Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Azért nem eszik olyan forrón a holtszezont. Weddle öreg volt max 1 év volt benne, nem ártana találni valakit drafton/a cserék közül mert mégegy safetyre nem lehet hozni FA-ról...
Suggs szerintem maga akart arizonába menni, nem hiszem hogy ne adtunk volna neki fair ajánlatot, de itt azért lettek volna mások akiknek szintén ideje pályára lépni, ott meg elsőszámú lehet...
C.J. éves 17M még akkor is sok lenne, ha tele lennénk pénzel, azért amikor sérült volt Young és mocsi megoldotta...
malkav
Ez mind - akar lehet- igaz is,de a vegeredmeny (jelenleg) ,hogy senki nincsen itt.
Ne legyen igazam,de most nagyon azt latom,hogy mi leszunk a “Browns” hosszu evekig. Tamadosorban nagyon nem latom azt,hogy : “most majd forditva lesz” ,a vedelem hibait javitjak es tartjak a csapatot szinten es meccsben .
De megegyszer mondom : NE legyen igazam !!!!malkav
Ray_bp_Lewis
Amit a browns lerakot az asztalra annak még csak közelébe se volt senki és valosznuleg soha nem is lesz.
több mint 5 éve
lucio 324
Suggs akár maradt volna, akár így , hogy ment, egy top védelemnek nem lehet(ett) volna alapköve. Koránál fogva, meg az elmúlt 2 év tapasztalata alapján (ahogy telt az idény, egyre kevésbé lépett elő) sem.
Weddle már tényleg lassú volt.
Mosley klasszis, playmaker fizetést kapott a Jetstől. Többször írtam, hogy a Ravens egyik baja, hogy nincs playmakere. Namost 5 évig Mosley is ebben a D-ben játszott, szóval ez érte túl sok lett volna.
Összességében értem, hogy akiket elengedtünk, miért engedtük el. Sőt, tán én is így tettem volna. Ki tudja, tán ezen az áron meg tudunk tartani/szerezni majd igazi playmakert az elkövetkező 3 évben.

Ugyanakkor a védelem ilyen mértékű megbontása meg nagy rizikó, hiszen a támadósorra khm.....nehezen alapoznék. Ha viszont most körberakják LJ-t támadó fegyverekkel, akkor marhára nem értem, hogy miért nem tették meg ezt anno Flaccoval (akkor Bodint engedték el és a védelmet toldozgatták)

