Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát nem tudom, de Joe papírja jövőre jár le... miért rá gondolnánk most?? (ha tévedek szóljatok nyugodtan)
Én most Ricenak adnék dohányt... meg foglalkoznék a mostani free-agentjeinkkel.. sok név van ott akik
kellenek jövőre... miért most játszunk Joe-val?
Kell, az nem vitás, de ne egy évvel korábban... szvsz

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/16/flaccos-agent-targets-top-five-money/

Flacco és a Top5 Money.Amadeus91
Első kommentből idézve: "He’s no regular Joe."
Ez a mondat kitűnően össze is foglalja az idényünket. Van egy irányítónk, akiben ott a potenciál, hogy ő legyenvalóban Joe the Cool, de viszont nem egyszer JoeTúlKúl teljesítmény lett belőle. Nincs egy egységesen jó teljesítménye, hanem hullámvasút. De azt senki nem vitathatja el, hogy nyerő típus a srác!! 😊

TOP5 pénzt talán kicsit sokallnám, mert meg kell tartani ugye Ricet is, csomó free agentet meg kell újítani, párat igazolni se lenne rossz. Döntse el a vezetőség mit hogyan. Egy a biztos: Flacco a jövőnk. Super Bowl vagy vele vagy sehogy. 😉Flacco5
Nem hiszem,hogy top pénzt kapna.Valahol a Kolb szerződése fölött kevéssel gondolom.
Oké,hogy 4xPO,de az nem egyértelműen a Joe érdeme volt,mintha Manning-re gondolunk.
Mivel a cap helyünk szűkös,nem fogjuk Joe fizetésével kitölteni.
Fontos láncszeme a Ravens gépezetének,de nem mindenáron.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/16/flaccos-agent-targets-top-five-money/

Flacco és a Top5 Money.Amadeus91
Első kommentből idézve: "He’s no regular Joe."
Ez a mondat kitűnően össze is foglalja az idényünket. Van egy irányítónk, akiben ott a potenciál, hogy ő legyenvalóban Joe the Cool, de viszont nem egyszer JoeTúlKúl teljesítmény lett belőle. Nincs egy egységesen jó teljesítménye, hanem hullámvasút. De azt senki nem vitathatja el, hogy nyerő típus a srác!! 😊

TOP5 pénzt talán kicsit sokallnám, mert meg kell tartani ugye Ricet is, csomó free agentet meg kell újítani, párat igazolni se lenne rossz. Döntse el a vezetőség mit hogyan. Egy a biztos: Flacco a jövőnk. Super Bowl vagy vele vagy sehogy. 😉
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/16/flaccos-agent-targets-top-five-money/

Flacco és a Top5 Money.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nos valami hasonlón gondolkodtam én is... mármint abból a rövid mock draft ismertetőből, amit Konzolon láttam, az van, hogy lehet hogy Ő második körös lesz... persze hogy elérhető-e 56-58-ként az kérdéses...
Neem, első körben mindenképp LB kell... középre... JJ-t nagyon bírom, de RémÁlom, EBookReader, Mekadó is már ezekre a posztokra jött... most van itt az ideje Ray-ray pótlására... persze úgy, hogy az öreg elindítja OKJ-s "How-to-be-like-me" 1-2 éves tanfolyamát...
Ha másodikban bentvan még Konzol, ám legyen, de én még ott is inkább S-re keresnék - bár nem tudom azon a poszton az idei draft mélységét.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Konz is sokszor előkerül a mock draftokban. Őt tartják az egyik legkomolyabb C prospectnek és hát az O lineon van is mit erősíteni. 31 sack amibe idén Joe belenézett lehetne kevesebb is. Konznál talán a probléma annyi lehet, hogy minden évben volt valamilyen sérülése, szóval hiába írnak jókat róla azért nem lenne kockázat mentes a draftolása.
Majd a szabad ügynökökkel való meg(nem)állapodások után a draft kérdésében is okosabbak leszünk. Ha Johnsont nem sikerül megtartani akkor szerintem nem kérdés, hogy LB jön, de ha marad szerintem akkor is, lehetőleg Burfict. 😊
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Tény, hogy elkényeztett a csapat az elmúlt években LB-kel minket.. de könnyen odajuthatunk 2013-ra, hogy nem lesz épkézláb kezdő LB-nk. Ezért muszáj lesz sztílelni valakit az idén, a nem is annyira gyenge classból.. ha pl. első kör végén ott van Burfict (nagy kedvencem), akkor az örömtől sikongatnék.. Hightower dettó, bár ő nálam a második számú opció... és Kuechly csak harmadik, waay overrated 😛 (sanszos persze, hogy elmegy mire mi jönnénk)

