Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Az a Jacoby Jones signing az nagyon sokat fog segíteni.. slot receivernek kifejezetten nagydarab (ez nálam plusz), és legvészesebb esetben No 2-nak is elmegy, sőt nem kell azon izgulni hogy Webb returnerködni fog.

Pollard szép/jó, McBab pedig rotációba jó lehet.. de Jacoby-nak örülök a legjobban, van újra JJ-nk 😊Igor
Azzal,hogy nem lesz Suggs,a legtöbbet azzal segíthettek a D-nek Ozzyék,ha egyel több potenciális célpontot kap Flacco.Én leginkább emiatt örülök Jones-nak.
Bár hátráltató tényezőnek ott lesz Cameron,de fő az optimizmus.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
Az a Jacoby Jones signing az nagyon sokat fog segíteni.. slot receivernek kifejezetten nagydarab (ez nálam plusz), és legvészesebb esetben No 2-nak is elmegy, sőt nem kell azon izgulni hogy Webb returnerködni fog.

Pollard szép/jó, McBab pedig rotációba jó lehet.. de Jacoby-nak örülök a legjobban, van újra JJ-nk 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Pats tulajdonosa semmiféle ugrásszerű növekedést nem vár; nem vennék rá mérget, hogy jelentősen nőne a tere a csapatoknak. Szerintem nincs még lejátszva, hogy olyan nagyon nőne a cap.tomi-tomi
Biztos szeretne meglepődni. Hallottunk már egyet s mást, hogy milyen pénzeket hoznak az új szerződések az NFL-nek; garantált a cap emelkedése. Sokan már az idén igazolt FA-k szerződéseinél is belekalkulálták ezt.vassadi
Csak nehogy a többiek lepődjenek meg! 😊
Ha az NFL egyik legbefolyásosabb tulajdonosa ezt nyilatkozza, akkor minimum érdemes lenne elgondolkodni, hogy mit szeretett volna ezzel mondani, üzenni.
Egy dolog, hogy milyen számokat ismerünk (btw ezekben mennyi "finomítás" lehet még?), és egy másik dolog, hogy milyen képleteken, folyamatokon lesz ezekből cap növekedés.
Számomra Kraft nyilatkozata azt jelenti, hogy a tulajdonosok minden esélyt, lehetőséget ki fognak használni, hogy minél kisebb mértékben növekedjék a cap; több maradjon az ő zsebükben.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
A Pats tulajdonosa semmiféle ugrásszerű növekedést nem vár; nem vennék rá mérget, hogy jelentősen nőne a tere a csapatoknak. Szerintem nincs még lejátszva, hogy olyan nagyon nőne a cap.tomi-tomi
Biztos szeretne meglepődni. Hallottunk már egyet s mást, hogy milyen pénzeket hoznak az új szerződések az NFL-nek; garantált a cap emelkedése. Sokan már az idén igazolt FA-k szerződéseinél is belekalkulálták ezt.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mondom egy kicsit másképp, más oldalról.
tomi-tomi
A példát értem, és nincs is ezzel baj, örülök, hogy úgy általában nem kell
struktúrálni, mert így ugye jól kufárkodunk a pénzükkel...
Amúyg ettől még a mostani szitura áll, amit mondtam. Legyen így

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
2014-ben az új TV-s szerződések miatt ugrásszerűen meg fog nőni a salary cap, úgyhogy akkor ezek a dolgok megoldódnak. A jövő évet kell már csak kihúzni, de korábban vázolták, hogy miként fog festeni a helyzet 2013-ban, és az sem vészesebb, mint az idei.vassadi
A Pats tulajdonosa semmiféle ugrásszerű növekedést nem vár; nem vennék rá mérget, hogy jelentősen nőne a tere a csapatoknak. Szerintem nincs még lejátszva, hogy olyan nagyon nőne a cap.

