátrány
2. kört jelenleg biztosra lehet venni, sok helyen már 5-6. körre várják. Szerintem az túlzás, de 3. kör előtt nem vinném igazából, pedig pár hónapja őt akartam Eagles akkor még top20 pickjével.
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
+Vontaze Burfict met with the Ravens said he would love to learn from Ray Lewis 😀

+Vontaze Burfict said he's not a risky pick

+Vontaze burfict on meeting with the ravens 'it went pretty good'kátrány
No most akkor melliket akarod? A torony vagya búrfikti?sutianap
Tartom,Burfictet,bár már lehet,hogy 2.körre megmarad.
De Ozz nagy 'Bama fan és szakértő,lehet Hightower lesz belőle.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related