Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
gedam 5 702
Egy Blokkoló TEnek, aki egy évben 3 védőt átugrik és ennyi ne tovább nem értem...Ennyi erővel fizessük inkább túl Mosleyt.
Ez a 18 millió fáj, szabályosan fáj...
+Ha ideveszem a tavalyi Hurst picket...
cikesz
Andrewst se felejtsd ki meg azt hogy az első 3 picketekből 2 TE re ment el, így végképp érthetetlen.
kapitnono
Andrewst nem felejtettem el, mert ő legalább nem szar.
cikesz
nem csak az a jó TE aki elkap 😛
braxa88
Elsősorban nem Boyle-al van bajom, mert futást tényleg jól segíti és elég biztos kezű, hanem az évi 6 millióval.

Mosleytól meg sajnáljuk így a 12M/y-t?!
cikesz
15,4m lett volna, nem? nem tudom, kicsit sok a 6milla, de nem vészes. vernon davis, emszidonald a picbörgböl meg rhett ellison kap annyit a dzsájencben.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Emelkedik a cap, ezzel minden poszton tobbet kernek a jatekosok, bar en is sokallom a 6Mt. Legalabb csak 3 eves contract.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Egy Blokkoló TEnek, aki egy évben 3 védőt átugrik és ennyi ne tovább nem értem...Ennyi erővel fizessük inkább túl Mosleyt.
Ez a 18 millió fáj, szabályosan fáj...
+Ha ideveszem a tavalyi Hurst picket...
cikesz
Andrewst se felejtsd ki meg azt hogy az első 3 picketekből 2 TE re ment el, így végképp érthetetlen.
kapitnono
Andrewst nem felejtettem el, mert ő legalább nem szar.
cikesz
nem csak az a jó TE aki elkap 😛
braxa88
Elsősorban nem Boyle-al van bajom, mert futást tényleg jól segíti és elég biztos kezű, hanem az évi 6 millióval.

Mosleytól meg sajnáljuk így a 12M/y-t?!
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Erthetettlen a dolog
Janek
Annyira nem. Lamar bekerülése óta a Ravens nagyon sok 2-3 TE-es felállást futtat, egy vagy 2 elkapoval. Crabtree ment, a két elkapo lesz Snead a rövid utvonalakra és Brown mélységbe, ezzel alapból el lehet lenni. A 3 TE közül is szépen meglesznek a szerepek, Andrews ugye nem nagyon tud blokkolni, hanem inkább elkapo, Hurst az univerzális, Boyle meg az elsődlegesen blokkoló, akinek kulcsszerepe van ebben a futásra épített offenseben. Azon lehet vitatkozni, hogy évi 2 millaval kevesebbért jó lett volna Boyle, így meg drága, de a szerepe abszolút meglesz. Kérdés, hogy mi lesz a Maxx Williams történet vége, de ahhoz a personelhez, amit a Ravens túlnyomó mértékben játszani fog, a 4 TE se sok.
somoskovig
Hurst univerzális haha

