Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Arra nem tennék sokat hogy megverjük a jetset mert most kikaptak tehát jövőhéten győzniük kell ...
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A playhívások nem tetszettek, általában kiszámíthatóak és ötlettelenek, ezzel nem fogunk PO-be jutni, mondjuk jogosan.Voice
Igen, jogos amit írsz, de szerintem az időjárás miatt még így is örülhetünk, hogy a 72 playből csak 41 futott volt...

Vasárnap kiderül, hogy a futójáték tényleg javult, vagy csupán annyi történt, hogy a ligautolsó futás elleni védelem ellen játszottunk.lucio
amúgy Rice teljesítménye, a sok futás betudható ennek és annak is, valóban az idő dönti majd el... én azért továbbra sem temetném Rice-t 😊 A blokkkolás most jobbnak nézett ki, mint korábban...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A playhívások nem tetszettek, általában kiszámíthatóak és ötlettelenek, ezzel nem fogunk PO-be jutni, mondjuk jogosan.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
lucio 324
Én most voltam a legdühösebb a vereségeink után - pont azért, mert ezúttal szerintem támadásban jobban játszottunk, mint idén szoktunk, viszont ezúttal mi hibáztunk többet, és ez bosszantó. A többiek bénázásának köszönhetően a play-off elérése szerintem a mi kezünkbe csúszott vissza a vereség ellenére is, "csupán" a hazai meccseket kéne hozni ehhez....de a jövő heti Jets (és ha netán behúzzuk) az utána pár napra lévő Steelers meccs túl nagy falatnak tűnik. Vasárnap kiderül, hogy a futójáték tényleg javult, vagy csupán annyi történt, hogy a ligautolsó futás elleni védelem ellen játszottunk.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Erre számítottam, időtől függetlenül... szép játékok is voltak, de szenvedés, szenvedés és gyötrelem 😊
Nem bánom a zakót, GW drive-ot vittünk, egy passzon múlt... én mondjuk Tóri helyett Rizsát kértem volna abban a pléjben, de hát ez van...

lehet arra koncentrálni, hogy mindenki összeszokjon akinek kell... idén nem lesz PO, de nem is baj 😊 Jah, grat az ömlesztett medvesajtoknak 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Törpe_Tacskó Baltimore Ravens 389
Estét ! 😊
A mai meccset szerintem simán hozni kell és hátha a mai napon a futójátékunk feléled 😊
Egy kérdésem lenne hogy nekünk a Cleveland-Cincinatti meccsen, kinek kell nyerni ,hogy nekünk több esélyünk legyen ? Mert, igaz ha a Cinci kikap és mi nyerünk akkor a csopi győzelemre nagyobb az esélyünk de akkor a Cleveland is ott ólálkodna.
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
kinek bármikor dobhatsz labdát, akkor is, ha duplázzák, mert biztos keze van, 1mp-re tisztára játsza magát és 5-10 yardra mindig jó.Collapo
Ezt egy jó TE is megcsinálja, ehhez nem kell magasan WR-t húzni. Ráadásul ott van még a dolognak az anyagi vonzata is, nem mindegy, hogy pár év múlva top WR v. top TE fizut kell kigazdálkodni.


Én támogatnám a magasan húzott TE-t főleg ha kimegy Evans. Lee és Watkins nekem nem bejövős mint Ravens játékos. Elkapó pedig kell, lehetőleg minél tehetségesebb, most nem projectekre van szükség, az van már éppen elég (Brown, Mellette, Thompson, Furstenburg). TE-t talán kicsit magas ott húzni ahol valószínűleg fogunk, de ismert fogalom nálunk a letrade 😊Blaise
Bejutunk a PO-ba és már is helyén lesz az a TE draft 😊
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Viszont TE nincs egy darab se jövőre, szerintem az nagyobb need.puffin
Ez már jogos kérdés... Diccsön nem tud elég megbízhatóan játszani. A hétvégén jó volt, de előtte eltűnt... Bandzsa blokkol, KlárkÁdám nem marad szerintem. Füstli lehet érdekes, ő tud elkapni, de UDFA és PS. Lehet, hogy húzhatnánk TE-t a 2TE-hez, ezt tudom támogatni, csak kétlem hogy 4. kör előtt kellene ezt... az meg utána necces, hogy lesz-e még bent, akit érdemes.. Collapo
Én támogatnám a magasan húzott TE-t főleg ha kimegy Evans. Lee és Watkins nekem nem bejövős mint Ravens játékos. Elkapó pedig kell, lehetőleg minél tehetségesebb, most nem projectekre van szükség, az van már éppen elég (Brown, Mellette, Thompson, Furstenburg). TE-t talán kicsit magas ott húzni ahol valószínűleg fogunk, de ismert fogalom nálunk a letrade 😊

