Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Pleaserunlittlebird résznél volt részemrűl pedzve


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Törpe_Tacskó Baltimore Ravens 389
Ahogy látom az utóbbi írásokat senki sem említi meg az RB-ket pedig ott is komoly gondok vannak és ráadásul Rice azért nem kis zsetont visz el pedig a teljesítménye enyhén szar . RB szerintetek nem kéne ?
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 www.baltimoreravens.com/videos/videos/Happy-Holidays-From-The-Ravens/75785211-4530-442e-b590-31d49b909f24?mobile-id=788894&media-type=V

egyszerűen kurva jó, Tuckernek milyen hangja van már 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egyetértek azzal, hogy komolyabb cap probléma lesz jövőre a védelemben sok a magasfizujú játékos (Suggs, Dummerville, Ngata, Daryl Smith ) itt mindenképpen lépni kell valamit. Nem lennék meglepődve ha nem tudnánk Darylt megtartani de talán Brown felnőhet a helyére. Az offensebe meg kellene draftolni rendesen. Érdekes offseason lesz. Ráadásul megint nem leszünk a pickek első részében ahogy már 5 éve nem tudunk top 10-ben draftolni. Jó lenne ha a sok kompenzációs pickünket értelmesen tudnánk elszrni és mélyíteni belőle akár a védelmet akár az offenset.malkav
Akkora gáz nem lesz mint tavaly... Oher és JJ biztos megy, rájuk nem lesz pénzünk, és sztem lesz aki Grahamet is túlfizeti.. de a többieket meg kéne tudni fogni.
De igazából hármójuk közül egyedül az elit visszahordót fogom hiányolni, ami fél/harmad játékos kb.

Monroe-ra és Pittára rá kell dobni a dohányt, de pl Daryl Smithnek nem kell hatalmas pénzt adni.. nem hiszem hogy 32 éves LB-re mások rá fognak repülni. (Pláne ha esetleg PO-ba jutunk és egy/két kört esetleg megyünk, akkor még motiváltabbb lehet az öreg.)
Arty lesz nagyon érdekes.. sztem ő vagy nálunk marad reális összegért, vagy a Browns hozzá fog vágni 5 év/35 misit... tipikusan az a játékos, akit a Browns túlfizetve el szokott lopni tőlünk.. aztán náluk bust lenne 😛

Restructuring miatt pedig aggódni, come on... in Ozzie we trust. Ezt mindig megoldotta.

Mi ez a nagy előretekintés.. idei meccsek, PO? 😛Igor
Igor,az OL-ről mi a véleményed,bírni fogják az idény végét?
Nálam ők a sötét folt,Joe-nak lesz e ideje dobni.kátrány
Nem merek nyilatkozni.. 😊 jobbak, mint a szezon első félidőben,
Tavaly is a PO-ban ment igazán jól aztán... de fene tudja. Ilyen OL-lel nem hiszem, hogy sok mindenre számíthatunk a PO-ban.

Az átlagos szót süthetem el rá sajnos.. szerintem mostmár "feljöttünk" arra a szintre.
Viszont ami idén tetszett, hogy talán Joe pocket presense/helyzetfelismerő képessége fejlődött picit.... de azért egy AP nélküli Vikings-ot, hazai pályán ennél biztosabban illett volna verni 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Egyetértek azzal, hogy komolyabb cap probléma lesz jövőre a védelemben sok a magasfizujú játékos (Suggs, Dummerville, Ngata, Daryl Smith ) itt mindenképpen lépni kell valamit. Nem lennék meglepődve ha nem tudnánk Darylt megtartani de talán Brown felnőhet a helyére. Az offensebe meg kellene draftolni rendesen. Érdekes offseason lesz. Ráadásul megint nem leszünk a pickek első részében ahogy már 5 éve nem tudunk top 10-ben draftolni. Jó lenne ha a sok kompenzációs pickünket értelmesen tudnánk elszrni és mélyíteni belőle akár a védelmet akár az offenset.malkav
Akkora gáz nem lesz mint tavaly... Oher és JJ biztos megy, rájuk nem lesz pénzünk, és sztem lesz aki Grahamet is túlfizeti.. de a többieket meg kéne tudni fogni.
De igazából hármójuk közül egyedül az elit visszahordót fogom hiányolni, ami fél/harmad játékos kb.

