Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
"...Jameel McClain not expected to sign with Broncos today. Maybe later" @MikeKlis

Az eddigiek fényében ez nem lesz meglepetés ha ő is elmegy :/ Lehet én vagyok konzervatív és ragaszkodom a bevált dolgokhoz de ez így nem igazán vidám eddig.Blaise
Derrick Mason tweeted this yesterday, "BMore don't panic, y'all have the best GM in the business!" 😊
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
"...Jameel McClain not expected to sign with Broncos today. Maybe later" @MikeKlis

Az eddigiek fényében ez nem lesz meglepetés ha ő is elmegy :/ Lehet én vagyok konzervatív és ragaszkodom a bevált dolgokhoz de ez így nem igazán vidám eddig.Blaise
Szerintem Jameellel teszteltetik a piacot,ha sikerül neki,akkor mehet,ha nem szeretettel visszavárjuk.
Az a helyzet,hogy Ray mellett játszani legalább akkora áldás,mint átok.mint egy erős apa jelenléte a családban, a gyerekére.
Ugyanúgy nem tudni,mit teljesít Ray társa más csapatban,mint az erős szülő gyereke a világban.
Bart Scott úgy esett vissza,hogy ismerős edzőkkel,ismerős rendszerben játszott.És Jameel nincs olyan jó,mint Bart volt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
"...Jameel McClain not expected to sign with Broncos today. Maybe later" @MikeKlis

Az eddigiek fényében ez nem lesz meglepetés ha ő is elmegy :/ Lehet én vagyok konzervatív és ragaszkodom a bevált dolgokhoz de ez így nem igazán vidám eddig.
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Eddig JJ-n kívül olyanik mentek,akiket tuduk pótolni,JJ-t is de ott sztem visszaesünk.
Nakamurát sajnálom,Zibi nem sokat lendített a csapat szekerén,.amit ő csinált azt a spec.teamer Emanuel Cook is megteszi.Nakamurát sajnálom,sokoldalú játékos volt,de megérdemli az esetleges több játékidőt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ozzie: "One of the things we said ... is that we were going to focus attention on the O-line, and getting Matt Birk back is key for us."

Ez azért örömteli, de ha ilyen lendületbe viszik el a fáinkat (McLain ugye még lóg a levegőben és Webb tendere sem egy életbiztosítás) akkor lassan a D-be is kell majd erősítés, de legalább vérfrissítés.

Egy back up S már mindenképpen kinéz
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Hát ez eddig valami fantasztikus...... :/ , legalább Birk-kel sikerült megegyezni, ennyinek azért örülhetünk

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Colts agree to terms with safety Tom Zbikowski. Chuck Pagano gets one of his former Ravens.

Újabb távozó...
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Adam Schefter @AdamSchefter
A deal between the Baltimore Ravens and veteran center Matt Birk is imminent. Birk back to Baltimore.Blaise
Ez jó hír,
Mathist pedig majd meglátjuk,asszem mindkét csapatnak a szépet mondja,aztán majd kiderül.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Adam Schefter @AdamSchefter
A deal between the Baltimore Ravens and veteran center Matt Birk is imminent. Birk back to Baltimore.
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szomszéd szobában viszont azt olvastam, hogy meccselte az ajánlatunkat az Eagles. Nah majd kiderül 😊

Matt Birk's agent, Joe Linta: "We had a good talk. We're fielding calls from other teams But Matt would love to stay a Raven and we won't look elsewhere unless we can't make it work with the Ravens."

Joe szerződéséről: "moving in the right direction."
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Evan Mathis calls Ravens a 'wonderful organization.' Said he felt very welcome on visit. He's contemplating his options with his family


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nakamura a Panthers-t választotta.vassadi
Több időt szeretett volna a pályán tölteni szóval érthető, hogy elment, így viszont Zbikovskival mindenképpen újra kellene szerződnünk, mert ha Ed megsérül csúnya világ lesz.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Nakamura a Panthers-t választotta.
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ravens free agent LB Jameel McClain is going to visit the Denver Broncos, according to NFL sources.kátrány
McLaint én megtartanám mert amikor Ray nem volt jól játszott, ráadásul nem úgy tűnik mintha nagyon mozgolódnánk a piacon, a draft után meg kérdéses, hogy lesz-e még valaki akire érdemes rámozdulni.
Ráadásul ha Ő elmegy és Ray is a következő szezon után visszavonul két új és/vagy rookie MLB-vel kezdeni...