UFA:
T: Eugene Monroe, Michael Oher,
WR: Jacoby Jones, Brandon Stokley,
RB: Bernard Scott,
TE: Dennis Pitta, Ed Dickson, Dallas Clark,
DL: Arthur Jones, Terrence Cody,
LB: Daryl Smith,
CB: Corey Graham,
S: James Ihedigbo, Jeromy Miles,

RFA:
LB: Albert McClellan
S: Omar Brown, Anthony Levine,

ERFA:
LB: Josh Bynes, D.J. Bryant, Adrian Hamilton (Kapor-Luiztól és NagyPopSimontól függő kérdés)

Kiemelve, aki szerintem kell jövőre is.

Mielőtt megköveznek Omár persze olcsón írjon alá 😀

Ezek szerint LB, DT és CB is kell még a csapatba... és hát kérdés, hogy a Szag&Doom páros meddig tartható árban együtt... azért nem olcsóak... bár megérik a pénzt de érik a vágás ott is, pláne ha azt nézzük, hogy van mögöttük jelentkező bőven, nomeg hogy Arti egyértelműen a jövő DE-je nálunk (szerintem)...

O#-be meg kell WR, TE, OL, talán futó is... még nem Rice/Pierce helyére, de mögéjük tanulni... s hogy oda milyen alkat kell.... nost az megint érdekes kérdés... ezzel pedig már most elköltöttem az összes jövőévi picket 😊
Collapo
Arti szerintem nem fog beleférni, főleg mert Monroenak kell lennie az első számú prioritásnak. Nálam Pitta a 2. Smith a harmadik. A többiek nálam az igényeiktől és a lehetőségeinktől függenek. Imádom Artit de valahol akkora pénzt fog akasztani ami meccselhetetlen lesz számunkra. Oher is mehet amerre lát ha az igényei nincsenek összhangban a teljesítményével, mert egyáltalán nem pótolhatatlan. Bynes, Cody és a Sírásó ha marad olcsóért okés, JJ is szerintem menni fog. Komoly lóvét neki sem adnék. Dicksonért nem törném magam. Graham meg... CB-t szerintem is fogunk draftolni, de azért megtartanám a biztonság kedvéért ha van rá lehetőség.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Aszondja a kollegám, ijeneket kő hallgatni délelőtt, azt nem lesz ojan végletes gondókszású az ember fia délután 😉
sutianap
Ezt tartogatni akartam, de ilyen népzene és műkedvelés mellett nem hagysz választást....

Schrenk Éva
Rózsaszál


Lábadozó rózsaszál,
elkerült most a halál.
Erőre kapsz, meglátod,
élni fogod világod.

Napfényben fogsz fürdeni,
megtanulsz majd küzdeni.
Fejed égnek emeled;
napsütésre felelet.

Téged le nem törhetnek,
soha meg nem ölhetnek.
Mások örömére élsz,
soha semmitől nem félsz.

Leszel rózsák királya,
Földnek legszebb virága.


XD XD XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ed Reed egy igazi Raven:

- Nem elég hogy SB-be vezette a csapatát.
- Amikor úgy érezte vége a karrierének, nem visszavonult ..... hanem elment a Texanshoz, aki egy PO rivális csapat, és belülről tette tönkre, azzal hogy cap spacet foglalt és pár hét után 2-6 állította a Texans mérlegét (tulajdonképpen már az edzéseken elvette Schaub önbizalmát). Sajnos most lebukott hogy ő csak a Ravens beépített fegyvere volt Remélem még a Patsnél is lessz egy hasonló éve.
(Senki se sértődjön meg nagyon szerettem az ürgét, igazi kincs volt a csapatban, de tavaly vissza kellett volna vonulnia szerintem..)
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha nálatok Torrey nem első számú, akkor érthető. Nálam mondjuk az, és normális fal + futójáték mellett szerintem elég lehetnek a mostani elkapók is. Viszont TE nincs egy darab se jövőre, szerintem az nagyobb need.puffin
Más nevében nem tudok beszéni, de nekem Q+Tóri játéka olyan volt, mint Maze+Clayton és idén ilyen nincs... részletezve:

Előbbi mindkét esetben az a no1 elkapó (ebben Maze volt jobb), akinek bármikor dobhatsz labdát, akkor is, ha duplázzák, mert biztos keze van, 1mp-re tisztára játsza magát és 5-10 yardra mindig jó. Míg utóbbi mindig a speedster volt, aki előbbi játéka miatt hozta a nagy playeket. Ezt egészítette ki a rendszerben a elkapó TE (Híííp/Pista) és a jó futás.

