Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Szevasztok!

Most regeltem a fórumba, gyakorlatilag mióta a Ravens létezik nekik szurkolok. Elsősorban mert minden csapatsportban a védelem gyönyörködtet nem a támadás. 😀 Úgy érzem idén minden jól alakulhat, még az elrontott pár meccs ellenére is. Hétvégén megverjük a Bengals, nehezen ugyan de a Steelers előtt végzünk.elem
Üdvözlünk a fórumon! Reméljük idén egészen a Super Bowlig izgulhatunk a csapatért 😊 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most nem azért, de tegyük fel, hogy nyerünk, és ti is
1. Patriots
2. Ravens
3. Texans
4. Broncos/Raiders
5. Steelers
6. Bengals/Raiders/Titans/Jets

Mi ketten pihenünk, a Steelers rommá veri bármelyik AFC Westből érkező csapatot, a Texans ellen meg ezek egyike sem mehet szerintem 50 százaléknál nagyobb eséllyel pályára. Márpedig akkor miénk a Steelers, ti meg röhöghettek a markotokban, hogy egy jóval lestrapáltabb ellenfél jön innen, mintha egyből kéne valamelyikkel játszani 😊Wyatt
Öö hogy micsoda? #1 Seed játszik a 3-6 nyertesével, #2 Seed pedig a 4-5 nyertesével. Ez így mindenképpen Ravens-Steelers lesz, a kérdés már csak a helyszín 😐Flacco5
Ez így nem igaz. A Number 1 seed a legrosszabb kiemelésű gárdával találkozik Divisional Roundban. Azaz ha a Steelers (vagy Ravens) megveri a West bajnokát, a HOU pedig legyőzi a 6. WC-csapatot, akkor a Steelers (vagy Ravens) megy a Pats-hez és a Ravens (vagy Steelers) a HOU-t fogadja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szevasztok!

Most regeltem a fórumba, gyakorlatilag mióta a Ravens létezik nekik szurkolok. Elsősorban mert minden csapatsportban a védelem gyönyörködtet nem a támadás. 😀 Úgy érzem idén minden jól alakulhat, még az elrontott pár meccs ellenére is. Hétvégén megverjük a Bengals, nehezen ugyan de a Steelers előtt végzünk.
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Nem teljesen, a #1 seed játszik a 3-6ból fennmaradó gyengébb kiemelésű csapattal, míg a #2 seed kapja a fennmaradó erősebbet.
Így valóban ha marad minden ebben a sorrendben, akkor az AFC showdown lesz ami dönt valamelyikünk javára 😊
Csak el kell jutni odáig! 😊The terrible towel
Na igen, ez az utolsó mondat nagy igazság. Túl kell élni a Wild Card kört is 😊 Meg még a Pats is kikaphat és akkor elkerüljük egymást. Meg mi is kikaphatunk, ahogy ti is. 1-2-5 valahogy majd csak lesz 😊
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nem teljesen, a #1 seed játszik a 3-6ból fennmaradó gyengébb kiemelésű csapattal, míg a #2 seed kapja a fennmaradó erősebbet.
Így valóban ha marad minden ebben a sorrendben, akkor az AFC showdown lesz ami dönt valamelyikünk javára 😊
Csak el kell jutni odáig! 😊
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Most nem azért, de tegyük fel, hogy nyerünk, és ti is
1. Patriots
2. Ravens
3. Texans
4. Broncos/Raiders
5. Steelers
6. Bengals/Raiders/Titans/Jets

Mi ketten pihenünk, a Steelers rommá veri bármelyik AFC Westből érkező csapatot, a Texans ellen meg ezek egyike sem mehet szerintem 50 százaléknál nagyobb eséllyel pályára. Márpedig akkor miénk a Steelers, ti meg röhöghettek a markotokban, hogy egy jóval lestrapáltabb ellenfél jön innen, mintha egyből kéne valamelyikkel játszani 😊Wyatt
Öö hogy micsoda? #1 Seed játszik a 3-6 nyertesével, #2 Seed pedig a 4-5 nyertesével. Ez így mindenképpen Ravens-Steelers lesz, a kérdés már csak a helyszín 😐
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most nem azért, de tegyük fel, hogy nyerünk, és ti is
1. Patriots
2. Ravens
3. Texans
4. Broncos/Raiders
5. Steelers
6. Bengals/Raiders/Titans/Jets