Hát eddig nem mutatott semmit, legalábbis azt, hogy miért volt első körös, kB egy 6.kor-UDFA szintet hozott. De legalább 25 éves elmúlt 2.évére. Jöhetnek a kifogások, hogy Lamar, sérülések, nem kedvező/látványos rendszer ez akkor is édeskevés.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egy Blokkoló TEnek, aki egy évben 3 védőt átugrik és ennyi ne tovább nem értem...Ennyi erővel fizessük inkább túl Mosleyt.
Ez a 18 millió fáj, szabályosan fáj...
+Ha ideveszem a tavalyi Hurst picket...
cikesz
Andrewst se felejtsd ki meg azt hogy az első 3 picketekből 2 TE re ment el, így végképp érthetetlen.
kapitnono
Andrewst nem felejtettem el, mert ő legalább nem szar.
cikesz
nem csak az a jó TE aki elkap 😛
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Egy Blokkoló TEnek, aki egy évben 3 védőt átugrik és ennyi ne tovább nem értem...Ennyi erővel fizessük inkább túl Mosleyt.
Ez a 18 millió fáj, szabályosan fáj...
+Ha ideveszem a tavalyi Hurst picket...
cikesz
Andrewst se felejtsd ki meg azt hogy az első 3 picketekből 2 TE re ment el, így végképp érthetetlen.
kapitnono
Andrewst nem felejtettem el, mert ő legalább nem szar.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Erthetettlen a dolog
Janek
Annyira nem. Lamar bekerülése óta a Ravens nagyon sok 2-3 TE-es felállást futtat, egy vagy 2 elkapoval. Crabtree ment, a két elkapo lesz Snead a rövid utvonalakra és Brown mélységbe, ezzel alapból el lehet lenni. A 3 TE közül is szépen meglesznek a szerepek, Andrews ugye nem nagyon tud blokkolni, hanem inkább elkapo, Hurst az univerzális, Boyle meg az elsődlegesen blokkoló, akinek kulcsszerepe van ebben a futásra épített offenseben. Azon lehet vitatkozni, hogy évi 2 millaval kevesebbért jó lett volna Boyle, így meg drága, de a szerepe abszolút meglesz. Kérdés, hogy mi lesz a Maxx Williams történet vége, de ahhoz a personelhez, amit a Ravens túlnyomó mértékben játszani fog, a 4 TE se sok.
somoskovig
és még volt viziten Dwayne Allen is.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Erthetettlen a dolog
Janek
Annyira nem. Lamar bekerülése óta a Ravens nagyon sok 2-3 TE-es felállást futtat, egy vagy 2 elkapoval. Crabtree ment, a két elkapo lesz Snead a rövid utvonalakra és Brown mélységbe, ezzel alapból el lehet lenni. A 3 TE közül is szépen meglesznek a szerepek, Andrews ugye nem nagyon tud blokkolni, hanem inkább elkapo, Hurst az univerzális, Boyle meg az elsődlegesen blokkoló, akinek kulcsszerepe van ebben a futásra épített offenseben. Azon lehet vitatkozni, hogy évi 2 millaval kevesebbért jó lett volna Boyle, így meg drága, de a szerepe abszolút meglesz. Kérdés, hogy mi lesz a Maxx Williams történet vége, de ahhoz a personelhez, amit a Ravens túlnyomó mértékben játszani fog, a 4 TE se sok.

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Erthetettlen a dolog

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Egy Blokkoló TEnek, aki egy évben 3 védőt átugrik és ennyi ne tovább nem értem...Ennyi erővel fizessük inkább túl Mosleyt.
Ez a 18 millió fáj, szabályosan fáj...
+Ha ideveszem a tavalyi Hurst picket...
cikesz
Andrewst se felejtsd ki meg azt hogy az első 3 picketekből 2 TE re ment el, így végképp érthetetlen.


több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Egy Blokkoló TEnek, aki egy évben 3 védőt átugrik és ennyi ne tovább nem értem...Ennyi erővel fizessük inkább túl Mosleyt.
Ez a 18 millió fáj, szabályosan fáj...
+Ha ideveszem a tavalyi Hurst picket...
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Nem tudom mi a faszrol beszélsz, weddle öreg nem is volt jó az utóbbi 2 évben, mosley meg nem ér anyit futás ellen elit de enyi, nagyon jól csinálják,hogy mind a kettőt kibaszák
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ez tök jó. Weddle off, nagy eséllyel Mázli is off, cserébe van egy jó TE-ünk olcsón, JA VÁRJ... Biztos megint csak én vagyok értetlen,de nem látom a rációt, hogy a szar O-hez miért kell a D-t is szétverni. Vagy az lesz a cél, hogy ne legyen a két csapatrész közt nagy különbség szeptemberre? Eddig kiváló az irány. Rendesen imádom, hogy a Ravens management a világ legnagyobb balfaszai közt van.
Na de sebaj, majd LEmar lemar mindenkit a pályán.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
The #Ravens and TE Nick Boyle agreed to terms on a 3-year extension worth $18M, source said. He gets $10M in guarantees. - Rapoport
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Weddle cut, teljesen érthető döntés, de ki hívja így majd a játékokat a védelembe?!