Namost, jelenleg Tóri próbálja betölteni az előbbit, holott Ő a hosszú routok nagymestere és ez meg is látszik a játékán. Sajnos. Potenciál van benne az első posztra, az nem kérdés, de jelenleg tanulnia kell az elszakadást a duplázás ellen is.... néha fél meccsekre kiveszik a játékból... persze idén Ő is több figyelmet kap Pista nélkül és akadozó futójátékkal, de Maze ezt erőből meg tudta oldani, Tóri szerintem nem képes rá.

MarlonBrowndó, vagy Mellette éppen lehet még ilyen brusztolós első, de nekik mindkettőjüknek nagyon sokat kell még tanulni, élesedni hozzá... Doss returner marad és esetleg slantben, vagy no3 sertepertében jó, mert a keze neki is elég biztos tud lenni... kérdés van elég időnk ezeket kivárni?!

Ebben a kontextusban írtam, hogy Tóri no1,5... no1 potenciállal...

Ezen egy Evans - ha van annyira jó, mint mondják - instant upgrade-ként tudna segíteni. Lee alacsony, szerintem Ő inkább Welker stílusú, de ebben is meg lehet cáfolni, Watkins meg nem tudom... nekem elég törékenynek tűnik adatai alapján.

Viszont TE nincs egy darab se jövőre, szerintem az nagyobb need.puffin
Ez már jogos kérdés... Diccsön nem tud elég megbízhatóan játszani. A hétvégén jó volt, de előtte eltűnt... Bandzsa blokkol, KlárkÁdám nem marad szerintem. Füstli lehet érdekes, ő tud elkapni, de UDFA és PS. Lehet, hogy húzhatnánk TE-t a 2TE-hez, ezt tudom támogatni, csak kétlem hogy 4. kör előtt kellene ezt... az meg utána necces, hogy lesz-e még bent, akit érdemes..

a D szinte készlucio
Viszont, hogy a védelem kész azt kétlem... van egy jó védelmünk idénre... FA lista 2014-re:

UFA:
T: Eugene Monroe, Michael Oher,
WR: Jacoby Jones, Brandon Stokley,
RB: Bernard Scott,
TE: Dennis Pitta, Ed Dickson, Dallas Clark,
DL: Arthur Jones, Terrence Cody,
LB: Daryl Smith,
CB: Corey Graham,
S: James Ihedigbo, Jeromy Miles,

RFA:
LB: Albert McClellan
S: Omar Brown, Anthony Levine,

ERFA:
LB: Josh Bynes, D.J. Bryant, Adrian Hamilton (Kapor-Luiztól és NagyPopSimontól függő kérdés)

Kiemelve, aki szerintem kell jövőre is.

Mielőtt megköveznek Omár persze olcsón írjon alá 😀

Ezek szerint LB, DT és CB is kell még a csapatba... és hát kérdés, hogy a Szag&Doom páros meddig tartható árban együtt... azért nem olcsóak... bár megérik a pénzt de érik a vágás ott is, pláne ha azt nézzük, hogy van mögöttük jelentkező bőven, nomeg hogy Arti egyértelműen a jövő DE-je nálunk (szerintem)...

O#-be meg kell WR, TE, OL, talán futó is... még nem Rice/Pierce helyére, de mögéjük tanulni... s hogy oda milyen alkat kell.... nost az megint érdekes kérdés... ezzel pedig már most elköltöttem az összes jövőévi picket 😊