(Itt OFF: Az én ízlésemnek már az idei cap helyzetetek is túlságosan vészes volt. 😊 A jövő évi pedig abstart sokkal nehezebb lesz kezelni (fájdalmas áldozatok nélkül). Az idei átstrukturálások következményei + Wallace várható igényei kb. egy húszast dobnak az idei szinten. Ezt valahogy ki kell piszkálnotok.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Szerintem a Steelers már túl nagy kockázatot vállal, (hasamra ütök, de nagyságrendileg stimmel) a legrosszabb forgatókönyv esetén 40-50 millió körül akkor is foglalt a fizetési sapkájuk (évekre), ha az átstrukturált szerződésű 5-6 játékosuk egy percet nem léphet pályára. ... Btw kíváncsi leszek, hogy a Steelers ki tud-e keveredni belőle. 😉 😛tomi-tomi
2014-ben az új TV-s szerződések miatt ugrásszerűen meg fog nőni a salary cap, úgyhogy akkor ezek a dolgok megoldódnak. A jövő évet kell már csak kihúzni, de korábban vázolták, hogy miként fog festeni a helyzet 2013-ban, és az sem vészesebb, mint az idei.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az egyértelmű, hogy ez kétoldalain jó megállapodás és igazán sokat senki sem bukik
rajta, pusztán azt mondtam, hogy ez Yandától jókor jött, mert most szűkös volt a cap.
Egy-két év és sok pénz maradhat, mert a veteránjaink abbahagyják, így ott talán
kevesebb lesz a baj... persze tudom én, hogy addigra is lesznek megfizetendő veteránjaink... de az
most még nem számít... annyira.

A vasalósokat azért hoztam fel, mert náluk sokan csinálják, nálunk eddig - tudtommal - nem sok
ilyen volt.
De őszintén, ha sign bónuszba megy a pénz, a játékosnak az is jó, így viszont talán - kicsivel
- könnyebb lehet a csapatnak a teljes gárdát fizetni... pl, Jones, Pollard a cikkírók többsége szerint
azért jött/hosszabított, mert a Yanda pénz segített ezen... ennyi és nem több... ettől persze még
senki nem jár rosszul, pláne nem hűhaúristenmilyennagyszívesség, de jól jött és ez tény. 😊Collapo
Mondom egy kicsit másképp, más oldalról.
Egyáltalán nem baj, ha egy csapat nincs rászorulva ilyen lépés(ek)re, tartsd jó jelnek, hogy a Ravens-nél nem sok ilyen volt. Yandával bármi történik (Isten ne adja!), akkor most már jelentősen több pénz ragad bent. Ha egy-két ember érintett, az még kezelhető, vállalható kockázat. Bár például Eli a folyamatos átstrukturálások miatt egymaga 20 millió környékén foglal (majd) helyet a Giants-cap-ből! Szerintem a Steelers már túl nagy kockázatot vállal, (hasamra ütök, de nagyságrendileg stimmel) a legrosszabb forgatókönyv esetén 40-50 millió körül akkor is foglalt a fizetési sapkájuk (évekre), ha az átstrukturált szerződésű 5-6 játékosuk egy percet nem léphet pályára. Ezért (is) mondom, hogy a játékos nagyon jól jár, még durva formahanyatlás esetén is nehezen szabadulnak meg tőle. Nektek most egy-két (banális) sérülés esélyét nem is kell hosszabban ecsetelni.
Sántító hasonlat, de valami olyasmi ez, mint amikor rövidtávú hitellel finanszírozod a hosszútávú hiteled részleteit. Pillanatnyilag levegőhöz jutsz, de egy bizonyos mérték után összecsap(hat)nak a fejed fölött a hullámok, öngerjesztő spirálba keveredhetsz. Btw kíváncsi leszek, hogy a Steelers ki tud-e keveredni belőle. 😉 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az egyértelmű, hogy ez kétoldalain jó megállapodás és igazán sokat senki sem bukik
rajta, pusztán azt mondtam, hogy ez Yandától jókor jött, mert most szűkös volt a cap.
Egy-két év és sok pénz maradhat, mert a veteránjaink abbahagyják, így ott talán
kevesebb lesz a baj... persze tudom én, hogy addigra is lesznek megfizetendő veteránjaink... de az
most még nem számít... annyira.

