Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Flacco azért tudott "nyerő" lenni, mert a Ray és Ed vezette Def überállatg volt - sztem. Nélkülük, ez egy no chance meccs lett volna - sztem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Doktor Kátrány és Toll professor, ugye tudja, hogy tartozom még egy apró szivességgel tavalyról, nos igen - keserű könnyek jönnek, hogy amíg a só marja az arcod, már a szád a tengerbe ér feketénfeketefekete a szíved .........

smielőtt még mindenki, ez a a kettőnk ügye, semmi harag, csak egy tavalyi penge ami épp a szívig ér, és a tartozás az bizony tartozás, illik megadni, tisztelettel az Önök hódolója...........sutianap
my dear friend ,én nem emlékszek,mit agyaltam régen.Van egy olyan jó tulajdonságom,hogy feledékeny vagyok és nem emlékszek mindenre. :rolleyes:
Köszi a gratot 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Igen, de egy példa csak hasonlít, nem tökéletesen azonos.
Ha Reed, Lewis off, ettől még nem fog összeesni a Ravens, fogadhatunk is akár, hogy jövőre is SB esélyesek lesznek.Sobri Jóska
Jövőre még lehet, azt írtam, hogy még 1 év lehet benne. De ha igazán pontos akarok lenni, ez addig van benne, amíg Lewis és Reed játszik, ennek a csapatnak az ereje belőlük jön, az ő kisugárzásukból, attitüdjükből, mentális erejükből, példamutatásukból pályán és azon kívül, amit az öltözőért tesznek.

Ez a két ember Istenadta csodaképességeik mellett istenadta vezérek is. Nem féléve, hanem egy évtizede. Ed és Ray jelenti a Ravens-t.Soldados
Szerintem részben igazad van.Részben nem.
Ennek a meccsnek számomra az egyik tanulsága,hogy Flacco nyerő típus és terhelhető.Ezt a meccset "megnyerte" ott volt az elkapás Evans kezében és ő félvállról vette az újoncot.Ha Baley állt volna vele szemben ,akkor igazán megragadja azt a k*rva labdát.
Tavaly Webbnél láttam ilyet,mikor pont annyi ütemet vesztett ellenetek,ami -szerintem -abból adódott,hogy Brown volt vele szemben.Ha Wallace,nem veszít ütemet,mert koncentrál.
A lényeg,az OL fejlesztésével Flacco képes lesz arra,hogy Ray és Ed kevesebbet legyen pályán és ne legyenek túlterhelve.Hasonló az utunk,mint a tietek Pittsburgh-ben.
Szerintem a BB sérülése volt a Broncos ellen a kulcs,nem Taylor bénázása. Ha BB egészséges,vagy majdnem,akkor nem mentek olyan szűken a végének.
Nem szeretem a bűnbakképzést,ez csapatsport,egyik hibáját a másik korrigálja.Vagy nem,de az másik kérdés.
Most sem Cundiff ejtett ki minket,hibázni lehet,csak rajta és Evanson csattan most az ostor.Tavaly Cundiff hozott sok meccset.
Ha ütősebb O-nk lesz nekünk is,akkor a playmaker és idős védőink többet tudnak regenerálódni.És az O-nk jó,az OL-t kell fejleszteni!!!

Szal,az az 1 év Ray-ben és Ed-ben akkor lesz örömteli,ha az O többet tesz hozzá.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Mostanában Ray Lewis szintű LB terem vhol???