Szóval a terv a következő egy hónapra - imádkozni, hogy Burfict elszúrja a combine-t 😊Igor
Burfict szerintem simán le fog hozzánk csúszni, mert a srác annyira forrófejű, hogy hiába kiemelkedőek az adottságai sok csapat nem fogja bevállalni, a "következő Suh-t" első körösnek. A legjobb az lenne, ha valami csoda folyamán a második körös választásunkig benn maradna 😀
Minden esetre a Ravens az a csapat amely kiaknázhatja a benne rejlő lehetőségeket. Ha a D. ikonjai kinevelik belőle az ostoba személyi hibák gyűjtögetésére való hajlamát akkor hosszú távon meghatározója lehetne a védelemnek.
Szóval ha fogadni kellene, az első körös választásunkra én Burfictet mondanám.Blaise
Lehet,sok csapat inkább a hasonló paritásokkal bíró Hightower vagy Kuechly-t választja,de nálunk Ray-jel,Suggssal egy sorban,Ed-del mögötte inspiráló környezet lenne számára és kisebb a valószínűsége,hogy "bebunkulna" .
Nálam az 1.körös választott valamely ILB,lehetőleg Burfict.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Üdv Blaise,

Hozott Isten közénk...

Nos, igen, már írtam szerintem is LB kellene, nem követem sem az NCAA-t se a leendő rookiekat, szóval
hiszek minden előttem szólónak... viszont most még gyorsan megjegyezném, hogy Draft előtt még
le kéne szerződni FA/UFA hegyeinkkel. Aztán majd látszik, hogy mi is az igazi need.

Jut is eszembe, mindenhol hivatkoznak Konz-ra... vagy hogyishíjják... szóval Ő center... van min találgatni. 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tény, hogy elkényeztett a csapat az elmúlt években LB-kel minket.. de könnyen odajuthatunk 2013-ra, hogy nem lesz épkézláb kezdő LB-nk. Ezért muszáj lesz sztílelni valakit az idén, a nem is annyira gyenge classból.. ha pl. első kör végén ott van Burfict (nagy kedvencem), akkor az örömtől sikongatnék.. Hightower dettó, bár ő nálam a második számú opció... és Kuechly csak harmadik, waay overrated 😛 (sanszos persze, hogy elmegy mire mi jönnénk)