A vasalósokat azért hoztam fel, mert náluk sokan csinálják, nálunk eddig - tudtommal - nem sok
ilyen volt.
De őszintén, ha sign bónuszba megy a pénz, a játékosnak az is jó, így viszont talán - kicsivel
- könnyebb lehet a csapatnak a teljes gárdát fizetni... pl, Jones, Pollard a cikkírók többsége szerint
azért jött/hosszabított, mert a Yanda pénz segített ezen... ennyi és nem több... ettől persze még
senki nem jár rosszul, pláne nem hűhaúristenmilyennagyszívesség, de jól jött és ez tény. 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Igen, vágom, viszont ugye a cap miatt egyáltalán nem mindegy a lépés...
Kevesebb pénzt... Ő nem keres annyit... illetve megéri... később úgyis lesz
visszavonuló, akinek a pénze elosztható, most viszont elég szűkösen voltunk.
Így meg azért jó, hogy Ő belement ebbe...Collapo
Lassan már városi legenda lesz, hogy egy szerződés átstrukturálás a játékos részéről (mekkora) engedmény, "jófejség". Szó sincs erről. A csapat nyer fizetési teret, a játékos (jellemzően) adott évi fizetését aláírási bónuszként kapja (bebiztosította az éves keresetét minden előre nem látható negatív esemény ellenére is!) és a jövőben sokkal nehezebb lesz elküldeni, hiszen megemelkedik (jelentősen) a hátralévő időben a cap-ben elfoglalt pénze.
Mindkét félnek jól körülírható elvárásai vannak és ezzel a módszerrel kölcsönösen teljesítik azokat. Senki nem tesz semmiféle szívességet a másiknak.
(A Steelers emlegetése is ez ügyben, mint példamutató klub, sokkal inkább szól arról, hogy az ő cap menedzselésükre jellemző ez a módszer (sokszor kényszerből), mint arról, hogy mennyi klubhű játékosuk van. Brady szerződését is átszervezték vagy két hónapja, de ettől nem lett ő semmivel sem jobb arc.)
Szerintem minden franchise rutinszerűen alkalmazza ezt a módszert, ha a szükség úgy hozza. A Ravens sem lett ettől előrébb, vagy érte utol a Steelers-t.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Igen, vágom, viszont ugye a cap miatt egyáltalán nem mindegy a lépés...
Kevesebb pénzt... Ő nem keres annyit... illetve megéri... később úgyis lesz
visszavonuló, akinek a pénze elosztható, most viszont elég szűkösen voltunk.
Így meg azért jó, hogy Ő belement ebbe...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De azt érzed, hogy Yanda ezzel nem bukott semmit? Csak jobban van elosztva ez cap szempontból (tehát valamennyi lóvét nem fizetésként hanem signing bonusként kap, aminek a caphitje elosztódik a maradék évek közöttÖ.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Yanda Restructures Contract, Helps Ravens’ Salary Cap

Marshal Yanda helped make the Ravens’ recent flurry of activity possible.

The Pro Bowl offensive guard restructured his five-year, $32 million contract, reducing his 2012 salary-cap figure by $2.8 million, according to The Carroll County Times’ Aaron Wilson.

That extra $2.8 million helped the cap-strapped Ravens reel in wide receiver and return man Jacoby Jones (reportedly two years, $7 million) and defensive lineman Ryan McBean (reportedly one year, $1.214 million). Additionally, the Ravens were able to give safety Bernard Pollard a three-year contract extension.

Once scheduled to make a $6.5 million cap figure this season, Yanda will now get $3.65 million, according to Wilson, who also explained that Yanda won’t lose any money over the long haul.

The Ravens gave Yanda a $3.8 million signing bonus and it will now be prorated over the remaining four years of his deal.

What does the Ravens salary-cap picture look like now?

That’s still a little murky. Without factoring in the Jones and Pollard deals, the Ravens salary-cap figure is $3.529, says Wilson.

Below is Yanda’s new contract breakdown:

Remaining Base Salaries Salary-Cap Figures

2012: $700,000 2012: $3.65 million

2013: $4.5 million 2013: $7.45 million

2014: $5.5 million 2014: $8.45 million

2015: $5.5 million 2015: $8.45 million


Ami ebben számomra érdekes, hogy amit már sokszor láttunk a vasalósoknál, most van nálunk is
a csapat érdekében újragondolja a játékos és a csapat a szerződést... ez hiányzott még a repertoárból...
Yanda itt is nagyot hoz... Imádom a palit!!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ennyire az idény kezdete előtt pr-t csinálni szerintem baromság... Tavaly is - focinyelvvel élve - simán kiesés elkerüléséért kellett volna a 49-ersnek a harcolni a korai pr-k szerint... aztán lett egy egészen komoly idényük. Túl sok a kérdőjel ahhoz, hogy a vita indításon kívül bármilyen értelme lenne ezeknek a rangsoroknak jelenleg.
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Aláírta a szerződését Gino Gradkowski és DeAngelo Tyson is.
Már csak Upshaw , Pierce , Streeter ,akik nem írtak alá.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
A tavalyi maci OL már nem volt ultrafos, sőőt, amikor Cutler volt fenn, aki ugye elég mobilis, nem is volt
ha jól emlékszem kiemelkedően sok sack ellenük... fiatalok, még összejöhet nekik.
Ráadásul Marshall és a 6'4'', 6'5'' körüli újonc elkapó + a meglevő halom speedsterek...
nos O oldaon nem lesz gondjuk, a D meg hasít azért...