Mi ketten pihenünk, a Steelers rommá veri bármelyik AFC Westből érkező csapatot, a Texans ellen meg ezek egyike sem mehet szerintem 50 százaléknál nagyobb eséllyel pályára. Márpedig akkor miénk a Steelers, ti meg röhöghettek a markotokban, hogy egy jóval lestrapáltabb ellenfél jön innen, mintha egyből kéne valamelyikkel játszani 😊

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ehelyett mehetünk MEGINT a nemezisünk ellen. NájszFlacco5
Pedig ugye pont az lenne a lényeg a Ti szempontotokból, hogy ne Ti menjetek hozzánk, hanem mi menjünk hozzátok.

Ha innen a Steelers behúzza a csoportot, az lesz csak igazán demotiváló a Ravens-nek sztem, a Steelers-nek pedig az egészségügyi szempontokon túl óriási mentális erőt adhat, ha behúzza a csoportot ilyen helyzetből, azaz a jelenleg is már inkább Steelers-oldalon lévő "mentális plusz" és forma csak még inkább hozzánk húzna, nálatok pedig csak a frusztráció nőne. Márpedig ezt a növekvő frusztrációt nehéz lesz "csakúgy" megfordítani/eltűntetni a Heinz Fielden.

Ha a Ravens most nem nyer a Bengals ellen, sztem a saját sírját ássa meg (elsősorban a fentebb írt lelki tényezők, frusztráció miatt), ha nyer, akkor megtartja a csoportot, s ezáltal legalább nem kerülne mentális hátrányba már a PO előtt, s a ki-ki meccsen Ti fogadhatnátok majdan minket.

Ezek miatt sztem nektek ez nagyon brutál PO-meccs lesz a Bengals ellen, mert sokkal nagyobb a tét, mint egy puszta div.győzelem, vagy home field.Soldados
Nem tudjuk,mi a kommunikáció az öltözőben,mire hegyezik ki a stratégiát,a jövő hétre vagy az esetleges WC meccsre 2 hét múlva.
A "most vagy soha" uralkodik,vagy a maximumot hozzuk ki magunkból.
A szurkolók részéről egyértelmű az elvárás,viszont ez olyan,mint a szülő - gyerek viszony,azért,mert rongyalkodik még ugyanúgy szereted,a szeretet nem a sikertől függ.Ugyanúgy fogják / fogjuk szeretni a csapatot,ha nem jön össze.
A tulajdonos és Baltimore önkormányzata a bevétel miatt elvárja,de Biscotti tőkeerős és korrekt tulajdonos,ahogy Maryland sem elmaradott állam,így az sem életbevágó.

A csapatkommunikáció milyen ,mit sulykolnak nap mint nap,ezt nem tudjuk.
Szerintem a Bengalsnál jobbak vagyunk,ha felkészülünk győzünk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ehelyett mehetünk MEGINT a nemezisünk ellen. NájszFlacco5
Pedig ugye pont az lenne a lényeg a Ti szempontotokból, hogy ne Ti menjetek hozzánk, hanem mi menjünk hozzátok.

Ha innen a Steelers behúzza a csoportot, az lesz csak igazán demotiváló a Ravens-nek sztem, a Steelers-nek pedig az egészségügyi szempontokon túl óriási mentális erőt adhat, ha behúzza a csoportot ilyen helyzetből, azaz a jelenleg is már inkább Steelers-oldalon lévő "mentális plusz" és forma csak még inkább hozzánk húzna, nálatok pedig csak a frusztráció nőne. Márpedig ezt a növekvő frusztrációt nehéz lesz "csakúgy" megfordítani/eltűntetni a Heinz Fielden.

Ha a Ravens most nem nyer a Bengals ellen, sztem a saját sírját ássa meg (elsősorban a fentebb írt lelki tényezők, frusztráció miatt), ha nyer, akkor megtartja a csoportot, s ezáltal legalább nem kerülne mentális hátrányba már a PO előtt, s a ki-ki meccsen Ti fogadhatnátok majdan minket.

