Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
Köszönjük a gratokat... valamilyen szinten jól esne a dolog, hogy respektálják a csapatot (pláne amúgy hogy a hazai Pats szurkerektől mindig ezt láttam.. kinti újságírókkal ellentétben mondjuk) - de ugye a vereség/loss a végső dolog, ami ott van, és ott marad az ember szeme előtt, az ember agyában. És ez egy öreg csapat... még ha fiatal lenne azt mondom, majd jövőre. De így.... respectből kaptunk már eleget. Azzal sokra megyünk 😕
Azért köszi! Grat a Pats-nek, voltak ott is nagy emberek, nagy teljesítmények, és győzzön a jobbik csapat a SB-on!

Nem tudom, mit tudunk volna többet tenni 😕 36 meccs óta először nincs TD-je... az a Pollard to J. Smith felütés.. ááh, csak emésztem magam.. tényleg megyek inkább. Nagyon le vagyok törve.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tudom hogy igazából annak ellenére hogy gratulációt irunk be, nem mindig jó ezt olvasni, főleg a győztes csapat háza tájáról, de úgy döntöttem mégis megteszem, mégis irni fogok, mert ez a Ravens ma hatalmasat harcolt, és ténlyeg nem érdemeltétek azt meg hogy igy kapjatok ki. OT korrekt lett volna, egy missed kick és ennyi. Lewis, Reed, és a többiek kiváncsi vagyok milyen kommentekkel várták az öltözőben...
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
De bazz... ez volt a Colts ellen 15-14-nél, ez volt a Pitts ellen a múltkor amikor magunkat szopattuk ki, és volt most is, amikor lejátszottuk a Pats-ot a pályáról (a futásukat nem fogtuk, de amúgy passing offense/D-jüknek köze nem volt a játékhoz)

Nem segített az éjszakai busz, vagy a 15 perc séta sem. 😕 Ez most nagyon fáj.. minden évben ezt írom lassan. De akkor ez most különösen nagyon fáj... a SF és a NYG is jól jött volna nekünk a SB-ban. Ehelyett nézhetem 2 hét múlva megint BB/TB önelégült arcát. (elnézést, a Pats szrukolóktól)
Hát.... fakk, a sokadikon.
Nagyon fáj.

Szeretném ha Ed visszajönne, szertném ha Ray visszajönne.. szeretném ha Joe még egy szerződést kapjon.
Ed ne menjen már nyugdíjba gyűrűt nélkül... de az eszem azt mondatja, ez volt a mi évünk 😕 és nem lesz még egy ilyen..

PS: Flacco - Critics: 1-0 - bár lehet mondani, hogy szar secondary ellen könnyű.... de akkor ez viszont a NE-t minősíteni, szóval fene tudja :rolleyes:Igor
Egyetértek. Nézem az NFC döntőjét, de rohadtul máshol jár az eszem. :/
Mindig csak egy kicsi hiányzik. :/

Az eszem velem is azt mondatja, hogy ez volt A SANSZ, annyira akart az egész csapat. 😕
Tartok tőle, hogy jövőre egy gyengébb szezon jön...
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
Nyugodtan... megyek aludni úgyis.

http://www.youtube.com/watch?v=pudOFG5X6uA
😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
PS: Flacco - Critics: 1-0Igor
Ez az eredmény hogy jött ki? 😀
Ez az első NFL meccse? Ez az első NFL playoff meccse? Ez egy jó vagy egy átlagos védelem? Nem értem most mitől lett egy meccs után jó QB mindenki szemébe Flacco.laby
Volt már jó meccse (lásd Rams mondjuk az idén) - most krvára nincs kedvem kilistázni őket... csak azért írtam, merthogy ő lesz a "weak link" nálunk, ez volt a várakozás a sporiújságíróknál.
Hát, majdnem.Igor
Ja volt már jó meccse, akkor nem szóltam... 😀