S hogy mit akartam kihozni ebből a hsz-ből azt csak a jóég tudja... kicsit belemelegedtem... lehet vitázni, ha máshogy látjuk 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
lucio 324
A play-off receptje egyszerű, csupán hozni kell a hazai meccseket és a végén nyerni a Bengals ellen😀 ez ugye 9-7, és lehet, a wild cardhoz is kell ennyi, legalábbis a Jets sorsolását elnézve. De: ahogy játszunk, ez csak álom...vasárnap pl 2 yardra volt az idény vége...
A nyögvenyelős játék ellenére én pozitív vagyok: hosszú távon ez az év is előremutató lehet, 5 év után nyilván kellett egy újjáépítés, a D szinte kész, a Denver meccset levéve remek mutatókkal, az O-ban is találtunk idén egy hosszú évekig használható elkapót (Brown), továbbá alternatívát Jones távozása esetére a ST-be. Kellene TE, első számú WR (Smith-et én sem látom annak, bár lehet, Boldin leárnyékolja az éleslátásomat), és hát rá kellene jönni, mitől ment szarrá a futójáték. A Denver elleni zakót kivéve mindig egy labdán belül voltunk a sikerhez, bármilyen szarul játszottunk, ez a mentális tartás sok franchise-nál hiány. Ennek is köszönhetően idén is eddig minden meccsünkön végig izgulhatunk😀
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@Blaise, @Collapo: Miért kéne nekünk magas pick? 😊 QB van, LT van/lesz, 1. számú WR van...puffin
Tetszik a hozzáállás, de szerintem még nincs no1 receiverünk... van no1,5. Torrey... MarlonBrowndó még lehet brusztolós első, de neki még fejlődni kell... én egy Evans draftnak lehet tudnék örülni... ahhoz pedig kb no15 pick kell...Collapo
PO nem lesz meg, a többi meg csak becsület kérdése. Az azon esett csorbát meg majd jövőre kiküszöböljük.
Torrey idén qwajó, de nem az a fajta WR akinek bármikor odadobhatod a lasztit, ha mellé jönne egy tipikus első számú posession Wr vagy olyan aki azzá válhat akkor lesz félelmetes. Meg mondjuk ha a (nem)futójáték sem lenne ennyire katasztrofális. Brownban tényleg van potenciál (főleg hogy UDFA), plusz Mellettenek is voltak jó momentumai a preseasonban. Evans tényleg brutál lenne, de ha a két top TE Ebron vagy Jenkins közül az egyiket behúznánk sem lennék szomorú és mehet Pittaval a két TE-s játék. Magas pick nem csak az első körben fontos. későbbi körökben is számíthatBlaise
Ha nálatok Torrey nem első számú, akkor érthető. Nálam mondjuk az, és normális fal + futójáték mellett szerintem elég lehetnek a mostani elkapók is. Viszont TE nincs egy darab se jövőre, szerintem az nagyobb need.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Texans kirakta Reedet. o_o
Lehet jönni haza. 😊psychocska
Ebben sajnos nem vagyok már olyan biztos, nem is fér a capbe, meg nem is játszik sajnos jól... túl sokat sérült már az Ő dereka... 1 napra jöhet, azt Ravenként vonulhat vissza... eljárt felette....

Pats2tomi
Peccriarkák buggolnak... de ettől még levertek mint vak a poharat

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mellette még inaktívia sevolt költársam... sajna Vele is még varrni köll... Tintákok és Halacskék meg okka, de a Röpcsik nélkül sülla bukta.. smég van lesz volt nehéz sedli is... sráadásból még a Sütik (Brownies) és Veltökmeccs.. szal fonnyatervét merész löszfalja egy pár vajt!!! 😀 Teccikérteni?!
(Medvebocs Hang szurkertárs, de ez már Kiki Vánkozott!)Collapo
S a Pats??!! Bástya elvtárs már le van szarva??