Ezek miatt sztem nektek ez nagyon brutál PO-meccs lesz a Bengals ellen, mert sokkal nagyobb a tét, mint egy puszta div.győzelem, vagy home field.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
De inkább a PO-ban hajrázzunk,mint most.
Múlt héten sz*rok voltunk San Diegoban,most a Browns ellen.A Chargers ellen bárkinek belefér a vereség,mert azért,mert balf*szkodnak,jó csapat.A Browns ellen gyenge játékkal is győztünk.

Pl.,Reeden egy Hillis futásnál látszott,hogy nem akar lesérülni a PO-ra,mintha tartalékolna.Tudat alatt,már ,miután megvan a PO,senki nem akar lesérülni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Az a "gond", hogy nem tudom MI mennyire leszünk motiváltak... Jó nyílván az egész csapat szeretné az első hetes szünetet, meg legalább az első meccsen hazai pályát. DE. Demotiváló lehet, hogy végül ígyis-úgyis a Steelers lesz az ellenfél a Div körben. Ha beleszakadunk is csak második kiemelés a legjobb, mert a Bills nem fogja megverni a Patst. Már a Chargers előtt is ment a nagy ígérgetés, hogy ez már Playoff, úgy is fognak játszani stb stb stb. Pedig annak a meccsnek még nagyobb tétje volt. Mostmár hátradőlve várhatnánk az utolsó körben a tutit. Aztán látjuk mi lett....
Nem lehetetlen a Bengals ellen, de azért valljuk be: lélektanilag nem állunk túl jól. SOHA nem lett volna ilyen könnyű megnyerni a csoportot, végig hazai pályát biztosítani és eljutni legalább a Championship gameig. (Valljuk be, egy agyon sérült Texans vagy Broncos/Raiders/Jets nem lett volna olyan húdenagy akadály...) Ehelyett mehetünk MEGINT a nemezisünk ellen. Nájsz
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez már PO-s meccs lesz, hiszen ha a Bengals kikap, akkor szinte biztosan nem jut be a rájátszásba, pedig összességében megérdemelnék. Mi meg nyilván nem az utolsó meccsen akarjuk leadni az előnyt.
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
(Bár az igazi az lenne, ha most lenne egy Pittsburgh-Baltimore meccs, ami a csoport elsőségről dönt). 😊Vrijbloed
Sztem lesz még Steelers-Ravens ebben az idényben, hogy eldőljön ki is az igazi powerhouse az AFC North-ban. 😊

Sőt, én azt mondom, ha nem mi, akkor Ti menjetek a SB-ba. 😉 A 3. opció pedig nekem a Bengals lenne. Hiába no, én a védelmeket szeretem és a PO-ban a védelmekben bízok.Soldados
Egyetértek,Soldi.
Nekünk már a Bengals ellen megkezdődik a PO,a Paul Brown stadionban kell nyerni,egy motivált Bengals ellen,akik küzdeni fognak,mint egy pitbull.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
(Bár az igazi az lenne, ha most lenne egy Pittsburgh-Baltimore meccs, ami a csoport elsőségről dönt). 😊Vrijbloed
Sztem lesz még Steelers-Ravens ebben az idényben, hogy eldőljön ki is az igazi powerhouse az AFC North-ban. 😊

Sőt, én azt mondom, ha nem mi, akkor Ti menjetek a SB-ba. 😉Soldados
Hasonlóan érzek. 😊
Főleg az motivál, hogy a tavalyi miatt jó lenne visszavágni valamikor. 😊 😛
Na meg igen, ha ugyanolyan mérleggel végzünk, akkor kell még egy csata. 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
(Bár az igazi az lenne, ha most lenne egy Pittsburgh-Baltimore meccs, ami a csoport elsőségről dönt). 😊Vrijbloed
Sztem lesz még Steelers-Ravens ebben az idényben, hogy eldőljön ki is az igazi powerhouse az AFC North-ban. 😊

Sőt, én azt mondom, ha nem mi, akkor Ti menjetek a SB-ba. 😉 A 3. opció pedig nekem a Bengals lenne. Hiába no, én a védelmeket szeretem és a PO-ban a védelmekben bízok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
20-0 után mintha lementünk volna a pályáról. Be is szartam rendesen, ahogy felhoztuk őket. Ilyet nem szabad még egyszer.