Majd kiderül.
több mint 5 éve
gedam 5 702
Zadarius Smith se itt folytatja hanem a fagyos tundran a Packersben.
KeyG
rebíld év jön akkor ezek szerint. azt hittem azért olcsósítottuk az offenzívát még tovább, hogy a kulcsjátékosok közül megtartsunk legalább egyet-kettőt. most már nem vagyok lelkes, egy szar év jön, reménykedni sem kell nagyon, úgy látszik mindent a nulláról akar felépíteni dekoszta. de akkor meg hárbóval kellett volna kezdeni, mindegyfaszom.
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Azért nem eszik olyan forrón a holtszezont. Weddle öreg volt max 1 év volt benne, nem ártana találni valakit drafton/a cserék közül mert mégegy safetyre nem lehet hozni FA-ról...
Suggs szerintem maga akart arizonába menni, nem hiszem hogy ne adtunk volna neki fair ajánlatot, de itt azért lettek volna mások akiknek szintén ideje pályára lépni, ott meg elsőszámú lehet...
C.J. éves 17M még akkor is sok lenne, ha tele lennénk pénzel, azért amikor sérült volt Young és mocsi megoldotta...
malkav
Ez mind - akar lehet- igaz is,de a vegeredmeny (jelenleg) ,hogy senki nincsen itt.
Ne legyen igazam,de most nagyon azt latom,hogy mi leszunk a “Browns” hosszu evekig. Tamadosorban nagyon nem latom azt,hogy : “most majd forditva lesz” ,a vedelem hibait javitjak es tartjak a csapatot szinten es meccsben .
De megegyszer mondom : NE legyen igazam !!!!malkav
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 172
Zadarius Smith se itt folytatja hanem a fagyos tundran a Packersben.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért nem eszik olyan forrón a holtszezont. Weddle öreg volt max 1 év volt benne, nem ártana találni valakit drafton/a cserék közül mert mégegy safetyre nem lehet hozni FA-ról...
Suggs szerintem maga akart arizonába menni, nem hiszem hogy ne adtunk volna neki fair ajánlatot, de itt azért lettek volna mások akiknek szintén ideje pályára lépni, ott meg elsőszámú lehet...
C.J. éves 17M még akkor is sok lenne, ha tele lennénk pénzel, azért amikor sérült volt Young és mocsi megoldotta...
malkav
nem tok írni 😀 mocsi--- mogyi
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért nem eszik olyan forrón a holtszezont. Weddle öreg volt max 1 év volt benne, nem ártana találni valakit drafton/a cserék közül mert mégegy safetyre nem lehet hozni FA-ról...
Suggs szerintem maga akart arizonába menni, nem hiszem hogy ne adtunk volna neki fair ajánlatot, de itt azért lettek volna mások akiknek szintén ideje pályára lépni, ott meg elsőszámú lehet...
C.J. éves 17M még akkor is sok lenne, ha tele lennénk pénzel, azért amikor sérült volt Young és mocsi megoldotta...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 172
Most jovok haza vonattal, es a sineken kis fekete tablaba feher betube a kovetkezoket latom. 57 , par masodperccel kesobb 55.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Eddig az off season : “na ne bassssszzz !!! “
Es talan mar ott tartunk,hogy mar csak jobb johet (?)
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sizzle jobban járt volna ha visszavonul.... szvsz

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Sizzle 😕

Nick Boyle nagyon kellett évi 6-ért...
Igor
Szentimentális lettél...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sizzle 😕

Nick Boyle nagyon kellett évi 6-ért...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 172
Jo ertem en h elengedunk mindenkit, de kit hozunk?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gedam 5 702
Hát eddig nem decosta a kedvenc GM-em.
Suggsal vége a régi Ravens éra utolsó darabjának is:/
Mosley is elég népszerű úgyhogy gondolom ő is ugrott.
De legalább Boyle marad, hurrá...
Snagal
hát most mán én se igazán vágom mi a mesterterv. remélem jön vmi megnyugtató magyarázat.
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Hát eddig nem decosta a kedvenc GM-em.
Suggsal vége a régi Ravens éra utolsó darabjának is:/
Mosley is elég népszerű úgyhogy gondolom ő is ugrott.
De legalább Boyle marad, hurrá...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 172
Már nem lesz évi 2 Suggs vs. Pitts meccs! 😕
steelwolf
Hihetetlen.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Már nem lesz évi 2 Suggs vs. Pitts meccs! 😕
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Kwon után kíváncsi leszek Mosleynak mennyi lesz az annyi.

Valaki árulja el, így Carr opciója után, mit keres még Jimmy Smith rosteren?!

Szerkesztette: cikesz
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Justin Houstont kivagta a KC, lenne helye nalunk...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Weddle nem ért meg ennyit nekünk? Nem irreális az az összeg amiért alairt... Nem örülök
Snagal
Itt 1 év alatt kapott volna kb ennyit, ekkora paycutba nem valószínű hogy belement .Tesztelte a piacot és vissza tudott menni a lényegesen kellemesebb Kaliforniába.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 172
Ravens placing tenders on Pierce, LB Onwuasor

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Weddle nem ért meg ennyit nekünk? Nem irreális az az összeg amiért alairt... Nem örülök
több mint 5 éve
gedam 5 702
Erthetettlen a dolog
Janek
Annyira nem. Lamar bekerülése óta a Ravens nagyon sok 2-3 TE-es felállást futtat, egy vagy 2 elkapoval. Crabtree ment, a két elkapo lesz Snead a rövid utvonalakra és Brown mélységbe, ezzel alapból el lehet lenni. A 3 TE közül is szépen meglesznek a szerepek, Andrews ugye nem nagyon tud blokkolni, hanem inkább elkapo, Hurst az univerzális, Boyle meg az elsődlegesen blokkoló, akinek kulcsszerepe van ebben a futásra épített offenseben. Azon lehet vitatkozni, hogy évi 2 millaval kevesebbért jó lett volna Boyle, így meg drága, de a szerepe abszolút meglesz. Kérdés, hogy mi lesz a Maxx Williams történet vége, de ahhoz a personelhez, amit a Ravens túlnyomó mértékben játszani fog, a 4 TE se sok.
somoskovig
Nem az a lenyeg, hogy meglesz-e a szerepe, hanem az, hogy a csapat szarra draftolta magat magas cetlikkel tight endekbol, Boyle harmadik szamu, es egy harmadik szamu jatekosnak pedig egy olyan poszton egyszeruen oriasi luxus kifizetni ennyit, amikor szarul allsz a cappel, ami miatt peldaul a ligaszinten fasza ILB-d sem tudod megtartani, illetve tele vagy needekkel, kis tulzassal nincsen elkaposorod. Meg safetyd. Meg LB-sorod.

Igy meg hiaba hasznaljak majd Boyle-t, ez a szerzodes a jelenlegi korulmenyek kozott hibas lepes volt. Szerintem.
Stez
nem tudom, hogy jó-e, rossz-e, én csak annyit látok, hogy évek óta először van a csapatnál bármiféle koncepció, ami mentén elindulunk és megfizetünk embereket vagy kivágunk és ennek én örülök. lesz vmilyen a csapat, amibe vagy ordasat bukunk vagy amivel ordasat nyerünk és ezt nagyon-nagyon csipázom. nézzen egy 8-8-at, 7-9-et a baffaló bilsz.
egyébként az egész szerződésből 9,5 a garantált, ahogy az interneteken olvastam és inkább egy kettő plusz egy év, szóval ez sztem így kurvára le van egyszerűsítve, hogy 18 milla 3 évre. nem tudom, komplexebb dolog ez annál, minthogyan én innen a fotelből csípőből ítéletet hozzak.
én innen annyit tudok megítélni, hogy van egy tudatos elképzelésünk a labda mindkét oldalára és ezt nagyon szépen köszönöm, mert a 32 csapatból van 5-8-nek kb.. ennyire karakteres meg egynek sem.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
már csak ne suspend-en legyen, mint rendesen 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Erthetettlen a dolog
Janek
Annyira nem. Lamar bekerülése óta a Ravens nagyon sok 2-3 TE-es felállást futtat, egy vagy 2 elkapoval. Crabtree ment, a két elkapo lesz Snead a rövid utvonalakra és Brown mélységbe, ezzel alapból el lehet lenni. A 3 TE közül is szépen meglesznek a szerepek, Andrews ugye nem nagyon tud blokkolni, hanem inkább elkapo, Hurst az univerzális, Boyle meg az elsődlegesen blokkoló, akinek kulcsszerepe van ebben a futásra épített offenseben. Azon lehet vitatkozni, hogy évi 2 millaval kevesebbért jó lett volna Boyle, így meg drága, de a szerepe abszolút meglesz. Kérdés, hogy mi lesz a Maxx Williams történet vége, de ahhoz a personelhez, amit a Ravens túlnyomó mértékben játszani fog, a 4 TE se sok.
somoskovig
Nem az a lenyeg, hogy meglesz-e a szerepe, hanem az, hogy a csapat szarra draftolta magat magas cetlikkel tight endekbol, Boyle harmadik szamu, es egy harmadik szamu jatekosnak pedig egy olyan poszton egyszeruen oriasi luxus kifizetni ennyit, amikor szarul allsz a cappel, ami miatt peldaul a ligaszinten fasza ILB-d sem tudod megtartani, illetve tele vagy needekkel, kis tulzassal nincsen elkaposorod. Meg safetyd. Meg LB-sorod.

Igy meg hiaba hasznaljak majd Boyle-t, ez a szerzodes a jelenlegi korulmenyek kozott hibas lepes volt. Szerintem.