Monroe-ra és Pittára rá kell dobni a dohányt, de pl Daryl Smithnek nem kell hatalmas pénzt adni.. nem hiszem hogy 32 éves LB-re mások rá fognak repülni. (Pláne ha esetleg PO-ba jutunk és egy/két kört esetleg megyünk, akkor még motiváltabbb lehet az öreg.)
Arty lesz nagyon érdekes.. sztem ő vagy nálunk marad reális összegért, vagy a Browns hozzá fog vágni 5 év/35 misit... tipikusan az a játékos, akit a Browns túlfizetve el szokott lopni tőlünk.. aztán náluk bust lenne 😛

Restructuring miatt pedig aggódni, come on... in Ozzie we trust. Ezt mindig megoldotta.

Mi ez a nagy előretekintés.. idei meccsek, PO? 😛Igor
Igor,az OL-ről mi a véleményed,bírni fogják az idény végét?
Nálam ők a sötét folt,Joe-nak lesz e ideje dobni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ravens fans were throwing snowballs!

😀 😀 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hm... nem a hét meccs a baj, hanem, hogy ahhoz, hogy az eglegyen, csupán max. 1 bukó fér bele, s az se nagyon ._.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mi ez a nagy előretekintés.. idei meccsek, PO? 😛Igor
Hell yeah, én írtam, hogy még 7 meccsünk lesz 😛 😀Collapo
Akkor Hajrá! 😉
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mi ez a nagy előretekintés.. idei meccsek, PO? 😛Igor
Hell yeah, én írtam, hogy még 7 meccsünk lesz 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egyetértek azzal, hogy komolyabb cap probléma lesz jövőre a védelemben sok a magasfizujú játékos (Suggs, Dummerville, Ngata, Daryl Smith ) itt mindenképpen lépni kell valamit. Nem lennék meglepődve ha nem tudnánk Darylt megtartani de talán Brown felnőhet a helyére. Az offensebe meg kellene draftolni rendesen. Érdekes offseason lesz. Ráadásul megint nem leszünk a pickek első részében ahogy már 5 éve nem tudunk top 10-ben draftolni. Jó lenne ha a sok kompenzációs pickünket értelmesen tudnánk elszrni és mélyíteni belőle akár a védelmet akár az offenset.malkav
Akkora gáz nem lesz mint tavaly... Oher és JJ biztos megy, rájuk nem lesz pénzünk, és sztem lesz aki Grahamet is túlfizeti.. de a többieket meg kéne tudni fogni.
De igazából hármójuk közül egyedül az elit visszahordót fogom hiányolni, ami fél/harmad játékos kb.

Monroe-ra és Pittára rá kell dobni a dohányt, de pl Daryl Smithnek nem kell hatalmas pénzt adni.. nem hiszem hogy 32 éves LB-re mások rá fognak repülni. (Pláne ha esetleg PO-ba jutunk és egy/két kört esetleg megyünk, akkor még motiváltabbb lehet az öreg.)
Arty lesz nagyon érdekes.. sztem ő vagy nálunk marad reális összegért, vagy a Browns hozzá fog vágni 5 év/35 misit... tipikusan az a játékos, akit a Browns túlfizetve el szokott lopni tőlünk.. aztán náluk bust lenne 😛

Restructuring miatt pedig aggódni, come on... in Ozzie we trust. Ezt mindig megoldotta.