(Ed Reed-et elengedte a Texans.😕)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Texans kirakta Reedet. o_o
Lehet jönni haza. 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Aszondja a kollegám, ijeneket kő hallgatni délelőtt, azt nem lesz ojan végletes gondókszású az ember fia délután 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mellette még inaktívia sevolt költársam... sajna Vele is még varrni köll... Tintákok és Halacskék meg okka, de a Röpcsik nélkül sülla bukta.. smég van lesz volt nehéz sedli is... sráadásból még a Sütik (Brownies) és Veltökmeccs.. szal fonnyatervét merész löszfalja egy pár vajt!!! 😀 Teccikérteni?!
(Medvebocs Hang szurkertárs, de ez már Kiki Vánkozott!)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Revideálom magam PO ügyben, a Titans meg a Dolfinz leeresztett, tehát szabaddá vált a pálya, tehát ha a Jecc nem zsebeli be mindkét Mijami meccset lehet a Northbú mehetne kettő, de kik azok? 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
@Blaise, @Collapo: Miért kéne nekünk magas pick? 😊 QB van, LT van/lesz, 1. számú WR van...puffin
Tetszik a hozzáállás, de szerintem még nincs no1 receiverünk... van no1,5. Torrey... MarlonBrowndó még lehet brusztolós első, de neki még fejlődni kell... én egy Evans draftnak lehet tudnék örülni... ahhoz pedig kb no15 pick kell...Collapo
PO nem lesz meg, a többi meg csak becsület kérdése. Az azon esett csorbát meg majd jövőre kiküszöböljük.
Torrey idén qwajó, de nem az a fajta WR akinek bármikor odadobhatod a lasztit, ha mellé jönne egy tipikus első számú posession Wr vagy olyan aki azzá válhat akkor lesz félelmetes. Meg mondjuk ha a (nem)futójáték sem lenne ennyire katasztrofális. Brownban tényleg van potenciál (főleg hogy UDFA), plusz Mellettenek is voltak jó momentumai a preseasonban. Evans tényleg brutál lenne, de ha a két top TE Ebron vagy Jenkins közül az egyiket behúznánk sem lennék szomorú és mehet Pittaval a két TE-s játék. Magas pick nem csak az első körben fontos. későbbi körökben is számíthat
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Mellette nincs semmitek mi?! 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
@Blaise, @Collapo: Miért kéne nekünk magas pick? 😊 QB van, LT van/lesz, 1. számú WR van...puffin
Tetszik a hozzáállás, de szerintem még nincs no1 receiverünk... van no1,5. Torrey... MarlonBrowndó még lehet brusztolós első, de neki még fejlődni kell... én egy Evans draftnak lehet tudnék örülni... ahhoz pedig kb no15 pick kell...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Hamar teljesült az agresszív védelmet kívánságom 😀 ezt már öröm volt nézni. Ilyen pass rush mellett ez a Webby-Jimmy CB páros nagyon durva lesz jövőre 😉 Az O gyenge még mindig, de legalább próbálkozunk új dolgokkal. Ricet én is pihentetném kicsit, jöjjenek a Bernardok!

@Blaise, @Collapo: Miért kéne nekünk magas pick? 😊 QB van, LT van/lesz, 1. számú WR van...
több mint 10 éve
v1l1an Baltimore Ravens 26
Az első félidőben voltak trükkösebb játékok. End-around, play-action, pistol... több mindenre kellett figyelni... A futás továbbra sem megy, de még mindig nem osztanám egyszemélyben Ricera a felelősséget... Ő továbbra is 2-3 embert kell, hogy lerázzon.... Pitta nélkül és a közepes O-val mindenki jobban figyel rá... Pierce ha fennvan se mindig futunk, így jobban kelti a zavart... ezért tud jobb számokat, nomeg fizikálisan erősebb... Rice meg sztem még mindig sérült...

A playhívás a másodikra szétesett... vagy a Cicuskák adjustmenteltek nagyot - és szerintem igen, mert teljesen más mentális állapotban tolták a második félidőt - vagy mi fáradtunk el (de miben? fejben) Örülök a győzelemnek, de én nem bánkódnék a negatív szezon miatt sem... kellene a magas pick... még ha ez nem is igazán szép mondás tőlem, mint szurkolótól 😀Collapo
Ez mind igaz de én megpróbálnék több labdát adni Piercenek és kipróbálnám a többi futót is.Valamit csinálni kell mert nincs értelme hagyni Rice-ot kínlódni!Sztem bebizonyosodott ezen a 9 meccsen hogy idén rá nem lehet építeni. Ja és ha a macskák így folytatják még a PO is meglehet.Na de az nem lenne semmi A D megérdemelné az O viszont nem. GORAVENS
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az első félidőben voltak trükkösebb játékok. End-around, play-action, pistol... több mindenre kellett figyelni... A futás továbbra sem megy, de még mindig nem osztanám egyszemélyben Ricera a felelősséget... Ő továbbra is 2-3 embert kell, hogy lerázzon.... Pitta nélkül és a közepes O-val mindenki jobban figyel rá... Pierce ha fennvan se mindig futunk, így jobban kelti a zavart... ezért tud jobb számokat, nomeg fizikálisan erősebb... Rice meg sztem még mindig sérült...

A playhívás a másodikra szétesett... vagy a Cicuskák adjustmenteltek nagyot - és szerintem igen, mert teljesen más mentális állapotban tolták a második félidőt - vagy mi fáradtunk el (de miben? fejben) Örülök a győzelemnek, de én nem bánkódnék a negatív szezon miatt sem... kellene a magas pick... még ha ez nem is igazán szép mondás tőlem, mint szurkolótól 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!