Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
8-8. Felemásan ér véget a szezon. Megérdemeltük-e vagy sem (ezt mindenki döntse el magában - de egy szurkuló, azért mindig reménykedik) minden esélyünk megvolt a PO-ra. Jets megtette, amit megkövetelt a haza, innen pedig minden csakis rajtunk múlt.
Rengeteg elbaltázott kevés ponttal elbukott meccsünk volt az év során. Szóval talán nem is egyedül ezen a meccsen ment el. De még ígyis megvolt a lehetőség, még itt az utolsó fordulóban is. Erre álmomban nem gondoltam volna azután, hogy a Browns utáni vereség után farkast kiáltottam. Mégis itt voltunk. Elszenvedtünk a gópecc ellen történetünk talán egyik legmegalázóbb vereségét, de mégis versenyben voltunk. Szarul játszottunk itt is, de 17-17-nél még mindig megvolt az esélyünk.

Ám úgy fejeztünk be ezt a meccset is, mint az egész szezont: Felemásan. Abszolút nem érdemeltük volna meg a PO-t, de nagyon nagyon szerettem volna, hogy bejussunk.
Bár van elvétve egy-egy bíztató jel, de a Super Bowl győzelem után nagyon mélyre zuhantunk. Mind játékilag, mind lelkileg. Ez idén nem egy nyertes csapat. Egy nyertes csapat behúzza a necces, szoros meccseket, egy nyertes csapat 17-17-nél megembereli magát és elkapja az ellenfél tökét.

Így sajnálattal ugyan, de beletörődéssel mondom egy vesztes csapat szurkolójaként és egy vesztes csapat mentalitásával: See you next season! 😊
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Természetesen a remény hal meg utoljára,ettől függetlenül a nagyobb odds a mienk,mint továbbjutó csapat.
Nem hiszem,hogy még egyszer olyan pocsékul játsszon a Dolphins,mit a Bills ellen.
Mi is túl vagyunk az elmúlt 5 év legkínosabb vereségén,2007-ben egy Steelers elleni MNF -on éreztem hasonlót,mikor semmi közünk nem volt az egészhez.
Most a gyötrelmes O játékot tetézte Joe fizikai tehetetlensége.
A D oké,hogy kevés Bradyt engedett,viszont nem volt benne a dominancia faktor a játékukban.Mint ahogy a Pats D leradírozta az O-nkat.

Ma este sztem nyerünk,a Bengals jobb,mint mi,viszont sztem pihen,a D pedig általában tudja mit kell játszani a "kis vörös"(Little Red Rooster)ellen.


Remélem nem a csere irányító játszik,ellenük elég rossz a mérlegünk %/ (N) idén.
A sorsunk nem a saját kezünkben van.Az SD biztosan nyer a tartalékos Chiefs ellen.
A Dolphinsnak talán a divízió ellenfél miatt szenved majd ,de nem tudom elképzelni,hogy otthon ne húzza be a meccset és a továbbjutásukat.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
gromac Baltimore Ravens 2
Köszi a részletes leírást... Ez így még kicsit kusza, de majd kibogozom 😊
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Sziasztok!
Azt magyarázzátok már el nekem légyszi, hogy miért van az, hogy tegnap meccsek előtt a Ravens volt a Wild card helyen, aztán kikapott a Dolphins és a Ravens is. Utána már a Dolphins van Wild card helyen... Egymás elleni meccsen a Ravens nyert.
Most akkor hogy van ez?
Köszi 😊gromac
Mert MIA,BAL,SD mind 8-7 el áll és egyik csapat sem verte meg a másik kettőt. Ebben az esetben a conference -en belüli eredmény számít.

Nektek a továbbjutáshoz az kell, hogy nyerjetek és nekünk vagy a chargersnek ki kell kapni(elég ha csak egyikünk).

Miaminak pedig az a jó ha győz, ti kikaptok vagy a chargers nyer(szintén elég ha csak az egyik megvalósul)

Chargers akkor jut tovább ha ti is meg a Miami is kikap és ők nyernek.

Steeleres is képben van még ők akkor jutnak tovább győznek és a MIA, SD, BAL is kikap.
több mint 10 éve
gromac Baltimore Ravens 2
Sziasztok!
Azt magyarázzátok már el nekem légyszi, hogy miért van az, hogy tegnap meccsek előtt a Ravens volt a Wild card helyen, aztán kikapott a Dolphins és a Ravens is. Utána már a Dolphins van Wild card helyen... Egymás elleni meccsen a Ravens nyert.
Most akkor hogy van ez?
Köszi 😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kapaszkodó
Tavaly ilyen zacsit kaptatok a Broncostól az alapszakasz hajrájában... 😊