A kérdés, hogy mennyire érdekel minket úgy igazából ez a bye week. Mert a Bengals apait-anyait bele fog adni, plusz mumus ellenfél. Sima vereség lehet, ha nem akarjuk 100%osan a jobb kiemelést...Vrijbloed
Tuti, hogy nagyon akarjátok majd, mert egész évben arról beszéltek (mármint a csapatnál), hogy mindig csak egy pici hiányzott az elmúlt években és az pici az, hogy mindig idegenben, többek között a Heinz Fieldre kellett jönni, s ezt most idén mindenképpen el akarják kerülni, hogy a PO-ban nektek kelljen hozzánk jönni.Soldados
Ezzel tisztában vagyok. Persze 20-0, sima meg minden, de utána megint úgy tűnt, mintha úgy mindegy lenne...
Ennek ellenére marha kemény meccsen, vért izzadva kell a győzelmet behúzni újév napján. De ha vért izzadva behúzzuk, akkor nagyon értékes lesz a csoportgyőzelem.
Ettől függetlenül simán benne van, hogy elbukjuk. Nem károgni ( 😀 ) akarok, meg a Bengals a nála erősebb ellenfelektől azért kikapott, de ki-ki meccs lesz, nagyon oda kell figyelni, mentálisan nem lenne szerintem túl jó az utolsó körben elbukni egy ilyen lehetőséget.

(Bár az igazi az lenne, ha most lenne egy Pittsburgh-Baltimore meccs, ami a csoport elsőségről dönt). 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
20-0 után mintha lementünk volna a pályáról. Be is szartam rendesen, ahogy felhoztuk őket. Ilyet nem szabad még egyszer.

A kérdés, hogy mennyire érdekel minket úgy igazából ez a bye week. Mert a Bengals apait-anyait bele fog adni, plusz mumus ellenfél. Sima vereség lehet, ha nem akarjuk 100%osan a jobb kiemelést...Vrijbloed
Tuti, hogy nagyon akarjátok majd, mert egész évben arról beszéltek (mármint a csapatnál), hogy mindig csak egy pici hiányzott az elmúlt években és az pici az, hogy mindig idegenben, többek között a Heinz Fieldre kellett jönni, s ezt most idén mindenképpen el akarják kerülni, hogy a PO-ban nektek kelljen hozzánk jönni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
20-0 után mintha lementünk volna a pályáról. Be is szartam rendesen, ahogy felhoztuk őket. Ilyet nem szabad még egyszer.

A kérdés, hogy mennyire érdekel minket úgy igazából ez a bye week. Mert a Bengals apait-anyait bele fog adni, plusz mumus ellenfél. Sima vereség lehet, ha nem akarjuk 100%osan a jobb kiemelést...
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Skacok ez a teljesítmény nevetséges volt.... Ha csak egy kicsit is jobban koncentrál a Browns ez a meccset behúzhatták volna és egy szavunk nem lehetne. Hiába W, ez a harmatgyenge (elsőfélidőt leszámítva természetesen!) teljesítmény nemhogy a Playoffra, de még a Bengals ellen se lesz elég! Nem szeretnék vészmadárkodni, de bőven benne van, hogy az utolsó körben elbukjuk a bye weeket. Nagyon nagyon nagyon össze kell szedniük magukat a srácoknak!! :/ :/
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
a W megvan szerencsére, de amit az O csinált a második félidőben (konkrétan semmit) arra nincsenek szavak......

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Boldog karácsonyt kívánok én is mindenkinek,a Ravens-nek és rajtuk keresztül magunknak pedig minél több sikert és,ha bukni kell,akkor emelt fővel,vértől,sártól mocskosan,verejtékben úszva.Emelt fővel.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Boldog Karácsonyt mindenkinek! 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Boldog Karácsonyt, minden holló fanatikusnak! 😊

Én egyelőre beérem egy Cleveland elleni győzelemmel is. 😊 😛
Meg kell nyerni a csoportot, s ehhez ma először meg kell verni a Brownst.

GO RAVENS!
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Boldog Karácsonyt minden Ravens szurkolónak! 😊 😊
Az össz, amire vágyunk az egy szép gyűrű majd februárban.. 😉

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
What NFL team has best record on Xmas and Xmas Eve? Baltimore Ravens at 3-0

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."