Szóval a terv a következő egy hónapra - imádkozni, hogy Burfict elszúrja a combine-t 😊Igor
Burfict szerintem simán le fog hozzánk csúszni, mert a srác annyira forrófejű, hogy hiába kiemelkedőek az adottságai sok csapat nem fogja bevállalni, a "következő Suh-t" első körösnek. A legjobb az lenne, ha valami csoda folyamán a második körös választásunkig benn maradna 😀
Minden esetre a Ravens az a csapat amely kiaknázhatja a benne rejlő lehetőségeket. Ha a D. ikonjai kinevelik belőle az ostoba személyi hibák gyűjtögetésére való hajlamát akkor hosszú távon meghatározója lehetne a védelemnek.
Szóval ha fogadni kellene, az első körös választásunkra én Burfictet mondanám.
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
"Building Offense, Not At Defense’s Expense!"
Bisciotti szavai lélekmelengetők.Nem térünk el az identitásunkat jelentő kőkemény védelem építésétől.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hm... ez fura fejlemény, mert nem is olyan régen, a patriárkák meccse után azt mondta,
jó neki a backup szerep, meg hogy még érzi az erőt... kár, de így talán Allen, akinek a játéka
nekem legalábbis tetszik, bár alig volt hogy láthattam több szerepet kaphat... vagy
valakiért nyomulunk FA-n? sztem nem kéne, de az én vagyok...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Ricky Williams visszavonul.
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én mondtam tegnap Soldinak.. hogy nálam speciel Allen lett volna 😊 de az Allen-Suggs-JPP hármas kiemelkedett (kb. ilyen sorrendben)Igor
Lehet sokat nyomott a latba,hogy a Vikes idén gyenge volt,mi pedig PO+AFC döntősök voltunk.Ez látványosabb volt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én mondtam tegnap Soldinak.. hogy nálam speciel Allen lett volna 😊 de az Allen-Suggs-JPP hármas kiemelkedett (kb. ilyen sorrendben)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Gratyulz Szaggz és Kenter Uraknak! Csak a legjobbakat!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Suggs lett a DPOY. 😉 😊Vrijbloed
Gratula!

Nyilván nem a személyes kedvencem 😉 , de megérdemelte.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Birk pedig a Walter Payton Man of the Year Award-ot vihette haza.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Suggs lett a DPOY. 😉 😊
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Megvan az új LB coach,Don Martindale.kátrány
hát eddig csak ebben a formában volt szerencsém hozzá
http://www.amazon.com/Martindale-Complete-Reference-CD-ROM-Package/dp/0853697043
bár ha ezt hozza az igen súlyos lesz 😉sutianap
Nem rossz, 😀 ,de ez valószínűleg kevés lesz.A földi megoldások ide kevesek lesznek ,itt szükség lesz egyéb segítségre is 😊
http://bookline.hu/product/home!execute.action?_v=Struthers_Jane_A_spiritualitas_bibliaja&id=66990&type=22

Vagy Burfict,aki Ray mellett egy friss energia lenne.
Visszatérve a földre 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sajnos szerintem is ez volt a mi évünk...
Idén eleve keményebb lesz a schedule és megint meg kell nyerni a csoportot,ha PO-t akarunk.
A Pats meccsig mg voltam győződve,hogy OL fejlesztés szükséges,mert még elevenen él bennem a Texans átgázolta OL-ünk,de nekem szembetűnőbb volt a LB hiány.

Ha Grubbs-t és Rice-t megtartjuk,akkor nem hiszem,hogy lesz pénz JJ-re,amit sajnálni fog mindenki.Gurode lehet Birk utóda,ha ő visszavonul.
Egyébként azt sem tartom kizártnak,hogy feltredelünk,ILB-n kívül nincs akkora needünk,hogy adjunk egy későbbi kört .
Bár most néztem a honlapot,toronymagasan az OL need vezet egy szurkolói szavazáson.kátrány
Hát én még nem tértem magamhoz. Sajnos szerintem is, főleg úgy hogy az ellen nem a GBP vagy NOS. Bár bízom az OFF jelentős javulásában és akkor van esély.
BC nálam nem maradna, mert nem csak kihagyta a végén, de egy 4.és 6-ot is meg kellett próbálni mert nem bíztak egy 50+ rúgásában (persze egész évre igaz volt). Ha Grubbs marad, akkor OT, LB, FS (vagy so CB). BPA-nék a 3 poszt közül.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Megvan az új LB coach,Don Martindale.kátrány
hát eddig csak ebben a formában volt szerencsém hozzá
http://www.amazon.com/Martindale-Complete-Reference-CD-ROM-Package/dp/0853697043
bár ha ezt hozza az igen súlyos lesz 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Megvan az új LB coach,Don Martindale.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Sajnos szerintem is ez volt a mi évünk...
Idén eleve keményebb lesz a schedule és megint meg kell nyerni a csoportot,ha PO-t akarunk.
A Pats meccsig mg voltam győződve,hogy OL fejlesztés szükséges,mert még elevenen él bennem a Texans átgázolta OL-ünk,de nekem szembetűnőbb volt a LB hiány.

