Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
én nem akarok ünneprontó lenni mert ez egy jó trade, de milyen távra terveznek vele ?

Ngata, Rice, Webb, Yanda, Flacco és Suggs elvisz majdnem 71 milliót a jövő évi sapka alól, és akkor lejár még Oher, Arthur Jones, Corey Graham, Cody és az RFA/ERFA-kal nem is számolok. és Pitta és Dickso is egy éves tender alatt van, ha jól mondom. még rosszabb a pénzügyi helyzet mint idén.

szóval miből lesz pénz jövőre Monroe-ra ha tényleg olyan jó lesz h megérte a biznisz ?gabtsi
Igazad van,nekem fogalmam sincs,vagy valamely ujjunkba beleharapunk,vagy átstrukturáljuk a szerződéseket vagy tradelünk.
Ennél közhelyesebben nem válaszolhattam volna 😊
Akinek értéke van,az Ngata,Yanda,Pista,Suggs, esetleg,ő 32 éves lesz.
Most úgy gondolom,hogy egy Ngata trade,ami sztem reális.

Yanda pénze arányaiban nem akkora,mint a Halotié.
Webb,a sérüléseitől is függ,nekem kedvencem,sajnálnám,ha menne.

Oher ,Graham,Cody ,Dickson nem hiszem,hogy tartóztatjuk,könnyen pótolható.
Art.Jonesra nem lesz pénz.
Pistát pedig megkínáljuk egy hosszú távúval.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratulálok! Kb a várható kompenzációs draft cetlik értékéért cserébe egy kezdő, top10 LT. Anyám borogass.
Így kell draft nélkül csapatot építeni. A legjobb FA/trade csapat a ligában a Baltimore.
Ha már játékban nem, legalább bizniszben üt a divízió.

(Volt egy másik csapat a divízióban, amelyiknek nagyobb szüksége lett volna Monroe-ra és ugyanígy lesznek komp pickjei, amik ellensúlyozták volna a kiadásokat. Legalább a hiteles need alapján felvihette volna a Steelers FO Monroe árát, de már ez se megy nekik...)Robilluma
Pont ez volt eszemben,hogy a komp pickek fedezik a cetli veszteségeket,szinte ingyen jött. 😊kátrány
Jelenleg 12 meccsre. Utána újra kell még igazolni. Nem lesz olcsó.
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Gratulálok! Kb a várható kompenzációs draft cetlik értékéért cserébe egy kezdő, top10 LT. Anyám borogass.
Így kell draft nélkül csapatot építeni. A legjobb FA/trade csapat a ligában a Baltimore.
Ha már játékban nem, legalább bizniszben üt a divízió.

(Volt egy másik csapat a divízióban, amelyiknek nagyobb szüksége lett volna Monroe-ra és ugyanígy lesznek komp pickjei, amik ellensúlyozták volna a kiadásokat. Legalább a hiteles need alapján felvihette volna a Steelers FO Monroe árát, de már ez se megy nekik...)Robilluma
Pont ez volt eszemben,hogy a komp pickek fedezik a cetli veszteségeket,szinte ingyen jött. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
v1l1an Baltimore Ravens 26
Semmivel nem jobb mint a ravensé.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A Vikes fal egyetlen feladata a futásblokkolás kb, azt viszont szerintem pont, hogy jól oldják meg, amúgy sem ember az az ember....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
v1l1an Baltimore Ravens 26
Részemről a szerencse! Nagyon szeretnék végre egy új Jamal Lewist. Ahhoz hogy Flakko jól játszon elengedhetetlen a meccsenkénti 90-100 jard amit a mostaniak nem hoznak. Nem lehet mindent az OL-ra fogni.Nézzük meg AP előtt milyen fal játszik évek óta. Borzasztó gyenge a futó játék.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nuff said about him... scroll down 😊 😛

jah, és üdv a fórumon 😉

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
v1l1an Baltimore Ravens 26
Szerintem sok fumballt produkál ráadásul az idei rájátszásban is gyenge volt /rizs/
több mint 10 éve
v1l1an Baltimore Ravens 26
Lesz egy pár kompenzációs pick is úgyhogy szerintem megérte.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Sziasztok! Úgy gondolom hogy rizs helyére lassan hozni kellene egy új fiatalabb futót. Messze nem úgy muzsikál már mint 2-3 évvel ez előtt.v1l1an
A futóknál nagyban belejátszik milyen blokkokat kap az előtte lévőktől. Nálunk idén eddig semmilyent szinte, plusz ugye most sérült is. Nem gondolom, hogy Rice helyére kellene valaki, Pierccel igazi futószörnyetegek lehetnek, ha feljavul az Oline.
több mint 10 éve
v1l1an Baltimore Ravens 26
Ja és a trade remek
több mint 10 éve
v1l1an Baltimore Ravens 26
Sziasztok! Úgy gondolom hogy rizs helyére lassan hozni kellene egy új fiatalabb futót. Messze nem úgy muzsikál már mint 2-3 évvel ez előtt.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
. Egyébként nem vagyok olyan biztos benne, hogy ez egy annyira jó trade volt, hiszen pár hónap és szabadügynök, azaz lehet, ezért a pár hónapért adtunk 3 draftcetlit+ha cutolni kell valakit, még magasabb az ár. Az meg már nem annyira jó...persze franchise tag meg egyéb okosságok, de azért ezt a helyzetet jó lenne most rendezni...Persze a nyár még messze van, történhet sok minden, ki gondolt pl erre a cserére, ki tudja, mennyire lesz kapós Pitta 1 év pihi után stb. stb.lucio
Ezt nem tudom elképzelni, hogy Oz hagyja kicsúszni a kezei közül Monroet. 26 éves franchise LT-ről van szó, nem egy veterán levitézlett ideiglenes megoldásról.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jelenleg az egyetlen bajunk az, hogy 24 óra van a cikk szerint megoldani a helyzetet... kíváncsian várom a fejleményeket... csak úgy picsi-pacsira Ozzie nem hozta volna a srácot... lássuk mit sütött ki