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Viccet félretéve, innen már baromi nehéz lesz 😕 Joe láthatóan rosszul érezte magát.. Rendbe kell jönnie jövő hétre, másképp nincs miről beszélnünk.
ESPN kalkulátor szerint ugye mindenképpen nyernünk és vagy a Miaminak vagy a San Diegonak ki kell kapnia. Irgalmatlanul necces lesz!Flacco5
Szerintem sokkal szarabb a térde, mint sejteni lehetett. 2. félidőben jó (jobb) volt a mozgása; lórúgásnyi cuccot kaphatott szünetben. Viszont nem hat túl hosszú ideig, valószínűleg ugyanezt kapta bemelegítés előtt, de már a meccs elején nagyon rosszul mozgott. Egy hét hosszú idő. Remélem, nem lesz semmi hosszú távú következménye a játszatásának.
Btw a mai meccs a nagy PO kipicsázásunk tükörképe volt. Annyival jobban jártatok, hogy az alapszakaszban történt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Viccet félretéve, innen már baromi nehéz lesz 😕 Joe láthatóan rosszul érezte magát.. Rendbe kell jönnie jövő hétre, másképp nincs miről beszélnünk.
ESPN kalkulátor szerint ugye mindenképpen nyernünk és vagy a Miaminak vagy a San Diegonak ki kell kapnia. Irgalmatlanul necces lesz!Flacco5
Néztem a mai meccsét a Miaminek - szurkoltam a Billsnek, hogy ne kelljen izgulni este 😊 - ha a mai formájukat hozzák, akkor kikapnak a Jetstől, bár otthon játszanak. Tannehill eléggé sántikált a 7 sack után. A Jets meg elég magabiztosan nyert.

Én nem láttam Ravens meccset a tavalyi PO óta, de túl azon, hogy Rice sokkal gyengébb, a fő hiba szerintem Boldin elengedése volt. Nélküle fogatlan oroszlán ez az O. De ez csak az én szubjektív meglátásom.
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Viccet félretéve, innen már baromi nehéz lesz 😕 Joe láthatóan rosszul érezte magát.. Rendbe kell jönnie jövő hétre, másképp nincs miről beszélnünk.
ESPN kalkulátor szerint ugye mindenképpen nyernünk és vagy a Miaminak vagy a San Diegonak ki kell kapnia. Irgalmatlanul necces lesz!
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
************ gópecc... 😡@ Nem hittem, hogy fokozható még az utálatom a csapat iránt.... Évben összehoztak már kb 123 millió 4. negyedes 1 perc van vissza a meccsből comebacket, de most amikor nekünk a legnagyobb szükségünk lenne rá, most befuccsolnak.

Sebaj, továbbra is kezünkben a sorsunk! Nagyon nagyon nehéz lesz innentől, de egyszerre csak egy lépés: Legyen meg a Lions elleni W.
Addig is gópecctámbrédiFlacco5
Majd vasárnap még tud fokozódni... amikor kitesszük a Postásokat a rájátszásból! 😊Burkus
És lőn... Most nem volt szükség utolsó perces GWD-ra, elég volt két D TD.Burkus
Pedig én minden tőlem telhetőt megtettem! Megírtam az í-mélt a csapatnak, melyben váltig állítottam, hogy mánpedig a hazai gópeccdrukkerek szerint zsebben ván a meccs támbrédiándífítedszizőngópeccnek, ne álljanak ki, mert ez lesz a vége.....
Nyugodt a lelkiismeretem, nem rajtam múlott! Szép volt, többet nem jövök
gópecc
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egyszerű a képet, győzni kell jövőhéten és kell egy San Diego vagy Miami L.s.gergo
Jó kérdés a KC mennyire lesz motivált...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
************ gópecc... 😡@ Nem hittem, hogy fokozható még az utálatom a csapat iránt.... Évben összehoztak már kb 123 millió 4. negyedes 1 perc van vissza a meccsből comebacket, de most amikor nekünk a legnagyobb szükségünk lenne rá, most befuccsolnak.

Sebaj, továbbra is kezünkben a sorsunk! Nagyon nagyon nehéz lesz innentől, de egyszerre csak egy lépés: Legyen meg a Lions elleni W.
Addig is gópecctámbrédiFlacco5
Majd vasárnap még tud fokozódni... amikor kitesszük a Postásokat a rájátszásból! 😊Burkus
És lőn... Most nem volt szükség utolsó perces GWD-ra, elég volt két D TD.
több mint 10 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Egyszerű a képet, győzni kell jövőhéten és kell egy San Diego vagy Miami L.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van az úgy, hogy minden szar egy nap, sérülés, rossz helyre pattogó labdák, kimaradó 4. kísérletek, és még Tucker is
Aztán a végén még ez is, nem volt szerencsétek, de a második félidőben gyönyörűen limitáltátok a támadósorunkat. Fel a fejjel, lesz ez jobb is 😊