Lehet, hogy nem a piac egyből letarolása a nyerő FA taktika de, az tuti, hogy a kivárós amit Oz csinál nagyon "idegtépő" egyszerű szurkolóként 😀

Más:
Mathis maradt Baltimoreban úgy hírlik, szóval legalább még arra van sansz, hogy Ő érkezik. Nap folyamán jó lenne valamit hallani felőle is.
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ravens free agent LB Jameel McClain is going to visit the Denver Broncos, according to NFL sources.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hát eddig kicsit olyan érzésem van, hogy szétkapnak FA-n mint
hülyegyerek a legót... mondjuk ez azt mutatja, hogy jó embereink
vannak, akikkel mások komolyan számolnak, de szomorú, hogy
nem tudunk megtartani belőlük....

vagy valami nagy készülődik? 😀

hajtunk a jövőévi kompenzációsokra? :/Collapo
Nem kell olyan borúsan látni.
JJ távoztával a runD-nken meg fog látszani,Krugernek sokat kell fejlődnie futás ellen,míg Kindle talán passz szituációknál rotálhatja Krugert
Cory távozása elvileg közepes csapás,mert a 3.évébe lépő Arti Jones lesz a helyén,de láttuk,hogy idén,ha nem volt Redding,szellős volt a futósáv.
Reméljük,hogy a 3.éves Cody fejlődik annyit,hogy elég legyen.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát eddig kicsit olyan érzésem van, hogy szétkapnak FA-n mint
hülyegyerek a legót... mondjuk ez azt mutatja, hogy jó embereink
vannak, akikkel mások komolyan számolnak, de szomorú, hogy
nem tudunk megtartani belőlük....

vagy valami nagy készülődik? 😀

hajtunk a jövőévi kompenzációsokra? :/

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Jarret Johnson's four-year deal with Chargers is worth up to $19 million and includes a $6 million bonus, per a league source

Chargers tackle Jared Gaither's four-year deal is worth up to $16.5 million and includes an $8 million signing bonus, per a league source

Ezek kicsit bosszantóak,mert JJ-nek Baltimore-ban is hasonló fizetése volt.Több volt,csak kis csökkentésen ment keresztül a pénze.
De Gaither...ilyen LT,ennyi pénzért.Kár,hogy már Jared-nek az elmúlt év csalódása világított rá a korlátaira.Velünk ennyi pénzért nem szerződött volna.Velünk a top LT pénzt kérte volna.Kilépett a nagyvilágba és látá vala,hogy nincs kolbászból a kerítés és szűzlányok sem állnak sorfalat a "prémium"-nak vélt hímivarsejtjeiért.
Pedig kicsit reméltem ,hogy visszatérnek....


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
hjajj...
coryért 2jért nagy kár Grubbs egyre nagyobb kérdőjel... nem tudom mi lesz így...
a LT pozíció régóta nagy kérdés...
Az az igazság, hogy az ikon, aki miatt fanatikus lettem, Ogden, nagy elvárásokat támasztott...
most viszont lassan kellene valami kisebb csoda az FAnCollapo
Saints land replacement for Carl Nicks, sign Ben Grubbs to a five-year, $36 million deal, including $10 million signing bonus.

A kérdőjel kiegyenesedett felkiáltóvá :/

Mathist meg kellene fogni mindenképpen
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Nem kell aggódni, várható volt, hogy nem fogunk két guardnak is elit fizetést adni. 😊

Mathist hozzuk el, minőségben nem rosszabb, csak annyi hogy Grubbs fiatalabb...
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hjajj...
coryért 2jért nagy kár Grubbs egyre nagyobb kérdőjel... nem tudom mi lesz így...
a LT pozíció régóta nagy kérdés...
Az az igazság, hogy az ikon, aki miatt fanatikus lettem, Ogden, nagy elvárásokat támasztott...
most viszont lassan kellene valami kisebb csoda az FAn

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
"Eric Winston to visit Chiefs, Rams, Ravens and Lions."
Ha esetleg érkezik RT posztra ,akkor mi lesz Oherrel?Mert az ő LT szerepeltetése halva született ötlet.
Oher és Reid , Harewood mind inkább RT-k,mint LT-k.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Guard Evan Mathis is scheduled to visit Baltimore on Thursday, reports ESPN's Adam Schefter
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Chargers announced they signed former Ravens outside linebacker Jarret Johnson to four-year contract.

Helyi újságírók szerint estére Grubbs Saints kerettag lesz... Nem kezdődik jól.Gyurma Pappa
Várható volt és milyen jól fogtok vele járni,ahogy a Chargers is JJ-vel...
Az elején 6 meccset kihagyott Grubbs,lábujjsérülés miatt.Látványosan javult az egész O teljesítménye,amint visszatért.kátrány
Grubbs elvesztésére felkészülve... Fáról Mathis, Briesel talán, utóbbi mellett Foster teljesítménye szól
Draftról: DeCastro, Glenn max felmászással de inkább lefelé szoktunk... Osemele és Zeitler de ők meg meglehetnek lefelé cserével is akár.

Én személy szerint a kipróbált játékosok közül jobban örülnék valakinek.
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Chargers announced they signed former Ravens outside linebacker Jarret Johnson to four-year contract.

Helyi újságírók szerint estére Grubbs Saints kerettag lesz... Nem kezdődik jól.Gyurma Pappa
Várható volt és milyen jól fogtok vele járni,ahogy a Chargers is JJ-vel...
Az elején 6 meccset kihagyott Grubbs,lábujjsérülés miatt.Látványosan javult az egész O teljesítménye,amint visszatért.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related