Ami minket illet örülök a 7. helynek, de sztem az nincs meg... erős schedule, sok-sok kérdés... azért 10 körül vagyunk
csak nem tudom, hogy tényleg 7-eCollapo
Mindent összevetve én pozitív vagyok 😊
Az utóbbi hetek történéseit figyelembe véve azt mondom: rendben leszünk! FA kezdete óriási érvágás volt, de azt egyensúlyozta az elég jól sikerült draftunk és FA-k igazolása. Jó hír a CB-ek hosszabbítása.
Negatív oldalon persze ott van az marha nehéz schedule. Suggs sérülése. Flacco hosszabbítása még nem annyira fontos, hiszen arra van egy év, de Rice-ot hamar meg kellene hosszabbítani, mert ez a mostani helyzet senkinek sem jó...

Ha meg van a 7. hely, ha nincs - azért látni a fényt az alagút végén. A megbeszélt PO becsusszanásunk meglesz 😊
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A tavalyi maci OL már nem volt ultrafos, sőőt, amikor Cutler volt fenn, aki ugye elég mobilis, nem is volt
ha jól emlékszem kiemelkedően sok sack ellenük... fiatalok, még összejöhet nekik.
Ráadásul Marshall és a 6'4'', 6'5'' körüli újonc elkapó + a meglevő halom speedsterek...
nos O oldaon nem lesz gondjuk, a D meg hasít azért...

Ami minket illet örülök a 7. helynek, de sztem az nincs meg... erős schedule, sok-sok kérdés... azért 10 körül vagyunk
csak nem tudom, hogy tényleg 7-e

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
NFL.com Power Rankings

1.
2.
3. +1
4. -1
5.
6. +2
7. -1
8. +1
9. -2
10.
11. +2
12. +7
(...)
30. -1

Mit ne mondjak díszes társaság... Eleje teljesen korrekt. Személy szerint nem értem a Bearst miért értékelik ilyen magasan, de lelkük rajta. Tekikben ott a hatalmas potenciál és a Vasasok és a Cicusok brutális erősődése is jól látszik (sajnos).
Ravens elemzése:
Terrell Suggs' injury is all the rage in Baltimore right now. The guy should've just pulled a Jeff Kent and said he was washing his truck. Ozzie Newsome and John Harbaugh can't be happy. This would all be mitigated if Sergio Kindle stepped in and balled out. You know what the Ravens have gotten from the former second-round pick? An all-encompassing nothing. And for all of the Ravens fans who pointed out that tight end Ed Dickson's last name was briefly misspelled "Hickson" in the "holes" piece, we caught it. Now if Hickson would just make the tough catches ...
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nakérem, MekBab eltiltása csak 3 meccses... for violating the league's performance enhancement policy.
Ez nem rossz hír, mert a DL depth miatt jó hogy van, vagy lesz, ha roosterre kerül... s ha ott van, akkor nem hagy
ki túl sokat a szezonból.

Osemele, Thompson és Jackson aláírta a szerződését...
előbbi kettő 4 évre, utóbbiról ilyet nem láttam, de gyanítom Ő is.

Újraigazoltuk Pollardot
Yuppie!! ez egy nagy húzás, nekem nagyon bejön a faszi stílusa....
3 évre a mienk, szóval éljen... ja és:
"The seven-year veteran became a vocal leader and also spoke loudly with his pads." 😀

Két évre Jacoby Jones is nálunk van...
Korábban bírtam a faszit, most nem tudom mit mondjak
7 misiért jött két évre, szerintem kicsit tanárnak, kicsit visszahordónak kicsit elkapónak
Lee nem jött be tavaly, talán idén Jones...

Sizzle pedig túlvan a sikeres achilles műtétjén
innen kívánok neki minél biztosabb felgyógyulást, pihenje ki, jöjjön formába mondjuk a PO-ra

Most kicsit mozgolódtunk, talán ez felfrissíti a vért... 😊
Érdekes, hogy egyenlőre nem látok híreket arról, hogy keresnénk DE/OLB-t :/Collapo
Szépen csokorba szedted 😊 a híreket.
Én most megkockáztatom,hogy nem igazolunk senkit Suggs helyére .kátrány
ja és még ki is hagytam CWill papírját 😊