Ha Grubbs-t és Rice-t megtartjuk,akkor nem hiszem,hogy lesz pénz JJ-re,amit sajnálni fog mindenki.Gurode lehet Birk utóda,ha ő visszavonul.
Egyébként azt sem tartom kizártnak,hogy feltredelünk,ILB-n kívül nincs akkora needünk,hogy adjunk egy későbbi kört .
Bár most néztem a honlapot,toronymagasan az OL need vezet egy szurkolói szavazáson.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kb. mostanra higgadtam le és már nincs szívfájdalmam.. de még mindig nagyon szomorú vagyok 😕

Na tekintsünk inkább előre.
Szerintem az érdekes coaching staff ellenére (őszintén szólva nem merek mit mondani... dehát Flaccót eddig is szétékezték, médiától csapattársig mindenki, rosszabb nem lehet 😊) a Ravens O jobb lesz jövőre (még ha csak picivel is), ha az OL kulcsembereit - Grubbs/Rice megtartjuk.
Egyrészt azért, mert sztem Joe szép lassan tovább javulgat, ez az uccsó PO meccs is jót fog tenni az önbizalmának.. és legfőképp azért, mert idén a TC-ben végre megtaníthatják Torreyt arra is, hogy a fly-on kívül milyen más route-ok vannak 😀 😛 Két jó WR, két használható TE és Rice... ennél több fegyver nem kellhet... és az, hogy két jó WR-ünk lesz (remélhetőleg), az kulcsfontosságú.

A védelemmel szemben vagyok inkább aggodalmas... a legjobb esetben is azt látom, hogy valahogy szinten tartjuk TOP 3-5-ös egységként (több pass rush lesz, Suggs mellé felnőnek a fiatalok.. de runstopping terén visszaesünk.. a back four meg mindig lutri), ha pedig pesszimistább vagyok akkor átlagos egységet vizionálok jövőre, sajnos.
Könnyen lehet, hogy Gregg és Johnson elmegy (nekik nem tudunk szerintem annyi pénzt adni, mint amit más csapat odaönt majd eléjük - ugyanakkor sztem megvalósul a Ravens effektus náluk, és vissza fognak esni más csapatban... szóval meg fogják bánni, ha elmennek 😛 - lásd Adalius), McKinney, Redding, Ayanbadejo jó lenne ha maradna... de pl. már az utóbbi kettő is vén, mint az országút.. 1-2 év van bennük, inkább egy.
A DL miatt nem aggódok, McPhee és Kruger is villantott sokat, van fiatal hústornyunk is.. de a LB poszt az nagyon necces.
McClain, Ellerbe, de még Ayanbadejo sem az igazi, mint kezdő LB.. szerintem.

Tény, hogy elkényeztett a csapat az elmúlt években LB-kel minket.. de könnyen odajuthatunk 2013-ra, hogy nem lesz épkézláb kezdő LB-nk. Ezért muszáj lesz sztílelni valakit az idén, a nem is annyira gyenge classból.. ha pl. első kör végén ott van Burfict (nagy kedvencem), akkor az örömtől sikongatnék.. Hightower dettó, bár ő nálam a második számú opció... és Kuechly csak harmadik, waay overrated 😛 (sanszos persze, hogy elmegy mire mi jönnénk)

Travis Lewis, Bobby Wagner vagy Tank Carder a B terv a középső körökben, őket is imádnám... és Marve lehet még érdekes szvsz, de ezek már 3-4. körös opciók. Kb ennyi, aki szívesen húznék belülre LB-t.

A secondary jó, fiatal, marad... mégha Eddel gondok is lesznek IR ügyileg, egyre optimistább vagyok a CB-kkel szemben.
Speciel team... ehhh. FA-n mindig van rúgó.

Szóval a terv a következő egy hónapra - imádkozni, hogy Burfict elszúrja a combine-t 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ravens sign guard Howard Barbieri and linebacker Cody Glenn to reserve-future deals


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related