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
lucio 323
Az előzőekben belinkelt cikkben felsorolt lehetőségek közül remélem, az utolsó fog megvalósulni. Azaz úgy tradeltünk, hogy Monroe-val egy több éves szerződést kötöttünk, így managelve a capet és magunkhoz kötve a játékost. Egyébként nem vagyok olyan biztos benne, hogy ez egy annyira jó trade volt, hiszen pár hónap és szabadügynök, azaz lehet, ezért a pár hónapért adtunk 3 draftcetlit+ha cutolni kell valakit, még magasabb az ár. Az meg már nem annyira jó...persze franchise tag meg egyéb okosságok, de azért ezt a helyzetet jó lenne most rendezni...Persze a nyár még messze van, történhet sok minden, ki gondolt pl erre a cserére, ki tudja, mennyire lesz kapós Pitta 1 év pihi után stb. stb.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
én nem akarok ünneprontó lenni mert ez egy jó trade, de milyen távra terveznek vele ?

Ngata, Rice, Webb, Yanda, Flacco és Suggs elvisz majdnem 71 milliót a jövő évi sapka alól, és akkor lejár még Oher, Arthur Jones, Corey Graham, Cody és az RFA/ERFA-kal nem is számolok. és Pitta és Dickso is egy éves tender alatt van, ha jól mondom. még rosszabb a pénzügyi helyzet mint idén.

szóval miből lesz pénz jövőre Monroe-ra ha tényleg olyan jó lesz h megérte a biznisz ?gabtsi
Cody szerintem nem marad, nem véletlenül hoztuk a draftról Williamst. Dickson és Graham sem épp abba az irányba halad, hogy két kézzel kapaszkodjunk érte. Arti Pitta és Oher(?) más tészta. A cap helyzet Monroeval tovább fokozódott, komoly mutatvány lesz megoldani, de talán kivitelezhető vezéráldozat nélkül.
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Monroe sapka alá való bejátszásának lehetséges módjai

@RavensSalaryCap 24 perc Breakdown of Cap implications of Ravens trade for Eugene Monroe, Ravens have some work to do to create Cap space ->>

Dickson & Reid cut még jó lenne 😊
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Takarítás, paycut... azt már a Mandró tréd előtt is tudtuk, hogy lesz néhány érvágás jövőre... (is)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nem akarok ünneprontó lenni mert ez egy jó trade, de milyen távra terveznek vele ?

Ngata, Rice, Webb, Yanda, Flacco és Suggs elvisz majdnem 71 milliót a jövő évi sapka alól, és akkor lejár még Oher, Arthur Jones, Corey Graham, Cody és az RFA/ERFA-kal nem is számolok. és Pitta és Dickso is egy éves tender alatt van, ha jól mondom. még rosszabb a pénzügyi helyzet mint idén.

szóval miből lesz pénz jövőre Monroe-ra ha tényleg olyan jó lesz h megérte a biznisz ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Volt egy másik csapat a divízióban, amelyiknek nagyobb szüksége lett volna Monroe-ra és ugyanígy lesznek komp pickjei, amik ellensúlyozták volna a kiadásokat.Robilluma
Annál a másik csapatnál Monroe nem fért volna be a cap alá, de amúgy teljesen jogos. 😕
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Grat!
Rablás volt ez nem trade...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Gratulálok! Kb a várható kompenzációs draft cetlik értékéért cserébe egy kezdő, top10 LT. Anyám borogass.
Így kell draft nélkül csapatot építeni. A legjobb FA/trade csapat a ligában a Baltimore.
Ha már játékban nem, legalább bizniszben üt a divízió.

(Volt egy másik csapat a divízióban, amelyiknek nagyobb szüksége lett volna Monroe-ra és ugyanígy lesznek komp pickjei, amik ellensúlyozták volna a kiadásokat. Legalább a hiteles need alapján felvihette volna a Steelers FO Monroe árát, de már ez se megy nekik...)


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000253847/article/exalabama-lb-rolando-mcclain-eyes-return-to-nfl
jó hírkátrány
már néztem én is, és ugye ő elvileg felénk rendelkezik is papírral... tehát ha visszajön, vagy ide teszi, vagy kapunk érte valamit 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ed4fgzmb4yzf6bbaos5y
Ex-Alabama LB Rolando McClain eyes return to NFL
Former first-round pick Rolando McClain, now retired at age 24, will consider a comeback attempt, according to his agent.


jó hír


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Köszönöm


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8