Lehet hogy szemétség hogy ilyenkor kötözködök, de nem a Steelers szimpátiám mondja belőlem ezt. Hozzáteszem végig a Ravens-nek szorítottam a meccsen, mert nagyon szeretem a védelmüket.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
PS: Flacco - Critics: 1-0Igor
Ez az eredmény hogy jött ki? 😀
Ez az első NFL meccse? Ez az első NFL playoff meccse? Ez egy jó vagy egy átlagos védelem? Nem értem most mitől lett egy meccs után jó QB mindenki szemébe Flacco.laby
Volt már jó meccse (lásd Rams mondjuk az idén) - most krvára nincs kedvem kilistázni őket... csak azért írtam, merthogy ő lesz a "weak link" nálunk, ez volt a várakozás a sporiújságíróknál.
Hát, majdnem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
PS: Flacco - Critics: 1-0Igor
Ez az eredmény hogy jött ki? 😀
Ez az első NFL meccse? Ez az első NFL playoff meccse? Ez egy jó vagy egy átlagos védelem? Nem értem most mitől lett egy meccs után jó QB mindenki szemébe Flacco.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
Fel a fejjel srácok, tudom, hogy nehéz ilyenkor, kb. azt érezhetitek, amit én amikor a Milan 3-0-ról kikapott a Bl döntőben, vagy amikor a Mavs 2,5-0-ról a Heat ellen. S**t happens sajnos, próbáljátok meg valahogy elfelejteni, tudom, nem lesz könnyű. Remélem a sors még visszaadja nektek.Zolo
De bazz... ez volt a Colts ellen 15-14-nél, ez volt a Pitts ellen a múltkor amikor magunkat szopattuk ki, és volt most is, amikor lejátszottuk a Pats-ot a pályáról (a futásukat nem fogtuk, de amúgy passing offense/D-jüknek köze nem volt a játékhoz)

Nem segített az éjszakai busz, vagy a 15 perc séta sem. 😕 Ez most nagyon fáj.. minden évben ezt írom lassan. De akkor ez most különösen nagyon fáj... a SF és a NYG is jól jött volna nekünk a SB-ban. Ehelyett nézhetem 2 hét múlva megint BB/TB önelégült arcát. (elnézést, a Pats szrukolóktól)
Hát.... fakk, a sokadikon.
Nagyon fáj.

Szeretném ha Ed visszajönne, szertném ha Ray visszajönne.. szeretném ha Joe még egy szerződést kapjon.
Ed ne menjen már nyugdíjba gyűrűt nélkül... de az eszem azt mondatja, ez volt a mi évünk 😕 és nem lesz még egy ilyen..

PS: Flacco - Critics: 1-0 - bár lehet mondani, hogy szar secondary ellen könnyű.... de akkor ez viszont a NE-t minősíteni, szóval fene tudja :rolleyes:

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Asked if he had played his last game with Baltimore, Ravens LB Ray Lewis said, "Absolutely not."

bosslol
Az. Ehhez nem is lehet többet hozzáfűzni.
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Asked if he had played his last game with Baltimore, Ravens LB Ray Lewis said, "Absolutely not."

boss

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Most viszont én emelem a kalapomat, még lengetem is. Tudom, hogy sovány vigasz, de így nem szégyen kikapni. Csak a szerencse volt az, ami ma a Patriots javára döntött. Gratulálok a Ravensnek!

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ilyen meccs után szar lehet holló szurkolónak lenni. Nincs is szó vagy tett, mi enyhítheti a fájdalmat... Kezetekben volt a meccs! Sok sikert jövőre.
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Tudom, hogy ez ilyenkor nem sokat számít. De nagyon szimpatikus csapatotok van, classy edzővel, (véleményem szerint) jó QB-val, hihetetlen védelemmel. Ez a meccs teljesen 50-50 volt, pedig a többség Pats fölény várt. Valamit nagyon tudtok Brady gyenge pontjairól. Szóval gratula, kívánom hogy nyerjetek SB-okat (miután Brady visszavonult 😊)!
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
persze nyilván mindenki most Cundiffra fogja vetíteni, de én nem rá fognám csak, de a le a kalappal és elismerésem a teljesítményetek előtt.Bruschi85
Mégis ki a jó ménköves .......ra vetítenénk a vereséget?? Kitűnően támadtunk, kitűnően védekeztünk, special team pacsi.
Ed Reed hatalmas játékot mutatott be, ami puntra kényszerítette őket. GAME WINNING DRIVE.
Erre Evans drop. PRO BOWL Cundiff elbassza.