Mi ez a nagy előretekintés.. idei meccsek, PO? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
lucio 324
Úgy látszik, mindenki egyetért, hogy JJ-ra nem lesz pénzünk. Tán Oher is beáldozható (vagy olcsóbban visszaigazolható.) Suggs szerződését minimum át kellene strukturálni (de lehet, hogy cut) uez Ngata. Nem azért, mert nem kellenének, meg nem szenzációsak - de ennyiért nincs rájuk pénzünk + tán Suggs a kora miatt belemegy egy több éves szerződésbe olcsóbban. Nemcsak az idei FA helyzetet kell managelni, jövőre Torrey Smith és Tucker (ha így folytatja, nemtom mennyiért kel el...) is FA lesz, és azért logikátlan lenne, ha a qrvadrága irányítónk fegyverek nélkül maradna. Szóval én azt érzem, hogy védelmünk héroszaitól meg fogunk válni(vagy legalább egytől), igyekszünk őket fiatal, de jó, netán nálunk bevált játékosokkal pótolni (szerintem A J-t éppen ezért megtartjuk), és Pitta (szerintem megfizetjük) T. Smith, Brown + egy következő 1.vagy 2. körös WR draft köré egy jobb offense-t építeni. Ehhez persze fal is kell, így szerintem Monroe-t is megfizetjük. De az O ára a D-re költött pénz csökkenése lesz.
De még ez a szezon is fut. Ja, jut eszembe a fos utolsó negyedes D statek - nincs adatom, de az az érzésem, mintha mindig védekeznénk, mert az O általában 3 és out. Azér így nem csoda, ha a végére elfogy a szufla. És a kevés pont miatt nem fér bele egy védelmi baki, viszont a D bravúrja (fumble, INT) nélkül gyakorlatilag nincs meccsnyerés.
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Egyetértek azzal, hogy komolyabb cap probléma lesz jövőre a védelemben sok a magasfizujú játékos (Suggs, Dummerville, Ngata, Daryl Smith ) itt mindenképpen lépni kell valamit. Nem lennék meglepődve ha nem tudnánk Darylt megtartani de talán Brown felnőhet a helyére. Az offensebe meg kellene draftolni rendesen. Érdekes offseason lesz. Ráadásul megint nem leszünk a pickek első részében ahogy már 5 éve nem tudunk top 10-ben draftolni. Jó lenne ha a sok kompenzációs pickünket értelmesen tudnánk elszrni és mélyíteni belőle akár a védelmet akár az offenset.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Pista is the first thing, Marlonbrowndooo pretty, Jákobinus too much, please run littlebird...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
JJ értékét inkább a playmaker ability adja amit szerintem mi nem fogunk tudni megfizetni, Monroe, Daryl Smith és Pista előtte van (remélem) a muszálymegtartani rangsorban (teljes FA lista), másra meg nem lesz megint pénzünk (Arti :/). Oz pedig készítheti a varázslatot, mert ismét szükség lesz rá.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jakobka jo lenne jovore is de ra is szall majd a fel liga s annyit fog kerni/kapni amit mar nem tudunk neki megadni. Ezert nem szamolok mar vele sajnos.

A d# meg tul sokat van palyan leven az o# folyamatosan szar. Csoda ha a negyedik negyedre a levegot mar a segguk nem lyukas felen is veszik?

Summa summarum a kovetkezo 7 meccsen tobb kell Jociektol. De Pista talan ebben segithet. Tobb a celont s akkor Rayruzs is jobban elhet.