Felkészül Jimmy Smith.
cikesz
Mosley, ja nem.... XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
gedam 5 702
Mosley? Érdekes kérdés, bárhogy döntünk ott marad bennem a döntés után, hogy jól döntöttünk-e? Én nem látom azt hogy beváltotta volna azt amit a draftolásakor reméltünk. Hogy egy új Lewis-Reed-Suggs vezére legyen a D-nek. Ezért amondó vagyok, hogy engedjük el, ha nem ír alá 8-10 millió között. Ha pedig nem ír alá, mindenképp az O-ra mennék rá pénzügyileg, akár a legjobb OG-t is elhoznám a piacon túlfizetetten is. Mert, kell. És így a D-be hozhatnánk első körbe egy LB-t.
KeyG
ilyesmikre gondoltam én is. annyit ér, hogy legyen egy jó futás elleni lb-nk.
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Weddle cut, teljesen érthető döntés, de ki hívja így majd a játékokat a védelembe?!

Felkészül Jimmy Smith.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
stay off the Weddle.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Mosley? Érdekes kérdés, bárhogy döntünk ott marad bennem a döntés után, hogy jól döntöttünk-e? Én nem látom azt hogy beváltotta volna azt amit a draftolásakor reméltünk. Hogy egy új Lewis-Reed-Suggs vezére legyen a D-nek. Ezért amondó vagyok, hogy engedjük el, ha nem ír alá 8-10 millió között. Ha pedig nem ír alá, mindenképp az O-ra mennék rá pénzügyileg, akár a legjobb OG-t is elhoznám a piacon túlfizetetten is. Mert, kell. És így a D-be hozhatnánk első körbe egy LB-t.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gedam 5 702
Schefter szerint elengedjük Mosleyt. Kíváncsi vagyok kire/kikre kell a nagy lóvé.
cikesz
jó döntés, tipikusan az a pff huszár, aki jó számokat hoz, de a döntő játékoknál nem tud clutch lenni.
gedam
Jah, a tavaly CLE-BAL utolsó jelenete jut eszembe hirtelen, amikor labdát szerzett, különben úszott volna a PO
Nem tudott clutch lenni...😉😂
Klaci79
ja az ő volt. bennem az maradt meg, hogy méjfild dobott 4 szart a végén. vak tyúk szeme volt az, 15 millát nem ér.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Schefter szerint elengedjük Mosleyt. Kíváncsi vagyok kire/kikre kell a nagy lóvé.
cikesz
jó döntés, tipikusan az a pff huszár, aki jó számokat hoz, de a döntő játékoknál nem tud clutch lenni.
gedam
25. C.J. Mosley (a legalább 50 százalékban pályán lévő LB-knél, amúgy 46.). Nagy huszárnak nem nevezném 😊

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Schefter szerint elengedjük Mosleyt. Kíváncsi vagyok kire/kikre kell a nagy lóvé.
cikesz
jó döntés, tipikusan az a pff huszár, aki jó számokat hoz, de a döntő játékoknál nem tud clutch lenni.
gedam
Jah, a tavaly CLE-BAL utolsó jelenete jut eszembe hirtelen, amikor labdát szerzett, különben úszott volna a PO
Nem tudott clutch lenni...😉😂
több mint 5 éve
gedam 5 702
Schefter szerint elengedjük Mosleyt. Kíváncsi vagyok kire/kikre kell a nagy lóvé.
cikesz
jó döntés, tipikusan az a pff huszár, aki jó számokat hoz, de a döntő játékoknál nem tud clutch lenni.
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Schefter szerint elengedjük Mosleyt. Kíváncsi vagyok kire/kikre kell a nagy lóvé.
több mint 5 éve
gedam 5 702
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001019852/article/ravens-rb-alex-collins-arrested-following-car-crash
Snagal
rb draft lösz úgy is