Amúgy lehet hogy a szezonunk ellen beszélek, de nem hiszem, hogy kellene... mármint
vagy annyi fiatal gyerek, hogy pusztán létszám alapján lehet próbálgatni őket...
Azért OZék nem véletlenül hozták ezeket a srácokat....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Újraigazoltuk Pollardot
Yuppie!! ez egy nagy húzás, nekem nagyon bejön a faszi stílusa....
3 évre a mienk, szóval éljen... ja és:
"The seven-year veteran became a vocal leader and also spoke loudly with his pads." 😀
Collapo
http://www.youtube.com/watch?v=D6xoiI2ttT0 és még denszelni is tud :cool:
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nakérem, MekBab eltiltása csak 3 meccses... for violating the league's performance enhancement policy.
Ez nem rossz hír, mert a DL depth miatt jó hogy van, vagy lesz, ha roosterre kerül... s ha ott van, akkor nem hagy
ki túl sokat a szezonból.

Osemele, Thompson és Jackson aláírta a szerződését...
előbbi kettő 4 évre, utóbbiról ilyet nem láttam, de gyanítom Ő is.

Újraigazoltuk Pollardot
Yuppie!! ez egy nagy húzás, nekem nagyon bejön a faszi stílusa....
3 évre a mienk, szóval éljen... ja és:
"The seven-year veteran became a vocal leader and also spoke loudly with his pads." 😀

Két évre Jacoby Jones is nálunk van...
Korábban bírtam a faszit, most nem tudom mit mondjak
7 misiért jött két évre, szerintem kicsit tanárnak, kicsit visszahordónak kicsit elkapónak
Lee nem jött be tavaly, talán idén Jones...

Sizzle pedig túlvan a sikeres achilles műtétjén
innen kívánok neki minél biztosabb felgyógyulást, pihenje ki, jöjjön formába mondjuk a PO-ra

Most kicsit mozgolódtunk, talán ez felfrissíti a vért... 😊
Érdekes, hogy egyenlőre nem látok híreket arról, hogy keresnénk DE/OLB-t :/Collapo
Szépen csokorba szedted 😊 a híreket.
Én most megkockáztatom,hogy nem igazolunk senkit Suggs helyére .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nakérem, MekBab eltiltása csak 3 meccses... for violating the league's performance enhancement policy.
Ez nem rossz hír, mert a DL depth miatt jó hogy van, vagy lesz, ha roosterre kerül... s ha ott van, akkor nem hagy
ki túl sokat a szezonból.

Osemele, Thompson és Jackson aláírta a szerződését...
előbbi kettő 4 évre, utóbbiról ilyet nem láttam, de gyanítom Ő is.

Újraigazoltuk Pollardot
Yuppie!! ez egy nagy húzás, nekem nagyon bejön a faszi stílusa....
3 évre a mienk, szóval éljen... ja és:
"The seven-year veteran became a vocal leader and also spoke loudly with his pads." 😀

Két évre Jacoby Jones is nálunk van...
Korábban bírtam a faszit, most nem tudom mit mondjak
7 misiért jött két évre, szerintem kicsit tanárnak, kicsit visszahordónak kicsit elkapónak
Lee nem jött be tavaly, talán idén Jones...

Sizzle pedig túlvan a sikeres achilles műtétjén
innen kívánok neki minél biztosabb felgyógyulást, pihenje ki, jöjjön formába mondjuk a PO-ra

Most kicsit mozgolódtunk, talán ez felfrissíti a vért... 😊
Érdekes, hogy egyenlőre nem látok híreket arról, hogy keresnénk DE/OLB-t :/

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
rotoworld offensive line rangsorában (a köreinkben tapasztalható elégedetlenség ellenére) az egészen előkelő 9. helyet csípte meg a falunk. Osemelét már kezdőnek írják balgárdon sőt potenciálisan már rövidtávon upgradenek Grubbshoz képest. Remélem ez valami isteni kinyilatkoztatás volt 😀

Csoportból:
Bengals 3
Steelers 11
Browns 15

Ez alapján sem kérdéses melyik a legerősebb csoport 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Tegnap Jacoby Jones volt látogatóban a csapatnál.
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tudom, hogy perverz még ilyenkor erről beszélni, de valakinek van teppje 53-ra?Collapo
Ez legyen a legsúlyosabb perverzió a világon 😛

Egyébként én McPheetől remélek nagy évet. Szituációs passrusherként nagyon ott volt a szeren. PFF azt hiszem őt hozta ki a D-line menek közül elsőnek, apró szépséghiba, hogy nem volt olyan sok snapje, de ha jövőre a megemelkedő snap szám mellett tudja a tavalyi átlagot hozni az nagyon süti lenne.

Közben meg is találtam a cikket. http://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/06/pass-rushing-productivity-defensive-tackles/