Ja meg egy dolog: Marlonbrowndo fasza volt tegnap. De nem kicsit am

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Nagyon jó hír, így már 3 minőségi célpontja is lesz Flacconak. Szerintem J.J., Pitta és T.Smith-el Flacco már egy eredményes O#-t vezethet, amely mellé már elég lehet ez a D#. Várom ám a meccset 😛

A jövőre tekintve lehet, hogy jobb lenne J.J. helyett egy minőségi slot receiver, mert az nincs a csapatnál, hosszú játékra pedig elég Smith.Voice
nem értem mért akar annyi mindenki megszabadulni JJ-től.
Lehet hogy nem a legjobb wr de simán a jobbak közé sorolnám amihez pluszba hozzá jön hogy az egyik legjobb returner... minden visszahordásnál baromi nagy feszültség az ellenfélnek amikor elindul a labdával...
Én megtartanám...
több mint 10 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Sajnos ez a D semmivel nem jobb, mint az O. Amikor nagyon kéne, nem érnek semmit. Pár érdekes stat a védelem 4. negyedekben nyújtott produkciójáról (a tegnapi meccs még benne sincs). Gyász.puffin
és ez az a stat ami miatt borítékolható a Pats elleni L
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
AP kikelt a bíráskodás és a hógolyózó Holló drukkerek miatt... előbbi talán nem alaptalan, de sajnos nem tehetünk róla, utóbbi viszont ha igaz, nos az nem szép....Collapo
Nem szép? na ne viccelj már, hogy ezen bárki is kiakad... Ha esik a hó ez történik, az emberek elkezdenek hógolyózni. Ha Phillyben játszott volna havas meccset ereket vág magán? Mert ott nem úszták volna meg egy negyednyi hógolyózáporral...BaltimoreDefense
Bíráskodást megértem, a szurkolók meg inkább csak rosszkor voltak rossz helyen. Emberfelettit nyújt idén is, mégis a csapat kalapfos, most jött ki belőle.
Jó kis meccs volt én tavaly is drukkoltam nektek, ha bejuttok a playoffba idén is fogok.

Ui.:kurva Brownt tudtam, hogy valakinek el kellett volna vinnie előttetek a drafton 😀
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Sajnos ez a D semmivel nem jobb, mint az O. Amikor nagyon kéne, nem érnek semmit. Pár érdekes stat a védelem 4. negyedekben nyújtott produkciójáról (a tegnapi meccs még benne sincs). Gyász.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Félre ne érts, szerintem nem is gáz, csak egy amúgy is frusztrált csapat/játékos esetében nyilván alacsonyabban van a küszöb. Neki igenis eshetett rosszul... ettől még szerintem sem óriási probléma, de értem a frusztrációt, pláne, hogy akkor már bőven tudta, hogy sérült lesz a köv. 1-3 hétben.

Gronk ACL, MCL... sajnálom nagyon, viszont így ellenünk már nem játszik, ami talán (sajnos) könnyíti a srácok dolgát... Innen remélem, hogy Gronk jövőre végre végigbír egy teljes szezont. ._.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
AP kikelt a bíráskodás és a hógolyózó Holló drukkerek miatt... előbbi talán nem alaptalan, de sajnos nem tehetünk róla, utóbbi viszont ha igaz, nos az nem szép....Collapo
Nem szép? na ne viccelj már, hogy ezen bárki is kiakad... Ha esik a hó ez történik, az emberek elkezdenek hógolyózni. Ha Phillyben játszott volna havas meccset ereket vág magán? Mert ott nem úszták volna meg egy negyednyi hógolyózáporral...
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
AP kikelt a bíráskodás és a hógolyózó Holló drukkerek miatt... előbbi talán nem alaptalan, de sajnos nem tehetünk róla, utóbbi viszont ha igaz, nos az nem szép....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egyetértünk. Elég volt!!!😊 😉tomi-tomi
Meglátjuk, de most nem érzem az erőt... 😀

Ráadásul nektek jelenállás szerint mindenképpen nyerni kell, és amúgy sem szeretünk ellenetek játszani...Wyatt
Igen, van tét, de persze remélem azért még mindig életben tartjuk a PO álmokat... és igen, újabb adag borsot törünk.. 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem hiszem, hogy idén is sor kerülhetne rá, de törtünk mi már a Patriarkák orra alá elég borsot....Collapo
Ráadásul nektek jelenállás szerint mindenképpen nyerni kell, és amúgy sem szeretünk ellenetek játszani...