Vérzik a szívem 😕
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jövőre visszaadja az élet és majd dacból megnyerjük. 😊)s.gergo
Ráadásul nehezebb schedule-lal, hogy tényleg számítson 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
, és lehet ez megtöri lélekben ezt a csapatot. 😕Vrijbloed
Sose fogja...

PLAY LIKE A RAVEN!Collapo
😊

Nagyon remélem, engem megtört egy kicsit. :/Vrijbloed
Melyik Ravens drukkert nem? 😊 Jövőre visszaadja az élet és majd dacból megnyerjük. 😊)
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Igen, szar így kikapni, nem vitás, de az a dolgu(n)k, hogy előre menjünk.
Lesznek áldozatok, de EZ akkor is a legjobb CSAPAT!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 722 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok a Ravensnek! Nagyszerű teljesítményt nyújtottatok!
Flacco és a védelem is nagyon ott volt, nüanszokon múlott a siker.
Most nálunk volt meg, persze nyilván mindenki most Cundiffra fogja vetíteni, de én nem rá fognám csak, de a le a kalappal és elismerésem a teljesítményetek előtt.

Remélem Ed Reed és Lewis még játszik SB-ban, mert őket borzasztóan kedvelem!


Nagyszerű csapat, végig korrekt szurkolókkal eredménykövetőben ezért is respect!!

Sok sikert jövőre!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
, és lehet ez megtöri lélekben ezt a csapatot. 😕Vrijbloed
Sose fogja...

PLAY LIKE A RAVEN!Collapo
😊

Nagyon remélem, engem megtört egy kicsit. :/
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
, és lehet ez megtöri lélekben ezt a csapatot. 😕Vrijbloed
Sose fogja...

PLAY LIKE A RAVEN!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Minden elismerésem nektek,elképesztően nagyot küzdöttetek!

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én még mindig nem tudok mit mondani.

1000-szer jobb lett volna OT-ben kikapni, mint így, ilyen lúzer módon.

Végre Joe is odateszi magát, pedig marha rosszul kezdett az Offense, erre ez.
ÁÁÁÁÁ, sírni, meg röhögni lenne kedvem, és lehet ez megtöri lélekben ezt a csapatot. 😕
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 961 — 49ers GM
Ez több volt, mint hiba, nem hiszem, hogy Reed és Lewis még egy ilyen szezont tudnak tolni.somoskovig
Igen erre írtam, hogy kérdéses jutunk-e még egyszer ennyire közel...
Cundiff mehet Vanderjagt után a felejtőbe...somoskovig
Ha berúgja akkor meg király... Evans is lehet ludas, mert kiverték a kezéből, Flacco is a korábbi int-je miatt...
hiba volt ez is, mint azok is... csak drága, de még egyszer: a korábbiak is... lehetett volna ez simább, nem lett...
kár egy emberen leverni a port...Collapo
Én Evans-t kúrnám ki először, csak utána Cundiffot, ez már 2 ember.

Egyébként ha már a közvetítésben is Roby Baggio kihagyott 11-esével példálóztak, ott se nagyon lehetett másra mutogatni, nem is volt az az olasz generáció vb-cím közelében többször.

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
részvétem srácok, főleg a vége miatt, abszolút megérdemeltétek volna ma ti is a győzelmet. Flacco nagy király volt.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát majd a statvadászok előkeresik hány ilyen hiba volt már a történelemben...
Most csalódott vagy, én is, de ettől még nézd objektíven... ez is csak egy hiba volt.
(és nem haragszom és nekem se jó a szám íze, de már írtam feljebb, több ponton is
behúzhattuk volna... de nincs volna)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!