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
triangle 1 283
Nyilván megvan most a ravens fanok baja, de a gratula kijár a tegnapi teljesítményért. Remélem Reed bajnokként vonul vissza.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
De természetszerűleg visszaesés is volt a korszakok, az újabb nagy generációk között. Most is ez jön nálunk, ahogy nálatok is fog. Főleg elnézve ezt a Cincyt.Soldados
Meg a szép lassan összeálló Brownst.Vrijbloed
Ott - mindkét csapat szerencséjére - azért még kicsit több kirakós elem hiányzik a képből. 😊Soldados
Nekik még nyilván több idő kell, mint a Cincynek, ez egyértelmű. 😊 Viszont ők is egyre jobb szezonokat fognak futni. Főleg, ha megszerzik RGIII-at. Sose lesz könnyű a csoportunk, már nem mintha bármikor is ezt kívánnám. 😂
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez igaz, Ők vérbeli Hollók... nehéz lesz nélkülük, de Nektek is több korszakos játékosotok és csapatotok volt már... jön majd nagy játékos még... Boulware, Sharper, Ogden, Sharpe, Ray, Ed, sőt még CMekAli is, nos ők a mi 'első éránk'... wáá, imádom ezt a csapatot 😀Collapo
De természetszerűleg visszaesés is volt a korszakok, az újabb nagy generációk között. Most is ez jön nálunk, ahogy nálatok is fog. Főleg elnézve ezt a Cincyt.Soldados
Meg a szép lassan összeálló Brownst.Vrijbloed
Ott - mindkét csapat szerencséjére - azért még kicsit több kirakós elem hiányzik a képből. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Bár ne lenne igazad, de sajnos azért Edet és Rayt nem egy nap pótolni, így igazad van.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem féléve, hanem egy évtizede. Ed és Ray jelenti a Ravens-t.Soldados
Ez igaz, Ők vérbeli Hollók... nehéz lesz nélkülük, de Nektek is több korszakos játékosotok és csapatotok volt már... jön majd nagy játékos még... Boulware, Sharper, Ogden, Sharpe, Ray, Ed, sőt még CMekAli is, nos ők a mi 'első éránk'... wáá, imádom ezt a csapatot 😀Collapo
De természetszerűleg visszaesés is volt a korszakok, az újabb nagy generációk között. Most is ez jön nálunk, ahogy nálatok is fog. Főleg elnézve ezt a Cincyt.Soldados
Meg a szép lassan összeálló Brownst.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem féléve, hanem egy évtizede. Ed és Ray jelenti a Ravens-t.Soldados
Ez igaz, Ők vérbeli Hollók... nehéz lesz nélkülük, de Nektek is több korszakos játékosotok és csapatotok volt már... jön majd nagy játékos még... Boulware, Sharper, Ogden, Sharpe, Ray, Ed, sőt még CMekAli is, nos ők a mi 'első éránk'... wáá, imádom ezt a csapatot 😀Collapo
De természetszerűleg visszaesés is volt a korszakok, az újabb nagy generációk között. Most is ez jön nálunk, ahogy nálatok is fog. Főleg elnézve ezt a Cincyt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
wáá, imádom ezt a csapatot 😀Collapo
És ez a lényeg. Tisztára mint a házasság: jóban,rosszban,egészségben,betegségben 😊

Nagy +1 amit Lucas írt: ez egy játék ami az életünk részévé vált, kitölti a mindennapjainkat,a gondolatainkat,az életünket.

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem féléve, hanem egy évtizede. Ed és Ray jelenti a Ravens-t.Soldados
Ez igaz, Ők vérbeli Hollók... nehéz lesz nélkülük, de Nektek is több korszakos játékosotok és csapatotok volt már... jön majd nagy játékos még... Boulware, Sharper, Ogden, Sharpe, Ray, Ed, sőt még CMekAli is, nos ők a mi 'első éránk'... wáá, imádom ezt a csapatot 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Igen, de egy példa csak hasonlít, nem tökéletesen azonos.
Ha Reed, Lewis off, ettől még nem fog összeesni a Ravens, fogadhatunk is akár, hogy jövőre is SB esélyesek lesznek.Sobri Jóska
Itt igazán az a tény fájó, hogy nagyon rövid az idő és Ed karrierje nem teljes még. Az a baj, hogy ahogy egyre öregszik egyre inkább nehéz neki a játék, most is kurvajó, de egy-két éve, a folyamatos nyak-, derék- és ki tudja még milyen sérülései előtt azért még sokkal jobb volt, most lett volna egy jó esély a 'honor-the-man' esetre, ami kimaradt.

Reed kritikusabb a sérülései miatt, mint Ray, aki elpusztíthatatlan... itt ez volt a fájó a veteránok szintjén... Rice, Smith, nekik még sok idejük van, Ngata, Suggs, még nekik is akad, de a két nagynak, már alig... ezért lett volna jó.

Ha kiesnek a csapatból, mondjuk sérülés miatt, még meg is tudjuk oldani a pótlást, lásd mikor Ray lába idén sérült volt, jól állta a sarat a többi, Webb, CWill, JSmith is jól elvan Pollardal, meg a Zibi-Naka párossal, itt továbbra is az a cél, hogy Edet megajándékozzák a fiúk a karrierje méltó eredményével, és most ez maradt ki, ha visszavonulnak, nos akkor már nincs esélyük egy/még egy gyűrűre.

És igen, jövőre is söprünk és 19-0át játszunk, mert a teljesítményünket látva a Pro-Bowl is Ravens-NFC lesz 😂

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, de egy példa csak hasonlít, nem tökéletesen azonos.
Ha Reed, Lewis off, ettől még nem fog összeesni a Ravens, fogadhatunk is akár, hogy jövőre is SB esélyesek lesznek.Sobri Jóska
Jövőre még lehet, azt írtam, hogy még 1 év lehet benne. De ha igazán pontos akarok lenni, ez addig van benne, amíg Lewis és Reed játszik, ennek a csapatnak az ereje belőlük jön, az ő kisugárzásukból, attitüdjükből, mentális erejükből, példamutatásukból pályán és azon kívül, amit az öltözőért tesznek.

Ez a két ember Istenadta csodaképességeik mellett istenadta vezérek is. Nem féléve, hanem egy évtizede. Ed és Ray jelenti a Ravens-t.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Igen, de egy példa csak hasonlít, nem tökéletesen azonos.
Ha Reed, Lewis off, ettől még nem fog összeesni a Ravens, fogadhatunk is akár, hogy jövőre is SB esélyesek lesznek.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sajnálom, h nem sikerült, nagyon szurkoltam nektek, majdnem mint magunknak szoktam.. Azért ne kenődjetek el, sztem jövőre is domináns csapat lesztek az AFCben, ne temessétek magatokat előre, jövőre újra meg kell próbálni, mint minden más csapatnak is. Soha rosszabb szezont.Szesze
Az a baj(a), hogy ebben a Ravens-ben még max 1 év van. Több tuti nincs. Ha kiveszed Rayt és Lewis, onnan vége. Ők jövőre érnek oda, ahol most mi vagyunk, teljes generál a D-ben.Soldados
Opponálnom kell, erőteljesen.
Ez csapatsport.
Kiveszel bárkit, lehet ettől változik úgy a struktúra, hogy a többi játékosból így jön ki a 110%.
Pl. 2007, Shockey off, Barber off, mindenki temette a Giantset, szezon elött legoptimistább jóslat a 6-10 volt, aztán PO, SB, win - megérdemelten.
Felesleges is sorolni a hasonló sztorikat, a Ravens kurva jó csapat, és lehet pont attól fog végérvényesen összeállni ha mondjuk Reed visszavonul, Lewis kimarad, a többiekből pedig kiszakad egy SB teljesítmény. Elvégre 3-4 meccsre kell összeállni igazán faszán, elötte elég kis jóindulattal alapszakaszban 60%-os teljesítmény is akár (10-6 simán lehet PO).
Lehet játszani SB-t sztárok nélkül is, jól kell öszeállniuk a kiegészítő embereknek, az edzőknek, az alapjátékosoknak.
Így summázva azt mondom, hogy persze van példa arra, hogy kiesik 1 db sztár, és a csapat összeesik, de a Ravensre ez nem lesz igaz. Komplett, jól összecsiszolt kis csapat, butaság temetni.
(Spec szerintem egy jó irányító kéne azért, Flacco túl ...halovány, de ezen felesleges vitázni, vele is simán összejöhet a SB.)Sobri Jóska
Shockey és Barber önmagában sem az a szint, mint Reed és Lewis, de utóbbi két ember pláne nem ugyanazt jelenti a Ravens Def-nek összességében, mint az előbbi kettő a Giants O-nak jelentett. Minden idők talán legjobb ILB-jéről és FS-éről beszélünk, akik extrakiváltságos adottságaik mellett a szive-lelke ennek az egész csapatnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Köszönjük a gratokat... valamilyen szinten jól esne a dolog, hogy respektálják a csapatot (pláne amúgy hogy a hazai Pats szurkerektől mindig ezt láttam.. kinti újságírókkal ellentétben mondjuk) - de ugye a vereség/loss a végső dolog, ami ott van, és ott marad az ember szeme előtt, az ember agyában. És ez egy öreg csapat... még ha fiatal lenne azt mondom, majd jövőre. De így.... respectből kaptunk már eleget. Azzal sokra megyünk 😕
Azért köszi! Grat a Pats-nek, voltak ott is nagy emberek, nagy teljesítmények, és győzzön a jobbik csapat a SB-on!

Nem tudom, mit tudunk volna többet tenni 😕 36 meccs óta először nincs TD-je... az a Pollard to J. Smith felütés.. ááh, csak emésztem magam.. tényleg megyek inkább. Nagyon le vagyok törve.Igor
Sajnálom, h nem sikerült, nagyon szurkoltam nektek, majdnem mint magunknak szoktam.. Azért ne kenődjetek el, sztem jövőre is domináns csapat lesztek az AFCben, ne temessétek magatokat előre, jövőre újra meg kell próbálni, mint minden más csapatnak is. Soha rosszabb szezont.Szesze
Az a baj(a), hogy ebben a Ravens-ben még max 1 év van. Több tuti nincs. Ha kiveszed Rayt és Lewis, onnan vége. Ők jövőre érnek oda, ahol most mi vagyunk, teljes generál a D-ben.Soldados
Opponálnom kell, erőteljesen.
Ez csapatsport.
Kiveszel bárkit, lehet ettől változik úgy a struktúra, hogy a többi játékosból így jön ki a 110%.
Pl. 2007, Shockey off, Barber off, mindenki temette a Giantset, szezon elött legoptimistább jóslat a 6-10 volt, aztán PO, SB, win - megérdemelten.
Felesleges is sorolni a hasonló sztorikat, a Ravens kurva jó csapat, és lehet pont attól fog végérvényesen összeállni ha mondjuk Reed visszavonul, Lewis kimarad, a többiekből pedig kiszakad egy SB teljesítmény. Elvégre 3-4 meccsre kell összeállni igazán faszán, elötte elég kis jóindulattal alapszakaszban 60%-os teljesítmény is akár (10-6 simán lehet PO).
Lehet játszani SB-t sztárok nélkül is, jól kell öszeállniuk a kiegészítő embereknek, az edzőknek, az alapjátékosoknak.
Így summázva azt mondom, hogy persze van példa arra, hogy kiesik 1 db sztár, és a csapat összeesik, de a Ravensre ez nem lesz igaz. Komplett, jól összecsiszolt kis csapat, butaság temetni.
(Spec szerintem egy jó irányító kéne azért, Flacco túl ...halovány, de ezen felesleges vitázni, vele is simán összejöhet a SB.)

több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Nem segített az éjszakai busz, vagy a 15 perc séta sem. 😕 Ez most nagyon fáj.. minden évben ezt írom lassan. De akkor ez most különösen nagyon fáj... Igor
Pontosan tudom, mit érzel. A Giants elleni SB után nagyon-nagyon sokáig egyetlen jelenet forgott az agyamban állandóan, vég nélkül, le sem tudtam állítani: az a bizonyos Tyree-elkapás. Az egész meccsről nincs is egyéb emlékem, csak az, és az utána levő Giants TD.

Szóval együtt érzek. Időbe kerül, míg az ember meg tudja győzni önmagát, és úgy tudja nézni, ez csak egy játék, szerencsére csak egy játék.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Cundiff mehet Vanderjagt után a felejtőbe...somoskovig
Most, hogy egy kissé nyugodtabb lelkiállapotban néztem meg a újra a meccset, egyet értek azokkal, akik írták, hogy a szituációnál az edzők legalább akkorát hibáztak azzal, hogy nem kértek időt, mint Cundiff. Látszott, hogy kapkodniuk kellett, az utolsó pillanatban ment a snap, mielőtt delay of game lett volna (persze lehet, hogy azzal jobban jártatok volna). Én sajnálom szegény srácot, és nem lehet csak az ő nyakába varrni minden felelősséget.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azért ezt kicsit túlzásnak érzem

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/394100_2208244585867_1840039218_1349213_1660495083_n.jpgszampi#33
Az ilyen dolgok nem is jellemzőek az amerikai szurkolókra, de valamilyen szinten meg lehet azért érteni...
Mert tényleg nem az a tragédia hogy ő saját magával kiszúrt, hanem hogy nagyon sok kiöregedő félben lévő csapattársával, akiknek talán ez volt az utolsó esélye Super Bowl-t játszani...

Mindemellett nem kellene elitélni, minden sportoló hibázik, főleg ilyen pillanatokban elékpzelni sem tudom mekkora adrenalin és ideg sokk lehet egy emberben ilyen helyzetbengravedigger
Nem csak rajta múlt hogy nem jutottak be..nem tiltotta meg senki nekik hogy 10-20al verjenek titeket...bárki bármit mond ezt túlzásnak tartom.szampi#33
Szerintem is túlzás, erre vonatkozik a hozzászólásom második fele 😊
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
azért ezt kicsit túlzásnak érzem

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/394100_2208244585867_1840039218_1349213_1660495083_n.jpgszampi#33
Az ilyen dolgok nem is jellemzőek az amerikai szurkolókra, de valamilyen szinten meg lehet azért érteni...
Mert tényleg nem az a tragédia hogy ő saját magával kiszúrt, hanem hogy nagyon sok kiöregedő félben lévő csapattársával, akiknek talán ez volt az utolsó esélye Super Bowl-t játszani...

Mindemellett nem kellene elitélni, minden sportoló hibázik, főleg ilyen pillanatokban elékpzelni sem tudom mekkora adrenalin és ideg sokk lehet egy emberben ilyen helyzetbengravedigger
Nem csak rajta múlt hogy nem jutottak be..nem tiltotta meg senki nekik hogy 10-20al verjenek titeket...bárki bármit mond ezt túlzásnak tartom.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azért ezt kicsit túlzásnak érzem

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/394100_2208244585867_1840039218_1349213_1660495083_n.jpgszampi#33
Az ilyen dolgok nem is jellemzőek az amerikai szurkolókra, de valamilyen szinten meg lehet azért érteni...
Mert tényleg nem az a tragédia hogy ő saját magával kiszúrt, hanem hogy nagyon sok kiöregedő félben lévő csapattársával, akiknek talán ez volt az utolsó esélye Super Bowl-t játszani...

Mindemellett nem kellene elitélni, minden sportoló hibázik, főleg ilyen pillanatokban elékpzelni sem tudom mekkora adrenalin és ideg sokk lehet egy emberben ilyen helyzetben
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
azért ezt kicsit túlzásnak érzem

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/394100_2208244585867_1840039218_1349213_1660495083_n.jpg

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sajnálom, h nem sikerült, nagyon szurkoltam nektek, majdnem mint magunknak szoktam.. Azért ne kenődjetek el, sztem jövőre is domináns csapat lesztek az AFCben, ne temessétek magatokat előre, jövőre újra meg kell próbálni, mint minden más csapatnak is. Soha rosszabb szezont.Szesze
Az a baj(a), hogy ebben a Ravens-ben még max 1 év van. Több tuti nincs. Ha kiveszed Rayt és Lewis, onnan vége. Ők jövőre érnek oda, ahol most mi vagyunk, teljes generál a D-ben.Soldados
Akarod mondani Ed és Lewis..Rice27
Jaja. Igen, Ed és Ray.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez több volt, mint hiba, nem hiszem, hogy Reed és Lewis még egy ilyen szezont tudnak tolni.somoskovig
Igen erre írtam, hogy kérdéses jutunk-e még egyszer ennyire közel...
Cundiff mehet Vanderjagt után a felejtőbe...somoskovig
Ha berúgja akkor meg király... Evans is lehet ludas, mert kiverték a kezéből, Flacco is a korábbi int-je miatt...
hiba volt ez is, mint azok is... csak drága, de még egyszer: a korábbiak is... lehetett volna ez simább, nem lett...
kár egy emberen leverni a port...Collapo
Én Evans-t kúrnám ki először, csak utána Cundiffot, ez már 2 ember.

Egyébként ha már a közvetítésben is Roby Baggio kihagyott 11-esével példálóztak, ott se nagyon lehetett másra mutogatni, nem is volt az az olasz generáció vb-cím közelében többször.somoskovig
Mondjuk az nagy különbség, hogy azt az amúgy nagyon gyenge olasz csapatot Baggio egymaga vitte be a döntőbe. A Baggio-sztori nekem inkább PM-re hajaz, hogy lehet rá mutogatni, hogy a PO-ban gyengébb, mint szokott, de nélküle látjuk mit tud a Colts.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!