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi ez a mérhetetlen kisebbségi komplexus?
Nyerni is tudni kell, erről Soldi mesélhetne 😛Wyatt
Míg Joe annyira cool,hogy majdnem szétesik,mint a Lions ,Vikes ellen,

addig we believe in Joe. ^ ^kátrány
Na ez mindjárt jobb hozzáállás 😊

több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mi ez a mérhetetlen kisebbségi komplexus?
Nyerni is tudni kell, erről Soldi mesélhetne 😛Wyatt
Míg Joe annyira cool,hogy majdnem szétesik,mint a Lions ,Vikes ellen,

addig we believe in Joe. ^ ^


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi ez a mérhetetlen kisebbségi komplexus?
Nyerni is tudni kell, erről Soldi mesélhetne 😛

több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Azért majd azon leszünk, hogy minél többet pihenjen
A földön 😊
Bár, ahogy ez a Suh&co-nak ment... Na de talán majd a szélről, ott jobbak vagyunk 😊
Igaz, középen nem igen, de ott meg szerencsére ti sem vagytok jók 😊
Webb remélem most kicsit betlizik majd, nem kell csúnya pickeket gyűjtögetnie megint, meg jó móka lenne, ha nem kerülnénk gyorsan hátrányba 😊
Nem szoktuk jól tolni ellenetek, Brady pocsék mutatókkal dolgozik, szemben Flaccóval. Na de most minden szépen megváltozik, és nyerünk (legalábbis rem^^) 😊Wyatt
Igazából én csak ezt a képet szeretném viszontlátni támbrédiándífítedszizőngópecc-ről.


Hozzáállásról pedig ennyit: McCourty wants Patriots to ruin Ravens' season
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/f6vxznx7i27lpa4e9rvq
Devin McCourty wants Patriots to ruin Ravens' season
The Baltimore Ravens have turned their season around with a four-game win streak, but New England Patriots safety Devin McCourty hopes to cut this Cinderella story off at the knees Sunday.

Maga lenne az extázis, ha valami csoda folytán hozzá tudnánk járulni MI, hogy a gópecc hagyja ki a PO-t 😊

Kis South Park gyöngyszem 😀  www.youtube.com/watch?v=A03zwYzOL6U
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért majd azon leszünk, hogy minél többet pihenjen
A földön 😊
Bár, ahogy ez a Suh&co-nak ment... Na de talán majd a szélről, ott jobbak vagyunk 😊
Igaz, középen nem igen, de ott meg szerencsére ti sem vagytok jók 😊
Webb remélem most kicsit betlizik majd, nem kell csúnya pickeket gyűjtögetnie megint, meg jó móka lenne, ha nem kerülnénk gyorsan hátrányba 😊
Nem szoktuk jól tolni ellenetek, Brady pocsék mutatókkal dolgozik, szemben Flaccóval. Na de most minden szépen megváltozik, és nyerünk (legalábbis rem^^) 😊

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Flacco nem fog pihenni. Nem engedhetjuk meg meg magunknak. Sajnos.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Vajon érdemes e kockàztatni Flac làbàt, a hétvégén? Remélem pihentetik nyugotabbak lennének az àlmaim hétvégéig. Gyógyuljon meg a PO-ban meg mehet a Revans 😀ParadSEC
Nekünk ez már a PO...
Az elbénázott meccsek a csereirányítók ellen most nyújtják be a számlát.kátrány
Jó kis meccs lesz aki kevesebbet bénàzik ill.akinek lesz elég embere a padokon az nyer. Imàdom az ilyen meccseket.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Vajon érdemes e kockàztatni Flac làbàt, a hétvégén? Remélem pihentetik nyugotabbak lennének az àlmaim hétvégéig. Gyógyuljon meg a PO-ban meg mehet a Revans 😀ParadSEC
Nekünk ez már a PO...
Az elbénázott meccsek a csereirányítók ellen most nyújtják be a számlát.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
az a McNair-es 2006,amikor egyensúly közeli állapotban volt a csapat,kár,hogy akkor Manning egész évben zseniális volt.Az piszok jó csapat volt,number 1 D-vel.kátrány
A meccs, ami a mai napig legjobban felbosszant, és felmegy az agyvizem tőle az a 15-6... ne említsük.
Flacco, 11 TD, 0 pick.. 11 TD, 0 pick... 11 TD, 0 pick. Rahim Moore.

Na, máris jobb 😊Igor
A meccs,ami felbosszant.Engem is.😥
A PO óta pedig a Denver,Pats és 49rs drukkereket veri ki a víz .
Így megy ez.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ray Rice talked with the New England media yesterday about RETIREMENT.


 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Late-For-Work-1219-Surprised-Ray-Rice-Already-Mentioning-Retirement/5e395fd6-7589-4841-9438-5538e71c468c?mobile-id=791617&media-type=N


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Vajon érdemes e kockàztatni Flac làbàt, a hétvégén? Remélem pihentetik nyugotabbak lennének az àlmaim hétvégéig. Gyógyuljon meg a PO-ban meg mehet a Revans 😀ParadSEC
én inkább azon rettegnék ne jusson a félpája közelibe a Raybenz, mer onnan Tukker berúgja 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak