Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Bradyt csak azzal lehet legyőzni,ha nem hagyunk neki levegőt.Arra nem tenném a pénzem,hogy annyira domináljuk majd a NE-t,mint amennyire a Steelers dominálta,de nem lesz sima 1-es.kátrány
Brady-t, de az egész New Englandet azzal lehet legyőzni, ha az elején 3-4 apró TD-vel megzavarjátok, majd ezt kihasználva szereztek még 3-4 TD-t, majd ezt a különbséget állandósítjátok. (Made by J. Csank.)

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Tessenek videjózni hogy fújtuk ki idén a Pats orrát és lehet ihletet meríteni 😀
1down, 2toGo! 😊The terrible towel
Tényleg sok fog múlni a felkészülésen (mekkora közhely).
Remélhetőleg a két fal jobban fog teljesíteni, azaz ki tud fejteni egy kis dominanciát mind a DL mind az OL, mert a HOU ellen nem sikerült teljes mértékben, sőt.. (Bár a HOU falak hihetetlen erősnek tűntek, reméljük a NE nem lesz ilyen). Ha ez megvan akkor van esélyFredo
A Texans meccsből messzemenő következtetést ne vonjunk le.
Nagyon keveset blitzeltünk,amit viszont a NE ellen maximális lesz.Corner blitz.re nem emlékszek,safety is csak néhány volt.
Bradyt csak azzal lehet legyőzni,ha nem hagyunk neki levegőt.Arra nem tenném a pénzem,hogy annyira domináljuk majd a NE-t,mint amennyire a Steelers dominálta,de nem lesz sima 1-es.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Fredo 205
Tessenek videjózni hogy fújtuk ki idén a Pats orrát és lehet ihletet meríteni 😀
1down, 2toGo! 😊The terrible towel
Tényleg sok fog múlni a felkészülésen (mekkora közhely).
Remélhetőleg a két fal jobban fog teljesíteni, azaz ki tud fejteni egy kis dominanciát mind a DL mind az OL, mert a HOU ellen nem sikerült teljes mértékben, sőt.. (Bár a HOU falak hihetetlen erősnek tűntek, reméljük a NE nem lesz ilyen). Ha ez megvan akkor van esély
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Meccsértékelés:
"Ne szólj szám, nem fáj fejem."
Flacco bölcsebb lett volna, ha hallgat meccs előtt. Kiverte ugye a balhét a sajtónál, Cameron és a csapat is kiállt mellette. Erre tessék.. Bár nem lehet egyértelműen ezt az O szenvedést az ő nyakába varrni, mégis szerencsétlenül jött ki az egész a nyilatkozatos hisztéria után.
Igazából ami átjön már hosszú ideje a támadófalunkról, hogy nem vagyunk rosszak. Inkább közepesek. Vagy az átlagos a jobb szó erre? Egy kitűnő védelem ellen ért el egy közepes, semmi extra teljesítményt: futásokat megfogták, zsebet sokszor összenyomták, Flaccora nyomás volt helyezve. A védelmünk hozta a megszokott emberfeletti teljesítményt. Csillagos ötös teljesítmény nekik 😊

Igazából nem látom annyira lefutottnak a meccset, mint amennyire nagyon sokan mondják. "A védelem nyeri a bajnokságot." Ezt nem tagadom, viszont egy értelmes támadósor is fog kelleni. Futás, futás, futás legalábbis a meccs elején mindenképpen. Amíg Tom Brady nincs a pályán, addig nem is tud pontot szerezni. Ha viszont bekövetkezik az, hogy neadjisten 7-10 vagy akár több pont hátrányban vagyunk, akkor a támadósor bestresszel. Ezt nem egyszer láthattuk. Abban az esetben már nem tudjuk a saját játékunkat játszani, idegesek lesznek stb. Ha ez a forgatókönyv beigazolódik, akkor be kellene állni No Huddlebe és tesztelgetni a cornereket! De nagyon jó lenne, ha nem lenne ilyen külömbség és végig szoros lenne, hogy tudjuk játszani a saját játékunkat.
Amibe mindenképpen fejlődni kell:
- Megvédeni Flaccot.
- Utat engedni a futásnak.
- Nagyobb nyomást helyezni Bradyre, mint Yatesre. (Elég jól megvédték, nyílván tudja a Pats, hogy náluk is ez az egyik kulcs - valamit ki kellene sakkozni.)

Elégedett vagyok a turnoverekkel és ha ezt a következő meccsre is át tudjuk vinni, akkor az nagyon pozitív 😊 Fublek, interceptionök kellenek, ha hibára tudjuk késztetni őket, akkor van esélyünk!

Itt van a csapat a CÉL kapujában, ilyen kevésszer adatik meg. Élni kell vele!
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Tessenek videjózni hogy fújtuk ki idén a Pats orrát és lehet ihletet meríteni 😀
1down, 2toGo! 😊
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah igen, sokat köll majd futni, minél kevesebbet van Brady a pályán, annál esélyesebbek leszünk a győzelemre.

Persze még egyszer valószínűleg nem nyerünk 33-14-re, de azért jó lenne ismét már a meccs elején borsot törni A Pats orra alá. 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Mindig a D kezében van a győzelem kulcsa.

Reed nélkül nehéz lenne vele sem lesz egyszerű.

Reméljük nem most szedik elő a semmiből Ochot

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Illetve jó lenne még némi ball-control előny is a Patriarkák ellen... na jó... nem némi, hanem sok... Frédi-Brédinek úgyis elég sajnos kevesebb idő a pályán a pontokhoz... D# is the key, my men! 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah igen, reméljük a PATS DL-t azért sokkal jobban fogja kontrollálni az OL, és akkor Flacco is sokkal jobban tud játszani.

A Gronkandez duót, meg Welkert úgyis lehetetlen teljesen levédekezni, a lényeg, hogy minél kevesebb területük legyen. Kisebb playeket úgyis megcsinálják. Nagyobb playeket kéne megakadályozni...
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
Azt mondja meg nekem valaki, hogy 3 perccel a vége előtt, mezőnygól távolságban(olyan állásnál ahol elegendő a field gól), 2nd &5-nél ki talál ki olyan playt hogy dobás és utána 3-ra is passz? mindkettő incomplete: az óra áll. Két futással bő egy percet le lehetett vón venni az órából, vagy két időkérést kihúzni a HOU-ból. Ja és két futással is meglehetett volna a first down...
Fredo
Na ott én is pislogtam. Bár biztos van rá magyarázat, én tutira vettem ott a két futást, már számolgattam vissza az órát, erre két rossz passz. Ilyenért a saját fejemet követelem Maddenezés közben, nemhogy egy ilyen fontos meccsen, kiélezett szituációban...
No sebaj, a lényeg, hogy a meccs behúzva 😊

Reed remélem teljesen rendbejön hétvégéig, nagyon kellene oda hátra.

Bízom benne, hogy Flacco sokkal kisebb terror alatt lesz a Pats ellen, ezt még nézni is durva volt 😊

több mint 12 éve
Rice27 18
Öröm-boldogság, bár elég rögös volt ez a meccs. A Houston bitang erős volt fizikálisan, a falaik majdnem dominálták a Ravens falait ami azért nem gyakran szokott előfordulni. A New E. se lesz egyszerűbb, de az teljesen más lesz.

Azt mondja meg nekem valaki, hogy 3 perccel a vége előtt, mezőnygól távolságban(olyan állásnál ahol elegendő a field gól), 2nd &5-nél ki talál ki olyan playt hogy dobás és utána 3-ra is passz? mindkettő incomplete: az óra áll. Két futással bő egy percet le lehetett vón venni az órából, vagy két időkérést kihúzni a HOU-ból. Ja és két futással is meglehetett volna a first down...

A másik kérdés Reed-del vajh mi lehet?Fredo
Szerencsére nem komoly nincs törés se ilyesmi,vasárnapra rendben lesz 😊
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
D# wins championships... hát szükség is lesz rá...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Fredo 205
Öröm-boldogság, bár elég rögös volt ez a meccs. A Houston bitang erős volt fizikálisan, a falaik majdnem dominálták a Ravens falait ami azért nem gyakran szokott előfordulni. A New E. se lesz egyszerűbb, de az teljesen más lesz.

Azt mondja meg nekem valaki, hogy 3 perccel a vége előtt, mezőnygól távolságban(olyan állásnál ahol elegendő a field gól), 2nd &5-nél ki talál ki olyan playt hogy dobás és utána 3-ra is passz? mindkettő incomplete: az óra áll. Két futással bő egy percet le lehetett vón venni az órából, vagy két időkérést kihúzni a HOU-ból. Ja és két futással is meglehetett volna a first down...

A másik kérdés Reed-del vajh mi lehet?
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó, azért a Houston OL/DL is kapja meg a respektet... sokkal jobbak, mint a Pats hasonló egységei szvsz, és nem kis szerepük volt Foster nagy meccsében (aki amúgy szintén szépet játszott), és Flacco szétgyalázásában.. ez utóbbi hmmmm.Igor
Nos, ez az. A Houston-é a liga harmadik/negyedik legjobb defense-e, meccsenként 17 pontot kapnak átlagban. És a faluk még ebből a D#-ből is kiemelkedik. A Pats D# nagyon szépen dolgozott a Broncos ellen, de ezzel együtt is egész más kategória. Ellenük azért jóval könnyebb mozgatni az O#-t a pályán, és onnantól pedig a RZ teljesítményen és azon fog múlni, hogy Brady-re mekkora nyomást tudtok helyezni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jó, azért a Houston OL/DL is kapja meg a respektet... sokkal jobbak, mint a Pats hasonló egységei szvsz, és nem kis szerepük volt Foster nagy meccsében (aki amúgy szintén szépet játszott), és Flacco szétgyalázásában.. ez utóbbi hmmmm.

Gronkandeztől és Welkertől lehet tartani, de sztem relatíve jó játékkal az a meccs is hozható, pláne, hogy nem kell majd végig 8 in the boxot játszani.
Nyugi srácok... szar játékkal is meccset hoztunk, féljen csak az akinek vesztenivalója van 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Reméljük, hogy az előbbi formát.... 😊

AFC fináléval kapcsolatban be kell vallanom: személy szerint eléggé elszámoltam magam. Wildcard kör előtt teljesen úgy voltam vele, hogy nekünk az a jó, ha Texans ellenünk, Steelers meg másik ágra. Naigen, csak ugye hoppá volt a másik ágon... Én Ravens-Steelers AFC döntőre számítottam, bár még ha a vasasok nem is tudták volna megverni a Patst - legalább megnehezítették volna a dolgukat és (amennyiben továbbjutunk!) akkor nem egy magabiztos, 6 TDt PO-ban elérő csapat otthonában megyünk. Egészen hihetetlen, hogy ezt írom, de most sajnálom, hogy így alakult a Steelersnek.Flacco5
http://www.youtube.com/watch?v=kbETFEQ17m4sutianap
😂 😂kátrány
http://www.youtube.com/watch?v=OoilfJ8JIUA


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Cameron vezette offense-nek össze kell magát szednie. Főleg az OL-nek, mert muszáj lesz jól futnunk és a pálya szélén tartanunk Bradyt, és időt adni a D-nek a pihenésre. Ha még egyszer ilyen impotens lesz az offense, akkor gyakorlatilag nulla az esély a győzelemre, és kb csak akkor nyerhetünk ha TO párbajt brutális módon megnyerjük.(mint most is)s.gergo
Ez a lényeg 😊 Csak kérdés mennyi TO esélyt adnak.
több mint 12 éve
Fredo 205
az utolsó pléj előtt rossz érzésem volt, félig be is jött: Reed lehet oda van... Boka remélem nem térd.
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Cameron vezette offense-nek össze kell magát szednie. Főleg az OL-nek, mert muszáj lesz jól futnunk és a pálya szélén tartanunk Bradyt, és időt adni a D-nek a pihenésre. Ha még egyszer ilyen impotens lesz az offense, akkor gyakorlatilag nulla az esély a győzelemre, és kb csak akkor nyerhetünk ha TO párbajt brutális módon megnyerjük.(mint most is)

Egyébként Flacco-nak ordas nagy mákja van, hogy Baltimore-ba került és nem máshova. :/ 48 alapszakasz győzelemet ( 4 szezon után) máshol nem nagyon szedett volna össze.
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
J. Flacco 14/27 - 176 YDS - 2 TD - 0 INT

R. Rice 21 ATT 60 YDS
R. Williams 6 ATT 27 YDS

A. Boldin 4 REC 73 YDS
L. Evans 1 REC 30 YDS
D. Pitta 2 REC 29 YDS

Nem túl izmos statok 😐 Pats ellen ettől sokkal több kell. Meg legjobb védekezés a támadás: amíg nincs Brady a pályán, addig nem tudja a nagy playeket megdobálni, szóval jó lenne futásokkal égetni az órát... Csak az a mai O teljesítménnyel...
Cundiffnak viszont pacsi. Szépeket rúgdosott 😊 😊
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ja, múlt héten még Steelers visszavágó, most már jó lenne a Pats is. 😉
Kemény meccs lesz, remélem, élvezetes is. Szóljon a Def-játék, de jól szóljon. Joker Flacco és Ravens melyik orcáját mutatja. vs. Steelers vagy vs. Chargers.tomi-tomi
Reméljük, hogy az előbbi formát.... 😊

AFC fináléval kapcsolatban be kell vallanom: személy szerint eléggé elszámoltam magam. Wildcard kör előtt teljesen úgy voltam vele, hogy nekünk az a jó, ha Texans ellenünk, Steelers meg másik ágra. Naigen, csak ugye hoppá volt a másik ágon... Én Ravens-Steelers AFC döntőre számítottam, bár még ha a vasasok nem is tudták volna megverni a Patst - legalább megnehezítették volna a dolgukat és (amennyiben továbbjutunk!) akkor nem egy magabiztos, 6 TDt PO-ban elérő csapat otthonában megyünk. Egészen hihetetlen, hogy ezt írom, de most sajnálom, hogy így alakult a Steelersnek.Flacco5
http://www.youtube.com/watch?v=kbETFEQ17m4sutianap
😂 😂


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Rice27 18
Nagy köszönet Jacoby Jones-nak!Érthetetlen számomra a mai O teljesítménye.Minden tiszteletem Flacco-é de..
Tudom nem csak az ő hibája de nálam ma ő a bűnbak.
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Hát srácok, O hozta a szokásos balfaszkodást. Valamit nagyon ki kell találni, mert megy a nagy ígérgetés a 3 meccsről stbstb de ahhoz ettől több kell! Reednek mihamarabbi felépülést, reméljük semmi komoly :mad: 😊 😊
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
+ ha Reed nem játszik, akkor... :/

Remélem semmi komolyabb...
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mondjuk idegenben jobban megy a PO-ban hálistennek. 😊

Ez az O fal viszont egészen hihetetlen, Flaccónak sokszor esélye sem volt, hogy dobjon, mert hárman értek oda, volt, hogy 3 emberes russhal széjjelverték a zsebet...
Mondjuk a Pats D nem ennyire jó, de akkor is...